24 máj 04, 21:01:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277216 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7605 Dátum: 13 okt 22, 20:23:23 »

Ezt a previously on AMC's the walking dead szoveget en mennyit hallom itthon. Nevet Nalam previously on Avatar a klasszikus. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7606 Dátum: 13 okt 22, 20:33:23 »

Tessék akkor, beraktam neked youtube repeatbe.  Nevet

http://www.listenonrepeat.com/watch/?v=_7A3Eg52SCE
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7607 Dátum: 13 okt 22, 20:38:45 »

Breaking Bad jobban hangzik, mint a Walking Dead. Nyelvesít
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7608 Dátum: 13 okt 22, 20:43:34 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dPHZ1d7F4bE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dPHZ1d7F4bE</a>


lehet szavazni, mindkettő tetszik, nyilván a breaking bad jobb dráma
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7609 Dátum: 13 okt 22, 22:20:03 »

Alfákat nézte tegnap valaki a Viasat6-n? Magyar premier volt, az első 2 részt adták, utána már hétfőként egy részt adnak.
Tényleg olyan mintha összekevernénk az X-MEN-t a CSI-vel. 2 évados, gondolom a Viasat6 végig adja.
Egész jónak tűnik 2 rész alapján.
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7610 Dátum: 13 okt 23, 06:09:14 »

Breaking Bad s04 finished. Már csak 1 évad és pofátlanul elronthatjuk a társalgást a Walking Dead-Doctor Who topicban.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7611 Dátum: 13 okt 23, 07:16:02 »

Befejezted az s04-et és képes voltál nem belekezdeni az 5be akkora cliffhangerrel?

son im disappointed
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7612 Dátum: 13 okt 23, 07:18:19 »

Megnéztem és már az elején majdnem röppályára helyeztem a monitoromat és a hangrendszert, mert amit levág Skyler azt egy férfi nem emésztheti meg. Lehetetlen.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7613 Dátum: 13 okt 23, 07:22:27 »

Kár hogy nem volt benne egy igazi badass szimpatikus női karakter, Jane csak kihasználta Jesse-t, Lydia meg egy sunyi ribanc. Skyler+Marie pedig kifejezhetetlen szavakkal, nem tudom hogy sikerült őket feleségül venni.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7614 Dátum: 13 okt 23, 07:29:29 »

Skyler esete magától értetődik, domináns okoskodó picsa, aki rávetette magát szegény Walterre. Tipikusan Éva karakter, Walter a szegény Ádám, az Ördög pedig maga a komplex női lélek.
Marieről fogalmam sincs, szerintem semmi közöspont nincs közte és Hank között. Az ágyukon kívül. xD
Janenek nem volt ideje kihasználni Jesset. Mármint anyagilag, de az tény, hogy rendesen fogyasztotta a kukta cuccát. Lehet írtam már, de én arra számítottam, h lelép a pénzzel. A halála kellemes csalódás volt számomra és a karakterét is jobb színben tünteti fel.
Lydiát nem ismerem, ő akkor nyilvánvalóan az 5. évad termése lesz.
Andrea se százas, nem hallgatja meg Jesset, hanem egyből kombinál magában, ahogy az összes nő ebben a sorozatban.
Eddig egyértelműen a legnagyobb hiba a női részleg idiótasága.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 07:30:42 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7615 Dátum: 13 okt 23, 11:31:14 »

Azért remélem érzitek a különbséget.  Nevet

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7616 Dátum: 13 okt 23, 11:48:54 »

Egy kislány akinek túl nagy a szája és jó helyre született. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7617 Dátum: 13 okt 23, 12:01:00 »

Én szívesen elkezdeném nézni a Trónok Harcát, ha nem lett volna tele a net azzal, hogy a 3. évad végén kb minden kedvelhető szereplőt  kinyírnak. >.<#

The Walking Dead S4E02
Keményen kezdődött, hogy Harry Potter nemes egyszerüséggel befalja a bajszos csávesz torkát. Azért meglepő, hogy Tyresse csaja nem ébredt fel, hogy a járkáló a cellája előtt hörög, pedig kb 20 másodperccel előtte dőlt le.
Én azt hittem, hogy Rick csak megvágja kicsit az egyik malacot és hadd fusson, elvezetve a járkálókat, de így drámaibb volt.
Jó, hogy Rick újra hordja a fegyverét és Carl is visszakapta. Azért Carl csúnyán beköpte Carol különóráját, még ha mondta is az apjának, hogy hadd csinálja. Legalább szerzet egy pluszpontot a faternál. Nevet

Michonne is érdekes, kíváncsi lennék, mi ez a dolog a kisbabával nála. Lehet neki is volt gyereke, csak zombikaja lett belőle?
Én úgy érzem, hogy ez a járkálók előttre  húzódik vissza. Valahogy nem tudom elképzelni Michonne-t, hogy az egyik kezében tartja a babáját, míg a másikban a katanával vagdossa a zombikat. ikszdé

Nehogy pont a szép szőkelány haljon meg nekem. Szomorú
Carlal összejöhetne, ha Hershel nem lenne útban. xD Úgy talán több esélye lenne, hogy nem hal meg az első szembejövő zombitól.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7618 Dátum: 13 okt 23, 12:29:09 »

Ez a Daneryses kép jó Nevet Őt is megölhetné lassan valaki. Kezdetben még a helyén volt a naivsága, de a legutóbbi két könyvet szünet nélkül végigtöketlenkedte.

Én meg közben mindjárt befejezem (4 rész még) a DW 6.évadát, és bár majd utána kicsit leírom bővebben mit gondolok, sajnos a legutóbbi kommentem óta nem nagyon változott a véleményem. Matt mint Doctor továbbra is zseniális, sőt, meg még így is kurva jó a sorzat, de a többi olyan elem ami az előző évadokat olyan hihetetlenül jóvá tette amilyenek, hiányzik, és ezért aminek tényleg csattannia kellett volna annál az éreztem hogy "Eeez ez nagyon erős jelenet..akarna lenni...."ami meg tényleg rég rossz DW-nál Nevet Na de folyt köv majd, és rendesen ki fogom fejetni példákkal, hogy pontosan mire gondolok, de ennek ellenére valószínűleg sokan nem fogtok szeretni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7619 Dátum: 13 okt 23, 12:40:13 »

Hatodik évad tény nem volt a legjobb szerintem sem, de azért bennem megmaradt pár rész. The Doctor's wife egyik kedvencem lett, de a többi változó. Mondjuk River részek tetszettek és Matt jelenetei is nagyon jók voltak, de úgy annyira nem hagyott nálam sem nyomott sok rész. Persze ha megy a tévében szívesen nézem, de ennyi.

Ha itt már annyira nem tetszik, akkor előre szólok, hogy a hetedik évad első fele (Amyékkel) az első és ötödik részen kívül inkább csak filler. Nem voltak rosszak, de semmit nem adnak hozzá. A másik fele már azért sokkal jobb egyedül tán a Hide részt mondanám kicsit feleslegesnek, de sokkal jobb, mint az első fele, főleg az évadzáró rész.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!