24 máj 05, 03:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277524 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7170 Dátum: 13 júl 26, 06:29:08 »

Hát igen, erre még várni kell. Hobbit2-re meg még egy kicsit ennél is többet. :/
De mindegy, túlélem. Nevet Legalábbis remélem xD
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 06:29:41 írta Aes Sedai » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7171 Dátum: 13 júl 26, 15:55:59 »

Ha már ennyit írtatok róla megnéztem a Hunger gamest. Nagyon tetszett, várom a második részt. Nevet
Az a jelenet nagyon tetszett, mikor sírt csinál a 11. körzetből jött kislánynak virágokból és tiszteleg a kamerába a körzetnek.

Azért volt valami, amit nem értek, lehet én vagyok a hülye. Van 12 körzet, ami az USA romjaiból emelkedett ki. Mindegyikből kiválasztanak 12-12 embert a játékokra, hogy ne legyen újra lázongás és lekössék az embereket (tulajdon képen ez a büntetés). Na most az a körzet, amelyik jól jött ki a polgárháborúból (1,2) az miért is küld embereket a halálba? Vagy ott csak a speckó harcos suliból küldik az önkénteseket, mint erődemonstráció?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7172 Dátum: 13 júl 26, 16:36:04 »

Ők se jártak jól. Csak a Kapitolium nyert ezen. Csak azok a körzetek gazdagok ezért ott megengedhetik maguknak h iskolákban képezzenek harcosokat, és emiatt másokat ne érintsen a viadal.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7173 Dátum: 13 júl 26, 16:40:37 »

Értem. Köszi. Csak ezt úgy furcsáltam.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7174 Dátum: 13 júl 26, 19:18:51 »

Hunger Games azóta is az egyik kedvenc filmem Mosolyog Nagyon várom a második részt,Katniss bátorsága már az első részben megfogott ezért nekem ő a kedvencem Mosolyog Nektek van kedvencetek? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7175 Dátum: 13 júl 26, 20:02:53 »

Számomra Haymitch, meg a stylist. Tetszett, hogy ő volt az egyetlen, aki nem gratulált a játékba való bejutáshoz. Haymitch, meg a beszólásai miatt.
Az csodálom, hogy senki sem csapta le a kiválasztó nőt. Elég idegesítő jelenség.
A végén egy kicsit megsajnáltam a műsorvezetőt. Nem valami kellemes vég, amit kapott.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7176 Dátum: 13 júl 26, 20:14:34 »

Főszereplő tetszett nekem meg a kislány. Emberibbnek láttam őket, mint a legtöbbjüket.

Nálam a hangulat nagyon tetszett, de eléggé szörnyülködtem több helyen is, hogy milyen beteg a társadalom. A lány halálánál tört el bennem a mécses. Szomorú Tán nem szenteste kellett volna megnéznem. smirksweat

Tervezem elolvasni a könyveket is, mert ha jól tudom több dolog is kimaradt és érdekelne az is.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7177 Dátum: 13 júl 26, 21:35:34 »

Na, örülök, hogy vannak itt még rajongók. Nevet

Ezt csak nektek Szeretet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7TYpy-24NdY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7TYpy-24NdY</a>

Hunger Games azóta is az egyik kedvenc filmem Mosolyog Nagyon várom a második részt,Katniss bátorsága már az első részben megfogott ezért nekem ő a kedvencem Mosolyog Nektek van kedvencetek? Nevet

Nekem Katniss az egyértelmű kedvencem persze, bár ez inkább már szerelem. Szeretet Nem is tagadom, hogy teljesen Katniss fanboy vagyok. Nevet (eléggé a szó klasszikus értelmében xD). Egyébként Primet is kedvelem, aranyos kislány. A trailerek alapján úgy sejtem, hogy a következő részben ő is menőbb lesz már sokkal. Kúl Haymitch is jó arc, van egy stílusa az biztos. Nevet Én Cinnát (a stylistot) is kedveltem. Peeta is jó szereplő, bár nekem nem tűnik egy észkombájnnak.  xD (Könyv alapján se). Senecát (a játékvezetőt) én is sajnáltam, a halál jelenete mondjuk epic volt, egyenesen zseniális volt maga a jelenet. De azért szegény csúnya véget ért.

Akik még érdekes karakterek voltak nekem, az Cato és Clove. Kíváncsi lennék, hogy tényleg volt-e szerelem a kettőjük között. A filmből ez nem látszott, könyvben azért volt egy-egy elejtett utalás erre. Én meg persze, mivel ilyen vagyok, egyből bele is éltem magam ebbe. Nevet Glimmer se volt rossz, meg szöszi azért kell. Nevet Bár szegénynek a halála, hát az nem volt túlságosan kellemes.

Effie... hát ő, azért elég idegesítő. ikszdé Bár ettől még nagyon illett a történetbe egy ilyen szereplő is. Bár eléggé agymosott Kapitolium-csicskának tűnik eddig. ikszdé

A könyvet is érdemes elolvasni, de ahogy azt írtam is, nekem az annyira nem jött be azért, sok jobbat olvastam már, és ezért is várom meg inkább a filmet. Nevet

Az a jelenet nagyon tetszett, mikor sírt csinál a 11. körzetből jött kislánynak virágokból és tiszteleg a kamerába a körzetnek.

Az tényleg nagyon szép jelenet volt.  Sír

Nagyon szeretem ezt a történetet. Pont nem is olyan régen beszélgettem erről, hogy mennyire jó igazából az, ha az embernek vannak kedvenc történetei, amiknek igazi fanatikus rajongója. Nevet Egy csomó pluszt ad az ember életéhez. El se tudnám képzelni az életemet ezek nélkül a bolondériák nélkül. xD (Mint pl. Gyűrűk Ura, Hunger Games, GoT, TWD, BSG, Star Wars, Harry Potter, Wheel of Time, stb. Szeretet)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 21:45:19 írta Aes Sedai » Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7178 Dátum: 13 júl 27, 12:20:00 »

Haymitch nagyon jó arc Nevet elég jókat lehet rajta nevetni Nevet
Köszönjük Aes  Szeretet
Effie hangja...hát én agyfrászt kaptam tőle de igen,biztos ilyen is kell  kacsint
jaj Cato és Clove,ők olyan aranyosak,ezek szerint a könyvben vannak utalások,már csak ezért elolvasom  ikszdé
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7179 Dátum: 13 júl 27, 12:25:28 »

Clove a kiképzésen volt a legmenőbb.  Nevet Amikor a késeket dobálta. Meg Cato-val nagyon össze illenének! Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7180 Dátum: 13 júl 27, 13:33:01 »

Én nem kedvelem Az éhezők viadalát. Katnisst nem kedveltem, Peetát sem különösebben. Könyvben szerintem a harmadik rész volt a legjobb, egészen addig, amíg Peeta ismét fel nem tűnt. Filmben lehet, hogy jobban működik - sőt, biztosan, hiszen az egész könyv elég filmszerű -, de nálam ez megbukott.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7181 Dátum: 13 júl 27, 16:03:05 »

Pedig Peeta se rossz arc. Katnisst pedig nem értem hogy lehet nem kedvelni. ikszdé
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7182 Dátum: 13 júl 27, 16:04:33 »



Mit találtam Aes Nevet  Szeretet Cato&Clove Szeretet Hmm,talán túl nagy fanuk vagyok?  Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7183 Dátum: 13 júl 27, 16:13:19 »

Jó kép. Nevet Egyébként nekik azért van jó pár rajongójuk. Lehet pont azért mert nem sokat lehet megtudni kettőjükről. Ezt sajnálom is nagyon. Szomorú
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7184 Dátum: 13 júl 27, 20:44:13 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WEbzZP-_Ssc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WEbzZP-_Ssc</a>

Ezen gondolkodok hogy be kéne vállalni moziban, nincsenek nagy elvárásaim felőle, meg Japánban játszódik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!