24 máj 05, 07:15:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277721 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7200 Dátum: 13 júl 30, 10:37:52 »

Ahhoz, hogy tudjuk balesete lesz nem kell trailer... Ezt a filmet egyébként én is várom remélem tényleg jó lesz... anyut elakarom majd rá vinni
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7201 Dátum: 13 júl 30, 12:31:11 »

A filmet én is imádtam, a könyveket a Trónok harca után terveztem elkezdeni, szóval hamarosan beérem magam vele. ikszdé Nagyon várom már a Futótűz-et. Talán meg lesz az első (és valószínűleg utolsó) film az évben, amire pénzt adok ki.

Október meg hála az égnek vészesen közeledik. Nevet

Azért a GoT könyvek jobbak sokkal, mint az Éhezők viadala. De érdemes utóbbit is elolvasni. Én a második részt azonnal el akarom kezdeni, amint kijöttem a moziból. Remélem amúgy, hogy feliratosan is játsszák majd. THG szinkronja nekem nagyon nem tetszett.

Jaja, október. Nevet Akkor indul a Walking Dead. Novemberben jön THG2, decemberben meg a Hobbit második része. Nagyon várom ezt az időszakot, még akkor is, ha amúgy feltehetően k*rva hideg lesz és esős. ikszdé

Végre múlt hétvégén tudtam találkozni a kisebbik hugommal, aki szintén nagy Hobbit és Walking Dead rajongó, ki is elemeztük a trailereket. Nevet
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7202 Dátum: 13 júl 30, 12:39:34 »

Jó igen, de én szeretem ha mutatják a balesetét az olyan jól néz ki >< én nagyon remélem hogy jó lesz,már 2 barátnőm ezért ujjong Nevet
Lehet hogy maradi vagyok de én még a gyűrűk urát sem néztem végig >< Nem igazán foglalkoztatott de múltkor kölcsön adta barátnőm az 1. részt megnéztem és tényleg jó majd megnézem a többit és és utána belevágok a Hobbitba >< behozom a lemaradást!
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7203 Dátum: 13 júl 30, 12:42:15 »

Én azt hittem, nem létezik olyan ember, aki nem látta a Gyűrűk Urát. xD Ezt nagyon sürgősen pótolni kell. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7204 Dátum: 13 júl 30, 13:02:13 »

Ez igaz Aes. Még én is megnéztem mind a hármat pedig az első sem tetszett annyira. Nem tudom mi okozhatta. Amolyan kötelességtudat. Nevet Meg így legalább alkothatok róla véleményt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7205 Dátum: 13 júl 30, 13:52:08 »

Jó hát nem mindenkinek jön az be, hogy három részen keresztül csak baktatnak, és azok a hülye fák is sétálnak.  Pojén
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7206 Dátum: 13 júl 30, 14:44:48 »

Az egy dolog szizidzsí, de még a mágus se tud a fénycsinálásnál sokkal többet. De tényleg, hogy győzte le Balrogot? Halálra untatta? x'D
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7207 Dátum: 13 júl 31, 07:12:17 »

Újranézem a Star Warsokat...  a 2.at nézem és azon gondolkozok hogy vajon ez a Nabooi hasonmás dolog hogy valószínű minden fontos ember hasonmásokkal védi magát ez milyen dolog már ikszdé És hogy miért vállal el valaki ilyesmit ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7208 Dátum: 13 júl 31, 11:32:43 »

Sajnálom emberek ><" De pótolom...de tényleg tetszik csak valahogy eddig nem is foglalkoztatott a dolog hogy megnézzem >< nem baj vannak akik végig nem látták a star wars-t én meg igen szóval azt megnéztem csak egy ideig ez a gyűrűk ura téma nem foglalkoztatott >< De pl. a Karib-tenger kalózait sem láttam (ne fújoljatok) mondjuk nekem az tényleg nem tetszik...egyszer belenéztem és annyi volt,nem érdekelet (ismét ne fújoljatok ><)
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7209 Dátum: 13 júl 31, 12:14:00 »

Teljesen érthető, a karib elég gyenge film(ek), igazából csak johnny depp az, aki miatt érdemes megnézni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7210 Dátum: 13 júl 31, 14:00:11 »

Én se láttam a Gyűrűk urát és nem is tervezem mostanában megnézni. A Star Wars-filmek közül a legújabbat nem láttam még.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7211 Dátum: 13 júl 31, 14:02:02 »

A Sithek Bosszúja a legjobb az új trilógiából Nevet Sürgősen pótold!!!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7212 Dátum: 13 júl 31, 14:40:46 »

Nem kell megnézned az új SW filmeket, nem érdemes, mindegyik értékelhetetlen, max ha úgy állsz hozzá hogy nem SW filmet nézel. És most jól megmondtam!!!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7213 Dátum: 13 júl 31, 17:56:14 »

Nem Gandalfnak kell azt a háborút megnyernie. Nevet

Viszont az milyen menő, mikor Glorfindel legyőzi a balrogot. Vagy Echtelion és Gothmog harca. Mégis Fëanor és Fingon vére száradt Gothmog kezén. Nevet Noldák, noldák, az ő történetük tényleg izgalmas. Nevet

Persze a filmben ezt is elrontották, Galadríelen kívül Glorfindel lett volna az egyedüli nolda, aki részt vesz a Gyűrűk háborújában, de naná, hogy lecserélték a szerepét nyomorult Arwenre... Szomorú. Szomorú
Ráadásul Glorfindel Galadríelhez hasonlóan szőke nolda, ami ritka, mert a noldák sötét hajúak, kivéve az uralkodó család, Finwe leszármazottait, akik a szőke hajukat valószínűleg a legmenőbb, legjobb és legkirályabb tündéktől, a vanyáktól örökölték, így ez szintén pozitív rájuk nézve. Nevet
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7214 Dátum: 13 júl 31, 19:21:37 »

Sziasztok!

A napokban láttam a Farkas-t, viszont nem éppen legális módon... Ez több okból is rossz, de csak az egyik miatt írok... Mosolyog

Kezdjük a legelejéről:
Amikor egy film végén kezdődik a stáblista, akkor szokás szerint kinyomom, TV-ben elkapcsolok onnan. Egyszer nyomatták valamelyik csatornán az X-Men trilógiát, és itt se történt másképp.
Aztán az X-Men 3 utolsó 5-10 percében elkezdtem enni, bejön a stáblista és a franc se nyúlkál a távirányítóhoz kajálás közben ^^. Akkor egy kicsit megdöbbentem... Bejátszottak egy kis jelenetet, ami azt a gondolatot verte a fejembe, hogy lesz itt még X-Men 4 is Mosolyog (a 3 folytatása, nem ilyen múltba tekintő cuccok).

Térjünk vissza a jelenbe:
Már majdnem vége lett a Farkas-nak, gondoltam a kis huncut amcsik megint bejátszanak valamit. Ezért megvártam, hogy mi lesz. A jövendölésem bejött (így jönne be az 5-ös), kaptunk ismét egy bónusz képsort.
A bajom viszont az, hogy már nem volt hangja a filmnek... Nevet.

Kérdés: Aki esetleg látta a mozikban, az leírná (akár itt, akár PÜ-ben), hogy miről ment a csevegés?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!