24 máj 05, 04:21:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277543 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7185 Dátum: 13 júl 28, 11:44:20 »

Igen én is... Én továbbra is fanolom őket  Szeretet

Igen a farkast én is meg szeretném nézni,remélem azért jó lesz meg hát Hugh Jackman Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7186 Dátum: 13 júl 28, 11:50:35 »

Én vagyok az egyedüli, akinek erről a hülye "fan és fanolás" kifejezésről a fanszőrzet jut eszébe?

Pénteken felvették a Hobbit utolsó jelenetét is!  Mosolyog

"The last shot.

Big monitors, main unit. Small screens bottom right, splinter.

We're neck and neck ... Shooting our final shots at the same time.

10.32 pm. 4 or 5 takes so far.

No, wait ... Done! While I was typing this, we shot more takes and finished! Richard was fantastic. Splinter almost done. Minutes away.

Smiles and happiness... And sadness. Yikes, very sad."


- Peeta Jackson
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7187 Dátum: 13 júl 28, 12:01:26 »

Igen én is... Én továbbra is fanolom őket  Szeretet

Ezt a képet majd le is kell mentenem ha gépnél leszek. Meg majd nézek még párat azt hiszem.  Nevet

Igen, saphi sztem te vagy az egyedüli. Vagy nem tom, lehet nem.
A hobbit utolsó jelenete? Kíváncsi leszek rá. Vajon ennek is olyan szomorú hangulatú lesz a vége, mint a Gyűrűk urának? Könyvből már nem emlékszem pontosan milyen volt a vége.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7188 Dátum: 13 júl 28, 14:49:10 »

Azt hiszem csak te vagy az egyedüli Saphi ><  ikszdé
Juj ha találsz még képeket nekem is megmutatod Aes? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7189 Dátum: 13 júl 28, 15:39:55 »

Ebben számíthatsz rám.  Nevet Csak egyszer legyen időm keresgélni.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7190 Dátum: 13 júl 29, 11:25:40 »

Gondoltam >< Katniss&Peeta vagy Katniss&Gale fan vagy inkább? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7191 Dátum: 13 júl 29, 11:51:30 »

Inkább Katniss x Peeta. ikszdé Gale eddig nem sokat mutatott.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7192 Dátum: 13 júl 29, 11:56:21 »

Az elején én Katniss&Gale voltam és úgy voltam vele hogy biztos ő is valami főbb szereplő lesz és összejönnek Nevet
Aztán váltottam Katniss&Peeta-ra mikor összekerültek a választáson és utána mikor kiderült hogy Peeta szerelmes Katnissbe utána már ujjongtam hogy jöjjenek össze  ikszdé
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7193 Dátum: 13 júl 29, 12:16:59 »

Az a baj h csak így az első rész alapján még nem vagyok biztos ebben. Nevet Nem is biztos h Peeta tényleg szerelmes. xD Lehet csak a nézők kedvéért csinál úgy. Mondjuk nem hiszem h így lenne. Gale-nek meg biztos több szerepe lesz a folytatásokban, akkor még megváltozhat a véleményem.  Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7194 Dátum: 13 júl 29, 17:00:13 »

Az éhezők viadala triológiát könyvben és filmben is nagyon szerettem. (Bár a könyv élvezeti értékét rontotta, hogy csak pdf-ben olvastam mobilról. Hát aki schmutzig, az így jár. Nevet )

Az első könyv annyira nem hozott lázba, csak amikor már beindultak az események. A Futótűz nekem messze túlszárnyalta az első kötetet, sokkal részletesebb, kidolgozottabb, eseménydúsabb volt. Ugyanezt el lehetne mondani a Kiválasztottról is, de valahogy mégsem ragadott meg annyira, mint a második.

A filmben Katniss és Peeta érzései, gondolatai nem mindig jöttek át teljesen- kivéve a gyermeki megdöbbenést és ártatlanságot-, Snow-t nem egészen így képzeltem el,de a Haymitch-t és Effie-t játszó színészek egyszerűen parádéztak, és a film mégis hozta a hangulatot, csak hátradőlve élveztem, ahogy Jennifer eregeti a nyilakat.  Nevet

A második filmet pedig már tűkön ülve várom. Főleg a második trailer alapján. Könyvhűen kapjuk vissza a felvonulásra és az interjúra készült ruhákat, az edzés menetét, és főleg, most kicsit többet kapunk Gale-ből. kacsint

Amellett nekem a KatnissxGale duó ütősebb volt. Mosolyog Már az első részben is, de főleg a másodikban, és a harmadik elején. Megvannak a maga heppjei, de mégis, képes Katniss-t egyenlő félként kezelve fejbe kólintani-ha kell-, és a helyes irányba terelni. Nem ért minden kijelentésével, tettével egyet, mindig őszinte, még ha hülyén is jön ki belőle.
Sokkal kevesebb simlis ügylet fordult elő közöttük, mint Katniss és Peeta között.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 17:01:10 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7195 Dátum: 13 júl 29, 18:36:12 »

Te is? Helyes! Nevet Csak vagyunk egy páran itt rajongók még. Csak be ne spoilerezz.  Nyelvesít Kíváncsi vagyok filmben hogyan jönnek majd át, amiket írtál.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7196 Dátum: 13 júl 29, 19:19:37 »

Ha a második ekkora ugrás lesz az elsőhöz képest, akkor reménykedem, hogy a harmadik még ezt is felülmúlja. *.*
Mert az elsőben kihagytak pár részt ami engem zavart, vagy nagyon elnagyolták, pont mint Gale és Katniss kapcsolatát, vagy Peeta lábait. De a Futótűzben már sokkal jobban ügyelnek a részletekre, pl. Enobaria fogaira. (Nem véletlen, hogy úgy néz ki mint egy hentelőgép-óvodás aki évek óta nem mosta meg őket. Nevet )
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7197 Dátum: 13 júl 29, 19:29:28 »

Akkor még lehet hogy én is Katniss&Gale fan leszek Nevet Reménykedem hogy már a 2-es is felülmúlja az 1-est Nevet Most már annyit beszéltek itt a könyvről,kénytelen leszek előbb beszerezni mint gondoltam  Nyelvesít
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7198 Dátum: 13 júl 29, 20:21:34 »

A filmet én is imádtam, a könyveket a Trónok harca után terveztem elkezdeni, szóval hamarosan beérem magam vele. ikszdé Nagyon várom már a Futótűz-et. Talán meg lesz az első (és valószínűleg utolsó) film az évben, amire pénzt adok ki.

Október meg hála az égnek vészesen közeledik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 20:23:07 írta CrazyCat » Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7199 Dátum: 13 júl 30, 09:56:24 »

Igen közeledik de én részben sajnos-t mondanék a suli miatt ><
Amúgy szeptemberben jön a Rush én azt várom már a trailere miatt is Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sjp58RDeeIg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sjp58RDeeIg</a>
Ez a második trailere de ez azért jó mert látszik ahogy ugye balesete lesz...a 3. trailer annyira nem ezt mutatja...
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!