24 máj 05, 05:36:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277628 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7065 Dátum: 13 júl 11, 19:36:07 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=awEFnf7EEyY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=awEFnf7EEyY</a>

Itt a negyedik rész is.  Mosolyog
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #7066 Dátum: 13 júl 12, 10:32:42 »

Éjfél: Ajánlom a könyvet nekem az egyik kedvencem, bár nem tudom milyen lenne film után olvasni  Gondolkozik
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7067 Dátum: 13 júl 13, 13:00:42 »

Johnny Depp, mint Buster Keaton.  Mosolyog


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Cds98O9Ikkc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Cds98O9Ikkc</a>
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7068 Dátum: 13 júl 13, 13:38:53 »

Azon gondolkoztam milyen veszett jó Dragon Ball Filmet lehetne csinálni ha pl a Man of Steel készítői csinálnák meg. Egy normális forgatókönyvvel, komolyan véve az alapanyagot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7069 Dátum: 13 júl 13, 16:30:34 »

Ahhoz előbb egy olyan kidolgozott világot kéne alkotni a Dragon Ballhoz, amilyen pl. a Trónok harcának van, kifejteni a szereplők előtörténetét, a mitológiát, stb. Szerintem élőszereplőkkel nem működne a dolog, mindenképpen CGI-vel lenne érdemes megcsinálni a filmet.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7070 Dátum: 13 júl 13, 18:02:10 »

Ezzel nem értek egyet. Egyik szempontból, miért kell előtörténet? Te tudtad az első epizódban, hogy Bardock volt Goku apja és Freeza miatt került a Földre? Nem, és mégis milyen jól megvoltunk enélkül is.
Másik meg CGI film? Élőszereplős változatban is CGI-jal töltenék ki a harcjelenetek döntő többségét. Felesleges CGI animációs film belőle, mint a Biohazardnál, ugyanis akkor már sokkal jobb, ha "kézzel" rajzolt Dragon Ballt látunk szerintem.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7071 Dátum: 13 júl 13, 19:56:31 »

Élőszereplőkkel szerintem nem jönne át egy csomó dolog. Olyanok egyszerű dolgokra gondolok, hogy pl. Goku haja egy valódi húsvér emberen inkább nevetségesnek tűnne, ellentétben a rajzolt változattal. Másik megoldás, hogy módosítani kéne a szereplők kinézetét. Összetettebb történetre meg szerintem nagyon is szükség lenne, kidolgozott, többdimenziós karakterekkel együtt, egy csomó dolog csak lóg a levegőben, pl. a sárkányok múltja.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7072 Dátum: 13 júl 13, 22:14:32 »

És szerinted kit érdekel a sárkányok históriája, amikor két ember repked , lézernyalábokat lövöldöznek és harcolnak? Kicsit túlgondolod a Dragon Ballt és úgy beszélsz, mintha egy Dick könyvet akarnál adaptálni.(Feltéve, ha még akad olyan könyv amit nem adaptáltak közvetlenül vagy közvetve xD)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7073 Dátum: 13 júl 13, 22:27:12 »

Egyrészt most egy Christopher Nolan filmként merült fel, aminek az a lényege, hogy megcsináljon úgy egy mesét, hogy az olyan legyen ami akár meg is történhetett volna. Komolyan lehet venni. Aztán, hogy kit érdekel összetettebb téma annál amikor két ember repked, lézernyalábokat lövöldöznek és harcolnak? Bárkit, aki elmúlt 14 éves.

Ezen kívül minden rajongásom ellenére (úgy teszem a dragon ballt a top 10-es anime listám legelejére, hogy egyértelműen tudom, hogy nem érdemli meg, csak érzelmi alapon kivételezek vele. Nevet ) el kell mondani, hogy a DB már kimerült. Az eddigi shonen mese kereteken belül mindent megcsináltak és csak ismételni tudja magát. Bármit fölösleges csinálni, ami DB és nem csinál gyökeres változásokat. Mert az, hogy jön egy még erősebb ellenfél, akit nehezen, de legyőznek. És jön egy annál is erősebb és így tovább, már nagyon unalmas.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 13, 22:37:30 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7074 Dátum: 13 júl 13, 23:19:26 »

Aztán, hogy kit érdekel összetettebb téma annál amikor két ember repked, lézernyalábokat lövöldöznek és harcolnak? Bárkit, aki elmúlt 14 éves.
Pontosan, épp ezért én speciel, ha összetettebb "témára" lennék kiváncsi, akkor nem DB live actiont várnék, hanem egy Monster, vagy egy Rainbowt. Előbbi amúgy felmerült, hogy HBO sponzorálással akár lehet indul is élőszereplős sorozat formájában.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7075 Dátum: 13 júl 13, 23:29:17 »

Hát ezt lehetett volna mondani a supermannél is, hogy kit érdekel egy komoly superman. De Nolan megcsinálta.
Én meg úgy vagyok ezzel, hogy mivel imádom a DB-t, nagyon szívesen megnézném egy ilyen alakban is, illetve megérdemelné, hogy elmélyítsék, mert nagyon sok benne a kihasználatlan lehetőség.

A Monstert nem ismertem, de a Rainbow annyira tökéletes, hogy azt már csak elrontani lehet szerintem. Ahhoz ne nyúlkáljanak.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7076 Dátum: 13 júl 14, 08:24:34 »

Monstert megnézném, elég jó alapanyag, és CGI sem kell hozzá.  Nevet

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7077 Dátum: 13 júl 14, 12:48:56 »

Azért a Superman comicok valamivel komorabbak és komolyabbak, mint a Dragon Ball. Lévén, hogy a DB gagnek indult...
Arra meg láttuk 2005-ben a példát, hogy mi történik ha Superman nincs komolyan véve. A sorozat is számomra régen förtelmes volt és annyira nagy fanja Reeve féle Supermannek sem, de az még elment azért szódával.

Monster az tuti , hogy jó alap Syzygy! Nevet Guillermo del Toro nevét hozták a pletykák, de sajnos ez is csak olyan pletyka, aminek sok kézel fogható alapja nincs. Se imdb, se hiteles forrás nincs ami ne feltételezésként nyúlna a témához. Szomorú

Rainbowt elrontani? Jó rendező kell hozzá. Csak sajnos David Fincher nem valószínű, hogy japánokkal dolgozzon japánban, japán alaptörténetből. :'(
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7078 Dátum: 13 júl 14, 13:18:32 »

Goku Alaptörténete detto superman.. Idegen, rohadt erős megvédi a földet, jó ember.  Ugyan ilyen flashback rendszerben... Kissebb időugrásokkal. És lehetne trilógia. Az első rész Piccoló ellen. A második Vegeta ellen a 3. Freeza ellen. Komolyan sötét hangulatban.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7079 Dátum: 13 júl 14, 14:23:37 »

Dettó ugyanaz mint Superman? Superman élete abból áll , hogy rejtegetnie kell magát , rejtegetnie azt ami ő . Felhúzza magára álruháját, Clark Kentet . Gokunak kell magát rejtegetnie? Kell álcáznia magát? Jellemben szerintem nagy a különbség Goku és Superman között és ami a legfontosabb, hogy a két univerzum között is nagy a különbség. Most komolyan, kb. olyanok vagyunk, mintha Ace Venturából akarnánk egy komoly hangvételű nyomozós filmet csinálni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!