24 máj 04, 22:33:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277274 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #8160 Dátum: 13 dec 18, 08:37:54 »

Ha jól tudom Morgot nem halt meg hanem "amíg van gonoszság addig él"... szal ja,
A tündék iszonyat hatékonyan emigrálnak pusztán azért, mert van egy kis gonoszság a levegőben.
 Azt is hozzá tenném, hogy azok a szerencsétlen királyok kilenc darabb Nevet azaz 9 (lidércek-nazgulok) több mint valószínűen erősebbek mint bármelyik tünde a sztoriban és egy ember csaj ölte le a legerősebbet.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 13:26:14 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8161 Dátum: 13 dec 18, 09:49:59 »

Lehet, hogy Morgoth nem halt meg, de nem garázdálkodhat már szabadon. És ez a tündék érdeme. Morgoth-hoz képest Szauron meg kisinas volt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8162 Dátum: 13 dec 18, 09:56:21 »

kakesz ezért a hsz-ért napjaid meglesznek számlálva!



http://9gag.com/gag/apqR3DD

Nem mond hülyeséget Martin.  Nevet

Mármint a könyv kiadására vonatkozóan.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 10:06:10 írta Syzygy » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8163 Dátum: 13 dec 18, 10:11:57 »

Jaj ezek a britek Nevet

Azt is hozzá tenném, hogy azok a szerencsétlen királyok heten(lidércek-nazgulok) több mint valószínűen erősebbek mint bármelyik tünde a sztoriban...

XDDDDD

igazából csak ennyit akartam
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8164 Dátum: 13 dec 18, 12:35:02 »

Írok egy kilométeres hozzászólást, hátha elolvassa valaki. Nevet

hogy azok a szerencsétlen királyok heten(lidércek-nazgulok)

Kilenc király van. Tudod, hogy szól a Glir e-Gorf, az Egy Gyűrű verse:

Három Gyűrű ragyogjon a tünde-királyok kezén,
Hét a nemes törpök jussa, kiknek háza cifra kő,
Kilencet halandó ember ujján csillantson a fény,
Egyet hordjon a Sötét Úr, szolganyájat terelő,
Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején.
Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen,
Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején.


Ezt bűn nem tudni kívülről. Vagy csak barátnőm és én mondogattuk lefekvés előtt esti imaként? Nevet

Idézet
Ha jól tudom Morgot nem halt meg hanem "amíg van gonoszság addig él"... szal ja,

Nem mondtam, hogy meghalt, azt írtam, legyőzték. Morgoth egy vala volt, egy a leghatalmasabbak közül Ilúvatar után. A valák halhatatlanok, de földi testük elpusztítható (a tündék is halhatatlanok egyébként, ha meghalnak, valójában Mandos csarnokaiba kerülnek, így csak testük pusztul el. Kivételt ez alól a száműzött noldák jelentették).
Morgotht legyőzték, elfogták és kitaszították az örök sötétségbe. Persze valahogy talán elpusztíthatták volna, de Morgoth Arda minden részecskéjét beszennyezte a saját gonosz hatalmával, gyakorlatilag megrontotta a világot, éppúgy, ahogy Sauron a gyűrűt.

Idézet
A tündék iszonyat hatékonyan emigrálnak pusztán azért, mert van egy kis gonoszság a levegőben.

A tündék elfordították a fejüket, mikor Morgoth tevékenykedett Ardán? Nem, ők voltak az egyetlenek, akik harcoltak ellene. A törpök sokszor valóban megbújtak, az emberek meg olyanok voltak mint a rácok, vagy a tündékhez, vagy Morgothhoz álltak, kedvüktől függően. Ekkor romlott meg a törpökkel és tündékkel is a kapcsolatuk, pont azért, mert olyan köpönyegforgatók voltak, hogy mindig elárultak mindenkit.
Ha akkor a noldák nem jönnek vissza Amarból (igaz, kényszerből), Közéfölde már nem létezne. Morgoth hatalma össze sem hasonlítható Sauronéval. A Morgoth elleni háborúban, a beleriandi csatákban egy fél kontinens süllyedt el, gondolhatod, hogy nem kis áldozatokkal járt egyik fél részéről sem. Ráadásul itt nemcsak orkok meg nazgulok voltak az ellenségek, hanem Morgoth hatalmas teremtményei, a sárkányok, balrogok, Ungolianttól elkezdve még sorolhatnám.

A noldák úgy tértek vissza Amarból, hogy tudták, nem mehetnek vissza. Ha a noldák nem jönnek, a középföldi tündék, a sindák is simán elbuktak volna, gyakorlatilag a noldák segítségével sikerült addig kitartani, míg végül a valák és a vanyák meg nem szánták őket. A noldákat viszont száműzték Amarból, azaz ők úgy mentek minden egyes csatába, gyakorlatilag halálba, hogy tudták, haláluk után teljesen megszűnnek létezni, és mégsem fordították el sosem a fejüket, elég csak arra gondolni, hogy Fingolfin, Maedhros, Turgon, Glorfindel és az összes gondolini tünde mennyit harcolt azokban a csatákban, és milyen hősiesen haltak meg. Szerintem meghozták a halhatatlanok legnagyobb áldozatát.

A másik: a tündék nem azért emigrálnak, amit írtál. A tündék azért emigrálnak, mert évezredekkel ezelőtt Orome (az egyik vala) magához hívatta őket Valinorba. Ezzel indul az egész Szilmarilok: a tündék nagy része sok évezrede elindult a nagy útra (kivéve az avarik), akik megérkeztek Valinorba lettek a Fénytündék (vanyák, noldák, telerek), a leghatalmasabbak mind közül, akik már szinte isteni hatalommal bírnak, míg akik útközben elakadtak, és Középföldén maradtak, a Szürketündék (sindák, nandorok, avarik például). Viszont a nagy utazás nem fejeződött be, mert egyszer eljön az idő, hogy minden tünde elhagyja Középföldét és átkeljen Valinorba. A harmadkorban, mikor a Gyűrűk ura játszódik, ez már nagyon érezhető.

Ezzel a tündék gyakorlatilag az emberekre "hagyják" Középföldét, innentől az ő feladatuk, hogy vigyázzanak rá. Erről beszél Gandalf és Elrond is, mikor mondják, hogy az ő idejük lejárt, és az embereknek meg kell tanulniuk harcolni saját magukért. Meg kell tanulniuk megóvni a földjüket a tündék segítsége nélkül is. Nagyrészt ezért vannak magukra hagyva a Gyűrű háborújában. Gyakorlatilag ez egy "küldetés", ahol bizonyíthatják, hogy képesek átvenni a tündék szerepét, tudnak harcolni a Jó ügyért, és letudják győzni a Gonoszt. Ezzel kiderült, hogy érdemesek-e az uralkodásra Középfölde felett.

Idézet
Azt is hozzá tenném, hogy azok a szerencsétlen királyok heten(lidércek-nazgulok) több mint valószínűen erősebbek mint bármelyik tünde a sztoriban

Na, ne viccelj már, Glorfindel egyedül harcképtelenné tette mind a kilencet. Nevet Ne ezekből a Tauriel-féle nem is létező tündékből indulj ki, hanem az olyan hatalmasokból, mint például Feanor, Maedhros, Fingon, Glorfindel, akik nem ilyen szánalmas lények ellen harcoltak, mint a nazgulok, hanem például balrogok ellen. Nevet
Vagy ott vannak a vanyák, akik már csaknem olyan hatalmasok, mint a valák, és akiknek serege végül legyőzni Morgoth-t. Bár sajnos ők többet nem is igazán szerepelnek. Akkor már tényleg túl fenséges lett volna a Tolkien-univerzum. Lesütöttszemek
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8165 Dátum: 13 dec 18, 12:43:38 »

Írok egy kilométeres hozzászólást, hátha elolvassa valaki. Nevet

Én elolvastam. Nevet Bár azért ezeket nem most hallottam először.

Szegény balrogok.Szomorú Én őket sajnáltam, hogy kiirtották.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8166 Dátum: 13 dec 18, 20:05:30 »

Egy rövid szösszent erejére megszakítom az aktuális témát de hamar vissza is adom. kacsint
Kijött a 800ik rész teljes verziós előzete The Time of the Doctornak.
Szép választás a távozásra.
Nem mellékesen ki fog az is derülni hogy mit látott a Doktor a szobában.Amitől a legjobban fél. kacsint
https://www.youtube.com/watch?v=IlN-SPx1zAg


Bakker ma(most) belefulladok a köhögésbe >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 20:06:48 írta K ichigo » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8167 Dátum: 13 dec 18, 20:41:07 »

Egy kis Doctor Who a fa alá Nevet Nagyon bírtam Matt Smitht, sajnálom is, hogy leköszön a fezével együtt, de általában sikerül jól kiválasztani a Dokikat, szóval... bár a 9. szerintem nem volt nagy durranás.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8168 Dátum: 13 dec 19, 13:41:27 »

Látom még mindig a Doki a téma xD

Így nevel a sárkányod 2 trailer
http://www.youtube.com/watch?v=Z9a4PvzlqoQ
Csak nekem jutott róla egyből az Avatar az eszembe?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8169 Dátum: 13 dec 19, 14:34:37 »

Amúgy (a most következő) Sherlock Dvd-n már február 11-12körül ki fog jönni legalábbis Angliában.
Gondoltam szólok. kacsint
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8170 Dátum: 13 dec 19, 16:50:54 »

Szerintem akit érdekel, az tudja, hogy mi mikor fog kijönni.

Azt is csak azért veszem meg, hogy ennyiben támogassam a sorozatot, ha már lekalózkodom az összes részt. Minél több pénzt szednek be, annál nagyobb az esélye, hogy több évad lesz. Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8171 Dátum: 13 dec 19, 18:08:53 »

Persze, az egész gyűrűk úra film meg azért lett, mert 1 EMBER nem dobta be a lávába a gyűrűt, tehát még csak nem is hősiesek  Nevet Szóval, ha jól emlékszem még anno a legelső részben Elrond valami olyasmit mondott, hogy ott annál a lávánál ott voltam 3000évvel ezelőtt-tehát innentől kezdve az összes gonosz által megölt lény az emberekhez, jobban szólva Aragorn  ük ük ük mittomén  kijéhez köthető  Nevet Nevet

Mondjuk azt megnézném melyik tünde harcolna a szellem hadsereggel  Faceg
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8172 Dátum: 13 dec 19, 18:36:21 »

Persze és még azok a hülye fák is sétáltak mi?

Érdemi hozzászólásom:
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8173 Dátum: 13 dec 19, 19:04:55 »

Inkább azt mondja meg nekem valaki, hogy a Hobbitban a sárkánynak miért kellettek kincsek? Mit vesz rajta?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8174 Dátum: 13 dec 19, 20:22:45 »

Azokból csinált ránctalanító krémet magának.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!