24 máj 04, 22:53:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277284 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7965 Dátum: 13 dec 04, 13:17:16 »

Ha már így szóba került, nektek ki a kedvenc szereplőtök a TWD-ből ?

Nekem Rick, Beth és Michonne.

Ez meg nagyon találó =D

Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7966 Dátum: 13 dec 04, 15:38:36 »

Szerintem amúgy Judith nem halt meg. Legalábbis, ha egy zombi kicsámcsogta volna a hordozóból, akkor maradnia kellett volna ott néhány cafatnak, csontoknak... bár anno az anyja is csak úgy eltűnt cakkumpakk, szóval lehet ez családi örökség ikszdé

Lori-ból megkajált az egyik járkáló, azért nem maradt belőle semmi. Rick be is kattant. Ha emlékszel belevágta a kését párszor a zombi gyomrába.

Judith ( most f*sz leszek ) halála meg elkerülhetetlen volt. Ha nem hal meg lehetetlen lenne a túlélés a vadonban.

De Lori csontjainak akkor se kellett volna eltűnnie, mert azt nem eszik meg, mégse volt ott semmi. Szerintem amúgy biztos elvitte valaki, és a hordozó azért volt véres, mert az a valaki meg volt sérülve. Én valamiért esélyt látok rá, hogy esetleg az a katona/rendőr/akármi csaj rátalált, és elvitte, mert hát omg ott egy kisbaba a sok zombi között. Elvégre nála nem mutattak semmit, pedig még a noname szereplők halálával is foglalkoztak. Ő pedig még egy "fontosabb" volt.



Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7967 Dátum: 13 dec 04, 16:05:18 »

Idézet
De aztán annyira összezavart, hogy pár nappal azelőtt (bár nem tudom, pontosan mennyivel) még sortűzzel kinyírt vagy ötven embert, most meg nem tudni, mi okból, vezeklés vagy csak az őrült terve része, de itt teszi a szépet ennek a kis csonka, női családnak.
...Én nagyjából úgy értelmezem, hogy a Kormányzó akkor, amikor Lilyékhez csatlakozott, még mutatott némi bűnbánatot. Valamennyire csak belátta, hogy állat módjára viselkedett az elmúlt időszakban. Csak hát, azért nem olyan könnyű egy embernek megváltozni....

Az ilyesfajta karakterekről mindig EZ a beszélgetés jut eszembe mióta láttam Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7968 Dátum: 13 dec 04, 18:32:46 »


Ennyi erővel.. áh, mindegy, de amúgy a Sherlock-nak soha nem lesz akkora rajongótábora, mint a DW-nek. Csak gondoljatok bele, az a sorozat már megy félszáz éve, plusz sokkal királyabb is. Nevet Bár ez nem zárja ki, hogy ne legyen király a Sherlock, sőt, tudom, hogy az, de miért kell mindenáron átvennie az uralmat? Uralkodik egyáltalán itt sorozat jelenleg? Mert szerintem nem. Minden rétegnek megvan a maga kedvence, a GoT-osok például (akiknek én is ugyanúgy a tagja vagyok) jelenleg pihiznek, várjuk, hogy jöjjön az új évad, meg van csomó másik sorozat is, ami tök kelendő, errefelé is, és a bőség zavara miatt nem nagyon van egyetlen, domináns, uralkodó sztori, plusz a keveredés jelensége, hogy nem kizárt, ha egy DW-s szereti a WD, a GoT-ot, aa.. nem tudom, szóval csomó mást is egyetlen sorozaton kívül.  És hát szurkolhattok, meg minden, de eléggé felesleges. Nevet


Niki el sem hiszem hogy ezt te így leírtad, most komolyan ennyire komolyan vetted? lehet tennem kellett volna egy trollface-t a végére.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7969 Dátum: 13 dec 04, 22:36:54 »

Még egyszer végignéztem/végigbőgtem (ez utóbbit nem szószerint xD) az utóbbi TWD-t. Szomorú Most is ütött, nagyon. Ha ezt így összeadom a GoT harmadik évad végével, akkor 2013-ban a kedvenc sorozataim igencsak genyák voltak velem. Csak GoT-nál legalább tudtam mi jön. (Bár tény, hogy a Vörös Nász azért durvább volt, mint a börtön elfoglalása.)

Egyébként vicces, hogy a sokk hatására mennyi minden hibásan jött át első nézésre az epizódból. ikszdé Pl. hogy Creepy Lizzie vezette kiscsaj csapásmérő alakulat nem is Darylt, hanem Ty-t mentette meg, meg hasonlók. Na mindegy, ez van sokkolt a rész.

Viszont az tetszik, hogy Beth (Szeretet) és Daryl együtt vonultak vissza. Tényleg lehetne valami kettőjük között, főleg most, hogy Carol már nincs velük.

Ha már így szóba került, nektek ki a kedvenc szereplőtök a TWD-ből ?
Nekem Rick, Beth és Michonne.

Jó kérdés. Nevet Rick nálam is köztük van, én kedvelem nagyon. Meg persze Daryl, bár ő a mindenki kedvence Havas Jon TWD Edition. ikszdé Nekem Ty is egyre szimpibb, Bob viszont nem túlzottan érdekes karakter szerintem, mostanáig. Lányok közül, ugye Beth, őt szeretem, szőke, aranyos, szép, és a kevés teljesen normális szereplő egyike, talán őt még nem törte meg teljesen ez a zombivilág. Én Maggie-t is nagyon bírom, jócsaj is, meg ő olyan Sarah Connor-féle akcióhős lett mostanra. Nevet Na meg Michonne nálam is bemászott a kedvenc szereplők közé. Igaz, már a harmadik évadban is szimpi volt. Jah, és Carl-t is bírom. Nevet

Én valamiért esélyt látok rá, hogy esetleg az a katona/rendőr/akármi csaj rátalált, és elvitte, mert hát omg ott egy kisbaba a sok zombi között. Elvégre nála nem mutattak semmit, pedig még a noname szereplők halálával is foglalkoztak.

Ez egy jó ötlet. Hugomnak is mondtam ezt a tippet, és kibeszéltük a dolgot, szerintem is sanszos.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 22:54:36 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7970 Dátum: 13 dec 04, 22:39:17 »

De ha meghalt a télapó, akkor ott már nem is lesz karácsony?

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 22:50:32 írta Syzygy » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7971 Dátum: 13 dec 05, 05:56:57 »

Viszont az tetszik, hogy Beth (Szeretet) és Daryl együtt vonultak vissza. Tényleg lehetne valami kettőjük között, főleg most, hogy Carol már nincs velük.
Fuuuj, de hát Daryl már vagy 33 éves, Beth meg még most számít tinilánynak, ez undorító.  Lehánylak
Írtam majdnem, de aztán megnéztem az általam 17, max 19-nek ítélt "tini" adatlapját, mire kiderült, hogy a csaj eleve '85-ös születésű, de akkor a sorozatban ő hány évest játszik?

Omg  Ohh My God Most nézem, hogy a Daryl játszotta színész meg már valójában 44 éves! Durva. :O
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 06:01:09 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7972 Dátum: 13 dec 05, 08:12:47 »

Ez a Sherlock dolog régebben engem is érdekelt valamennyire, de mostanában nagyon elment a kedvem tőle.

Ennyire elvettem a kedved tőle?  Nevet

Januárban végre megtudjuk, hogyan élte túl a zuhanást. Kíváncsi vagyok Watson arcára, mikor újra találkoznak. Nevet


Ööö...mondjuk így néz ki az arca?  Nevet

http://doctor-tardis-rosetyler.tumblr.com/post/69006084336
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 08:14:08 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7973 Dátum: 13 dec 05, 08:32:13 »

Szerintem én vettem el tőle a kedvét, de akkor sok szerencsét a doctor who-hoz. Mosolyog
Remélem Moriarty sem halt meg, bár tudjuk, that's what people do.

Szeretném egyébként, hogy a nagy találkozás meglepetésként érjen, szóval meg sem nézem ezeket a képeket. (jó, bevallom, már láttam Nevet) Szörnyű volt az is, hogy előre lelőtték a poént, hogy Molly buzi kis barátja lesz Moriarty. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 08:33:45 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7974 Dátum: 13 dec 05, 08:39:58 »

Neeeeeeeeeeeeee, ezt most miért kellett Moriarty-t spoilerezni??? kettős mérce on  Nevet De azért haragszom.  Lesütöttszemek

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 09:36:06 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7975 Dátum: 13 dec 05, 09:07:22 »

Most ebben mi volt a spoiler? Nevet
Sorozatjunkien "üres HÁZ"-nak írják az első rész címét. Kicsit sem olvasták félre... Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7976 Dátum: 13 dec 05, 09:35:53 »

Jaaaaaaaaaaa félre értettem, úgy jött le, hogy aki a képen van Mollyval és nem tudjuk ki, lesz Moriarty valamilyen triple crossed rejtélyes oknál fogva.  Nevet
http://www.buzzfeed.com/danmartin/the-30-pictures-from-sherlock-youve-been-waiting-nearly-two

The Empty Hearse, hát majdnem.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 09:36:34 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7977 Dátum: 13 dec 05, 09:49:39 »

Én teljesen elfelejtettem, hogy mi történt a Serlockban. Hányszor kívántam már ilyet legendás sorozatoknál. Végre sikerült. Öröm lesz újra nézni szüzen. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7978 Dátum: 13 dec 05, 10:27:58 »

Azta kutya meg a macska! Nem kicsit volt nagy a TWD félévadzárója. ikszdé Kár, hogy lemaradtam, mikor ki lett vesézve.
De áhh olyan epic jelenetek voltak benne, hogy öröm volt nézni.
Hülye voltam, hogy aggódtam Darylért, mikor hátba kapta a járkálókat. Hisz még egy tank sem állította meg. Kúl Jól jött Carol tanítása Lizzyéknek, menő kis kivégző egység lett belőlük. Nevet A mesterük biztos büszke most. Ha már Carol, akkor ez tökéletes alkalom a visszatérésére. Könnyedén lehet, hogy valamelyik kis csapat belefut.
Végül gyakorlatilag Rick és Michonne ölte meg a Kormányzót, ahogy annak lennie kellet. Kár, hogy Darylnek nem volt lehetősége egyet belerúgni Merle miatt.
A buszos részt nem nagyon értettem, hogy mi történik. Glenn tuti nem engedte volna el a buszt, akkor most Woodbury lakosai letették őt, mert nem volt jegye és elhajtottak? Pojén
Judith-al és nem tudom, hogy mi a helyzet. Vagy befalták, mert véres volt a szállítókosara, vagy valaki megmentette, aki megsebesült. Én annak örülnék, ha az a csaj mentette volna ki, aki a kormányzóval volt  az elmúlt két részben. Az a rendör kadét kis csaj. Ő jó lenne új csapattagnak. Michonne-nak is bevált, mikor vitte Ricknek a babaholmikat. Nyelvesít
Szegény Hersel. Ha lett volna nála egy sörétes, akkor egyedül lelőtte volna az összeset. Nevet

A belinkelt képek nagyon jók.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7979 Dátum: 13 dec 05, 10:41:18 »

Na ugye, kárpótolva lettél az előző rész hiányosságaiért? Nevet

Szerintem is jó ötlet volt, hogy a Kormányzó halála Rick és Michonne közös melója lett. Valóban, Daryltól még kaphatott volna valamit. Bár a kegyelemdöfés végül Lilytől érkezett, neki is joga volt hozzá. Végül is, egy évvel már túlélte a családja a világvégét, amikor Philip felbukkant náluk, tönkretéve ezzel mindent.

Én se bánnám, ha Tara (rendőrcsaj) csapattaggá válna. Elég szimpi karakter, és most valóban van esély, hogy összefussanak.

A busz elindítása szerintem tervszerű volt. Mondjuk amikor már lőtávolságban volt a tanktól, akkor nem csodálom, hogy elindultak. Nevet

Carollal szerintem is össze fognak futni hamarosan. Akkor meg jöhet a Ty vs Daryl vs Carol meccs. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!