24 máj 05, 09:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277790 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7995 Dátum: 13 dec 05, 17:39:52 »

Jó kérdés és nem tudni. Ebből már viccet csináltak különféle módon is. Tán az, hogy ő még nagyon fiatal és ezért nem akarták a filmben. Én szívesen látnám a következőben a Fantasztikus 4-sel együtt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7996 Dátum: 13 dec 05, 17:45:14 »

Pókember Marvel igen.

Pókember nem első generációs bosszúállók ezért nem volt benne a filmben, bár ant-man és wasp meg kimaradt, nem véletlen, elég hülyén néztek volna ki vásznon.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 17:59:21 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7997 Dátum: 13 dec 05, 18:19:38 »

Elvileg a következő Avengersben már lesz Pókember. Érdekes lesz, főleg ha be merik játszani a polgárháborút a későbbi epizódokban.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7998 Dátum: 13 dec 05, 20:06:08 »

Ha benne lesz remélem kimerül majd annyiban a szerepe mint a legutóbbi Supernatural rész végén Kevinnek Nevet
Bár bevallom őszintén, a Pókember filmekből csak azt láttam egy kb. 12 éves csajjal és csak onnantól, hogy megállít vmi vonatot, de konkréten annyira röhögtünk, hogy a végén már nem is attól sírtunk, hanem mert a hasizmunk megfájdult, annyira röhejes volt. Nem tudom hogy hívják azt a színészcsávót, de azt sem értem hogy a castingra hogy engedték be. ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7999 Dátum: 13 dec 05, 20:54:50 »

Ha Kormányzó túl él egy szív alatti szúrást, miközben 20 járkáló sétál felé... Nevet
...nem fogok meglepődni.
Persze, nagy öröm lenne látni, ahogy egy szemkötéses zombi morcos fejjel mászkál husi után kutatva, de bármennyire is reménykedek, bennem van, hogy ő még él. Különben miért ne mutatták volna a végső halálát? Miután láttuk a Télapó fejét levágva, és, hogy Lizzy lazán kilyukasztja a katona nő fejét, valószínűleg ez lett volna a legkevesebb.
Lily viszont olyan naiv karakter, hogy azt nézni is rossz, szóval ja, mi van, ha inkább egy zombit lőtt le, a Kormányzóval meg elmentek valahová? Lehet, hogy Tara&Judith is hozzájuk csapódott.
Ennek az eshetőségnek örülnék a legjobban. Judith olyan, mint egy sziréna, szóval egy idő után tuti el kéne hagyniuk a botladozva, alig élő Kormányzót, hogy ők fussanak Nevet
Naplózva
Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #8000 Dátum: 13 dec 05, 21:35:24 »

Ha benne lesz remélem kimerül majd annyiban a szerepe mint a legutóbbi Supernatural rész végén Kevinnek Nevet
Bár bevallom őszintén, a Pókember filmekből csak azt láttam egy kb. 12 éves csajjal és csak onnantól, hogy megállít vmi vonatot, de konkréten annyira röhögtünk, hogy a végén már nem is attól sírtunk, hanem mert a hasizmunk megfájdult, annyira röhejes volt. Nem tudom hogy hívják azt a színészcsávót, de azt sem értem hogy a castingra hogy engedték be. ikszdé

Pedig nem is annyira gáz... Peter Parker alapjában véve egy lúzer csávó. Tobey Maguire hitelesen el játssza ezt a részét is a szerepnek. De ez az "új" pókember... most komolyan, úgy néz ki mint egy férfi modell, azok közül is legjobbak között van. Így hogy tudná eljátszani a lúzer Peter Parker szerepét? Sajnálom hogy készül belőle egy 2. rész, ez az IGAZI pókember meggyalázása. Nevet
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8001 Dátum: 13 dec 05, 21:36:26 »

Mexikói bevándorlós Paúkembőr jobb lenne?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8002 Dátum: 13 dec 05, 21:38:10 »

Szerintem meg Tobey Maguire volt a pókember meggyalázása.  Nevet

Az első három gyerekmese volt, ez legalább már a tiniknek szól, egy kicsi előrelépés történt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8003 Dátum: 13 dec 05, 21:41:14 »

Mexikói bevándorlós Paúkembőr jobb lenne?

Latino és afro-amarikai! Csak így lehetett politikailag korrekt.

Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #8004 Dátum: 13 dec 05, 23:08:25 »

Most ez lehet nagyon n00b kérdés lesz, de a Pókember is Marvel, ugye? ikszdé És ha igen, akkor ő miért nem került be a Bosszúállók közé?

Ugyanazért, ami miatt Rozsomák sem kerülhetett még be: mert az adott képregények filmkészítési joga másoknál van. A csodálatos Pókember pl. a Sonynál van/volt, az X-Men pedig a Foxnál. A többi van a Disney kezében.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8005 Dátum: 13 dec 05, 23:12:15 »

Majd megveszi a Disney ezt is. ikszdé Vagy összehoz egy szupercsapatot a Bosszúállókból és a Jedikből.  Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8006 Dátum: 13 dec 06, 00:07:17 »

Amúgy az özvegy és Sólyomszem sőt még Kapi sem volt benne a csapat első felállásában. De amúgy tök jó hogy minden egyes Marvel filmnél átvesszük az univerzum eredetét, a filmes jogokat és a karaktereket.

(A Latino pók meg még mindig ultimate univerzum és PP halála után vette át a bizniszt teljesen más eredettel és képességekkel)

Nem tudja megvenni amíg 5 évente kihoznak egy filmet, így adták el a jogokat. Ezért került vissza pár karakter nemrég, de a Pókfej, X-men, F4 még nem.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8007 Dátum: 13 dec 06, 00:34:56 »

Ez a pók lesz a bosszúállók 2 ben (a Disney kölcsön kapta a Franchise-t)  és jön az ant man is Mosolyog Bármennyire röhejes Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8008 Dátum: 13 dec 06, 00:47:42 »

NEM lesz Pók a Bosszúállók kettőben. Ez marhaság. Scarlett Witch, Falcon, Quicksilver van bejelentve mint új karakterek. Ant-Man (nem röhejes annak, aki ismeri) meg bőven Phase 3 lesz elviekben.

(Persze én örülnék a legjobban ha a rivális cégek csak úgy adogatnák egymásnak a milliárdokat termelő filmes karaktereiket, csak ez nem így működik)
Naplózva


 
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #8009 Dátum: 13 dec 06, 01:17:11 »

Higanyszál lesz az avangers 2-ben,én azt hittem a következő x-menben lesz.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!