24 máj 04, 21:58:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277255 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7500 Dátum: 13 okt 08, 18:48:39 »

Vissza a Matt Doki David doki különbségekre. David doki még nem heverte ki az időháború sebeit. Ő a megkeseredett öreg katona, Christofer doki jó el tudta ezt viselni, bár ő még egy dühös volt akinek a dühét Rose csillapította le. Ezért szeretett bele David doki, nem mert jó csaj, hanem mert ő adta vissza doktornak az emberségét a reményét. ÉS amikor ezt is elveszti olyan szinten keseredik el el David ami kihat mindenre. Távolságtartó lesz, a kalandok kötelességgé válnak visszatér a megfáradt védelmező akiben már nem ég a tűz. És regeneráció. Új személyiség ami jobban kezeli ezt a bohókás nagypapa egy szuper fiatal testben hiperaktívkodik élvezi a lehetőségeket. Más személyiség más problémakezelés. És amikor a Tardis hologram formájában végig mutogatja azokat akiket "szeret" azért mondja hogy "Köszi most bűntudatom lett"
Donna pedig szerethető karakter Nevet Nekem nagy kedvenc. teljesen más perspektíva mint Rose vagy Martha, idősebb és miután a fél élete egy uncsi semmittevős dolgozgatós napról napra élős felszínes semmi volt, kinyílik a világ előtte és jobban megijed mint egy fiatal kísérő. Több az agyában a rossz beidegződés. Túlkorosan szedte ki a Doktor a Mátrixból Nevet
És a Doktorral való kapcsolata is komikusabb Nevet Valahogy ő többet meg mert engedni magának a Doktorral szemben és a Doktor is vele szemben Nevet Csipkelődősebb barátibb kapcsolat volt.  Rose tapadt Martha tapadt Donna nem.  Ennyi Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7501 Dátum: 13 okt 08, 18:58:50 »

Szerintem Clara ütött a legnagyobbat. Volt például egy jelenet az egyik régi dokival. Hogy valahogy megmentette valaki egy rossz helyzetből és nem tudta senki, hogy ki volt az és 40 év múlva kiderül. Azért az mi már? Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7502 Dátum: 13 okt 08, 19:08:59 »

Igen cliffhanger  vagy easter egg a maximumon Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7503 Dátum: 13 okt 08, 19:32:33 »

Jaj, rengeteg kérdést hagytak nyitva, pont azért, hogy idővel majd be lehessen tömni ezeket a hézagokat. River Songról is milyen keveset tudtunk még a könyvtárban, aztán potty, eltelik 2 év, és fény derül mindenre.
Donna nem ragadt? Az a nő kijelentette, hogy élete végéig vele akar utazni, és amilyen ostoba, arra nem is gondolt, hogy ő egyszer majd, ötven év múlva már egy vénasszony lesz, aki a reumájától moccanni nem bír, nemhogy kalandokba bonyolódni egy Idő Lorddal.
Mindenki élete a Doktorral való találkozás előtt olyan volt, mint amilyen Donnáé, abban nem volt semmi rendkívüli.
Martha és Rose pedig teljesen más eset, mindkettejük szerelmes lett a Doktorba.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7504 Dátum: 13 okt 09, 21:01:02 »

Nem tudom ez a spoiler hír mennyire igaz,de akkor eljön amitől 1-2en rettegtetek smirksweat
http://www.doctorwhotv.co.uk/another-companion-returning-for-50th-53741.htm
Én mindenesetre nem bánom ha visszajön egy kicsit feltüzelni a helyzetet Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 09, 21:25:00 írta K ichigo » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7505 Dátum: 13 okt 09, 21:06:35 »

Rose is örökké vele akart maradni! És különben is Nevet Mindenki ezt mondaná Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7506 Dátum: 13 okt 09, 21:39:53 »

Nocsak, nocsak, hát még is lesz ő? Ha jó lesz, nem bánom, de mivel ez egy pletyka, nem veszem biztosra ezt a hírt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7507 Dátum: 13 okt 10, 09:26:41 »

Szét offoljátok itt nekem a Game of Thrones / Walking Dead topicot. -.- Ejnye.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7508 Dátum: 13 okt 10, 10:29:56 »

elkezdődött az ahs harmadik évadja, nos a lányok szépek, de nekem nagyon xmen hangulatom volt , így nem volt túl eredeti az első rész, meg hiányoztak belőle a férfi karakterek. majd kiderül mi lesz belőle. zach már most hiányzik.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7509 Dátum: 13 okt 10, 13:18:27 »

ahs ?  valamiről lehet lemaradtam ikszdé vagy csak mezeien nem fog az agyam
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7510 Dátum: 13 okt 10, 13:25:46 »

american horror story a cím amit keresel
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7511 Dátum: 13 okt 10, 17:55:28 »

Szét offoljátok itt nekem a Game of Thrones / Walking Dead topicot. -.- Ejnye.
Hamarosan... Nevet


Elég jól halad most a South Park. Mind a 3 rész, ami eddig kijött az évadból, nagyon jó volt. Nemrég láttam a Z világháborút szóval rendesen átjött a rész. Mekkora ötlet, hogy a zombik helyet a feketék terjesztik a vírust. Ahogy az várható Cartmantől. ikszdé A térképén Magyarországon és még pár országon mellettünk, mintha egy kicsit ferde "Láttam" jel lenne. Még nem biztos, hogy fertőzött az országunk. ikszdé A Zimmermanos szállnak kicsit utána kellet néznem. Elvileg hasonló dolog zajlott le Floridában, mint amit Cartman művelt le Tokennel és őt is felmentették, önvédelemre hivatkozva. Azért a rész végén szépen sokkolták. Nevet Az kemény volt, hogy mikor lelőtte a feketére festett Cartmant, akkor hős volt, de mikor kiderült, hogy fehér egyből bűnös. xD
Viszont a készítők kezdik sokszor eljátszani, hogy megölnek egy szereplőt, aztán kiderül, hogy mégse. Ebben a részben is volt 2, az előzőben 1.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7512 Dátum: 13 okt 10, 19:37:08 »

A supernatural évadnyitója valami piszok jó lett, már évadok óta nem rögötem ennyit ezen a sorozaton Nevet Dean végre újra laza és a poénjai is jók, Death és Sam beszélgetése nagyon tetszett, Ezékiel kivételenesen jófejnek tűnik és még így is Cas volt a rész fénypontja ikszdé Amit leművelt egyszerűen zseniális volt az alapjában elbaszott szituávió ellenére, az a biztonsági öves jelenet minden vitt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7513 Dátum: 13 okt 10, 19:43:48 »

Breaking Bad s02e08 : Gyerekek, lehangoló, hogy Badgerért kipengettek ennyi pénzt. Ezerszer olcsóbb lett volna kinyírni. Na mindegy, ez a varázsa a sorozatnak, hogy rengeteg tudatos tervszerű lépés követően vannak oltári amatőr húzásai Jessenek és Waltnak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7514 Dátum: 13 okt 10, 20:20:42 »

Ez még nem breaking bad. A harmadik évad közepétől kezdődik a breaking bad. Haladj az a lényeg. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!