24 máj 05, 03:08:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277515 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7470 Dátum: 13 okt 05, 23:15:35 »

Bármilyen lehet.  Gondolkozik Gondolom a klasszikus évadok miatt tettek most öregebbet (mert abban voltak idősebbek bár nem láttam a klasszikust), mert az utóbbi 3 az fiatal volt.  Gondolkozik
Idézet
Én mindkettőt bírom, igaz én nálam is Matt Smith egyre jobb, mint Tennant
Én is bírom mindkettőt.  Nevet Pedig érdekes hogy az elején mindenki "hiányolta"Tennant dokit, és mára már megszoktuk és meg szerettük Mattet. Most meg megint váltás, mire úgy igazán megszeretünk egy Doktort addigra van másik.  smirksweat
Azért kíváncsi vagyok az új Dokira.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7471 Dátum: 13 okt 05, 23:24:56 »

Én is kíváncsi vagyok rá, de azért előbb a filmet mutassák, aztán jöhet a következő doki.

Ez az egy rossz van a sorozatban. Megszereted a doktort, erre színészváltás. Eleinte nem bírtam Mattet, most meg olyan szomorú vagyok, hogy elmegy. Szomorú
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7472 Dátum: 13 okt 06, 14:07:18 »

Elkezdtem nézni tegnap én is a Breaking Bad-et, most fejeztem be a hetedik epizódot. Egészen jó kis sorozat kiváncsi vagyok mi fog a jövőben kisülni. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7473 Dátum: 13 okt 07, 17:57:37 »

Gdat téged nem idegesített Jesse töketlensége? már rohadtul unom a rinyálásait, mint egy kurva komolyan.
s03e07 fejeztem be, de sosem fogom megkedvelni Jesse-t. Viszont rajta kívül rohadt jó.  Nevet

meg most is ahogy belép a meth laborba is mit le vág, nagyobb verést kellett volna kapnia.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 18:21:47 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7474 Dátum: 13 okt 07, 19:18:56 »

Én kedvelem őt. Nagyon durva személyiségfejlődésen megy keresztül am.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7475 Dátum: 13 okt 08, 06:39:24 »

Csak úgy érzem hogy infinite loopba kerültünk, mondjuk most tartok a részek felénél de eddig mindig az volt, hogy megy a balfaszkodása történik valami, akkor magába száll, majd megint balfaszkodik, eddig így volt nem változott semmi, max annyi hogy már tisztán drog nélkül balfaszkodik.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7476 Dátum: 13 okt 08, 07:41:20 »

Szerintem meg a 10-nél jobb és hihetőbb, átélhetőbb Doktort már nem fog tudni felmutatni a BBC. Ugyanúgy, mint az elején Rose-zal, úgy a 10. Doktorral is túl magasra tették a lécet. Jöhetnek új Doktorok, új kísérők, de ők lesznek 10-20-30 év múlva a leghíresebb karakterek belőle. Most komolyan, a 11. Doktornak például hányszor volt olyan komoly összetűzése a dalekokkal, mint a 10-nek? Matt Smith Doktora csak kényelmesen leült arra a puha székre, amit a 10. vérrel és verejtékkel és áldozatokkal szerzett meg.
Amúgy annyira meglátszik egy sorozaton, hogy mikor van jó kezekben, és mikor rosszban. Remélem, a 12-nél már valami másik csapat fog dolgozni az egészen, mert a Matt-es évadokon nagyon látszik, hogy majmolni próbálják a "trendi" amerikai sorozatokat.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 07:42:13 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7477 Dátum: 13 okt 08, 08:20:09 »

Szerintem az egyik baj a 10.-el pont a hiteltelensége. Én nem hiszem el neki, hogy több mint 900 éves. 900 év bölcsessége után ne egy zárkózott szívtipró kamasz legyen már az ember. Soha nem láttam a 10-en, hogy szereti is az embereket, mindig úgy éreztem, hogy kb. kötelességből teszi azt amit tesz. A 11.-ről viszont sugárzik, hogy 900 évesnél idősebb. A hülyeségei miatt olyan mint egy hóbortos öreg bácsi, aki már mindent látott és ezért mindent humorral kezel, de bármikor ha kell nagyon komoly tud lenni és profin cselekedni. Ki is tudja fejezni az érzelmeit, tényleg elhiszem neki, hogy szereti az embereket, nem csak összegyűjtött egy szabályrendszert, hogy így kell viselkedni.

Pl. Amikor lelőtték a 10. doktor lányát beszédet tartott, ami arról szólt, hogy ő mekkora hős, hogy ő nem áll bosszút. A 11. Nem pátosszal mondta volna el a beszédét, csak szomorúan. És sokkal mélyebbre is ment volna annak az üzenetnek a tartalma. De nekem akkor lopta be magát végleg a szívembe a 11. amikor a karácsonyi részben a két gyereknek csinált egy narnia világot. Nevet Annyira szerethető volt ott. Bármit megtehet, ugrálhat térben és időben, lehetne egy nagy kastélya ribancokkal, de ő kisgyerekeknek akar örömet okozni. A 10. még megmaradt ott, hogy lenyűgözze az embereket a titokzatosságával. Matt nem akar kényszeresen menőnek látszani. Nevet

Mindenesetre amikor 900 éves leszek, én is olyan akarok majd lenni mint Matt Smith.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 08:26:39 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7478 Dátum: 13 okt 08, 08:26:13 »

900 év bölcsessége után
Lehet 900 év alatt kiábrándult a lelke mélyén és tényleg a kötelesség tudat dolgozott benne. Amúgy én nagyon bírtam David által alakított Dokit.
Amúgy poén lenne, ha majd lenne 13. Doki. Pl ő ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 08:27:49 írta Ishida » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7479 Dátum: 13 okt 08, 08:33:53 »

Hát bőven lehet. De a 11. doktor új személyisége máshogy áll hozzá ezekhez a traumákhoz és pont ezért szeretem őt. Kimutatja a fájdalmát, nem belül őrlődik és így tovább tud lépni. Pont ezért látszik rajta, hogy nyugodtabb a lelke.

Én nagyon erősen érzem a fejlődést azzal, hogy a 11. doki megjelent. Kíváncsi vagyok, hogy a 12. doktor mit tud hozzátenni a 11-hez.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 08:37:22 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7480 Dátum: 13 okt 08, 12:45:32 »

Ma még nem történt elég szarság velem, így elkezdtem a Breaking Bad második évadát MAGYAR szinkronnal. Ezt csak úgy tudom leírni: Totál Szívás! Hogy lehet ilyen castingot kiírni? Megáll az eszem...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7481 Dátum: 13 okt 08, 12:54:59 »

Te tényleg pont rajta nem láttad, hogy szíve kalácsának mazsolája minden egyes emberi lény a Földön, a Föld pedig maga a kalács, úgy odavan valamiért értünk és a bolygónkért. Miért zárkózott? Miért kamasz? Szívtipró? Komolyan? Nevet A 11. Doktor veszi el feleségül River Songot.
A szabályrendszer, amit elvileg szerinted a 10. Doktor annyira betartott, akkor mit mond neked az a rész, mikor felrúg egy fix pontot az időben, és kénye-kedve szerint megmenti azt a nőt a marsi expedíció során? Abban a részben kiáltja ki magát kb istennek, az isteneknek nem sok szabálya van azon kívül, amit ők maguk maguknak alkotnak meg.
A 11. puszta jófejségből és mert ő A Doktor, örömöt okozott egy apátlan családnak, megint jófejségből egy jégkabinba zárt lányt minden karácsonykor meglátogatott, és kalandozni vitte, és megint csak jófejségből kéri meg minden egyes útitársát, hogy tartsanak vele, ez van, a Doktor k.rva jó fej, nem hinném, hogy egyetlen részt vagy cselekedetet feltétlen ki kellene emelni, hisz ez az ő lényege, nem érdekli a pénz, a hatalom, se becsvágy, se bosszú nem űzi, ő csak utazik és megosztja a kalandjait másokkal, mert jófej.

És gondolom tudod, hogy Matt Smith a Doktorok közül a legfiatalabban megválasztott főhős, és ez látszik is rajta, nem is akar idősnek tűnni. Az egyik leggyakrabb, amit csinál, az a futás, másik meg az ugrálás, ezt nem a vén keleti bölcsek szokták tenni, hanem a gyerekek, a fiatalok. Persze, látom én a szemeiben, hogy már több, mint 1000 éves, millió és millió kalandot számlálhat, de pont a mögötte levő rengeteg úttól próbál fiatalnak és hát.. fittnek látszódni. Például amikor egy rövid ideig albérlője lesz annak a Greg nevű pasasnak, és igyekszik "normálisan" viselkedni, vagy amikor Amyék lakótársa lesz; kb 1 óráig bírja magát lefoglalni, mert annyira hiperaktív, legalábbis annyira az akar lenni, pedig képtelen egy helyben megülni.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7482 Dátum: 13 okt 08, 13:16:18 »

River Song azért más kaliber, mert ő ugyebár időlord.
Idézet
és kénye-kedve szerint megmenti azt a nőt a marsi expedíció során?
Rájött, hogy megteheti és illeszkedik a meg kell menteni az embereket szabálykönyvébe. Nevet Nyilván ő is egy jó ember amúgy. Csak ahogy beszél az emberekkel abban mindig van egy kimértség.

Szerintem pont így viselkedne egy öregember, ha kapna egy fiatal testet. Többet mozogna mint egy óvodás. Nevet

De be kell látnom, hogy igazad van és a 11. doktor tényleg királyabb.
Köszi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 13:26:08 írta Gdat88 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7483 Dátum: 13 okt 08, 14:24:19 »

Azért a 11ik Matt sokat köszönhet annak hogy az első (talán még második) doktortól átt vett rengetek pozitívumot és megtöltette egy kis fiatalossággal.Ami pedig mégis látszik hogy nem fiatal legalábbis belül mindenképp,de attól élettel teliként kezeli a dolgokat.Egy ifjú testbe búj nagybácsi/nagyapa jellem.
Amúgy meg túlságosan elkülöníteni őket fölösleges hiszen végig ugyanarról a személyről beszélünk csak a stílusa és bizonyos értelemben az érzelmei változnak,de átlagosan megmarad.
10ediket én is nagyon kedvelem főleg most az együttes rész a 11ikel nagyon várós kacsint
Nem kellemes ha egyiküknek "távoznia" kell,de pont a változás adja meg a varázsát és hogy nem lesz egy idő után egyszínű. Gondolkozik
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7484 Dátum: 13 okt 08, 17:08:18 »

Hogy te mekkora egy büdös nagy csaló vagy, Gdat!! Nevet
Amúgy River Song nem teljesen az, aminek írtad, csak félig-meddig mondható annak, mert ő, pszt, súgom: a Tardis gyermeke, de ugyanakkor Amy-é és Rory-é is.


Kicsigó, amúgy tökéletesen igazad van, végig egy személyről vitatkoztunk elvileg, bár szerintem a sok-sok Doktor között csak néhány olyan aspektus, jellemvonás vagy tulajdonság van, ami tényleg azonos személyre vall, és igen, alapjaiban tényleg A Doktorról van szó, viszont ott van minden egyes újjászületés után/ben, hogy mennyi-mennyi minden változik. Változik az ízlése, a külseje egésze, bizonyos jellemvonásai, akár nemet is tudna változtatni, ha akarna. Szóval logikus, hogy mi most itt ezen vitázunk, ki a jobb Doktor, ahogy az is, hogy egyes Doktoroknak, igen, a 10-ről van szó, sokkal nagyobb még ma is a rajongóinak száma, mint más Doktoroknak. Mosolyog
Amúgy az nem csak pletyka, hogy a 10. és 11. egyszerre lesz abban a részben? Picit így utána olvastam, hogy hátha okosabb leszek tőle, de csak mindenféle hír, tévhír, vagy nem is hír, de kering jobbra-balra, és kb senki se tudta eldönteni, hogy kamuznak vagy igazat beszélnek a riport alanyok. Hmm, még úgy másfél hónap, és mindenképpen ki fog derülni! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:10:08 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!