24 máj 04, 21:57:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277255 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7650 Dátum: 13 okt 29, 12:42:30 »

Nos ez nem sorozat amiről én írni fogok. És mivel így van, azt hiszem sokan nem fogják elolvasni. Nevet

De a lényeg, a lényeg, hogy a német tudásomat szeretném segíteni, így leszedtem filmeket németül, többek között A Harry Potter mind a 7/8 részét.
A német egy elég undorító nyelv, de közben, ha meglátod a logikáját, a szépségét, máris más szemmel hallgatod a dolgokat. Régebben mikor pl., csak a Német csatornákon néztünk kis koromban a bátyámmal animéket, siralmas volt a szinkron, meg mikor néha poénból német csatornákra kattintottam, ugyan csak elég gáz volt. A hangok nem passzoltak stb.
Viszont, most nézem a Harry Potter első részét németül és basszus, megdöbbent, azért is írom ki, de k*rva jó a szinkron. Nagyon hasonlítanak a hangok az eredetire és ez meg döbbent. Persze, nem mindenkié, de mégis, tök jó. Nevet

Ami még poén, hogy véletlenül egy vágatlan verziót szedtem le. Amit még én azt hiszem, soha nem láttam, hogy Petunia (egyik jelenet amit most észre vettem) tojás rántottát szeretne csinálni, de mikor feltöri a tojásokat,mindben levél van, Harry részére, hogy mehet a Roxfortba.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 12:43:18 írta Minagi » Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7651 Dátum: 13 okt 29, 13:43:52 »

Valami jó vigjáték féleség filmet tudtok mondani ? (Megnéztem A női szerveket,az nagyon jó volt  ikszdé)
Viszont a Gravitáció című film nagyon sz*r ,ingyen néztem meg a mozikban 3d-ben ,mondom akk elmegyek,mit vesztek.Youtubeon is reklámozták meg minden.De elvett nem tudom mennyi időt az életemből feleslegesen.Abból állt az egész film hogy szerelik a műholdakat ,és jönnek a leszakadt műhold (meteor)darabok ,és hogy éli túl Sandra Bullock.10 perc kellet mire 2 űrszondához odaért,ott meg elszerencsétlenkedik .De a valóságban 10 perc.Szóval szar -- Ja meg egy "kis" fanservice is van benne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 13:49:34 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7652 Dátum: 13 okt 29, 14:27:04 »

Ha vígjáték, akkor Haunted House. Nevet Szinkron nem készült még hozzá, de a film valami hatalmas. Mostanában jött ki a Cornetto Trilógia befejező része a The World's End. Elvileg az is hatalmas vígjáték, de az is még csak angolul.
Haunted House trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3XViVC3gtHY
The World's End trailer: http://www.youtube.com/watch?v=hFo7eJR2cvc

The Walking Dead S4E3
Nem halt meg senki de tele van drámával az egész rész. Tyrese rengeteget szerepelt ebben a részben. Szegénynek kezd összeesni a világa. A csaját felgyújtották, Sasha is beteg lett és Rick el is veri, hogy bedagadt szemmel még ijesztőbben nézzen ki. ikszdé Bírtam Bob-ot, mikor oda ment hozzá sírásás közben. Nem nagyon jött össze a haverkodás.
Meglepődtem, hogy Glenn is elkapta. Gondolom úgy tragikusabb, ha egy főbb szereplő is megfertőződik, de a rész végére Herschel is elkapta. A gyógyszerszállítmány meg valószínűleg késni fog egy kicsit. Rég láttunk ennyi járkálót egy tömegben. Kúl Klassz jelenet volt a végére, hogy beragad a kocsi és kitörnek belőle. Először azt hittem, hogy Ty nem fog segíteni Bobnak. Azt viszont tudtam, hogy Ty nem leli halálát abban a tömegben, főleg úgy, hogy kiderült ki a gyújtogató. Azért Carolra nem gondoltam volna, főleg, hogy csak így bevallja Ricknek. Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz ha Darylék visszatérnek.
A következő rész izgalommal telinek tűnik. Gyerünk Bob, él túl nekem! >.<#
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7653 Dátum: 13 okt 29, 21:05:01 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bUTei9nywY0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bUTei9nywY0</a> Nemtom ezt hova kell Nevet Zseniális Nevet

The Walking Dead S4E3 SPOILER

Durva rész volt,végig csak pislogtam mik történnek itt.Tyreese elég csúnyán nézett ki a verés után,nem értem miért nem hagyta magát rendbehozni.lehet ezen múlik majd az élete.Carolra meg nem gondoltam volna hogy csak úgy felgyújtja azt a két embert.Szerintem Rick megmondja majd Tyreesenek hogy mi van.Hogy a francba került össze ennyi járkáló?Egyből az jutott eszembe annyian vannak mint egy fesztiválon.Jól szétzavarták Daryl csapatát,a trailer szerint a következő rész se lesz unalmasabb Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7654 Dátum: 13 okt 30, 01:28:51 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=t4kkzsRJObE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=t4kkzsRJObE</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y3CYTwpLhVY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y3CYTwpLhVY</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 01:31:19 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7655 Dátum: 13 okt 30, 09:05:30 »

Úgy érzem topicot tévesztettél, bár Serj miatt nem bánom.  Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7656 Dátum: 13 okt 30, 09:07:53 »

Ez teljes mértékig így van. x'D Fogjuk rá, hogy este volt. xD Max elmeszelnek ezért 1 hónap banra... X'D
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7657 Dátum: 13 okt 30, 09:13:00 »

Bebizonyítjuk hogy kóros elmeállapotban voltál a zene posztolásának pillanatában, így nem lehetett beszámítási képességedet, szóval nem is meszelhetnek el, vagy korlátlanul enyhíteni fogják.

on: Nézze már valaki az american horror storyt, mert túl kevés emberrel tudom kibeszélni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7658 Dátum: 13 okt 30, 09:31:45 »

The Walking Dead s04e03 spoiler!

Na, tegnap du túlestem ezen a k*rva jó epizódon. Nevet Az évadból eddig ez volt a legjobb. Pont gondolkodtam is rajta, hogy bár jól indult ez az évad is, de azért a 3. indítását nem érte utol. Mondjuk a tavaly őszi TWD epizódok a sorozat eddigi legjobbjai voltak, szóval magasra tették a mércét. De ez most nagyon tetszett. Igazi drámai rész volt, teljesen TWD hangulat. Jó sok minden volt most itt. Carol? Ohh My God Erősen WTF a dolog. Pont belőle nem néztem ki, hogy meg fog kattanni. Ebben a sorozatban jó pár szereplő gyagyult már meg eddig, de nem értem, hogy miért pont Carol lett a következő. Vele most pont nem is történt semmi olyan igazán megrázó. Sophia halála már régen volt, az kiválthatott volna ilyesmit. De most ez így hirtelen jött. Hát kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Rick-nek elég nehéz döntést kell meghoznia, hogy hogyan tovább. (Ne felejtsük el, Shane-t megölte, amikor látta, hogy erre az útra lépett végleg.) Viszont nem hiszem, hogy képes lenne Carol-t megölni, meg akkor azért Daryl-al is lenne egy kellemetlen elbeszélgetése. (Bár Daryl biztos nem helyeselné Carol tettét.) Azt viszont nem vágom, hogy Rick miből jött rá? Valami vérfoltot vizsgálgatott ott, én mást nem láttam, ez meg önmagában nem sokra elég, nem hiszem, hogy DNS vizsgálatot hajtott volna végre. Valaki kiokosíthatna. Nevet

Carl továbbra is menő. Nevet Én azt hittem amúgy, hogy ebben az évadban ő lesz a következő idegbajos, de egyelőre tartja magát. Csak azt tartottam kicsit marhaságnak, hogy azt a két zombit nem lőtte le. Tudom, hogy a készítők célja az volt ezzel a jelenettel, hogy bizonyítsák, hogy Carl most már felelősségteljesebb lett fegyverrel a kézben, de hát azok csak járkálók voltak, nagy hiba meghagyni őket. Minden egyes kilőtt zombival teszel a járvány ellen.

Beth Szeretet

Daryl, Ty, Michonne és Bob kalandja is jól kezdődött. ikszdé Szép nagy kalamajkába keveredtek. Egyébként én egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy Tyreese meghalt. Tudtam ugyan, hogy ez lehetetlen, ezen a ponton nem fogják még megölni, de annyira lehetetlennek tűnt, hogy azt a zombirohamot túlélje. Ezzel már két főre nőtt a szuperképességű emberek száma a soriban. A másik ugye a Kormányzó. Ők ketten már túléltek egy egy olyan helyzetet, amit szerintem legfeljebb Tony Stark egyik páncéljában lehetne túlélni. xD (A Kormányzónak a 3. évad vége felé volt egy ilyen kalandja.)

A Rick vs Tyreese verekedés is érdekes jelenet volt. Mondjuk én Rick-nek igazat adok. Nem ők kezdte, és nem is ártott Ty-nak egy kis fejbevágás. Csak az necces, hogy abbahagyta volna vajon magától? Rick se teljesen épp eszű még mindig. Szomorú Meg végre használhatná azt a borotvát, hogy ne nézzen ki pszichopata vadembernek.

Hershel akkor ezek szerint elkapta ezt a járványt? Én nem voltam biztos benne.

Ez a betegség egyébként elég durva azért. Még az idegesítő kiscsaj is elkapta szegény. Remélem azért rendbe jön. Na meg Glenn. Ő a legdurvább, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy főszereplőt így ölnének le. Tény ugyan, hogy a TWD-ben, ugyanúgy, mint GoT-ban senki sincs biztonságba, de azért csak enm így fog meghalni. Remélem meggyógyul mielőbb.

Várom a folytatást nagyon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 09:49:25 írta Aes Sedai » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7659 Dátum: 13 okt 30, 09:42:40 »

Nézze már valaki az american horror storyt, mert túl kevés emberrel tudom kibeszélni.
Déjà vu. Aztán az is úgy járna, mint a Breaking Bad.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7660 Dátum: 13 okt 30, 12:17:00 »

Pedig most is nagyon jó, jól elkapták ezt a beteges hangulatot, Jessica Lange pedig megint Emmy-t fog kapni érte.

Bár nagyon kellene valami férfi counterbalance a sok feminista boszorkány mellé.  Nevet

Nah gyerünk nézzétek !!! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7661 Dátum: 13 okt 30, 12:48:58 »

Csak, hogy GoT nélkül se legyen oldal ebben a topicban: én most hozom be az elmaradásaimat. Személyes okok miatt megcsúsztam, a harmadik évadot csak a 6. epizódig láttam. Azóta már pótolgatok, és ha minden igaz a ma esti program a 9-10 rész lesz. Nevet Végre láthatom a Vörös Nászt. (És tényleg várom, hogy láthassam, mivel a sokkon a könyv miatt már úgyis túl vagyok, szóval inkább a megvalósítás érdekel.)
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7662 Dátum: 13 okt 30, 15:04:54 »

TWD új rész:

Később talán írok róla többet, de most: csak szerintem van az, hogy Carol valójában falaz valakinek? Én pl. Carlból kinézem, hogy ő volt, hogy védje a többieket.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7663 Dátum: 13 okt 30, 21:41:37 »

The Walking Dead S4E3
Azt viszont nem vágom, hogy Rick miből jött rá? Valami vérfoltot vizsgálgatott ott, én mást nem láttam, ez meg önmagában nem sokra elég, nem hiszem, hogy DNS vizsgálatot hajtott volna végre. Valaki kiokosíthatna. Nevet
Én úgy vettem észre, hogy azt nézte, hogy a tenyér lenyomat kisebb, mint az ő keze. Gondolom ebből jött rá, hogy a tettes egy nő.

Hershel akkor ezek szerint elkapta ezt a járványt? Én nem voltam biztos benne.
Egy tucat beteg emberrel összezárva kicsi az esély, hogy ne kapná el ő is, főleg, hogy levette a kendőt az arcáról.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7664 Dátum: 13 okt 31, 21:03:02 »

Ma láttam 2 részt a WolfBlood-ból és pozitív véleményem van róla. Ennél végre nem csak a hülyéskedés megy, hanem van egy komolyabb hangsúlya, nem úgy mint a többinek azon a csatornán. Remélem rendes története is lesz ennek, mert eddig tetszik. Alap koncepció jó és ez nem egy vígjáték akar lenni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!