24 máj 05, 02:08:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277491 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #7350 Dátum: 13 aug 24, 18:42:41 »

Én is fogok majd válogatni ezekből a filmekből, láttam belőlük egy párat!

- Rómeó és Júlia: 2-3 Alkalommal tekintettem meg, szerintem nagyon jó kis film!

- Élve eltemetve: Nem olyan adrenalindús film volt számomra, mint amit alapból vártam. A vége mindenképp fordulatos volt.

- Eli könyve is jó kis film volt!

- Titokzatos folyó is kellemes szórakozás volt, habár nagyon rég volt, mikor láttam.

- Die Hard az alapmű.

- Téglát, Sólyom végveszélyben-t nagyon régen láttam, szóval már kb semmire se emlékszem belőlük, de amikor néztem, egyáltalán nem volt unalmas, azt tudom!

- A Tökéletes Trükk: Pár embernek fura mód nagyon tetszett, nekem csak egy egyszer nézhető film volt, habár a szereposztásra nem lehet panasz!

Én is keresek egy filmet, csak már nem tudom a címét. 2-3 Éve láthattam, és amire emlékszem a filmből, hogy 3-4 féle szemszögből mesél el egy szituációt, különböző emberekkel. Amire így filmjelenetből emlékszem, az az, hogy egy csapat fiatal nagyot bulizott a kocsijában, de a történet nem végződött túl jól. Egyikük kihajolt az ablakon, és vizelni akart az ablakon keresztül, de egy tábla lecsapja neki.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7351 Dátum: 13 aug 24, 19:18:41 »

Ez szerintem a 11:14 lesz.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #7352 Dátum: 13 aug 24, 20:52:27 »

Az bizony! Köszi szépen! Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7353 Dátum: 13 aug 24, 21:16:40 »

Én ajánlom a Pankrátor című Darren Aronofsky filmet. Nagyon underrated film itthon, pedig tényleg megéri a 8-ast. Mosolyog
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7354 Dátum: 13 aug 24, 22:45:49 »

A Pankrátor tényleg jó film. Elég reálisan (?) mutatja be egy kiöregedett sztár pankrátor életét.

Amit még én tudok ajánlani az az Emelt fővel, Dwayne The Rock Johnsonnal a főszerepben (2004).
Naplózva

....................................................................................................................
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7355 Dátum: 13 aug 25, 14:31:51 »

Ha jól olvastam jó filmeket kérdeztek Mosolyog Ebből maximum a 3-4 film ami értékelhető és nem túlhypeolt  giccses marhaság.

És tökéletesen jól mondja, ez van Éjfél.  Nevet valakinek a szemedbe kell hogy mondja a rideg valóságot
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 14:44:13 írta Syzygy » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7356 Dátum: 13 aug 25, 14:58:23 »

Akkor is ajánlom kikapcsolódásra megfelelőek. Én nem vetem meg őket. Ennyi.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7357 Dátum: 13 aug 25, 17:37:46 »

Még mindig nem láttam a nagy gatsby-t de szerintem 1 hónapig még nem is fogom.  Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7358 Dátum: 13 aug 25, 17:45:47 »

Miért pont egy hónap?
Amúgy mindegy, felejtsd el hogy ajánlottam már nem is érdekes..
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7359 Dátum: 13 aug 25, 17:49:47 »

De engem érdekel, és filmekben olyan vagyok mint a nők, nem felejtek Durci

1 hónap múlva eljutok egy rendes géphez meg torrenthez.  Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7360 Dátum: 13 aug 25, 22:12:22 »

Oh, nah ezt nem gondoltam volna. *buksisimi* Addig is kitartást.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7361 Dátum: 13 aug 26, 17:26:12 »

De engem érdekel, és filmekben olyan vagyok mint a nők, nem felejtek Durci

Akkor már most nőiesebb vagy, mint néhány exem.

Nálam az abszolút várós film most az Ender's Game (Végjáték). A könyvet nagyon szerettem anno. Egyike a legérdekesebb és legidőtállóbb sci-fi regényeknek. Ha a filmet jól csinálják meg, akkor az elmúlt évek egyik legnagyobb filmsikere lesz.

Ami pedig legutóbb filmben tetszett, az A menekülő ember volt. Nem mai film, de nagyon aktuális, főleg ma. Címadója egy valóságshow-szerű vetélkedő, ahol elítélteket beküldenek egy arénaként szolgáló pályára, és rájuk küldenek veszedelmes pszichopatákat, akiket hősökként mutatnak be a publikumnak. A cél persze a túlélés. Aki teheti, nézze meg. Engem sokkal jobban meggyőzött, mint Az éhezők viadala, vagy a Battle Royale.    
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 17:26:48 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7362 Dátum: 13 aug 27, 09:05:01 »

Tegnap este megnéztem újra (sokadjára xD) A függetlenség napját. Nevet Hihetetlen, de még mindig tetszik ez a régi film, pedig ezerszer láttam már. Ráadásul ennél polkorrektebb filmet még életemben nem láttam, ebben tényleg minden Hollywood-i klisé benne van. Mindjárt a címe is nagyon amerikai. ikszdé Meg aztán van itt minden, ami kell, az amcsik mentik meg a világot, ki más. xD A két fő megmentő pedig egy nagyon okos zsidó és egy nagyon jófej néger. Ki más? ikszdé Meg az egész tele van az összes politikailag korrekt sallanggal. De így is nagyon tetszik, mert van benne minden, ami egy jó ufóinváziós filmhez kell, a kötelezően romba dőlő New York-kal az élen természetesen. ikszdé Mondjuk részben azért is szeretem ezt a filmet, mert ez volt az első film életemben, amit moziban láttam. Nevet Ez azért nyomot hagy az emberben, kisgyerekként. Nevet

A klasszikus kedvenc részemet se felejtsük el:

"Atomot nekik! Atomot a bestiáknak!"

Ez nagyon tetszett, azóta is idézgetem néha. ikszdé Egyszer tényleg meg kéne néznem angolul is, mert kíváncsi vagyok, ott hogyan szól. Nevet A szinkronosban mindenképpen ez a legjobb jelenet.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7363 Dátum: 13 aug 27, 10:24:09 »

"Nuke 'em. Let's nuke the bastards."  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7364 Dátum: 13 aug 27, 10:42:37 »

Sejtettem, hogy valami ilyesmi. Nevet Tényleg meg kell néznem egyszer angolul. ikszdé Am sztem ennek a filmnek a szinkronja nagyon jó lett, kivéve a gyerekhangokat, de azok mindig szarok. xD

Most utána néztem, és úgy néz ki lesz folytatás, ez időről időre rebesgették eddig is. Bár az már teljesen másmilyen lesz az biztos, mert ugye az ufóinváziós filmeknek az az alapja, hogy az ufók váratlanul jönnek, itt meg azért hülyék lennének az emberek, ha nem számítanának rájuk.

Jah, és a polkorrektséget is folytatják, a következő részben állítólag lesz egy homokos szereplő is. Ilyesmik nélkül nem is lenne méltó az új rész a nagy elődhöz. xDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!