24 máj 05, 09:27:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277790 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7365 Dátum: 13 aug 27, 10:49:46 »

Az önfeláldozó négert ki ne hagyják belőle.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7366 Dátum: 13 aug 27, 12:33:17 »

Az egész franchise-ra nézve sértés lenne, ha kihagynák. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7367 Dátum: 13 aug 28, 17:14:34 »

A legjobb jelenete a filmnek akkor is az mikor megszólal az elnök, hogy "Látom a célt!", mikor akkora az a csészealj, hogy a képernyőbe se fér bele ikszdé

Na de már rég volt itt háború, meg amúgy sem tudom ki mennyire elvakult Star Wars/Star Trek (anti)fan, szóval már épp ideje hogy beírjak ide.

Egy pár napja fejezetem be a Star Trek Original Seriest, és már most kijelentem, hogy a hardcore függés minden lángjával imádtam. Nem fogom most kielemezni minden pozitívumát, mert nem lenne elég hely, de azt azért leírom, hogy működő főszerepelőduót még csak-csak találni, de a Kirk-Spoc-Bones trióhoz hasonlót még nem nagyon láttam Nevet Nem is beszélve az olyan 'mellékebb' szereplőkrők szerethetőségéről, mint Scotty, Uhura, Chekov meg Sulu. Az egésznek volt egy nagyon jó hangulata és ritmusa, ami miatt a néha röhejes kinézet meg az epizodikusság sem zavart egyáltalán.
A szériát egyébként a két új film után kezdtem el nézni, de a sorozat után is azt mondom rájuk, hogy nagyon jók, minden „hibájuk” ellenére. Persze megértem, hogy sokan háborognak, hogy az egész timeline-nak annyi, de legalább így meglazult kicsit az amúgy eléggé megmerevedett Star Trek-univerzum.
Természetesen a régi filmeket is megnéztem ezzel a szereplőgárdával(1-6), ezek jó lezárást adnak a sorozatnak, meg a legtöbbjük nézhető is, csak az elsőt kell nagy ívben kerülni…

Persze mivel eléggé gyorsan végeztem ezekkel, gondoltam leszedek pár évadot a Next Generation-ből, még ha nem is nagyon lelkesedtem az ötletért, annyira a szívemhez nőtt az előző banda. Megnéztem belőle 6 vagy 7 részt, de aztán sajnos nem az előítéleteim miatt dobtam, hanem szimplán is idegesített gyakorlatilag mindenki.
A kapitány SEMMIT nem csinál, csak néha javaslatokat kér, feltűnően béna és a mindig ugyanolyan fejet vágó első tisztét akadályozza mindenben. Komolyan, egyszer tűnt el Picard a hajóról, és Riker irányítása alatt már többet csinált az egész legénység mint máskor 3 rész alatt. A securitys csaj iszonyú idegesítő, nyugalmi állapotban is habzik kifelé az adrenalin a fülén, az andriod meg kínosan Spockra emlékeztet. Komolyan, ez alatt a pár rész alatt a „fascinating” minden szinonimáját kimondta már, de azt nem merik a szájába adni. xD
Plusz konkrétan megismételtek egy részt a TOS első évadából(Naked Time/Naked Now), és ugyanazt a problémát sokkal bénábban oldották segítséggel, mint az eredeti szereplők a semmiből és a poénok sem voltak újak. Az meg röhej hogy az a Wesley-gyerek a maga kb. 15 évével többet ér, mint a hajó összes gépésze együttvéve, már vagy 3x mentett meg mindenkit és mégis épp csak felengedik a hídra.
Arról nem is beszélve, hogy nem tudtak egy új nevet kitalálni a hajónak, és ez is Enterprise lett...  >.<# Nem mondom, volt azért pár jó és vicces jelenet ebben az évadban is, de már egyértelmű hogy ez nem az én sorozatom lesz. Még megnézem azt a duplarészt az 5. évadból amiben Spock is szerepel, és utána részemről ennyi volt a TNG. A Voyagerrel még teszek egy próbát azért, az hátha jobban fog tetszeni.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7368 Dátum: 13 aug 28, 17:53:58 »

Amikor szabaku 96 (168?) óra Star Trek után felkelt a géptől.

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 19:15:34 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7369 Dátum: 13 aug 28, 22:57:17 »

Tudtok valami jó zombis-szörnyes-lövöldözős-verekedős sci-fi-akció-horrort? A Resident Evil-filmeket most néztem végig, valami hasonló érdekelne.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7370 Dátum: 13 aug 28, 23:42:02 »

A Zombieland az nagyon jó, azt leszámítva, hogy a két kiscsajt fejbe akartam verni egy csákánnyal. Amúgy meg wd.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7371 Dátum: 13 aug 29, 10:49:22 »

Kösz, a WD-t nem kezdem el, mert úgy járok vele, mint a GOT-tal. Nevet Meg inkább hanyagolom egy időre a horrorfilmeket, ma is olyan durva álmom volt...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7372 Dátum: 13 aug 29, 10:55:22 »

A Zombieland az nagyon jó, azt leszámítva, hogy a két kiscsajt fejbe akartam verni egy csákánnyal. Amúgy meg wd.

Fejbevágni? Minek? Lol. Én a nagyobbikat biztos nem vágtam volna fejbe. Inkább más ötleteim lettek volna. Nevet
Zombieland az mókás film. Gagyinak gagyi, de nem baj, ez nem olyan mozi, ahol nagy elvárások kellenek. A sárga Hummer meg nagyon menő volt. Nevet

"Amúgy meg wd." Pontosan Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7373 Dátum: 13 aug 29, 12:58:48 »

Mert undorító, mocsok kis szemetek voltak. Nevet

Amúgy a Breaking Bad legújabb részében Walter cd-je egyszerűen lenyűgözött, egy totál menthetetlen helyzetből megtalálni az egyetlen utat, ami annyira összetett és elvont terv, hogy kb soha senkinek nem jutna eszébe. Akkora jelenet volt, mint még semmi.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7374 Dátum: 13 aug 30, 07:11:30 »

Megnéztem a Postal című filmet. A játékhoz hasonlóan retardált, nekem nagyon tetszett a gagyisága! Szórakoztató szarkupac volt. ikszdé
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7375 Dátum: 13 aug 30, 10:16:13 »

Amúgy a Breaking Bad legújabb részében Walter cd-je egyszerűen lenyűgözött, egy totál menthetetlen helyzetből megtalálni az egyetlen utat, ami annyira összetett és elvont terv, hogy kb soha senkinek nem jutna eszébe. Akkora jelenet volt, mint még semmi.

hatalmas volt.. Walter egy zseni.

Dexter utolsó évadja is nagyokat üt Mosolyog
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7376 Dátum: 13 aug 30, 10:49:31 »

Te milyen Dexter-t nézel? Vagy ez csak irónia volt? Nevet
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7377 Dátum: 13 aug 30, 10:52:46 »

semmi irónia. Dexter 8. évad. Mosolyog szerintem hatalmas.
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7378 Dátum: 13 aug 30, 10:58:01 »

Örülök ,hogy legalább valakinek tettszik Nevet
Szerintem unalmas és nincs már benne semmi Dexter-es
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7379 Dátum: 13 aug 30, 13:49:58 »

nemtudom.. engem a dexter az első évada első pár részben untatott.. kb onnantól kezdett érdekelni ahogy megtudta hogy Rudy a bátyja és ő az Ice truck killer.. és a Breaking bad az minden évaddal jobb és jobb.. Mosolyog

erről a sorozatról már párszor írtam itt.. nemtudom valaki követte-e .. szintén nagyot ütött
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7lCWKKNGiKs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7lCWKKNGiKs</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!