24 máj 04, 21:02:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277217 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7590 Dátum: 13 okt 20, 19:12:25 »

Megvan a mostani előzetes részletes elemzése is.(DW)
http://doctorwhohungary.hu/2013/10/20/a-the-day-of-the-doctor-elozetes-elemzese/
Elég részletes,több olyan dolgot is felfed(het) amit észre se vettünk. kacsint
Sok apró jel bukkan fel,elsőre nem is láthatóak. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7591 Dátum: 13 okt 20, 20:38:38 »

Befejeztem a Breaking Badet, az életem ismét üres.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7592 Dátum: 13 okt 20, 20:46:02 »

Ha ilyet írsz, tuti 10 percen belül felbukkan Gdat és ajánlgatni kezdi a Sons of Anarchyt.  Nyelvesít
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7593 Dátum: 13 okt 20, 20:49:17 »

Az én életem viszont csodálatos még Syzygy. x'D Főleg, mert megnéztem megint a Harcosok Klubját és megint azt érzem, hogy ez már nem lehet jobb és mégis minden újranézés alkalmával egyre jobbnak érzem a filmet. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7594 Dátum: 13 okt 20, 21:02:16 »

Harcosok klubja, sons of anarchy.., Gdat where are you?

Amúgy nem kezdek bele semmibe, most 1 hétig  csak némán bámulom a fákat, és a forgalmat, próbálom feldolgozni a látottakat.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 21:02:58 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7595 Dátum: 13 okt 20, 21:45:59 »

Az én életem viszont csodálatos még Syzygy. x'D Főleg, mert megnéztem megint a Harcosok Klubját és megint azt érzem, hogy ez már nem lehet jobb és mégis minden újranézés alkalmával egyre jobbnak érzem a filmet. Mosolyog
Ez teljesen így van. Pár hónapja megvettem a DvD-t hogy végre pár év után lássam megint és egyszerűen ez is olyan film amit nem tudok megunni, rohadt jó.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7596 Dátum: 13 okt 21, 09:09:13 »

Hát, a Doctor Who már csak ilyen, ha nem nézed rendesen, csak így oda-oda pillantgatsz, vagy kicsit nézed is, meg nem is, akkor annyi, de annyi mindenről lemaradsz, hogy a rész végén nem érted, mit is néztél. Nevet Annyira imádom benne ezeket a sok bújtatott, elrejtett információmorzsákat meg az utalásokat, meg a kacsintgatásokat. Köszi a linket, K ichigo. Mosolyog

Hú, és végre láthatom, hogy a kis szemüveges zombi melyik alvó börtönlakóba kóstol bele először, nyam-nyam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 09:09:47 írta Nikuccia » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7597 Dátum: 13 okt 21, 15:21:36 »

Apropó, Doctor Who, én nemrég csatalkoztam a nézők klubjához, most kezdtem a 6. évadot Nevet Az 5. évaddal voltak eleinte bajaim Matt zsenialitása ellenére is (pl. Amytől idegbajd kaptam(vagy még mindig?, meg sajnáltam, hogy eltűnt sok régi szereplő), de a záróra szépen összerázódtak ezek is Nevet Én Tennant játékának minden pillanatát egyszerűen imádtam, a búcsúja meg az egyik legszebb/legszomorúbb/legjobban előkészített film/sorozathalál amit valaha láttam, viszont Matt egyszerűen annyira, nem is tudom, doctoros mind fejre, mind alakításra, hogy eszembe sem jut összehasonlítani őket így az első pillanattról fogva megkedveltem. Meg nagyon tetszik hogy nála nagyon átjön az a 907 éve, és hogy rengeteg az epic szövege Nevet Jó hogy eközött a két doctor között most sokkel erősebb váltás volt mint a 9. és a 10. közt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7598 Dátum: 13 okt 21, 18:53:09 »

Hát igen, Mattről tényleg ellehet hinni mind ezt. Amennyire nem kedveltem eleinte ahhoz képest most már csak ő ugrik be legelőször, mikor a Doktorra gondolok.

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy Matt is ugyanúgy megmarad az emberek emlékezetében, mint a 4. doki?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7599 Dátum: 13 okt 21, 19:32:11 »

Mi volt a problémád Amyvel? Mondjuk nekem nem a kedvenc útitársam, de a top 3-ban benne van azért. Nevet Tényleg, és ki a kedvenced amúgy?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7600 Dátum: 13 okt 21, 19:39:33 »

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy Matt is ugyanúgy megmarad az emberek emlékezetében, mint a 4. doki?
Sajnos nem láttam a klasszikus sorozatot hogy a 4.-hez hasonlítsam, de mára már Mattnek is van annyi rajongója mint ami a 10.-nek volt anno, így elképzelhető.  Nevet

Ha már a Doktor "női" akkor (bár nem volt útitárs úgy igazából) de Rivert a temperamentuma eléggé színpatikussá tette.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 19:51:56 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7601 Dátum: 13 okt 21, 20:54:20 »

Hát igen, Mattről tényleg ellehet hinni mind ezt. Amennyire nem kedveltem eleinte ahhoz képest most már csak ő ugrik be legelőször, mikor a Doktorra gondolok.

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy Matt is ugyanúgy megmarad az emberek emlékezetében, mint a 4. doki?

Hát a leginkább Steven Moffat. Nevet
Azért az Eleventh Hour eleje/vége és Pandorica jelent után már eléggé megmaradt nálam is.
Amy nem rossz útitárs,de ha ó nincs(a képben) Matt szerintem jobban alakít,érzelemdúsabb(általánosságban).
Az biztos elég maradandó arcszerkezete van mind a kettőnek.Persze az összeset eléggé meglehet különböztetni akár 1(2)szóval is kacsint

Kedvenc útitárs választás elég nehéz.Újak közül egyelőre még River.Ha férfi akkor Jack kacsint
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7602 Dátum: 13 okt 21, 21:13:28 »

Nekem is River a kedvenc, de úgy más nagyon nem lett. Jack tényleg jó, csak kár, hogy kevésszer jelent meg. Szomorú

Amyvel nincs semmi bajom, de egyetértek veled, K ichigo. Ha ő nincs a képernyőn, akkor a Doktor sokkal jobb volt.

Most eddig még Clara is szimpatikus, de ez még változhat majd a következő doktorral.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7603 Dátum: 13 okt 22, 13:16:32 »

Sok itt az off...  Neeem

Na, de én megnéztem tegnap az új TWD-t. Nevet



The Walking Dead s04e02 spoiler!


Ez nagyon jó rész volt. Nevet Sok akcióval. Amire kíváncsi lennék, hogy most vajon a Kormányzó szívatja-e őket máris? Mert akkor ott kell lennie a börtönben neki is. Ugye az a zombietetés érdekes, mert lehettek a gyerekek is, akiknek valamiért van egy ilyen agybaja, hogy egyes zombikat szeretnek, de lehet, hogy valaki más, pl Philip tette ki a kaját, hogy egy helyre gyűjtse a zombikat, és azok bedöntsék a kerítést. Én elsőre a gyerekekre tippeltem, de mivel a legvégén Karen és az a másik emberke meghaltak elég brutális módon, ami a Kormányzóra vall, már gyanakodni kezdtem, hogy a másik ügy hátterében is ő áll.

Egyébként durva most ez a járvány, remélem Rick-éknek lesz annyi esze, hogy tesznek óvintézkedéseket. Pl. hogy éjszakára mindenki zárja be az ajtót a saját cellájában, meg nem ártana pár fegyveres őrjárat se. Ezeket tulajdonképpen már az első naptól kezdve meg kellett volna tenni. Nem is értem miért nem jutott eszükbe.  Gondolkozik

Szegény malacokat sajnáltam. xD Bár Rick ötlete jó volt azért. Nevet Meg legalább szegény zék is kaptak kaját végre. xD

Michonne is érdekes, kíváncsi lennék, mi ez a dolog a kisbabával nála. Lehet neki is volt gyereke, csak zombikaja lett belőle?

A következő rész tartalmában túl sokat mutogatták Beth-t. Ez nem jó jel, ez ugyanaz, mint a Trónok Harca, itt bármikor bárki meghalhat, és ha egy mellékszereplő túlságosan előtérbe kezd kerülni, az nem jó jel. Nehogy pont a szép szőkelány haljon meg nekem. Szomorú
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7604 Dátum: 13 okt 22, 19:55:31 »

Csak azt vártam, hogy elhangozzon a klasszikus previously on AMC's the walking dead, utána kapcsoltam is kifele.
Kasza.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!