24 máj 04, 23:57:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277371 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7950 Dátum: 13 dec 03, 18:33:45 »

Gondolkodok rajta hogy megnézem a Kick-Ass 2-t... Érdemes? Az 1. sem volt nekem valami hú de nagy durranás, de ha a 2. jobb akkor csak megnézem, de ha roszabb, akkor hagyom a pics.ba... Mit gondoltok?

Szerintem hasonló színvonal, vannak benne kicsit vontatottabb részek nem annyira pörgős mint az 1. nekem egyébként nagy kedvencem az 1. Pirul Szerintem nagyon el van találva, de ne nézd szinkronosan, az megöli az összes jó poént... sajnos tökéletesen elrontották a szinkronját így azzal élvezhetetlen... már a lemagyarosított "hős" nevek is.....

Jahh és Chloe Grace Moretz miatt kötelező megnézni, szerintem a legtehetségesebb fiatal színész/színésznő, csak ne rontsák el.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 18:35:39 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7951 Dátum: 13 dec 03, 18:46:36 »


Annyira cuki. Nevet És szőke!! Szeretet

Én azért valamennyire sajnáltam a Kormányzót is. Bár tény, hogy megérdemelte, amit kapott.

Tilonnak meg abban igaza van, hogy a 7. részben azért sok durva marhaság volt. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7952 Dátum: 13 dec 03, 20:14:52 »

Szerintem amúgy Judith nem halt meg. Legalábbis, ha egy zombi kicsámcsogta volna a hordozóból, akkor maradnia kellett volna ott néhány cafatnak, csontoknak... bár anno az anyja is csak úgy eltűnt cakkumpakk, szóval lehet ez családi örökség ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7953 Dátum: 13 dec 03, 21:15:24 »

Szerintem hasonló színvonal, vannak benne kicsit vontatottabb részek nem annyira pörgős mint az 1. nekem egyébként nagy kedvencem az 1. Pirul Szerintem nagyon el van találva, de ne nézd szinkronosan, az megöli az összes jó poént... sajnos tökéletesen elrontották a szinkronját így azzal élvezhetetlen... már a lemagyarosított "hős" nevek is.....

Jahh és Chloe Grace Moretz miatt kötelező megnézni, szerintem a legtehetségesebb fiatal színész/színésznő, csak ne rontsák el.
Megnézve... Háát öö... Pozitívat csalódtam! Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7954 Dátum: 13 dec 03, 21:19:01 »

Megnézve... Háát öö... Pozitívat csalódtam! Mosolyog

Na örülök neki, ha az első részt szinkronosan nézted meg, ajánlom nézd meg feliratosan ^^
Amúgy lesz 3. rész is, amit gőzerővel csinálják, mert nem akarnak lecserélni színészeket Chloe Grace pedig kicsit ugye nőiesedik, illetve öregszik közbe, amire nyilatkozott is, "ha így haladnak lebabázik mire befejezik a 3. részt is" Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7955 Dátum: 13 dec 03, 21:23:11 »

Kronosz! Előző hsz-t továbbra se idézünk! Kicsit kijöttél a gyakorlatból. Ügyelj erre, mert hurrdurr lesz! Nyelvesít

Moderátor


Szerintem amúgy Judith nem halt meg. Legalábbis, ha egy zombi kicsámcsogta volna a hordozóból, akkor maradnia kellett volna ott néhány cafatnak, csontoknak... bár anno az anyja is csak úgy eltűnt cakkumpakk, szóval lehet ez családi örökség ikszdé

Igazából hugimmal arról beszélgettünk, hogy Judith valószínűleg azért él, mert a TWD készítői köztudottan nem szívbajosak, ha burtalitásról van szó, szóval ha egy csecsemőt betolnak a zombik, ezek a beteg állat készítők azt meg is mutatják nekünk. ikszdé Mondjuk ha mégis meghalt, hát nem bánom, hogy ezt a jelenetet megspórolták enkünk.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7956 Dátum: 13 dec 03, 22:24:42 »

Ja-ja! A 2. rész befejezése is olyan lett, hogy kapásból látszik, hogy ennek lesz folytatása! Mosolyog
Igen nőiesedik... Figyeltem is a filmben, hogy hoppá milyen csinos kis nőcske lett belőle az első rész óta... Hmm?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7957 Dátum: 13 dec 04, 00:03:01 »

Szerintem amúgy Judith nem halt meg. Legalábbis, ha egy zombi kicsámcsogta volna a hordozóból, akkor maradnia kellett volna ott néhány cafatnak, csontoknak... bár anno az anyja is csak úgy eltűnt cakkumpakk, szóval lehet ez családi örökség ikszdé

Lori-ból megkajált az egyik járkáló, azért nem maradt belőle semmi. Rick be is kattant. Ha emlékszel belevágta a kését párszor a zombi gyomrába.

Judith ( most f*sz leszek ) halála meg elkerülhetetlen volt. Ha nem hal meg lehetetlen lenne a túlélés a vadonban.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7958 Dátum: 13 dec 04, 01:00:07 »

Hé, ezek szerint végre lecuppantak a hülye Kormányzó-szálról? Ezaz, végre újra nézhetek WD-et. Nevet
Vagyis annyira nem is ez az. Szomorú Bár a fordított betűset nézhetném már.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7959 Dátum: 13 dec 04, 10:13:26 »

De ha a DW-ből elveszünk 2 betűt és 8-at hozzáadunk akkor azt kapjuk, hogy Sherlock ! Nem lehet véletlen.

Szóval Sherlock át fogja venni az uralmat a fórumon, ahogy Noémi is említette.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7960 Dátum: 13 dec 04, 10:34:59 »

Hé, ezek szerint végre lecuppantak a hülye Kormányzó-szálról? Ezaz, végre újra nézhetek WD-et. Nevet
Vagyis annyira nem is ez az. Szomorú Bár a fordított betűset nézhetném már.

Ha nem tetszett a Kormányzó-szál, akkor most jött el a te időd. Most teljesen más lesz már minden, valószínűleg újra az utakat járják majd Rick-ék. Ha újra elkezded, akkor javaslom, hogy ezt a legutóbbi részt nézd azért meg, ebben még van Kormányzó, itt ér véget ez a történetszál.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7961 Dátum: 13 dec 04, 10:36:21 »

Januárban végre megtudjuk, hogyan élte túl a zuhanást. Kíváncsi vagyok Watson arcára, mikor újra találkoznak. Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7962 Dátum: 13 dec 04, 11:59:46 »

Bevallom, azért egy részt megnéztem a Kormányzóval, amikor odaszegődött ahhoz a családhoz, ahol -micsoda isteni véletlen- pont volt egy olyasforma kislány, amilyen az ő kislánya volt, amikor még élt, és az anyja, aki neki is volt, mármint neki a felesége, nem az anyja, mielőtt beütött a zombiapokalipszis, mekkora véletlen már.  Ohh My God
De aztán annyira összezavart, hogy pár nappal azelőtt (bár nem tudom, pontosan mennyivel) még sortűzzel kinyírt vagy ötven embert, most meg nem tudni, mi okból, vezeklés vagy csak az őrült terve része, de itt teszi a szépet ennek a kis csonka, női családnak.
Az utas részeket meg imádom, szerintem sokkal izgibb, mint hogy megszállnak egy uncsi börtönben, néha uncsin kimennek portyázni, de főleg csak uncsiskodnak, és nem történnek például olyan király dolgok, mint amikor leszakadt a bolt teteje, és vagy 200 zombi hullott Daryl-ék fejére a hülye alkoholista miatt. Nevet
Neki is látok még a boló előtt.  Hümm-hümm

Ennyi erővel.. áh, mindegy, de amúgy a Sherlock-nak soha nem lesz akkora rajongótábora, mint a DW-nek. Csak gondoljatok bele, az a sorozat már megy félszáz éve, plusz sokkal királyabb is. Nevet Bár ez nem zárja ki, hogy ne legyen király a Sherlock, sőt, tudom, hogy az, de miért kell mindenáron átvennie az uralmat? Uralkodik egyáltalán itt sorozat jelenleg? Mert szerintem nem. Minden rétegnek megvan a maga kedvence, a GoT-osok például (akiknek én is ugyanúgy a tagja vagyok) jelenleg pihiznek, várjuk, hogy jöjjön az új évad, meg van csomó másik sorozat is, ami tök kelendő, errefelé is, és a bőség zavara miatt nem nagyon van egyetlen, domináns, uralkodó sztori, plusz a keveredés jelensége, hogy nem kizárt, ha egy DW-s szereti a WD, a GoT-ot, aa.. nem tudom, szóval csomó mást is egyetlen sorozaton kívül.  És hát szurkolhattok, meg minden, de eléggé felesleges. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7963 Dátum: 13 dec 04, 12:02:44 »

Egy DW-s nem szeretheti a WD-t, mert a DW-seknek van ízlése. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7964 Dátum: 13 dec 04, 12:14:10 »

Szerintem minden sorozatnak meg van a maga rajongótábora, ezek néha fedik is egymást, és teljesen felesleges azon vitatkozni, melyik a jobb, meg főleg, hogy melyikről legyen szó a fórumon. ikszdé (mmint komolyan erről vitatkozni, viccnek elmegy.) Na, ez most tényleg nagyon kapitányos lett.


Ez a Sherlock dolog régebben engem is érdekelt valamennyire, de mostanában nagyon elment a kedvem tőle. :/ Asszem inkább a DW-nek kezdek majd neki.

Idézet
De aztán annyira összezavart, hogy pár nappal azelőtt (bár nem tudom, pontosan mennyivel) még sortűzzel kinyírt vagy ötven embert, most meg nem tudni, mi okból, vezeklés vagy csak az őrült terve része, de itt teszi a szépet ennek a kis csonka, női családnak.

Szerintem ez pont egy jó rész volt. Én nagyjából úgy értelmezem, hogy a Kormányzó akkor, amikor Lilyékhez csatlakozott, még mutatott némi bűnbánatot. Valamennyire csak belátta, hogy állat módjára viselkedett az elmúlt időszakban. Csak hát, azért nem olyan könnyű egy embernek megváltozni, főleg nem neki, és amint újra lehetőséget látott arra, hogy bosszút álljon Rick csapatán, visszatért a régi énje. (Vagyis inkább újra megerősödött.)

Nekem egyébként tetszett nagyon ez a "börtön-korszak", de ettől függetlenül, a történetvezetés szempontjából igencsak időszerű volt váltani már.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!