24 máj 04, 23:17:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277346 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7620 Dátum: 13 okt 23, 12:46:14 »

Én szívesen elkezdeném nézni a Trónok Harcát, ha nem lett volna tele a net azzal, hogy a 3. évad végén kb minden kedvelhető szereplőt  kinyírnak. >.<#
Robb és Catlyn egyáltalán nem a kedvelhető szereplőket eleveníti meg. Addig nincs baj, míg Tyrion él!
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7621 Dátum: 13 okt 23, 13:25:11 »

Robb a sorozatban az egyik kedvencem volt, de a könyvben néha a szimpátiámat sem nyerte el. Nagyon jól szemléltette Martin, hogy az Ifjú Farkas mégiscsak egy 15, később 16 éves kölyök. Ráadásul az ő szemszögéből egyszer sem láttuk a történéseket, így még nehezebb felvennie a harcot népszerűség szempontjából mondjuk Tyrionnal vagy Aryával.

Sosem értettem, Daenerysért miért vannak annyira odáig, meg hogy miért tartják fene mód a Vastrónusra valónak. Első könyvben cuki volt, de most már kezd túl nagy lenni az arca a sárkányainak hála. Ha elvesszük a seregét meg a sárkányokat, és ott áll egy szál magában, akkor egy kis senki számomra. (Bár még mindig csak a 3. könyvnél járok, de olvastam ezt-azt, és biztos vagyok benne, hogy az unszimpátiám csak nőni fog vele szemben.)

Bezzeg majd Arya. < 3
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7622 Dátum: 13 okt 23, 18:25:45 »

Daenerys-ben főként ez a "de én nem tudhatok sokat erről-arról, mert csak egy ártatlan, fiatal lányka vagyok" szöveg idegesít, de nagyon, meg a döntésképtelensége. Arya viszont best :3 Mondjátok, hogy nem marad vak!O.o
Jon amúgy csak engem idegesít fel a végtelenségig azóta, hogy Ygritte meghalt?

TWD új epizód:

Szomorú rész volt összességében. Carol nagyon sokat változott Sophia halála óta, és bár Ryan halálakor azt reméltem, hogy a kislányokkal úgy fog törődni tényleg, mintha a sajátjai lennének ahelyett a lány helyett, akit elveszített, a késes jelenetnél szinte biztossá vált, hogy ez nem így lesz. Én értem, hogy ez egy szörnyű világ, meg minden, de nem kéne őket így a mély vízbe dobni.
A járkálókat szerintem vagy Lizzie, vagy Bob eteti. Előbbire azért van esély, mert bekattant, emberpótlékot keresett magának, és Nick "személyében" ezt megtalálta, ezért vitte neki a patkányokat. Ellene szól az, hogy este csak nem lopódzna ki egy szál zseblámpával, patkányt fogni, ráadásul ilyen sokat szerintem ő nem tud, nem oda gyűltek a zombik ahol Nick volt, és látszólag magasabb is volt az a valaki, mint egy kislány...
Viszont Bob rövid ideje van velük, így még az is lehet, hogy a Kormányzó egy embere, vagy hasonló.
A kismalacokat sajnáltam T-T
Michonne pedig valószínűleg rendelkezett gyerekkel, csak aztán jöttek a járkálók és szépen megették. Akkor változott meg nagyon a viselkedése, mikor Beth kérdezte, hogy "és hogyan hívjuk azokat, akik a gyermeküket vesztik el?"
Azt viszont nem értem, miért állt le birkózni a két zombival, mikor ott volt a kardja. Lehet, hogy feladta.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7623 Dátum: 13 okt 23, 20:25:40 »

Robb és Catlyn egyáltalán nem a kedvelhető szereplőket eleveníti meg. Addig nincs baj, míg Tyrion él!
Valami olyat olvastam, hogy hulltak a szereplők, mint a legyek és nem csak pár. Igazából fogalmam sincs kiket soroltál fel de legalább tudom, hogy maradt szerethető karakter. Nevet Talán majd belekezdek valamikor.

TDW:
Nekem ebből a részből az jött le, hogy aki etetti a járkálókat és aki megölte az elkülönítetteket az két különböző személy. Mert az etetésből meg az előző részben megtalált, elásott fegyverből az jött le, hogy valaki talán a Kormányzó embere elakarja intézni a csoportot belülről. De azzal meg csak az élőknek tettek jót, hogy a két potenciálisan fertőzött embert megölték, azzal viszont a csoport többi részét tartották életben. Az csak a Kormányzónak lett volna jó, ha minél több ember fertőződik meg és hal meg a betegségben, de így csökkent a betegek száma. Aztán lehet, hogy csak én bonyolítom túl és egy személy felelős a két dologért.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7624 Dátum: 13 okt 23, 21:30:41 »

Nem hiszem, hogy Bob etetné a zombikat. Szerintem ő pozitív karakter lesz, bár ez csak megérzés.

Tilon, a Kormányzó szerintem lehetett az, aki kivégezte Karenékat. Ha ott van, még az is lehet, hogy nem is tud erről a járványról. Egyszerűen felfedezte a két kiszolgáltatott embert, és ez jó alkalom volt neki egy kis brutalizálásra. A fegyver viszont érdekes még, erről el is feledkeztem, jó, hogy említetted.

CrazyCat, abban viszont igazad van, hogy nem valószínű, hogy a két kislány etette a zombikat. Ez tényleg bonyolult akció lett volna egy gyereknek, meg a zombik valóban nem oda gyűltek össze, ahol "Nick" is volt.

Idézet
Azt viszont nem értem, miért állt le birkózni a két zombival, mikor ott volt a kardja.

Ezt elsőre én se értettem, de tegnap este megnéztem az epizódot újra, és akkor lejött, hogy egyszerűen a szituáció nem úgy alakult. Túl hamar lerohanta az a két járkáló, le kellett fognia őket, hogy ne harapják meg, és ehhez mindkét kezére szüksége volt. Ha elengedte volna őket, lehet nem lett volna elég ideje kardot rántani.

Amit viszont nagyon nem értek: az előző évad végén a Kormányzó parasztfelkelőkből álló "hadserege" a hősies megfutamodás során ott hagyott nekik egy Humvee terepjárót egy M2 Browning géppuskával? Ezzel mi lett? Egy ilyen szerszámmal sokkal egyszerűbben és gyorsabban lehetett volna kezelni a zombiparát a kerítésnél. (egy sorozat elég is lett volna) Igaz, hogy az s03e16 végén az a fegyó elromlott (beragadt) de az ilyesmi megesik, általában könnyen javítható. És lőszer is kell, hogy legyen még hozzá, ha a támadók egy teljes rakasz skulóval mentek neki az akciónak, abból maradhatott még, olyan sokat nem durrogtattak azzal. Elég durva continuity error lenne, ha erről simán elfeledkeznének a készítők.

Idézet
Carol nagyon sokat változott Sophia halála óta, és bár Ryan halálakor azt reméltem, hogy a kislányokkal úgy fog törődni tényleg, mintha a sajátjai lennének ahelyett a lány helyett, akit elveszített, a késes jelenetnél szinte biztossá vált, hogy ez nem így lesz

Szerintem meg ez pont hogy egyenesen következik Sophia halálából. Carol nyilván nem szeretné, ha más gyerekek is így járnának, és ennek az önvédelem oktatása az egyetlen ellenszere. Csak menekülésre nem lehet oktatni őket, az nem megoldás örökké.

Beth tényleg összejöhetne Carl-al. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7625 Dátum: 13 okt 23, 21:45:24 »

Én meg közben mindjárt befejezem (4 rész még) a DW 6.évadát, és bár majd utána kicsit leírom bővebben mit gondolok, sajnos a legutóbbi kommentem óta nem nagyon változott a véleményem. Matt mint Doctor továbbra is zseniális, sőt, meg még így is kurva jó a sorzat, de a többi olyan elem ami az előző évadokat olyan hihetetlenül jóvá tette amilyenek, hiányzik, és ezért aminek tényleg csattannia kellett volna annál az éreztem hogy "Eeez ez nagyon erős jelenet..akarna lenni...."ami meg tényleg rég rossz DW-nál Nevet Na de folyt köv majd, és rendesen ki fogom fejetni példákkal, hogy pontosan mire gondolok, de ennek ellenére valószínűleg sokan nem fogtok szeretni Nevet
Én is pontosan ezt éreztem amikor új kezekbe került a sorozat, tehát az 5. évadtól kezdve. A Doktor maga jó volt, voltak benne olyan elemek, mint mondjuk az emberbe bújt Tardis, imádtam, vagy egy olyan karakter, mint River Song, nos, ő valami csodálatos volt, de ennyi. Nem billogozott meg, mint az előző évad minden egyes része alatt kb 5-ször, csak úgy például mondom. Nevet
Bár így visszagondolva, Roryval mostanában úgy vagyok, hogy még ő az a valaki, akire meleg szívvel és mosolyogva gondolok vissza. Múltkor elhaladtam egy ROI feliratú tábla mellett, és egyből ő jutott eszembe, meg egy csomó vicces és Rorys tette. Nevet Például hogy várt egy lányra cirka 2000 évet. Mi ez, ha nem a tökéletes pasi lerajzolása? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 21:47:28 írta Nikuccia » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7626 Dátum: 13 okt 23, 22:26:49 »

Amúgy valaki megnézte a 3. epizód sneak peekjét? Daryl meg a bandája elég nagy kalamajkába keverednek. Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7627 Dátum: 13 okt 24, 09:12:09 »

Eddig egyértelműen a legnagyobb hiba a női részleg idiótasága.

Legalább Walter jr. egy igazi badass, remekül megírt, kemény férfikarakterre sikeredett. ikszdé
Amúgy Gus-nál jobb főgonosz létezik más sorozatban? Dexterből Trinity és Brian volt az egyetlen akik elérték a szintjét szerintem. Ja, meg Isaac is.


A The Walking Dead 4. évada milyen eddig? Spoilerek nélkül lehetőleg. A 3. évadot a közepe környékén abbahagytam, mert teljesen élvezhetetlen volt, de ha az új showrunner jól végzi a dolgát akkor lehet folytatnám.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7628 Dátum: 13 okt 24, 09:48:24 »

Hát, ha esetleg már te is lassan azt várnád tőle, hogy foglalkozzanak kicsit a dolog eredetével újra, mármint hogy mégis miért robbant ki ez az egész zombiapokalipszisos dolog, van-e ellenszere, vagy már örökre így kell élniük, és napról napra, hétről hétre túlélniük az új törvényű posztapokaliptikus Földön, nos, akkor egyelőre még ne kapcsolódj bele, mert még mindig a zombik vs survival-rők van szó csak. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7629 Dátum: 13 okt 24, 09:52:53 »

Amúgy tényleg ez a baj vele, mert most vagy halad a "sztori", vagy pedig a karakterekre összpontosít és a drámára, de itt a sztori nem halad, és a drámai rész is piszok gyenge, így két szék között a földre esik.

Jó persze az is igaz hogy a valóságban random emberek a világon nem derítenék ki mi történt valójában.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7630 Dátum: 13 okt 24, 10:32:58 »

Supernatural 3. rész.
"-Ugye védekeztél?
-Nálam volt az angyal pengém.
-Nála volt az angyal penge." Bakker itt meghaltam. ikszdé
Mondjuk nem értem Ezékiel mit sírt, hogy vagy ő vagy Cass megy. Ő megbújt Samben, vagy még így is kiszúrják? Mindenesetre várom a következő részt.
Az új "angyal főnök" még a leviatán mukinál is idegesítőbb, ami nagy szó. ^^ Kicsit egyébként meglett a DMC-DevilMayCry beütése a dolognak, a TV-s csóka és Mundus... TV-s csóka és Bart vagy ki a tök. De milyen jól képben vannak angyalék a technikával.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7631 Dátum: 13 okt 24, 10:43:04 »

Eddig egyértelműen a legnagyobb hiba a női részleg idiótasága.

Legalább Walter jr. egy igazi badass, remekül megírt, kemény férfikarakterre sikeredett. ikszdé
Amúgy Gus-nál jobb főgonosz létezik más sorozatban? Dexterből Trinity és Brian volt az egyetlen akik elérték a szintjét szerintem. Ja, meg Isaac is.
Jó mit vársz szerencsétlentől? Testi fogyatékos és az ő anyja a legirritálóbb ri*anc. Ilyen körülmények között Hollyból is egy meth függő prostituált lesz.
Gus tényleg zseniálisan kitalált enemy.
Isaac viszont egy ratyi maffia tag. Tönkre vágták a karakterét a buziságával. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 10:44:24 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7632 Dátum: 13 okt 24, 10:53:36 »

Gus + Mike jó páros volt, komolyan szimpatikusabbak voltak mint Walter + Jesse, Gusnak jó lenne egy spinoff, hogy hogyan is kezdte meg persze los pollos hermanos.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7633 Dátum: 13 okt 24, 11:25:46 »

Mistich: 2 rész alatt megismertünk pár új szereplőt megy a dráma ezerrel és új gondjaik akadtak Rickéknek. Szerintem folytasd nyugodtan, mert jó részek lesznek még a 3. évadban is. Mosolyog

Tilon, a Kormányzó szerintem lehetett az, aki kivégezte Karenékat.
A Kormányzó lenne az első ember, aki felgyújtaná szerencsétleneket, de nem hiszem, hogy ott éldegélne a börtönben Rickékkel együtt. Nevet Én egy hozzá hű embere gyanakodok.

Bob-ot szeressük, nagy karakter. Nevet Azért támadtak a zombik mert nem akart alkoholizálni xD Remélem, hogy nem fog elhalálozni.
Michonne-ra én is akarta írni de elfelejtettem. Egyszerűen nem maradt ideje előhúzni a kardját, mert amint leszállt a lóról, már ott is volt előtte a járkáló.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7634 Dátum: 13 okt 24, 13:16:13 »

Az úgy tudom nem is fog kiderülni hogy mitől lett az egész járvány, úgyhogy arra nem számítok. Nevet Csak erősebb drámai szálakat, kevésbé irritáló karaktereket várnék el. Mert eddig Daryl-en kívül egy szimpatikus karakter nem volt. Az első évadban még a kínai srácot is bírtam, de nagyon leült a későbbiekben.

Jó mit vársz szerencsétlentől? Testi fogyatékos és az ő anyja a legirritálóbb ri*anc. Ilyen körülmények között Hollyból is egy meth függő prostituált lesz.
Isaac viszont egy ratyi maffia tag. Tönkre vágták a karakterét a buziságával. Nevet

Hát... valami szerepet vártam. Nevet 5 (6) évad alatt egyszer akartak kezdeni valamit a karakterével, de akkor is a közönség 90%-a fejberúgta volna egy acélbetétessel.
Isaac-ban én pont azt bírtam hogy ratyiság ellenére még mindig tiszta menő volt. Nagy arc volt.

BB spinoff téren pedig szerintem Saul-nál kb minden jobb ötlet lett volna. Abszolút nem érdekel a karaktere, és Mike-ban vagy épp Gus-ban szerintem milliószor több potenciál lenne.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!