24 máj 05, 05:37:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277630 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7860 Dátum: 13 nov 25, 20:33:22 »

Az eredetin a Trónok harca van, a DW ebben is csak másodlagos.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7861 Dátum: 13 nov 25, 20:37:13 »

Annyiban egyet kell értenem, hogy a trónért harcoltak Hóditó Vilmosék.  Nevet

áhhh kiégtem ezen xD

A Gyűrűk Uráról szakszerűen


https://www.youtube.com/watch?v=3ImU4v-XFCk
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 25, 22:46:00 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7862 Dátum: 13 nov 25, 20:43:55 »

Hódító Aegont szerinted kiről mintázták? Nevet A Targaryenek a normannok, az andalok (pl. Lannisterek) az angolszászok, az Elsők (pl. starkok) a kelták, az erdő gyermekei meg a kelta mitológia elfjei, akik az emberek előtt éltek a szigeten.

Még a Haley-üstökös is benne van a történetben, az jósolja meg az Azor ahait.

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 25, 20:44:26 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7863 Dátum: 13 nov 25, 20:59:53 »

Tényleg, eddig fel sem tűnt ennyire a párhuzam, pedig a Hastings-i csatát már jó párszor lejátszottam a gépen.
A mások pedig ?   Nevet

A Harry Potteres is jó !

https://www.youtube.com/watch?v=pubOQqJupOQ&feature=c4-overview&list=UUVoGCDIv8h3OkzZYySWK6lw
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7864 Dátum: 13 nov 25, 22:33:06 »

Úgy néz ki, hogy az öreg 4. doctorra érzékellésszűrőt tettek, mert eddig senki nem beszélt róla. Nevet
Hogy kerülhetett oda? Az volt a rész legnagyobb rejtélye.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7865 Dátum: 13 nov 25, 22:42:34 »

Ha már videómánia, Aes, ezt mindenképp nézd és hallgasd végig figyelmesen, és röhögj egy nagyot. Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=3ImU4v-XFCk&feature=c4-overview&list=UUVoGCDIv8h3OkzZYySWK6lw
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7866 Dátum: 13 nov 25, 22:44:08 »

Ne már épp sikerült elérnem hogy megszakadjon a DW beszélés, és valami viccesebbre, értelmesebbre terelődjön a téma, erre belekezdesz, most megint 5 perc alatt húszan fogják szétspemmelni az oldalt. >.>

Többet nem jövök.


« Utoljára szerkesztve: 13 nov 25, 22:46:26 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7867 Dátum: 13 nov 25, 22:45:49 »

Tudom, láttam, a tiédet idéztem, csak telefonról nem egyszerű. Nyelvesít

A lényeg, hogy Aesnek mindenképp meg kell néznie. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7868 Dátum: 13 nov 25, 22:52:49 »

Én se tudtam rájönni... pedig kíváncsi lennék Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7869 Dátum: 13 nov 25, 22:53:17 »

Úgy néz ki, hogy az öreg 4. doctorra érzékellésszűrőt tettek, mert eddig senki nem beszélt róla. Nevet
Hogy kerülhetett oda? Az volt a rész legnagyobb rejtélye.

Mert amit nem ért az ember arról jobb ha nem bzzsél Nevet Amúgy én egyelőre betudom valami Moffat féle agymenésnek, de ha tippelnem kéne akkor az, hogy Trenzalore-t vhogy megússza/kierüli/elhárírja/megmásítja a Doctor 13.-ként, és aztán afféle 'utolsó utáni' regenerációként fölvszi újra az egyik régi, kedvenc alakját, Tom Baker-t, és boldogban él amíg meg nem hal Nevet Semmibe nem telne kitalálni egy olyan szabályt hogy a regenerációvól kifogyva és megöregedve egy Time Lord választhat ez eddigi alakjai közül, és úgy leélni az életét. Nem regenerálódva, csak arcot váltva.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7870 Dátum: 13 nov 26, 08:58:50 »

Az offolás után végre térjünk vissza a topic eredeti témájához.  Nevet

Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7871 Dátum: 13 nov 26, 09:09:44 »

Jó, de akkor ennyi erővel minek vannak szabályok, minek van történés, ha bármi, de tényleg bármi, akármi megtörténhet a Doctorral, és ez azért nincs így. Ettől függetlenül egyébként én is hasonlóan gondolom, mint te, de abban szinte biztos vagyok, hogy az az öreg fószer egy jövőbéli Doctor volt. A bizonyíték, hogy Gallifreynek lehet és van is reménye. Nevet

Amúgy...... igazából még mindig eléggé meg vagyok rökönyödve attól a résztől. Minden annyira... friss még és durva, pedig már láttam vagy 12 órája, és még álmodtam is vele egyet azóta. Nevet Az mondjuk durva volt, na mindegy.

Örültem amúgy Rose-nak, a 10-nek.. neki is, Jack Harkness menőkapitány nem szerepelt sajnos, csak a hülye karórája. Szomorú ööö... na igen, kissé tényleg zavart vagyok még a rész utóhatásai miatt, jó lenne már valami értelmeset is írni.

Aztán most nézegettem gyorsan ezt az oldalt is, amit mellesleg köszi, amit linkelt valaki, talán Kichigo, hogy például a Boe Arcának menő szavait, amire biztosan emlékszik mindenki, Boe Arca nem is úgy értette, hogy már csak a Doctor és a Mester vannak hátra, hanem egész Gallifrey népére?, akik nem is vesztek el valójában az Idő Háborúban, hanem csak el lettek rejtve a Pillanatban, de hát ezt már eddig is tudtuk, amikor a Mester vissza akarta őket hozni a Föld mellé leparkolva, bár akkor már a túl kései Gallifrey népet tudták volna csak megmenteni, akik meg már nem voltak olyan jófejek. Nevet

A 10. néhány jelenetét újranézve azonban még mindig nem tudom eldönteni, hogy valójában örültem-e a jelenlétének, vagy inkább csak felszakította a sebeimet, amik a távozása miatt kerültek oda, ahova (a szívemre Szomorú ), bár nyilván, imádom őt, ő a legmenőbb, a legérzékenyebb, a legimpulzívabb, leginkább Doctor, akit valaha vászonra tudott vinni a BBC, szóval király, örülök, de tényleg, csak... most az a jelenet is, amivel már megint elbúcsúzott: "Nem akarok menni." Már megint ezek a szavak, amik beleégnek a retinádba, az az életerő és élni akarás, már-már amúgy kibaszott önző módon megvalósítva, de mindenáron élni és persze ezáltal éltetni másokat, Doctoroskodni, minden, belesűrűsödik egy ilyen dolgokból álló massza ebbe a pár másodpercbe, Tennant másodszorra is ránk zúdítja, aztán becsukja maga mögött a Tardis ajtaját. Már megint.
Vagy a Gonosz Farkas is... Na, hát hozzá viszont még ülepednie kell a dolognak még pár napig, mert róla nem tudok már tényleg ilyen (ha ezt lehet annak hívni valamelyik párhuzamos univerzumban is:D) összeszedetten beszélni, mert ő KO-val győzött. Nevet

Amúgy isteni rész volt, bár nem a legistenibb, láttam persze jobbat, de ilyet még egyet nem, és már tuti, nem is fogok/fogunk. Persze nem arra célzok, hogy juj, nem lesz több dokitali, mert az volt már azért elég sok, és mondjuk nem láttam még, csak képeken, de biztosan az is ugyanilyen durva, mikor több Doctor van egy időben, egy helyen, több Tardis, több kísérő, durva ellenség... Viszont meg kell azt hagyni, hogyha a 23-a nem is, mert nem akkor láttam, de valamennyi nézőnek, amikor látta, épp nézi, vagy nézni fogja ezt az epizódot, nem véletlen a címe amúgy, az a nap a Doktor napja volt, lesz és marad!  Punker
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 09:10:42 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7872 Dátum: 13 nov 26, 12:15:19 »

TWD s04e07 spoiler!


Na, ez is megvolt közben. Jó kis rész volt, jobb, mint az előző. Tovább folytatódnak Kormi kalandjai. Hát, ez a nagy jóemberkedés nem tartott nála sokáig. Hamar visszanyerte a régi énjét. Szegény Martinez. Szomorú Valamiért nem hittem volna, hogy ilyen hamar kicsinálják. Egyébként sejthető volt, hogy a Kormányzó újra kormányzó akar lenni, igazából nem hiszem, hogy más érdekelné a börtönlakók kinyírásán kívül. Itt is hamar oda jutottak a dolgok. Mily' meglepő. ikszdé Igazából szerintem az a zombi, ami rátámadt a kiscsajra, sem a véletlen műve volt. Nem lepne meg, ha Kormi tette volna oda, hogy ezzel bizonyítsa mennyire nem biztonságos a mostani tábor. És ha nem biztonságos, hát akkor kell egy jobb, ő pont tud egy ilyet, de meglepő. Nevet Csak van ott pár alak, akit el kell takarítani.

Egyébként sok jó jelenet volt benne. És úgy nézem az akváriumok helyett a Kormányzó új trófea tárolási módszert talált ki magának. xD Bár a tóban nem lesznek tartósak a hullák. Az a mocsári zombis rész se volt rossz, elég ocsmány és félelmetes látvány volt.

A legmenőbb persze a tank. Nevet Ezzel Rickék nem nagyon tudom, hogy mit fognak tudni kezdeni. RPG-t nem láttam Morgan fegyverraktárában. ikszdé Jó kis csata lesz itt. Nevet Remélem semmi kedvelt szereplőm nem hal bele azért. Rickéket eléggé letolt gatyával fogja érni a dolog.


---------

Ha már videómánia, Aes, ezt mindenképp nézd és hallgasd végig figyelmesen, és röhögj egy nagyot. Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=3ImU4v-XFCk&feature=c4-overview&list=UUVoGCDIv8h3OkzZYySWK6lw

Ezt lehet nem melóhelyen kellet volna sunyiban megnézni. xD Remélem senki se hallotta meg visszafogott kacajaimat. xD
Szorványemlék rovásírással. Nevet Fel kell kutatnunk Frodóékat Nevet És elvesszük tőlük a rovásemléket. Nevet

Tényleg az eleje volt a legjobb, de megnéztem az egészet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 14:50:45 írta Aes Sedai » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7873 Dátum: 13 nov 26, 19:13:10 »

már a túl kései Gallifrey népet tudták volna csak megmenteni, akik meg már nem voltak olyan jófejek. Nevet
Elég lenne kiiktatni Rassilont, én úgy láttam az End of time-ban hogy ő a nagy sz*rkeverő ott, és akkor a többi kezesbáránnyá válhatna, bár én akkor úgy vettem ki hogy a Mester már elkövette eme nemes cselekesetet.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7874 Dátum: 13 nov 26, 19:34:05 »

Nagyon jó,tökéletes élmyént volt ma teljesen szinte kielemezve végig néznem az évfordulós részt.
75percböl lett kb 2-2és fél óra is ikszdé
Jól meg lett oldva,hogy ne emlékezzenek rá,de egyben szomorú is.Biztos vagyok benne hogy egy apró sugallat azért maradt mindegyik fülében.
Szegény Hurt doki nem teljesült az a kivánsága hogy kevésbé feltűnő füle legyen. Nevet
Capaldinál azaz legalább a 13iknál bár lehet több,ki tudja előre hiába jön ő.Először azt hittem ő szól be azon az erős hangon hogy már 13an vannak ott,de illett volna hozzá.

Remélem valóra válik az álom és mind ott lesznek majd együtt Pirul
Rosenál(kivetülés) jól gondoltam hogy nem hétköznapi még anno a szeme miatt a trailerben,csak akkor nem meg azt nem vettétek (talán) figyelembe.

Tom Bakerhez pedig a végén elég sokat tud,nagy eséllyel egy újabb csavar hogy visszatérhet majd a korábbi alakjaihoz  
a jövőben,emlékeivel együtt.Lehet egy elkanyarodás hogy normális életet isél,egy fajta jutalom.
Titokzatosan de sokkal többet tudott mint Matt.
Számokat inkább nem írok nagyon mert már többüknél is mást könyvelek el.
Igazi ajándék volt a finálé és a ráadás. fez
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 19:35:09 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!