24 máj 04, 22:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277269 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6870 Dátum: 13 jún 16, 19:06:42 »

A Got szereplői. Minden alkalommal változatos érzelmet váltanak ki belőlem. De a WD-ben, csak annyit, hogy kapják már el őket a zombik. Nevet
Robbot sosem bírtam. Ő tényleg egy karakter nélküli ember volt fontos pozícióban. De ott van az összes Lannister pl. Mind hatalmas arcok. A boltonok mellett sem megy el szó nélkül az ember. Nevet A Margaery meg a nagyanyja is haláli arcok. Stb. Annyi izgalmas szereplő van a Gotban, hogy nem tudom hová kapni a fejem. De főleg a Lannisterek. Ha csak róluk szólna, akkor is nézném. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6871 Dátum: 13 jún 16, 19:23:31 »

Megszakítom a TWD és GOT értekezletet DW Hírrel. Angliában már lehet fogadni rá ki lesz a következő Doctor Nevet
Vannak köztük elég érdekes nevek is Mosolyog

3/1 Rory Kinnear

4/1 David Harewood

5/1 Ben Whishaw

6/1 Benedict Cumberbatch

7/1 Harry Lloyd

8/1 Derek Jacobi

9/1 Russell Tovey

10/1 Alex Jennings

14/1 Stephen Mangan

16/1 Tom Hiddleston

20/1 Helen Mirren

20/1 Peter Capaldi

20/1 David Tennant

20/1 David Walliams

25/1 Tim Wright

25/1 Richard Armitage

25/1 Daniel Radcliffe

33/1 Tony Head

33/1 Miranda Hart

33/1 Hugh Laurie

50/1 Bill Bailey

Speciel Hugh Laurie a legérdekesebb név Nevet Azon Fakadnék Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6872 Dátum: 13 jún 16, 19:25:35 »

Hát én azért remélem, hogy ismeretlen arc lesz a Doctor. De a lényeg, hogy ne harry potter legyen.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6873 Dátum: 13 jún 16, 19:26:17 »

Én Daniel Radcliffen akadnék ki.

David Tennant hogy? Hányszor lehet doki? Nevet

Tom Hiddlestonról meg mindig az ugrana be, hogy elvetemült.  Pojén
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6874 Dátum: 13 jún 16, 19:28:13 »

David lehet Nevet Csak össze kell hozni hogy az alternatív univerzumban hagyott 10es ottlegyen a 11. regenerációjánál és akkor újra felveszi azt az energiamintázatot Nevet vagy hasonló sci-fi bla-bla Nevet

Jaja egy Harry Potter Doctor is vicces lenne
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6875 Dátum: 13 jún 16, 19:29:08 »

Doki váltás lesz? Pedig már nagyon megkedveltem Mattet.
Hugh Laurie-n néznék egy nagyot, de biztos nem ő lesz. Többiekről nem nyilatkozok, mert nem ismerem a legtöbbjüket.
Harry Potter doki? Ennyi erővel akár egy tini doki is lehetne lassan.

Legyen már november! Szeretném látni Davidet újra a DW-Ben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 19:31:28 írta zitagirl » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6876 Dátum: 13 jún 16, 19:32:53 »

Benedict Cumberbatch szerintem nem lenne rossz a Sherlock és a Star Trek után.

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6877 Dátum: 13 jún 16, 19:35:48 »

Egyébként, ha már ennyire szétoffoljuk más témákkal a Trónok harca topicot, néz valaki skinst? Jövő hónapban, fog kezdődni a 7. évad a régi szereplőkkel. Pillanatnyilag semmit nem várok jobban.

Benedict Cumberbatch jó lenne biztos. De ő az eddigi legjobb Sherlock, úgyhogy csináljon csak Sherlockot.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6878 Dátum: 13 jún 16, 19:37:11 »

A régi szereplők alatt az első nemzedéket érted? Figyelembe véve, hogy a többi már minősíthetetlen volt? Mosolyog
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6879 Dátum: 13 jún 16, 19:41:12 »

Ezzel csak félig értek egyet. A második generációból imádom Cookot és az egész szériából ő a kedvencem. De amúgy tényleg sokkal jobb az első generáció. A 3. pedig egy katasztrófa volt. Egyébként 6 egy órás rész lesz és 3 főszereplő lesz, akik két órát kapnak. Cook, Cassie (Gilly, Szegfű a Trónok harcából) és Effy.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6880 Dátum: 13 jún 16, 19:42:35 »

Szegény Radcliffre annyira ráragadt a harry potter szerepe, hogy nem tudom komolyan venni, pedig elég sok mindenben megfordult azóta pl:

My boy Jack, egy életrajzi film Kipling fiáról, akit ő alakítana, és aki 1915-ben meghal Loos mellett,
 
vagy a Young Doctor's Notebook-ban, ahol Bulgakov írásait dolgozzák fel 4 részben, ott a Mad Men Don Draperével szerepel együtt és a morfiumfüggőségről lenne szó , de hát ott is borzasztó, mindig harry potter jut eszébe róla az embernek.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6881 Dátum: 13 jún 16, 19:44:48 »

Effyék még simán jók voltak, bár azután nem is néztem, szóval nem tudom a többiek milyenek. De pölö Cook akcentusa zseniális.  Nevet
Mondjuk egyértelműen Tony kaotikus ívöljét nehéz überelni. De azért az első generációnál is voltak fekete foltok. Cassie például úgy színészkedik mint egy színjátszókörös ötödikes. Szerencsére ez a tehetsége megmaradt a Trónok Harcában is, így ott is általában áttekerem a jeleneteit, mert elképesztően kínos.  Szomorú
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6882 Dátum: 13 jún 16, 19:48:50 »

Sosem esett le teljesen, hogy mire mondják ezt a lawful evil, neutral evil és chaotic evil-t. Úgyhogy örülnék ha megvilágosítanád az elmémet. Én nagyon szeretem Cassiet, imádom, hogy ilyen furcsa. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6883 Dátum: 13 jún 16, 19:50:22 »

Gilly szerepe eddig kimerült annyiban a GOT-ban, hogy folyamatosan debil fejeket vág és menekül Sam-mel, miközben a gyereke (aki egyben az unokája...) nevén gondolkodnak. Nevet De előbb-utóbb majd csak kibontakozik.

Cook a Skinsben tényleg megmentette a 2. generációt az érdektelenségtől. " I'm Coooook!"
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6884 Dátum: 13 jún 16, 19:58:48 »

A Got szereplői. Minden alkalommal változatos érzelmet váltanak ki belőlem. De a WD-ben, csak annyit, hogy kapják már el őket a zombik. Nevet
Robbot sosem bírtam. Ő tényleg egy karakter nélküli ember volt fontos pozícióban. De ott van az összes Lannister pl. Mind hatalmas arcok. A boltonok mellett sem megy el szó nélkül az ember. Nevet A Margaery meg a nagyanyja is haláli arcok. Stb. Annyi izgalmas szereplő van a Gotban, hogy nem tudom hová kapni a fejem. De főleg a Lannisterek. Ha csak róluk szólna, akkor is nézném. Nevet
Lannisterek=4 ember, abból egy (Jamie) annyira érthetetlen karakter, hogy nem igazán tudom már hova tenni őt. Az első 2 évadban nagyképű kis makkarc volt, a 3. évadban meg már kiderül, hogy Aegon-t is könnyek közt ölte meg..
BoltonOK? Többen vannak? Vagy most a fattyúra gondolsz?
Margaery semmilyen karakter, semmi stílusa sincs, csak Cersei-el vitatkoznak Joffrey-n. A nagyanyja már nagyobb arc, de ő elég keveset szerepel.

A Lannisterek tényleg izgalmas szereplők, viszont rajtuk kívül annyira kevés igazi karakter van. Ellenben a The Walking Dead-ben ott van Rick, a folyamatosan mutálódó gondolkodású Carl, az alattomos Shane, a megtért rosszfiú Daryl, és még sokan mások. Ráadásul megmutatja a sorozat, hogy mennyivel rosszabb emberek lesznek a szereplők a világ elmutálódásával. Kezdetben Carl azt sem tudta mit kellene csinálnia ebben a világban, folytatta a régi megszokott életét, matekházit írt, most meg úgy szórja az ólmot, ahogy csak tudja, és emellett még egy utálatos görccsé is vált, aki a vele ellentétes oldalon lévő embereket is szemrebbenés nélkül agyonlövi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!