24 máj 05, 00:36:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277403 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7530 Dátum: 13 okt 13, 21:01:02 »

Én másodmagammal a Családi üzelmeket (We're the Millers) néztem meg a filmünnep keretein belül. Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a vígjátékkal kapcsolatban, talán emiatt is történhetett meg, hogy pozitív csalódásom meglehetősen nagy mértéket öltött.

Rég láttam már olyan vígjátékot, amit végignevettem. Mosolyog Nagyon el lettek találva a karakterek jellemei, amik csak fokozták a rájuk épülő sitcomok élvezetét.

A végén a bakik között volt egy tök cuki jelenet Jenre vonatkozóan, amikor a lakókocsiban bekapcsolták a rádiót. Pirul

Biztos, hogy újra fogom nézni, először is eredeti nyelven, mert most szinkronosra ültünk be. Aki teheti, ne hagyja ki!

Az pedig, hogy Jennifer Anistonnak 44 évesen jobb teste van, mint nekem majd' 24 évesen, rám nézve szégyen. Nevet Újra kedvet kaptam a kondibérlet vételhez. Kúl

---
A Paranoia előzetese felkeltette az érdeklődésemet a film iránt, de akkor ezek szerint annyira nem nagy durranás. Így már nem sietek annyira a megtekintésével. : D
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7531 Dátum: 13 okt 13, 23:11:12 »

Már kiírtam (pár napja pendriveon is)nem magamnak.
Az írottak alapján lehet én is megnézem,csak el ne felejtsem. smirksweat

Utóbbihoz pedig majd várunk egy hasonlatot(akár képet) is,ha kész vagy Nevet
Tánc nem kötelező,de azért kíváncsi az ember mi sülne ki. Nyelvesít

Meg is van mit akartam alapból írni.
DW The Day of the Doctorhoz kijött 5 újabb kép.Nem a legjobb minőségűek,de 1-2dolgot már elárulnak(valamennyire).
http://doctorwhohungary.hu/2013/10/13/ujabb-kepek-a-the-day-of-the-doctorbol/
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7532 Dátum: 13 okt 14, 08:53:44 »

Na eljutottam az odaát megnézéséig, szegény Cass, sajnáltam, amikor a mosás és a vásárlás között vacilált.  Neeem
Ezékiel egy érdekes pont, valamiért úgy érzem sunyul valamit. De az nagy volt, amikor előadta a szentbeszédet, hogy segíteni jött, majd kifeküdt. Nevet
Mocskosul vérszomjas bagázs ez az angyal csapat, ezt eddig is tudtam, de azért ez így kemény lesz...
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7533 Dátum: 13 okt 14, 16:49:46 »

Na, TWD új rész megnézve.

Jó volt látni, hogy egészen berendezkedtek a börtönben, bár aggasztó volt azzal szembesülni, hogy a járkálók nagyon sokan vannak, és befele nyomják a kerítést. Ez még később nagyon sok gondot fog okozni, mint az előzetesekből kiderült.
Amikor Violet betegen kidőlt, már valahogy tudtam, hogy az lesz a dolog vége, hogy meg is hal. Úgy tűnik, ha sokan vannak emberek és állatok, ráadásul be vannak gyömöszölve sok járkáló közé, akkor a vírus így is, úgy is terjedni kezd majd, nehogy olyan egyszerűek legyenek a dolgok...
A nőt, akit Rick talált, nagyon sajnáltam, bár valószínű volt, hogy a férje már átalakult. Ahogy védelmezte őt, és etetni akarta, csak még szomorúbbá tette az amúgy is reménytelen helyzetét. Rick biztos befogadta volna, ha nem szúrja le magát, de érthető volt, hogy már nem bírta tovább...
A bevásárlós részhez: nagyot dobbant a szívem, mikor a kamera felment az épület tetejére, és ott volt a helikopter meg a sok járkáló. Csak arra tudtam gondolni, hogy le ne tévedjenek, vagy be ne szakadjon a tető a helikopter súlya alatt... ennek ellenére mind a kettő megtörtént lényegében amiatt a hülye volt szanitéc miatt. Gondolom anno alkoholista volt, de ha észrevette, hogy be van ázva a tető felette, akkor sejthette volna, hogy ott óvatosan kell mozogni, mert ha megremeg valamitől az épület, akkor az is leszakad, és az önmagában is életveszélyes, pláne, ha vannak ott járkálók is...
Mikor rázuhant a szekrény, én azt akartam, hogy ő haljon meg, de a Beth-Zack búcsúzkodás miatt ez se volt valószínű. Gondolom Beth nem kapott még elég drámát, így be kellett hozni őt egy rész erejéig. Viszont a Daryl&Beth jelenet... ah  Pirul
Carol meg nagyon is jól teszi, hogy a gyerekeket oktatja az önvédelemre a késekkel, nem tudom, Carl miért futott el. (Az a gyerek amúgy is rohadt hisztis. Michonne hozhatna neki egy kis meztelen nénis újságot is, hogy lehiggadjon)
Amikor a szemüveges gyerek kikéreckedett, már rosszat sejtettem, de nem akartam, hogy tényleg így legyen. De akkor mégis. Megfertőződött, ráadásul harapás nélkül... egyből felcsengett a fejemben az előzetesekben elhangzó "Walkers in D!".
Michonne pedig úgy tűnik, nem fog hallgatni Rick-re, és elindul Macon-ba...

Az előzetesről:
Jó sokan fognak meghalni abban a cellablokkban, Michonne pedig megszívja. A portyázók is akadályba ütköznek, gondolom itt fog jönni majd a több tucat járkáló, és az a bizonyos hang is a rádióban.
A kerítést pedig szépen döntik befelé. Az előzetes többi részét meg egyszerűen nem tudtam kivenni... be is törnek a börtönbe a járkálók? Csak mert nagyon futnak és lövöldöznek.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7534 Dátum: 13 okt 15, 13:21:33 »

http://www.hbo.hu/series/tronok-harca/article/kifaggattak-george-r-r-martint-a-tronok-harca-iv-evadjarol_45061

Nincs túl nagy esély arra, hogy előzmény-regények vagy sorozat készüljön a Trónok harcához, ám azt megígérte, hogy a Robert Baratheon-féle felkelésről még többet fogunk megtudni a következő könyvekből.”

*reccs*
A szívem hasadt meg épp. Hát így hogy játszom el Lyanna Starkot? Szomorú Pedig már úgy rápörögtem, hogy lovagolni is megtanulok tavasszal. =(((

Nem tudom, ez mennyire spoiler, de inkább elsötétítem. Nevet

Szóval, az okés, hogy a Robert-féle felkelésről lesz szó, de engem sokkal inkább az érdekel, hogy a nyilvánvalón kívül mi játszódott le Rhaegar és Lyanna fejében, amikor megszöktek és az Öröm Tornyában voltak. Imádom őket, de vannak a fejemben megválaszolatlan kérdések bőven, pl. az is csak eljutott Lya fülébe, hogy az apját és a bátyját megölette Aerys, meg gondolom eljutott hozzá a hír Robert felkeléséről is, és hogy amikor megtudta ezeket, miért nem mozdult és csinált valamit? Meg mit gondolt, hogy a Starkok és a Baratheonok annyiban hagyják majd, hogy "elrabolta" őt Rhaegar? Ugyanezeket a kérdéseket persze Rhaegarnak is fel lehetne tenni. Érdekel az ő szemszögéből is. Oké, hogy dúlt a love, meg beindultak a hormonok, de mindent azért erre sem lehet fogni. Szóval amikor erre az ingoványos talajra terelődnek a gondolataim, akkor picit elbizonytalanodok feltétel nélküli Lyanna (és Rhaegar, de főleg Lyanna) fanságomat illetően. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 15, 13:22:52 írta Nikkie » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7535 Dátum: 13 okt 15, 17:01:37 »

Anno egy-másfél éve úgy gondoltam, hogy megvárom, még kijönnek magyarul az új részek.

Gondoltam már ideje lesz utána nézni. Az wiki epizód lista alapján, következtetve az előző évadok magyar premierjének dátuma lapján, már le kellett volna adniuk pár részt.

Az Aikszen a fészbuk oldalán meg azt írja, hogy nem adják le.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7536 Dátum: 13 okt 15, 17:31:55 »

Nikkie, én úgy tudtam, hogy vannak novellák a régebbi időkből, habár az valószínűleg téged nem érint, mert 100 évvel a mostani esemény előtt játszódnak. Rhaegar-Lyanna szál pedig engem is érdekel, pláne amiatt, hogy szerintem lehetőség az is, hogy Jon az ő fiúk.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7537 Dátum: 13 okt 15, 17:58:17 »

Naaa Isidá hol tartasz, most kezdem a s04e08-at, de lassan fogok haladni, mára egy részt terveztem.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7538 Dátum: 13 okt 15, 18:07:44 »

Ohh meló mellett sajnos napi 1 részre van időm, mert a másodiknál mindig bealszok. Rohadt korán kelés. Legutóbb parádézott Hank az ikrekkel szemben. Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7539 Dátum: 13 okt 15, 19:45:55 »

Nikkie, én úgy tudtam, hogy vannak novellák a régebbi időkből, habár az valószínűleg téged nem érint, mert 100 évvel a mostani esemény előtt játszódnak. Rhaegar-Lyanna szál pedig engem is érdekel, pláne amiatt, hogy szerintem lehetőség az is, hogy Jon az ő fiúk.

Igen, az az időszak pont nem izgat. Nevet Ha a 300 évvel ezelőtti eseményekről szólna, Hódító Aegonról, Visenyáról és Rhaenysről, azt tudnám értékelni, imádom Meraxes nevét, meg ezeket a Targeryeneket még szerettem - már amennyit tudni lehet róluk. Nevet

Ó, én az apró betűs részben teljesen biztos vagyok, hogy úgy van. Nevet A sárkánynak három feje van. Kúl
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7540 Dátum: 13 okt 15, 22:09:57 »

Már csak az a kérdés, ki a harmadik fej.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7541 Dátum: 13 okt 16, 10:03:56 »

The Walking Dead S4E01
Egész jó kis bevezető részt kaptunk. Mikor Rick elkezdett kapálni átsiklott az agyamon, hogy most a jó zombiölős részeket átváltja a földművelés és a kapálás. De szerencsére nem így lett. Rick esetében az ismert mondás, "ki korán kell fegyvert lel"-re alakul át. Jó sok új szereplőt kaptunk akikből zombikaja lesz csak az a furcsa, hogy a Kormányzó az előző évad végén megölte az összes embert, akik képesek harcolni és elvileg csak a gyerekek meg az idősek voltak Woodbury-ben de egy idős embert sem láttam az öreg Hershelen kívül. Lehet, hogy megfiatalodtak és ők lettek a harcképes emberek.

A rész csúcspontja egyértelműen a bevásárlóközpont volt. Hatalmas ötlet, hogy a tetőn keresztül estek be a járkálók.  Kúl Szegény Bob azért járt rosszul mert önmegtartóztatást tanúsított. Ha még lesz pár ilyen jelenete, akkor annak nagyon örülnék. Zack nem szerepelt túl sokat, de annyi szerepe volt, hogy őróla kapta a rész a címét. Kár, pedig még hallgattam volna az ötleteit, Daryl régi munkájára.^^ Mikor Daryl elmondta Bethnek a halálhírét azért valami komolyabb reakcióra számítottam, erre csak átcseréli 0-ra a számlálót. Ott mondtam a monitornak, hogy öleld már meg Daryl ikszdé.

Rick úgynézki, hogy lassan próbál visszatérni az őrület szakadéka széléről de ebben nem sokat segít neki az a nő. Kicsit ő is be volt kattanva, hogy a párjának, akinek a fejét egy zsákban tartja megpróbálja feláldozni Ricket. Utána meg öngyilkos lesz, mert nem akar átváltozni. Neki nem mondta el senki, hogyha meghal, akkor átváltozik?

Carl és Michonne-nak mosolyogtató jelenete volt, mikor vitt neki képregényt és mondja, hogy majd ő is elolvassa. Nevet
Kíváncsi vagyok, hogy Carl kis cimborája mitől változott át, mikor semmi veszélyes közelébe nem volt. 

A rész mondata Tyreese-től: Kimenni sem szeretek... Nevet

Az előzetesről:
Jó sokan fognak meghalni abban a cellablokkban, Michonne pedig megszívja
Michonne jelenleg védettség alatt van, mert rendezetlen ügye van a Kormányzóval. Ameddig az le nem lesz zárva esélytelen, hogy meghaljon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7542 Dátum: 13 okt 16, 11:11:23 »

Már csak az a kérdés, ki a harmadik fej.


Aki csak a sorozatot nézi és/vagy nem szeret rajongói elméleteket olvasni, az NE olvassa el!


Ezeket nyilván te is tudod, csak leírom, mert nagyon rápörögtem a GoT-ra. : D

Nekem a könyvben úgy jött le, hogy Rhaegar a gyerekeire gondolt akkor Dany látomásában, tehát Rhaenys hercegnő és Aegon herceg adottak voltak 1-1 fejnek, azt Dany is megemlítette, hogy Visenya nevű leányuk ugye nem volt. Én automatikusan Jonra gondoltam harmadiknak. De lehet, hogy a sárkány három feje azt (is) jelenti, hogy 3 Targaryen maradt mostanra, ugye Dany az egyik, (az elméletem/elméletünk szerint) Jon is félig az, így viszont hiányzik a 3. ember.

Hogy őszinte legyek, én bízom benne, hogy Eliának volt annyi esze (és lehetősége is rá), hogy időben megszöktesse valamelyik házához hű szolgálójával Aegon herceget. Ha jól emlékszem, úgy volt, hogy Elia és a gyermekei is elmenekülnek a királynővel és Viserys-szel együtt, csak az Őrült Király nem engedte el őket, mert félt a Martell-ház árulásától. Aegon trónkövetelése pedig, ha jól tudom, erősebb is lett volna Aerys és Rhaegar halála esetén, mint Viserysé. No meg egy karon ülő csecsemőt nehezebb beazonosítani, talán volt lehetősége kicserélni a babát. Rhaenys már nagyobbacska volt, gondolom őt nehezebben lehetett volna helyettesíteni a szép Targaryen hajszíne miatt is, jobban ismerték őt az emberek, meg hát Viserys miatt a trónra sem tarthatott igényt.

Szóval bízom benne, hogy él még. Plusz én Aryát szívesebben látnám valamilyen úton-módon a trónon, mint Daeneryst, pedig még nem is olvastam az 5. könyvet. Az meg kb. csak úgy lehetséges, ha hozzámegy egy Targaryenhez. (Stannist nem szeretném királynak.) Bár azt még nem találtam ki, mi legyen akkor a Gendry&Arya szállal, ami a kedvenc párosításom. Nevet

(Végre sikerült helyesen, a-val leírnom a Targaryent, nem e-vel. ˘-˘ Rossz berögzülés.)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 11:14:17 írta Nikkie » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7543 Dátum: 13 okt 16, 11:23:35 »

Ha nem olvastad még az ötödik könyvet, akkor nem írom le az ezzel kapcsolatos poént. :-D

Csak sajnos ez már előrevetíti, mi is lesz az (új) sárkányok tánca, és ezzel el is kezd kibontakozni a jóslat, amit Dany kapott egykor.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7544 Dátum: 13 okt 16, 11:48:41 »

Niki, olvasd el az 5. könyvet. Nevet Majd meglátod utána, hogy miért kapcsolódik ez ide. xD

Saphival mi már elemezgettük párszor az ottani dolgokat.

Amúgy amiket írtál, azok nem is rosszak figyelembe véve az 5. könyvet is. Megtennéd, hogy tippelsz párat a 6.ra is, ha majd az 5-en túl vagy? ikszdé


Más:

Eddig benézni is alig mertem ide, de ha minden igaz ma este végre meg tudom nézni az új TWD részt. xD Tiszta ciki, de kb olyan izgatott vagyok, mint amilyen 6 éves koromban a "karácsony" szó hallatán voltam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 12:10:36 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!