24 máj 04, 21:34:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277228 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7545 Dátum: 13 okt 16, 14:48:23 »

Köszönöm, Saphira, kedves tőled. Nevet

Aes, az igazsághoz hozzátartozik, hogy annak idején kedves fórumos társunk, Syzygy előszeretettel spoilerezett nekem, amikor elkezdtem nézni a sorozatot, ő tett említést arról, hogy Dany-nek le kell győznie Aegont vagy micsoda. Elgondolkodtam ezen, tetszett is a herceg életben maradásának ötlete, és reálisnak is tartottam, így megalkottam saját magam számára a túlélésének történetét. Nevet Aztán, hogy ebből mi az igazság, majd kiderül, amikor olvasom a könyvet, addig pedig elvagyok ebben a hitben. Nevet

El fogom olvasni az összes könyvet, de még csak a harmadik könyv második harmadánál tartok, és közben tanulnom is kellene... Szomorú

Egyébként nyugodj meg, Jonnak nem lesz baja. (Ennyi spoilert tudok az 5. könyv végéről.) Martin van olyan kedves, hogy ha megöli, azt a hetedik könyv végén teszi, amikor már mindenki megnyugodott, hogy nem lesz baja. :DDD Bár remélem, akkor sem. : D
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7546 Dátum: 13 okt 16, 17:09:54 »

Kedves fórumos társatok. Durci

Ishidáá így csúnyán le foglak hagyni, s04e11, és eddig a negyedik évad a legjobb, Gustavo nagy kedvencé vált (bár tudám hogy...).
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7547 Dátum: 13 okt 16, 17:39:16 »

Nekem is Gus volt a kedvencem. Imádom a hűvösségét. Bármilyen szituba kerül ő a megtestesült nyugalom. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7548 Dátum: 13 okt 16, 20:08:58 »

Syzygy

De ő utálja a Trónok harcát.  Faceg
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7549 Dátum: 13 okt 17, 04:10:14 »

Kedves fórumos társatok. Durci

Ishidáá így csúnyán le foglak hagyni, s04e11, és eddig a negyedik évad a legjobb, Gustavo nagy kedvencé vált (bár tudám hogy...).
Nincs nehéz dolgod 3 évad előnyöd volt. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 04:10:46 írta Ishida » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7550 Dátum: 13 okt 17, 08:53:50 »

Na, tegnap megnéztem én is az új TWD részt. Nevet Most spoilerek következnek, ha valaki még enm látta esetleg az epizódot, az lapozzon.

------


Jó kis rész volt. Mondjuk kicsit eseménytelenebb volt az eddigi évadnyitóknál, de így is tetszett. Jó sok új szereplőt kaptunk. Nevet Bob szimpatikus. Most aztán jó sok feka lett hirtelen. ikszdé
Nekem nagyon tetszik, hogy Michonne és Carl ilyen jóba lettek. Nevet Amúgy én úgy vettem ki, hogy Michonne feladata a Kormányzó megkeresése, nem? Legalábbis nekem ez jött le. De ritka magas intelligenciára vallana a csapattól, hogy nem hagyják annyiban a Kormányzó-dolgot, mert én amúgy tartottam tőle, hogy szépen elintézik azzal, hogy "meglépett, nem jön ez már ide vissza".

Nekem tetszik az is, hogy elkezdtek parasztkodni. xD Ideje volt már. Így azért csak jobban lesz kajájuk, mintha mindig csak fosztogatnának. Meg egyébként is, nagyon szépen berendezkedtek. Nevet A börtön így sokkal lakhatóbbnak tűnik. Csak a szomszédok zajosak kicsit, azért sztem ennél kicsit hatékonyabban kéne őket ritkítani, mert egyszer még csak áttörik a kerítést.

Rick viszont még mindig nem teljesen százas, és jellemző, hogy pont az összes közül neki kellett belefutnia az első bolond mellékszereplőbe. ikszdé Amúgy az a nő annyira béna volt (mmint maga a színésznő), hogy nem is bánom, hogy meghalt. Nem bírtam volna ki ezt a pocsék játékot még egy epizódig. Főleg, mert a TWD-ben nem jellemzőek a szar színészek. Meg az nem jön be, hogy Rick agybaja most egy ilyen píszes-hippis fordulatot vett. Remélem ez csak átmeneti, és nem szokik le a fegyverviselésről. xD Az azért egy kicsit nevetséges lenne egy zombis világban.

Az áruházi jelenet nagyon jó volt. Nevet A tetőről potyogó zombik tetszettek. Meg volt ott pár undorító dolog is azért. xD

Amit viszont nem értek, hogy miért nem hozták el a menő Humvee terepjárókat onnan. Nevet Én biztos elvittem volna őket. xD

És Beth milyen jó csaj lett. Nevet Tök szép, jól is néz ki. Nevet És szőkeeee. *-* Szeretet

Idézet
Mikor Daryl elmondta Bethnek a halálhírét azért valami komolyabb reakcióra számítottam, erre csak átcseréli 0-ra a számlálót. Ott mondtam a monitornak, hogy öleld már meg Dary

Szerintem ez egy nagyon jó jelenet volt. Pont bemutatja, hogy egy zombiapokalipszis mennyire megváltoztatja az emberek viszonyát a halálhoz. A rész legjobb jelenete volt. Nevet Én biztos, hogy megöleltem volna Beth-t. Nevet

Idézet
Utána meg öngyilkos lesz, mert nem akar átváltozni. Neki nem mondta el senki, hogyha meghal, akkor átváltozik?

Én pont, hogy úgy értelmeztem, hogy azért lett öngyilkos, hogy átváltozzon, és ő is olyan legyen minta  férje. (Vagyis z)

Idézet
Kíváncsi vagyok, hogy Carl kis cimborája mitől változott át, mikor semmi veszélyes közelébe nem volt.

Egyszerűen csak elesett a zuhanyzóban, és gondolom rosszul esett, eltörte a nyakát vagy valami hasonló, emiatt halt meg. És mivel mindenki fertőzött, ezért be is zombult egyből. Na ebből jó nagy kalamajka lesz. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7551 Dátum: 13 okt 17, 09:04:07 »

ahha Aes szép próbálkozás,de hasztalan mert már csak 16 rész és breaking bad topic lesz  Faceg

igen túlkaptam
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7552 Dátum: 13 okt 17, 09:11:31 »

De most ez TWD topic. Nevet Meg GoT topic is, mert mindig az. Nevet

Amúgy Breaking Bad-et én is tervezem már, szimpatikusnak tűnik, meg hugom is elkezdte nézni és jókat mondott róla. Csak ez a rákos téma nem jön be nekem annyira, az ilyet nem szeretem, ehhez túlságosan is hipochonder vagyok. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7553 Dátum: 13 okt 17, 10:03:27 »

De legalább abban egyetértünk, hogy a DW-nak semmi keresnivalója itt.  Ördögi
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7554 Dátum: 13 okt 17, 10:10:00 »

A fő profil a Trónok Harca. Nevet Az mindent visz itt úgyis. xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7555 Dátum: 13 okt 17, 15:19:47 »

Csak ez a rákos téma nem jön be nekem annyira, az ilyet nem szeretem, ehhez túlságosan is hipochonder vagyok. ikszdé
Nem rákos a téma. Csak a karakternek van rákja, ami 1 évadig mérvadó, onnantól meg kb. semmi jelentősége. Ez inkább szakács műsorra emlékeztet, ahol a főzés és a hozzávalók helyes adagolása a mérvadó, Bitch!(Ha megnézel Aes legalább 2 évadot, akkor rájössz, miért írtam azt a Bitchet a végére... xD )
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7556 Dátum: 13 okt 17, 21:18:11 »

Nah, megnéztem az Odaát új évadának 2. részét.
Abaddon elkezdett szervezkedni, ahogy várható volt. Bár Crowley hamar kigyógyult a "bociságból", nem volt egy hosszú hatású cucc, de azért Kevin jól elverte a képét. ikszdé Egy ideig attól tartottam, hogy képes kiengedni Crowley-t, de szerencsére nem volt hülye.
Ezékiel megmentette a napot, illetve hát Samet... Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #7557 Dátum: 13 okt 18, 02:00:57 »

Vége a Breaking Badnak és a Dexternek is. A trónok harca 4.évad meg csak áprilisba indul.   Szomorú
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7558 Dátum: 13 okt 18, 03:09:51 »

Ezért kell nézni a Sons of Anarchyt. Amit senki nem ismer, pedig a Dexternél pl. simán jobb.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7559 Dátum: 13 okt 18, 07:18:52 »

Gdat, én még lelkiismeretesen megnéztem a Rectify-t meg a Breaking Badet, többek között azért mert agitáltál mellette, és nem bántam meg, de a SoA-t senki nem fogja megnézni, hiába dobod be minden második postnál.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!