24 máj 04, 22:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277263 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7980 Dátum: 13 dec 05, 10:53:15 »

Én teljesen elfelejtettem, hogy mi történt a Serlockban. Hányszor kívántam már ilyet legendás sorozatoknál. Végre sikerült. Öröm lesz újra nézni szüzen. Nevet
Ha összegyűjtenéd a sárkánygömböket, azt kívánnád Shen Longtól hogy mindig felejtsd el a DW-t vagy a DB-t mondjuk, miután végignézted? Nevet

A Kormányzó egész biztosan meghalt? Én addig nem ülök tort (márpedig fogok), amíg nem látom, ahogy rohadó hússal csoszog a zombik közt zombiként, vagy a lyukas fejű hulláját.. Egy kissé túlságosan is nem sikerült megkedvelnem ezt a karaktert.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 10:53:54 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7981 Dátum: 13 dec 05, 10:55:02 »

Szerintem meghalt. De azért én se vagyok ezer százalékig biztos. De ilyen epic halál jelenet után hiba lenne visszahozni. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7982 Dátum: 13 dec 05, 11:00:34 »

Na ugye, kárpótolva lettél az előző rész hiányosságaiért? Nevet
Jobban járok, ha inkább elfelejtem teljesen azt az epizódot. Pojén

Két halálos sérülés után már csak nem menekül el a közeledő járkálók elöl.  Nevet Bár ő is elég bika szereplő meg kell hagyni.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 11:06:00 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7983 Dátum: 13 dec 05, 11:07:14 »

Amikor az előző évadban Andrea bezárta egy rakás járkálóval egy szobába, hát valahogy azt is túlélte. Nevet Mondjuk most azért sokkal rosszabb állapotban volt, szerintem se élte túl. xD
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7984 Dátum: 13 dec 05, 11:31:07 »

És mi van, ha Lily szíve megesett rajta, és mellé lőtt inkább, vagy lelőtt egy járkálót, aztán még egyet, felsegíti a Kormányzót, aztán valahogy megmenekülnek.
vagy mi van, ha a Kormányzó hirtelen egy cselgáncsos rúgással kibuktatja őt, elveszi a fegyverét, lelövi, aztán elszalad
vaagy... és így tovább, és így tovább. Túl sok "és mi van, ha" van, ezért mondom, hogy amíg nem látom elszáradni, vagy valami konkrét bizonyítékát annak, hogy a Kormányzó nem él, addig nem hiszem el, hogy nem halott. Mert mégiscsak olyan személyről van szó, aki (tudom, ezt már írtam valahol valakinek) az elmúlt két-három rész alatt gyilkolt le vagy.. nem is tudom, 60? embert, viszont egy olyan világban, ahol a zombiapokalipszis miatt az emberi faj 90-99%-a kihalt. Na mindegy, majd februárban mindenre fény fog derülni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 11:31:39 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7985 Dátum: 13 dec 05, 11:39:46 »

Nem lehetnek Kirkmanék ennyire genyák. ikszdé Tisztára aláásnák a hitelüket, ha a Kormányzó még élne. Már olyan szépen megbüntették mindazért, amit tett.
De valóban, azért az lenne az igazi, ha látnánk valami végleges bizonyítékot is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7986 Dátum: 13 dec 05, 12:58:28 »

A 9-ik rész kedvcsinálója. Belinkeltem mert abban a verzióban nem volt, amit én néztem.
De messze van még február. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sgpUn6n7ibA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sgpUn6n7ibA</a>
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7987 Dátum: 13 dec 05, 13:08:15 »

Ezt még én sem láttam Nevet Bár nem sok minden derül ki belőle  Gondolkozik

Ami az új évadot illeti , én megnéznék egy téli szezont. Nem láttuk még hogy Rick és a csipet-csapat hogy boldogul hóban és hidegben.

Írtam majdnem, de aztán megnéztem az általam 17, max 19-nek ítélt "tini" adatlapját, mire kiderült, hogy a csaj eleve '85-ös születésű, de akkor a sorozatban ő hány évest játszik?

http://t.qkme.me/3s597t.jpg

Parancsolj Niki =D
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 13:10:58 írta Lew » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7988 Dátum: 13 dec 05, 13:25:12 »

Köszi Lew. A trollbarlang óta azt hittem már nem is csípsz, szóval.. Mosolyog

Ne is mondd, Tilon, ne is mondd.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7989 Dátum: 13 dec 05, 13:54:40 »

Supernatural 9/9

Bakker, éreztem, hogy az angyal csókával nem oké valami, de arra nem számítottam, hogy egy börtönszökevény. ikszdé Cass újra a porondon, ideje volt, hogy benyelte már a másik angyal erejét. o.O
Szegény Kevin... bár Cass gondolom visszahozhatná, de azért sajnálom. Tényleg mindig ráfarag Dean ötleteire.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7990 Dátum: 13 dec 05, 13:58:38 »

A 9-ik rész kedvcsinálója. Belinkeltem mert abban a verzióban nem volt, amit én néztem.
De messze van még február. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=sgpUn6n7ibA

Láttam már. Tényleg messze van még a február, fuck it. ikszdé

Ami az új évadot illeti , én megnéznék egy téli szezont. Nem láttuk még hogy Rick és a csipet-csapat hogy boldogul hóban és hidegben.

Ez az, amir a hugommal mi is nagyon vágyunk már. De valamiért mindig kimarad. Pedig érdemes lenne egy ilyet csinálni. Valszeg hóban-fagyban azért a járkálók se járkálnak annyira. Hiszen azért elég bénák, jeges-havas úton meg a nővérem is úgy megy, mint egy zombi, szal mi lenne a tényleges zombikkal? Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7991 Dátum: 13 dec 05, 16:39:19 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nWec0bI3-98" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nWec0bI3-98</a>

Nem tudom mit mondjak, a trailer alapján nem tetszik, csak Emma Stone, de ő nagyon, a szőke jobb neki mint a vörös  Nevet

Bár Gwennek most halnia kellene, hogy harmadik részre Mary Jane legyen.

Electro+Rhino viszont jó párosítás, csak a megvalósítás kérdéses.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 16:44:28 írta Syzygy » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7992 Dátum: 13 dec 05, 17:19:48 »

Ez az, amir a hugommal mi is nagyon vágyunk már. De valamiért mindig kimarad. Pedig érdemes lenne egy ilyet csinálni. Valszeg hóban-fagyban azért a járkálók se járkálnak annyira. Hiszen azért elég bénák, jeges-havas úton meg a nővérem is úgy megy, mint egy zombi, szal mi lenne a tényleges zombikkal? Nevet

Na igen Nevet Szerintem a hideg hónapokban nem is igazán a járkálók, inkább az élelem és tűz jelentenének gondot. Elvégre , hacsak nem téli kabátban és sapkában haltak meg, megfagynának. Nehézkessé válna a mozgásuk, ha tudnának mozogni egyáltalán és a nagy hóban/jégben méterenként esnének el, ahogy te is írtad.

Közben megtaláltam mi történt Judith-al Nevet

http://filmsor.net/wp-content/uploads/2013/11/twd-judith.jpg
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7993 Dátum: 13 dec 05, 17:33:49 »

Szerintem zúzós kis mozi lesz Nevet Remélem egy Culson ügynök vagy egy Samuel Jackson cameo lesz benne Nevet
Emma Stone hajszíntől függetlenül egy istennő Nevet De azért remélem a következő M.J. is sexy lesz Nevet Valami dögös vörös :'D
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 17:34:45 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7994 Dátum: 13 dec 05, 17:36:38 »

Most ez lehet nagyon n00b kérdés lesz, de a Pókember is Marvel, ugye? ikszdé És ha igen, akkor ő miért nem került be a Bosszúállók közé?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!