24 máj 05, 07:11:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277721 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6945 Dátum: 13 jún 24, 11:36:28 »

Ami súlyos hiba, mert a DW sokkal inkább említésre méltó.  Nevet
De érdekes módon nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, nem tudtam elképzelni, hogy jó lehet, de amikor rászántam magam nagyon nagyon magasan felülmúlta a várakozásokat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 11:37:43 írta Gdat88 » Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6946 Dátum: 13 jún 24, 13:44:07 »

A Doctor Who-val egy gond van csak, nagyon szétszórja a fontos információkat. Vegyük alapul az első évadot (nem, nem a '63-as első évadot), ahol részek épültek arra, hogy elhangozzon/látható legyen benne a Bad Wolf felirat, ami végül igaz, hogy nagy csattanó lett, de mégis annyira elhúzta, hogy ha hétről-hétre kellett volna nézni, lehet, hogy beleunok.

Plusz a rajongókat átverik ezzel a hülye "meghalok az elkövetkezendő részekben" dumával. Én például tiszta ideg lettem a második évad végén, mikor Rose bejelentette, hogy neki annyi, ez a halálának története lesz, erre... másik dimenzió? Jó, elmegy, végül is meghalt, soha többet nem látjuk már a sorozatban, amennyiben soha alatt majdnem két évadot értünk, ahol visszajön, hogy G.I. Jane-eskedjen, ezzel tökre megölve a régi Rose-t, akit megszerettünk.

Viszont egy dolog biztos: eddig mindhárom Doktor képes volt saját magát hozni, nem egy sablonkarakter, tényleg egy tök más szereplő jelenik meg, mikor regenerálódik a Doktor. A gáz csak az, hogy ha minden igaz, akkor 1 regenerációja maradt, amit Matt Smith már biztosan el fog lőni idén. Remélem az utolsó Doktor is képes lesz legalább annyi egyediséget hozni, amennyit Smith és Tennant képes volt.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6947 Dátum: 13 jún 24, 15:54:09 »

Ha jól tudom még kétszer regenerálódhat a doktor.
Szerintem még a hibák ellenére is egy nagyon jó sorozat. Simán bele kezdhet akárki.

Gdat: Még nagyon az elején kicsit én is tartottam tőle. Az első rész amit láttam az a Donna esküvői volt, és igazából nem értettem, hogy mi akar ez lenni. Már a címe is magyarul kicsit úgy hangzik, mint egy komédia. Szerencsére később láttam a The end of time részeket, és akkor kezdtem el nézni rendszeresen. Azóta sem bántam meg, és a doktor lett az egyik kedvenc karakterem David és Matt doki is.
 Ja meg még sokkal korábban láttam a Sarah Jane kalandjait, meg a K-9 sorozatot.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 20:32:36 írta zitagirl » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6948 Dátum: 13 jún 24, 16:52:32 »

Én is azt hittem hogy még csak 1 regen van a Doktornak.Valaki magyarázza már el hogy van ez :DD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6949 Dátum: 13 jún 24, 16:57:08 »

A doki 12-szer regenerálódhat, tehát össz. 13 doktor lehet. Matt a 11. Doki, szóval még kétszer regenerálódhat.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6950 Dátum: 13 jún 24, 17:31:26 »

De nem, mert John Hurt is egy Doktor volt, csak... mégsem. Tehát van 11 Doktor + John Hurt, ez pedig azt jelenti, hogy Matt már a 12. "személyiség".
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6951 Dátum: 13 jún 24, 17:37:38 »

Igaz, őt nem számítottam bele.smirksweat
Remélem meg fogunk tudni róla mindent a filmben, vagy legalábbis kövi évadban.
A másik amire még várok, az a két doki reakciója egymásra + a többi.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6952 Dátum: 13 jún 24, 20:10:01 »

Nem tudom elképzelni hogy egy 50 éves sorozatnak tényleg vége legyen, max szünetre küldik megint. Minőséget tudják tartani (oké, a 7. évadon kívül), innentől kezdve meg felesleges lenne elkaszálni. Ellőnek valami River regeneráció átadáshoz hasonlót, és simán nyernek annyi időt amennyit csak akarnak.

Amúgy én se értem ezt a nagy TWD fanságot, tényleg nem rossz sorozat, de rengeteg sokkal jobb is van nála. Például ott van a Breaking Bad, amit nem is tudom néz-e valaki a fórumon. Pedig ha valami, akkor az tényleg nagyon jól felépített sorozat.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6953 Dátum: 13 jún 24, 20:27:11 »

Bull. Nekem pont az tetszik, hogy el vannak szórva a dolgok és sok értelmetlennek tűnő dolog után rácsodálkozhatunk az eredményre. Roset nagyon szerettem. Amikor a haláláról beszélt akkor én sejtettem, hogy él, mert beszélt. Nevet A G. I. Janes visszahozása is nagyon bejött. De azt látom Bull, hogy te nem szereted, ha egy karakter jellemfejlődésen megy keresztül, Jaimenél is ez volt. Pedig szerintem nem olyan poén, ha valaki egy sorozaton keresztül ugyanúgy viselkedik. Nevet

Ott szükséged volt a visszatérés egyébként, mert tényleg megfelelő lezárást kapott az a szerelmi szál. Én általában utálom a filmekben a szerelmi szálakat, mert nyálasan és rosszul vannak megoldva, de ezt nagyon szerettem. Amiatt viszont kicsit félek, hogy a 8. évadban ő és David Tannent doktora, ne öncélúan legyen benne.

Matt Smith meg nagyon nagyon sajnálom. Nekem ő a doktor. Viszont ettől a regenerációs dolgotól nem félek. Ha akarják, megoldják, hogy több legyen.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6954 Dátum: 13 jún 24, 20:32:15 »

Gdat,szerintem mindegyik Doktorral úgy vagyunk,hogy ha lecserélik,már nem lesz az igazi.Aztán meg kiderül hogy ha nem is jobb,de olyan jó mint az előző Doktor simán van.Amikor David ment,én is úgy voltam vele hogy ó a fenébe,pedig nagyon jól játszotta a szerepet.Most meg Matt miatt voltam elszomorodva hogy nem ő lesz a Doktor.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6955 Dátum: 13 jún 24, 20:38:03 »

Amúgy tényleg poén belegondolni, hogy Tennant váltásánál majdnem abbahagytam a sorozatot, mert hogy úgyse lesz már jó, erre jött Smith és egy rész alatt minden kétséget elsöpört. Nevet Az a tetős jelenet máig az egyik kedvencem. De amúgy is sokkal több epic jelenete van, mint 10-esnek valaha is volt. Más kérdés, hogy a drámai szálakban ő jóval jobb volt Matt-nél.
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6956 Dátum: 13 jún 24, 20:45:10 »

Szeretem a jellemfejlődést, csak ne legyen megalapozatlan, és hihetetlenül gyors, valamint azért maradjon az eredeti jellemből valamennyi, hisz nem azért szeretek/utálok meg egy karaktert, hogy aztán a szöges ellentétét kapjam a karakterének minden ok nélkül, mert vakuljak meg, ha Jamie-nek le volt vágva akár a hajából is egy negyed centi, mikor először vált jófiúvá (kicsit hülye példa, de a pankrációban is, CM Punk hiába lett rosszfiú, ugyan úgy oltogatta az ellenfeleit, mint azelőtt, csupán annyi változott, hogy ő követte el a szemétségeket, nem az ellenfele).
Például ott van Dexter. Az elején totál pszichopata volt, akit nem érdekelt Deben kívül senki, Ritát is csak álcaként használta, viszont mikor Trinity megölte Ritát, látszott Dexen, hogy egy világ omlott benne össze. Nem úgy, ahogy egy normális emberben, hanem úgy, ahogy egy érzelmileg sérült sorozatgyilkosban szokás. Vagy mondhatnám akár a második évadot is, ahol végül úgy-ahogy meg is akart kegyelmezni Doakes-nak, csak nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy ő akarta.

Azt a szerelmi szálat pedig alapból hülyeségnek gondoltam. Így Mickey végül is csak egy dísz volt, hiába volt a legesélyesebbek közt Rose-nál, jött a Doktor, és elhappolta. De ha már itt tartunk, csak engem idegesít, hogy abból a rohadt véglegesen lezárt univerzumból másodjára fognak átjönni?

A végét pedig adom. Matt volt a legjobb Doktor, bárki bármit mond.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 20:45:43 írta Bull » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6957 Dátum: 13 jún 24, 20:46:16 »

Én anno nagyon szerettem Tannentet és amikor jött Smith az ötödik évad első felében nem is igazán szerettem, de szépen lassan ő is kialakult, meg én is tudtam már objektíven és nem Tannenthez hasonlítva nézni. Most ott vagyok, hogy kifejezetten idegesít ha Tannentet látom és Matt Smith az egekbe emelkedett számomra Doktorként. Sokkal mélyebb karakter.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 20:52:04 írta Gdat88 » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6958 Dátum: 13 jún 24, 20:51:25 »

Idő kell hozzá hogy megszokják az emberek az "új" Doktort Matt-et is nehéz volt, de eléggé megkedveltem, jól belejött a szerepbe és ennek most vége lesz.  smirksweat
A regenerálódást meg úgy is megoldják, akárhonnan "leakaszthat" némi kis regenerációs energiát, ha már egyszer (szó szerint) "kijátszotta a fix pontos halált" (6. évad).
De Mickey elég érdekesen érezhette magát hogy nem elég hogy viszik a csajt ráadásul egy alien csapta le a kezéről.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6959 Dátum: 13 jún 24, 20:52:17 »

Bull: Rosenál egyáltalán nem volt megalapozatlan. Elhagyta szinte teljesen a régi világát és annyi traumatikus esemény történt vele, hogy az Micimackóból is egy G.I. Joet csinálna. Eáadásul utána átköltözött egy párhuzamos világba, ahol sok időt töltött, ott is nagyon sok ideje volt változni.

Mickeyt meg sosem szerette igazán. Ez már ott látszott, hogy az első rész végén elment a Doktorral. Mickynek is jót tett az a másik világ am, mert végre férfit csinált belőle. És jobban is járt, mert a végén kapott egy hozzá illő fekát. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!