24 máj 05, 07:17:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277722 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7395 Dátum: 13 szep 02, 20:07:06 »

Egy régi kori expendables.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7396 Dátum: 13 szep 02, 21:28:58 »

Én még az elsőt se láttam. Jó film? Vagy az elb*szott jó mit jelent nálad?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7397 Dátum: 13 szep 02, 22:08:55 »

Szórakoztató film, történelmi tényszerűsége akárcsak a képregénynél... Nem sok. ikszdé De jók a harcjelenetek. Tipikus férfi film.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7398 Dátum: 13 szep 02, 22:18:39 »

A 300 tényleg olyasmi a férfiaknak, mint a buta romantikus filmek a nőknek. Valami, amiben kiteljesedhet az identitásuk. Nem feltétlenül a legmagasztosabb élmény, de ott és akkor élvezettel tölt el. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7399 Dátum: 13 szep 02, 22:38:56 »

Jó hasonlat. Nevet Tényleg tipikus férfi film.

Persze, hogy történelmileg nem hű és tele van szörnyekkel, meg mutánsokkal, hiszen az egyetlen túlélő meséli el utólag a sztorit a többieknek, ráadásul egy nagy csata előtt. Nyilván kiszínezi egy "kicsit" az eseményeket.

Kíváncsi leszek a 2. részre is.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7400 Dátum: 13 szep 03, 11:14:10 »

A 300 tényleg olyasmi a férfiaknak, mint a buta romantikus filmek a nőknek. Valami, amiben kiteljesedhet az identitásuk.

Az a film amiről te beszélsz, az nem a 300, hanem a Black Hawk Down. Nevet Ami egyébként is, egy k*rva jó film. Nevet



A 300 viszont... csak azért nem mondom azt, hogy a legszarabb film volt, amit életemben láttam, mert tényleg nem szeretek leszarozni egy filmet.

Szar film nincs, csak olyan, ami nekem nem tetszik, ettől még másnak a kedvence is lehet. De nálam a 300 az mondjuk tízes skálán 2est kapna. (Azért nem 1est, mert 1es osztályzatú az a film lehet csak, amit végig se bírok nézni. Ilyen amúgy nincs, ha elkezdek nézni valamit, akkor végignézem, ha nem tetszik akkor is, ez így tisztességes. ikszdé)

A 300ban konkrétan semmi se tetszett. Még Cersei se nézett ki benne jól, úgy mint GoT-ban. ikszdé A történet nagyon bugyuta volt így átköltve, a történelmisége nyilvánvalóan nulla, és én nem szeretem ezt a valós történelembe oltott fantasy elemek cuccot, nagyon ritkán jó ez, itt biztos nem. És a látványvilága se tetszett, pedig azt sokan dicsérik, de nálam az se mentette meg. Alapból ki nem állhatom az akciójelenetek szarrá lassítását, ez annyira fölösleges, főleg ha túl van adagolva. Talán a Mátrix volt az egyetlen film, ahol jó volt, de ugye ott szerepe is volt ennek a történetben. Itt viszont, komolyan minek, ez olyan béna hatásvadászat. De nem csak ez nem tetszett, hanem az egész látványvilága nem jött be. Túl sötét is volt mindig, meg túl eltúlzott az egész, annyira irreális volt, mintha valaki beszívva találta volna ki ezeket a képeket.

Persze mondom, ettől másnak még tetszhet, sokan szeretik, és biztos jó okuk van rá. Nevet De nekem azt hiszem az az egyszeri megnézés elég volt ebből.

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7401 Dátum: 13 szep 03, 16:55:13 »

Black hawk Down i say again Black hawk Down!!!!!!

ez egész életemben bennem fog maradni és random helyen és időben elő szokott jönni.  Nevet

300 hogy lenne dráma? viszont van benne sok CGI ami kell is bele  Nevet

és azért a give them nothing but take from them everything + tonight we dine in hell kultikus mondatokért már megéri 321-szer is végignézni.

Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7402 Dátum: 13 szep 03, 17:01:30 »

Aes, akkor nézd meg a 300 paródiáját, azon legalább lehet röhögni  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7403 Dátum: 13 szep 04, 10:30:49 »

Tudtátok,hogy lesz Flash sorozat?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7404 Dátum: 13 szep 04, 19:59:30 »

Ja. Az Arrow 2. évadában fog feltűnni kb. február környékén és utána jövőre jön a saját szériája (elvileg).
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7405 Dátum: 13 szep 04, 22:43:15 »

a Babel-t...
Tényleg nagyon jó film volt. Nagyon tetszett ahogyan rasszokban személyesítették meg a Torony kapuján lévő állatokat. Időcsúszkákat nagyon szeretem szerintem remekül alkalmazta a rendező a film során. Mind a 4 line-nak megvoltak a maga dilemmái, és az események mindenhol tragédiát vetítettek elő. De csak egy színen volt tragédia a marrokkói gyerekeknél. Bradék szálán fel volt vezetve, hogy tragikusan meghalhat a nő, de végül happy end lett. Mexikói színben a tragédia a gyermekek halála lett volna, amire szintén lehetett tippelni abból, hogy a sivatagban nem találták meg azonnal őket a rendőrrel. Itt végül a dadus szenved el egy erkölcsi tragédiát a kitoloncolással. Utoljára hagytam azt a szálat ami a leginkább foglalkoztatott a filmben. Én egész végig azt hittem, hogy öngyilkos lesz a lány. Annyira adta magát szerintem az opció, de végül nem történt semmi ilyen. Viszont vagy én nem figyeltem, vagy nincs kifejtve, hogy mi áll a levélben, amit a rendőrnek írt? Mert lefogadtam volna , h búcsú levél és utána leugrik. A másik pedig, hogy akkor most mi is történt az anyukával? Leugrott? Főbe lőtte magát? Esetleg az apa lőtte volna le?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 22:43:51 írta Ishida » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7406 Dátum: 13 szep 05, 17:43:11 »

Az a film amiről te beszélsz, az nem a 300, hanem a Black Hawk Down. Nevet Ami egyébként is, egy k*rva jó film. Nevet
Egy fantasztikus film a Black Hawk Down. Akárhányszor megtudom nézni.

Viszont jöttem ajánlani egy sorozatot nektek. A címe The Americans.
The Americans, a 80-as években játszódik és két KGB-ügynökről szól, akik több évtizede élnek Amerikában, amerikaiként, miközben próbálják szolgálni az anyaországot. Valamiért kasza közelében van és emberek nincsenek oda érte. Bevallom, nem tudom miért. Minden meg van benne ami kell. Izgalom, egy kis dráma és megmutatják, hogy valamennyire milyen érzés is volt KGB ügynöknek lenni plusz a másik oldalt is látjuk, mármint az amerikaiak, hogy küzdöttek a hidegháborúban. Idén kezdődik el a második évad és nagyon várom már.

Az intro kicsit a Minden lében két kanálra emlékeztet, ha emlékszik még valaki arra. (Egyik kedvenc sorozatom.)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=j5PzJGJQ6bM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=j5PzJGJQ6bM</a>
Naplózva


naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #7407 Dátum: 13 szep 05, 20:34:58 »

Nos, nemtudom ideillik-e ,de tudna vki küldeni pm-ben egy rendesen seedelt torrentet a supernatural 5.évadjáról? Kerestem már,de hát egyszerűen nem seedelnek sehol sem...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7408 Dátum: 13 szep 05, 21:05:36 »

Ishida: örülök, hogy tetszett és hogy elgondolkodtatónak találtad.  Mosolyog Az amerikai szálban az volt az érdekes, hogy az ő happy endjük a marokkói gyerekek és a dadus tragédiájának árán jött létre. Szerintem ez vmilyen fajta politikai vagy ilyesmi utalás akar lenni. A japán szál volt szerintem is a legkülönlegesebb. Én is azt hittem amúgy, hogy öngyilkos lett. Az, hogy mit írt a rendőrnek nem derült ki egyáltalán. Most gyorsan megnéztem a végét és főbe lőtte magát a nő. Legalábbis az apuka ezt mondta. Más nem derült ki.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7409 Dátum: 13 szep 05, 21:35:33 »

Hát az anyukára cak azért kérdeztem rá, mert a lány azt mondta a rendőrnek, hogy leugrott az anyja a teraszról, apja meg, hogy főbe lőtte magát a nő. Az apában pedig mindig volt valami bűntudat szerűség. Aztán lehet én olvastam félre valamit a subon és a lány is azt mondja, hogy fejbe lőtte magát az anyuka. Nem elékszem a pontos szövegre, hogy azt mondja, h leugrott, vagy azt, hogy látta , hogy öngyilkos lett a teraszon az édesanyja. Na mindegy. Túl kombinálom a filmet...

Amores Perros, alias Korcs szerelmek. Ezt a filmet legalább 4x-5x láttam, az HBO anno vetítette itthon, csak magyar címmel ismertem. Nem bahj, megnéztem mégegyszer azért. Ez is nagyon jó film volt, a Bábellel ellentétben itt tragédiák tömkelege volt. Daniel és Valeria szála most is , mint régen nem tetszett. Annyira primitív vagyok, hogy a mai napig nem értem, hogy lehet egy lakás kellős közepén egy tátongó lyukat otthagyni. Jó nincs pénz leburkoltatni, akkor monjuk lefedem valamivel ideiglenesen. Az ilyen apró baromságok tudnak felhúzni egy filmben. ikszdé Ahogy meg Veleria járt az lelkileg darabokra törhet majdnem minden modellt.
Octavio és Susan rész meg a női lélek kiszámíthatatlanságát mutatta be, fájdalmas volt nézni a rengeteg halott és sérült kutyát, Ramiro akkora suttyó, hogy a halála nem tragédia , hanem megváltás volt a nézőnek. Végén meg a szerelmi három(és fél)szögből csalódás lett Octavio számára a végkimenetel, valamilyen szinten sajnáltam.
El Chivo pedig a legbadassebb hajléktalan ever. Végén a rögzítős jelenet megható és szép volt.
Összességében a film és az, ahogy a 3 szál egymásba fonódik jól volt kivitelezve. Tragikus, szomorkás történet... De ettől még megérte újra nézni.
Anyádat is!(Y tu mamá también) címmel ismert filmet éppen töltöm le. Majd megnézem és írok valamit róla. Igazából csak azért szedem le, mert a Faun Labirintusából Mercedes és a Korcs szerelmekből Octavio a két főszereplő. :'D

Anyádat is!
Mindenki dug mindenkivel , mindenki dugott mindenkivel. Az egész filmből érződik a szabadság. Kitépik magukat a mindennapokból és átadják magukat az utazás varázsának. "Life is like a surf, so give yourself away like the sea." Ez az idézet elmond mindent a film mondanivalójáról is. Nem valami nagy film, egyszer meg lehet nézni, csak ne lett volna benne az a buzulós jelenet a végefelé...
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 00:11:41 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!