24 máj 04, 21:07:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277218 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7935 Dátum: 13 dec 01, 22:51:55 »

Az Éhezők viadala olyasmi, mint a Battle Royale, csak nem japánok vannak benne? De azonkívül ugyanolyan véres, vagy azért inkább tiniknek készült és nincsen benne semmi erőszak.

Valahol a kettő között, nem mellesleg nagyszerű történettel.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7936 Dátum: 13 dec 01, 22:58:02 »

Haterek nem érdekelnek. ikszdé

Ez a történet egyszerűen fantasztikus. Akkor is, ha nem japánok vannak benne. Am az tény, hogy a film jóval kevésbé erőszakos, mint a könyv, és ezt nyilván a korhatár miatt csinálták így, hogy fiatalabbakat is be lehessen engedni rá. De who cares? ikszdé Ha valami nagyon erőszakosat akarok, ott a TWD, meg ez önmagában amúgy se értékmérő. A THG világa épp elég durva, ha az ember hajlandó egy kicsit belegondolni az egészbe, akkor is, ha nem tolnak a képünkbe letépett fejeket vagy hasonlót.

Lesz még ez is a tavasszal:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sutgWjz10sM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sutgWjz10sM</a>

Tudtommal ez is kicsit hasonlít Az éhezők viadalára. Engem mindenképpen érdekel, a könyvnek is utánanézek majd, perpill azt se tudom még, hogy mi a magyar címe, vagy kiadták e egyáltalán már. De majd guglizok. Állítólag ez is jó. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7937 Dátum: 13 dec 01, 23:01:58 »

Biztos megnézem az Éhezők Viadala 2-t. Nagyon tetszett az első, bár többször még nem voltam képes megnézni, mert rosszul voltam, hogy milyen a társadalom.

Majd anyával valamikor még karácsony előtt megnézem, addig meg felkészítem a lelkemet rá.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7938 Dátum: 13 dec 01, 23:37:46 »

Csak a gyomrodat ne készítsd fel rá.
Volt erre az egyik műsorban egy nagyon jó falusi inkább tanyasi példa smirksweat
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7939 Dátum: 13 dec 01, 23:55:23 »

Saiyan ezt most direkt csináltad ennyire flamere?  Nevet Most majd jönnek a megmagyarázós kommentek.  Nevet

Komolyan kérdeztem a dolgot, mert érdekel. Ne feltételezz rólam rosszakat.  Nyelvesít Pont a napokban jutott eszembe a film, hogy meg kéne nézni, mert sokszor hallok róla.

SPOILER szerintem tuti, hogy a Family Guyban visszahozzák Briant. A Wikipédián van egy ismertető egy jövőbeli epizódról, amelyben Brian szerepel ("An unnamed episode will guest star Maya Rudolph as a runner whom Brian falls for" - Egy névtelen epizódban vendégszerepelni fog Maya Rudolph, mint futó, akibe Brian beleszeret). De az egyik hamarosan adásba kerülő rész tartalma is erősen sejtet valamit ("Stewie comes up with a plan to get the one thing he wants for Christmas" - Stewie kieszel egy tervet, hogy megkapja karácsonyra azt az egyetlen valamit, amire a vágyik.)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 10:41:41 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7940 Dátum: 13 dec 02, 13:51:29 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=r3CuL7N82-k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=r3CuL7N82-k</a>


Hunger Games fanoknak, ahogy Katniss megöl minden egyéb sorozat/film szereplőt.

Predatorral azért nem baszakszunk.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 13:53:31 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7941 Dátum: 13 dec 02, 14:38:18 »

Én nem láttam még csak tudom miről szól. Biztos én vagyok amúgy a hímsoviniszta köcsög, de női akcióhőst nézni kifejezetten idegesítő. Olyan mintha csinálnának egy férfi műkörmösről egy filmet. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7942 Dátum: 13 dec 02, 14:47:20 »

Most nagy hülyeséget mondtál azért. Egy csomó király női akcióhős van. Pl. ezzel a hozzáállással az Alien filmeket is leírtad. Marhaság.

A videó meg vicces. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7943 Dátum: 13 dec 02, 15:24:18 »

Hát nem is szeretem az alien filmeket, de lehet, hogy azért mert csak egyet láttam és azt is németül. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7944 Dátum: 13 dec 02, 15:37:07 »

Aes, a Divergent az jóféle, én olvastam meg a folytatását is Nevet Kívnácsi vagyok filmben hogy oldják majd meg.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7945 Dátum: 13 dec 02, 15:46:02 »

Kiadták magyarul a könyveket? Akkor beszerzem majd az első részt. Nekem elég szimpatikusnak tűnik a történet.


The Walking Dead s04e08 spoiler!



Ütős epizód volt. Izgalmas, nagyon jó, és baromi szomorú is egyben. Szomorú

A Kormányzó sötét karrierje végre véget ért, hála Michonne-nak, de nagy árat fizettek érte a hőseink. A börtönnek vége, sajnos el kellett jönniük, a zombik egy kissé túl sokan lettek már ott a végére. Jó nagy genya Philip barátunk azért. Szerintem ő maga is tudta, hogy a börtön nem lesz senkié sem a harc után, csak a járkálóké. Na, nem mintha ez érdekelte volna őt. Igazából én a Kormányzó seregét is sajnáltam. Volt ott ugyan jó pár sötét alak, de azért nem mind, és ők is mióta sikeresen túlélnek, erre pár nap alatt szinte mind meghalnak egy elmebeteg bosszúvágya miatt. És még szegény Megan is meghalt, hát a Kormányzó nem nagyon akadt ki ezen se. xD Mondjuk Lily annál inkább, és a kegyelemdöfést is ő adta meg félszemű barátunknak. Meg is érdemelte ezt a lehetőséget.

Maguk az akciójelenetek félelmetesen jók voltak, ez igazi TWD volt, a javából, most kapják be a haterek nyugodtan. Nevet Ez a rész méltó folytatása volt az előző félévad-zárásnak (s03e08), ami az eddigi legjobb rész volt. Ez egyenlő szinten volt azzal, bár ott legalább a jófiúk győztek, annyiból az jobb volt. Persze pont emiatt viszont, ez a mostani sokkal drámaibb volt. Szegény Hershel, nagyon kiakadtam a halálán.  Sír Pedig ő fontos szereplő volt, és szerintem jobb karakter is volt, mint az elődje, Dale, akinek a helyét töltötte ki a történetben. Viszont a lányai, a két jó csaj, amikor harcba indultak az apjuk halála láttán, hát az fantasztikus jelenet volt. Nevet Maggie és Beth is annyira nagyszerűek voltak, annyira tetszettek mindketten abban a jelenetben. Gdat annyit nyavalyog, amennyit csak akar, én imádom, amikor a női hősök ragadnak fegyvert, és baromi menők lesznek Nevet Végre Beth-től is láthattunk egy kis gunfight-ot, nem is akármilyet, azonnal M4A1-el indított.

A kiscsaj-kommandó se volt semmi. ikszdé Creepy Lizzy csak mutatott egy kis gyilkolászást, ha már ennyire zavaros a feje szegénynek. xD (Szerintem Korminak inkább őt kellett volna fogadott lányának választania a cukimuki Megan helyett. Sokkal jobban kijöttek volna. xD) Tetszett, hogy az egyre inkább superman szerepre törő Daryl életét pont a kiscsajok mentették meg. ikszdé

Ha már Daryl: számszeríjász barátunk előkelő társaságba került:

Luke Skywalker vs AT-AT
Legolas vs olifánt
Daryl vs tank.


Eléggé hasonló skilljeik vannak. Nevet (Most attól tekintsünk el, hogy Rambo a harmadik filmjében egy egész szovjet gárdahadosztályt irtott ki egyedül a film végén, az más, ő mégis csak Rambo. xD)

Glenn sajnos erről a harcról most lemaradt. Azt hiszem, lesz még lehetősége pótolni.

Nem tudom, hogy vajon Judith meghalt-e? Én sajnos tartok tőle, hogy igen, de azért remélem, hogy nem, csak volt annyi esze valakinek, hogy bevágja szegény kisbabát a menekülők buszába. Végül is, a holteste nem kerül elő, én azért reménykedek, de így is kiakasztott a jelenet nagyon. Rick és Carl abban a jelenetben, amikor megtalálják az elhagyott babakosarat, hát le a kalappal mindkét színész előtt. Nagyon hiteles alakításuk volt, engem nagyon szíven ütött az a jelenet.

Viszont nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz most: megint nekivágnak az országútnak, gondolom, de így vert seregként, hátrahagyva a készleteik, és gondolom a fegyvereik nagy részét, nem tudom, biztos nehéz idők várnak rájuk. Szomorú

Még valami: a vége valahogy annyira kiakasztott...  Sír
Majdnem bőgtem a legvégén, ahogy mutatták Ricket és Carlt, ahogy menekülnek az elesett börtönből.

"Dont look back, Carl. Just walk away."  Sír
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 22:42:19 írta Aes Sedai » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7946 Dátum: 13 dec 03, 11:50:53 »

Én egy héttel le vagyok maradva a TWD-el.
The Walking Dead S4E7
Nekem nagyon nem tetszett ez a rész. Nem szoktam pontozni a részeket de ez 1/5. Az évad legrosszabbja volt számomra. Olyan logikátlanságok és annyi, hogy nem lehet elnézni felette.
Buli után Marinez és Philip elmennek a gödörhöz golfozni, de senkinek sem tűnik fel, hogy Philip egyedül tér vissza. Nem kellet volna szólna valakinek a csapatvezetőnek, hogy "Figyu Géza elmegyek Briannal golfozni, ne aggódj majd jövünk." Mármint komolyan. Ő a vezető és csak úgy elmegy, hogy nem szól senkinek a zombiapokalipszis közepén. Ráadásul ez még a kisebbik. Nemyóó
Mikor a kislány a tábor közepén belefutott a járkálóba, akkor is fogtam a fejemet. Nem az a baj, hogy egy járkáló átcsusszant az őrökön, hanem az, hogy már fél perce sikoltozik torkaszakadtából szegény lány, de a csajon és Philippen kívül senki nem megy a segítségére, mikor a táborban vannak vagy 30-an! Azután ment pár, hogy Philip lelőtte, de legalább egy jelenetet mutathattak volna, hogy egy-két fickó felkapja a sikolyokra a fejét. Gyáááá
A rész legdurvább logikátlansága, hogy a kis csipetcsapat Philip vezetésével elcsór egy kocsit és lelépnek a táborból. Persze ez senkinek nem tűnik fel. Ráadásul, mikor a mocsár miatt nem tudnak továbbmenni, visszamennek! És egy mondat sincs arról, hogy ehhez mit szól a csapat!  
Következő. Reggel megöli Pete-t és valahogy elviszi a testét a tóig. Közben Pete öcsével beszéli, hogy azt mondják majd, hogy meghalt portya közben. Mert az senkinek nem tűnik fel, hogy Pete egész nap nem volt sehol, de elment portyázni.
És végül Piliph elintézi, hogy ő legyen a tábor új vezére, erre azt mondja a csajnak, hogy talán elmehetnének máshova. >.<#
De a rész legvégére legalább visszatértünk a jelenbe.^^
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 11:52:45 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7947 Dátum: 13 dec 03, 15:39:17 »

The Walking Dead s04e08 spoiler!

Na ez most jó rész volt. Megérte végig nézni az utolsó két részt.

Amit most nem tudok ,hogy a gyerekek akciója tetszett-e vagy nem,mert elvileg Judith miattuk halt meg és csak tyress-t mentették meg ,érte pedig nem kár.

Jóban tetszett volna , ha a governor-t végül Megan tépi szét. 
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7948 Dátum: 13 dec 03, 17:35:46 »

The Walking Dead s04e08 Spoiler !

Valóban jó rész volt. Hershell-t sajnáltam azért. Nem ilyen halált érdemelt. Én bírtam az öreg télapót :S

Mindig azt hiszem hogy Daryl ennél már nem lehet menőbb, de mindig rácáfol Nevet

Lizzy nagyon menő volt a részben =D Azon gondolkodtam tök jól mutatna Carl mellett =D Beth és Maggie tanulhatnának tőle, hogyan kell célozni  Hümm-hümm

Aki felidegesített az a Kormányzó volt. Újra és újra és újra elkövette ugyanazokat a hibákat. 2x is meg volt a lehetősége hogy aránylag boldog életet éljen és mindkétszer elszúrta. Megérdemelte amit kapott. A baj csak az hogy rengeteg embert magával rántott a halálba.

Rick-et nagyon sajnáltam ( kedvenc szereplőm ) utoljára Shane halálán akadtam ki ennyire. Lehet kövezni de én őt is bírtam. Szegény Judith remélem valami csoda folytán túléli, de erre nem sok esély van.

Száz szónak is egy a vége, nagyon oda tették magukat az utolsó részre mind a színészek, mind a rendező. Meg úgy igazából mindenki más is.

edit:

Aes ezt nézd  Nevet

http://tinypic.com/view.php?pic=n19im0&s=5#.Up4MG8RrgbI
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 17:51:42 írta Lew » Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7949 Dátum: 13 dec 03, 18:21:06 »

Gondolkodok rajta hogy megnézem a Kick-Ass 2-t... Érdemes? Az 1. sem volt nekem valami hú de nagy durranás, de ha a 2. jobb akkor csak megnézem, de ha roszabb, akkor hagyom a pics.ba... Mit gondoltok?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!