24 máj 04, 21:15:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277220 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7335 Dátum: 13 aug 23, 21:47:35 »

Bár azt hittem a Transformeseket is alulmúló Acélember talán elindítja az utat egy normális Liga filmhez, vagy legalább egy szar Liga filmhez de úgy látszik  még mindig idióták ülnek a Warnernál. Tényleg csak a rajzfilmekhez koyítanak valamit. A Marvel meg jogosan röhöghet jóóó hangosan.
Naplózva


 
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7336 Dátum: 13 aug 23, 22:04:45 »

Nem illik hozzá, ezt mégis hogy gondolták?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #7337 Dátum: 13 aug 24, 00:15:08 »

Ez tényleg nem néz ki túl jól. Amíg a maszk rajta lesz, legalább nem lehet panaszunk! Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7338 Dátum: 13 aug 24, 00:24:43 »

Ez mekkora hülyeség már, a True Bloodban az elején rengeteg lehetőség volt, amit hellyel-közzel azért ki is használtak, Jason karaktere még mindig ugyanolyan humoros és laza számomra, mint az elején, semmilyen formában nem erőszakolták meg a vámpírmítoszt, mint amit mostanában megtesz minden egyes rohadt, a témával foglalkozó sorozat vagy film, komolyan... annyira kiakasztó. A True Blood vámpírjai igazi vámpírok. Kemények, szenvedélyesek, meghalnak a rohadt napon, ha kiállnak a hegy kellős közepére, nincs semmi napfénygyűrű, tündérpor, bármilyen kiút, a sztori izgalmas volt, fordulatos, aztááán... hát ja, mint a többi társa, a túl sok nyúzást kevés rétestészta bírja.

Semmiféle klánalapításról még majdhogynem sem volt szó, nemhogy sehogy. Az, hogy valakinek van véleménye egy filmről, ami hm, lássuk csak, negatív, mert talán ez az opció is előfordulhat, természetesen azt is jelenti, hogy forradalmat indít ellene, csapatokat szervez, hadba vonul.. nos, nem. Mosolyog Gondolom, a sok bevételből egy hasonló film után rengeteg pénz jut olyan helyre ekképp vagy akképp, ahol arra szükség van, szóval adódik a kérdés, miért akarnám én megszüntetni ezt? Gonoszság lenne. De ettől függetlenül a szar szar marad. Nevet

Mondtam, hogy ne kérdezgess. A nagy reformáció idején is egy nagycsomó szó csak úgy kipattant a reformerek kis fejéből, mint Athéné Zeuszéból. Azt se kérdezte meg senki, mert nem is volt mit. Most sincs.

Ja, és a húsz perc már nagyon a felső határ, általában azon belül tartom fel vagy le a hüvelykujjam. Nem mindig szükséges teljes ismeret ahhoz, hogy tudjam, mivel állok szemben. Te tényleg nem vagy képes ilyesmire, vagy csak mindenképp ki akarsz állni a saját tézised mellett, ha már az elején olyan vehemensen mellészegezted magad?

És Fogatlanék csak egy év múlva jönnek, addig még nagyon sok sza...ö víz folyik majd le a Dunán. :3
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7339 Dátum: 13 aug 24, 00:28:28 »

Biztosan képes vagyok rá csak még nem fedeztem fel magamban.

Inkább csak  kötekszem veled de mindegy.

Bizonyára a mozik még a helyükön lesznek és remélhetőleg a torrent szerverek is. Nyelvesít
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7340 Dátum: 13 aug 24, 12:01:01 »

Egyet értek nagy részben veled Niki, viszont egy valamiben tuti nem. Egy sorozatot nem lehet leírni 20percből. Nem tudsz meg 20 perc alatt semmit se körülbelül. Főleg ha pilotról van szó. Nagyon sokszor a pilot nem sikerül olyan faszájosra, mint a sorozat maga. Ilyen az Eureka. Az első rész, hogy is mondjam, aranyos meg minden, de nem tudta, úgy meg fogni az embert, mint ahogy kellene. Közben a többi rész, izgalmas, vicces, drámai és még sorolhatnám, oda ragasztja a képernyőhöz az embert. Nevet

Vagy ott van a Stargate Atlantis, amiért oda vagyok.Pirul Most újra néztük megint (nem tudom hányadszorra) viszont már úgy kezdtük, hogy az első évadot kihagytuk. Hogy miért? Egyszerűen, megtehetem, hogy átugorjak részeket, az egy nagyon nagy előny, és már láttam az első évadot nem egyszer, tudom, hogy a többi évadhoz képest kismiska az. Viszont emiatt tudom, hogy 19, (najó, legyen inkább 18) rész miatt nem ajánlatos feladni, mert voltak azért jó részek, de mégis, semmi tényleg a többi évadhoz. Bár, ha nem lennék Stargate buzi, lehet feladtam volna, najó, ennyire nem gáz az első évad, de érted, hogy értem.

És most vegyünk egy számomra nem szeretett sorozat, a címe, Homeland. Nem érdekel kinek, hogy tetszik, biztos a fórumonon is sokan oda vannak érte és majd nem fog nekik tetszeni amit írok.
Az egyik bátyám, azt mondta még tavaly, hogy hallott a Homeland c. sorozatról és mindenki csak dicséri. Gondoltuk, nézzünk bele, a főszereplő csávót (Damian Lewis) nagyon szeretjük így is, úgy is a Band of Brothers-ből. Nade, olyan volt az első két rész, hogy szét unom az agyam, de az utolsó 3percben hirtelen valami ESEMÉNY! Végre előre halad normálisan a sztori, többet megtudunk... aztán vége. Jó, legyen így, jöjjön a 3. rész. Ugyan az a séma. 37perces unalom, majd az utolsó percekben BUMM, egy kis morzsa. A 6. rész után feladtuk. Az a gond, hogy a sztori jó, de ahogy kivitelezték, az már nem az igazi. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezért az uncsi sorozatért mindenki oda van, minden díjat megnyer, mikor ennél sokkal jobb sorozatok, sokkal izgalmasabbak és nem unalmasakat meg elkaszálnak, vagy állandóan kasza szélén vannak.

Amúgy a Tokyo Drift csak a FF cím meglovagolása volt. A The Fast and the Furious 1-2 szerintem nagyon jó lett, mind a két részt szeretem, a  történet egyszerű, sőt kicsit bugyuta, sok benne a menő kocsi, de jól megcsinálták. A Tokyo Drift nem hogy egyébként semmi köze, főleg mert az igazi főszereplők nem szerepelnek benne, de véleményem szerint, nem is jó, az első két részhez képest még inkább nem.
Az 5. rész, már jobban tetszik,vissza tértek a régi szereplők, újak is vannak a történet ugyan az a sablonos sz*r, de mégis Tufulós film. Meg lehet nézni, lehet élvezni és emiatt készült. A 6. részt sajnos nem láttam. Véleményt nem mondok róla, mert hallottam jó és nagyon sz*r kritikát róla, de nem számítok csodára, mert alapjáraton nem az a film ami arról szól, hogy megváltjuk a világot... Nevet

Szóval nem, szerintem a Tokyo drift, kicsit sem a sorozat része, csak a címe miatt gondolják/szeretik ezt mondani.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7341 Dátum: 13 aug 24, 15:50:23 »

Valami jó filmet mondanátok ,mindegy milyen csak ne legyen vígjáték ,hanem egy kicsit komolyabb...lehet benne gyilkolászás,kaland,rejtélyek ,akció,romantikus,történelmi ,egyszóval minden.Mosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7342 Dátum: 13 aug 24, 16:14:16 »

Törvénytisztelő polgár
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7343 Dátum: 13 aug 24, 16:17:48 »

Nem figyelsz egyes.

Ezek elég friss filmek:

-The Great Gatsby 2013.
-Romeo and Juliet? Dicaprioval. Nyelvesít
-Pi élete
-Felhőatlasz
-Looper a jövő gyilkosa
-Holdfény királyság (szerintem aranyos)
-John Carter
-Élve eltemetve
-Ismeretlen férfi
-Csúcshatás
-Sorsügynökség
-Álomháború
-Az Őrzők legendája (animációs <3)
-Eli könyve
-Az út
-A doboz
-127 óra

Különösen ajánlom: Életrevalók, Remény rabjai, Bakancslista

Jah és akartam amúgy is írni valamit csak már nem tudom mit.. :<

Jah iigen: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l848VK-Uzd4#t=16

A törvénytisztelő polgárt én is mondhattam volna. Jó film, nekem bejött.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 16:19:31 írta Éjfél » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7344 Dátum: 13 aug 24, 16:25:50 »

Ha jól olvastam jó filmeket kérdeztek Mosolyog Ebből maximum a 3-4 film ami értékelhető és nem túlhypeolt  giccses marhaság.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7345 Dátum: 13 aug 24, 16:28:20 »

A Rómeó és Júlia friss film? Nevet 1996-os, ha jól emlékszem, lassan 20 évvel ezelőtti.

A Csúcshatás pl. egy jó film.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7346 Dátum: 13 aug 24, 16:30:58 »

Igen az régi csak Dicaprio mellé tettem. Nem fogom kijavítani. Nyelvesít

Nekem édes mindegy Kaze-kage hogy számodra ezek közül csak négy jó e számomra ezek jó filmek és nem viccesek. Majd a kérdező eldönti melyiket látta melyiket nem és melyiket tartja érdemesnek a megtekintésre.

Szóval köszi, ajánlhatsz te is valami ütőset ami esetleg megüti a mércéd és nem túlhypolt giccses marhaság.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 16:34:16 írta Éjfél » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7347 Dátum: 13 aug 24, 17:11:20 »

Nem mondta hogy friss filmek kellenek, így a Rómeó és Júlia mehet. Az jó is!
De ebben a listában tényleg csak egy kettő van ami jó (persze csak szerintem), pl a Book of Eli, az fasza. Amit különösen ajánlottál azok nagyon jók, mind a hármat szeretem.

Itt még pár film, nem újak, de szerintem jók! Mosolyog
 - Titokzatos folyó
 - Cabin in the woods
 - Help!
 - Die hard 1-2-3
 - Up in the Air
 - Syriana
 - Tőzsdecápák
 - A Sunset Limited
 - Nincs alku
 - Yip Man 1-2
 - Tégla (és ha ez tetszett akkor nézd meg az eredetit, a Szigorúan Piszkos ügyek c. 2 (félig 3) részes filmet. Nem amerikai)
 - Játsz/ma
 - A tökéletes trükk
 - Sólyom Végveszélyben
 - Kill the Irishman
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 17:12:30 írta Minagi » Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7348 Dátum: 13 aug 24, 17:16:47 »

Köszönöm az ajánlásokat! Amit zer0 írt azt le is töltöttem,minden napra töltök le egyet aztán majd ha elfogy ,akkor úgy is szólok.Nevet Hogy ne legyen giccses marhaságnak kikiáltva,írok róla véleményt is.Mosolyog
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7349 Dátum: 13 aug 24, 17:23:01 »

Ajánlom a Hobo with a Shotgun című remekművet, a végén komolyan nem tudtam eldönteni, hogy zseniális-e vagy egy rakás sz.r. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!