24 máj 04, 22:11:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277263 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6855 Dátum: 13 jún 16, 11:11:08 »

Szegény MrSaiyan, meg szegény összes fiú. Gondolom, arra a kolbászevős jelenetre mindenkinek összerándult a gyomra. Nevet
Csodálkoztam, hogy Theon nem tépi le magát arról a fakeresztről és szedi puszta kézzel darabokra a kínzóját. Ezek után csoda, hogy épelméjű maradt.  Technikai KO

Ledaráltam a három évadot kb. egy hét alatt (Gdat annyit rágta miatta a fülemet, hogy muszáj volt Nevet), végre értem már, miről írtok ebbe a topicba folyton. Nevet Katartikus élményeket ugyan eddig nem okozott a sorozat, de már nagyon kíváncsi vagyok, mit hoznak ki végül a sztoriból (bár arra még jó sokat kell várni tudtommal).
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 11:13:03 írta MrSaiyan » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6856 Dátum: 13 jún 16, 13:03:58 »

Hát, az szerintem is kissé röhejes, hogy egy olyan izgő-mozgó kis X-ről nem tudta letépni magát Theon, bár én nem is nézek ki belőle túl sokat. Olvastam korábban valami kis apróságot itt róla valaki hsz-ben, hogy majdan egész fontos szerepe lesz, de nem is tudom... ő valahogy olyan alja népnek és mocskosnak tűnik, és csak mert megkínozzák, szenved sokat, még nem lesz szimpatikusabb, csak hát azért mégiscsak az ő kolbásza volt. Nevet Durva.

Egy hét alatt? Kemény. Nevet Én egyszer a Vámpírnaplók első évadát néztem meg egy nap alatt. Nagyon kifáradtam a végére. Gondolom, most te is eléggé belecsöppentél a Trónok harca hangulatába.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6857 Dátum: 13 jún 16, 13:13:54 »

Igen, van egy magával ragadó, misztikus hangulata és külön tetszik, hogy a szereplők is jól kidolgozottak, megfelelő háttértörténettel és karakterfejlődéssel. Senki sem tökéletesen jó vagy rossz, mint a legtöbb szájbarágós amerikai filmben. Tulajdonképpen mindenkinek meg lehet érteni az indítékait, hogy mit miért tesz.

A könyveket is elolvasnám ezek után szívesen, bár megvenni nem akarom őket, könyvtárban tuti nincsenek meg, mert valaki olvassa őket, monitorról olvasni meg kissé fárasztó lenne 900 oldalt. Nevet

Viszont most, hogy megnéztem mind a 30 részt, nem csak egyet, a fogadásunk alapján Gdatnak jó sok dolga lesz a közeljövőben.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 13:15:15 írta MrSaiyan » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6858 Dátum: 13 jún 16, 15:55:43 »

Azért Ramsey motivációit nem annyira lehet megérteni. Papa, a fogadás az első részre szólt. Nem lett volna kötelező megnézned mind a 30-at. De úgy látszik, annyira erős a motiváló erőm, hogy egy hét alatt ledaráltad azt is. (Ahhoz biztos nincs köze, hogy ez a legjobb sorozat. Be ne ismerd. Nevet )

A lényeg, hogy Theon nem tököl!
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 15:56:32 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6859 Dátum: 13 jún 16, 16:25:30 »

Srácok, most már komolyan áruljátok el a fogadást. Felemészt a kíváncsiság. Nevet

Személyiségi jogokkal ne törődjetek, ismerek pár megélhetési TASZ-os jogvédőt.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6860 Dátum: 13 jún 16, 16:27:33 »

...(Ahhoz biztos nincs köze, hogy ez a legjobb sorozat. Be ne ismerd. Nevet )...
Tessék? Én azt hittem, hogy a Trónok Harcában fogadtatok, nem a The Walking Dead-ben.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6861 Dátum: 13 jún 16, 16:37:09 »

A walking Dead az nem jó, hanem elviselhető. Nevet A koncepció jó. De azok a karakterek... Csak azt várom, hogy  egyék meg mindet. Nevet

Amúgy tudtátok, hogy Robb felesége Chaplin unokája?
A fogadás tárgya velünk és mark zuckerberggel száll a sírba. (Mert a nagy testvér mindent lát. Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 17:10:58 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6862 Dátum: 13 jún 16, 16:58:49 »

Azért nem nézted ki Chaplinből, hogy ilyen szép unokája legyen. Nevet

Ne menjünk bele egy TWD vs GoT-ba, mert durvább vége lenne, mint a vörös násznak. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6863 Dátum: 13 jún 16, 17:40:44 »

A legcsúnyább nő az összes közül. Olyan lópofája van, mint egy szamárnak.

Hamar kidőlne a társaság a filmes topicban.  Nevet

http://9gag.com/gag/a082jZq

Még most sem tanulták meg, hogy King in the North. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6864 Dátum: 13 jún 16, 18:00:14 »

Szerintem szép. De Saphira a feka csajt is kritizálta aki tetszett nekem a wd-ből. Chaplin unokáját is. Aki nem Targeryen vagy tünde az már nem is lehet szép mi? Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6865 Dátum: 13 jún 16, 18:00:45 »

Félig igazad van, Saphi. Nevet

Szép:

Lófejű:

Szóval a lánynak igen ritka adottsága van: csak egy bizonyos szögből szép, és egy másikból csúúnya, de mindkettőből olyankor nagyon. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6866 Dátum: 13 jún 16, 18:02:24 »

Szerintem is lófeje van.. . Mosolyog

Azért nem mondanám a legcsúnyábbnak. Nevet
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6867 Dátum: 13 jún 16, 18:10:37 »

Elviselhetőőőő?? A TWD legalább nem 5 percenkénti sex scene-ekkel akarja megnyerni magának a rajongótáborát..
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6868 Dátum: 13 jún 16, 18:18:43 »

A Got szex nélkül is izgalmas lenne. A TWD mondjuk szintén egyfajta szexre buzdít. Állandóan fejbe akartam b...-ni a főszereplő idegesítő feleségét, meg a gyerekét. Az összes kisgyereket és a legtöbb nőt. (kivéve a fekát. Nevet ) Illetve az öregembert, aki meg akarta gyógyítani a halottakat. Egyedül a számszeríjas csávót bírom benne. De emiatt meg csak kifejezetten sajnálom, hogy ennyi fogyatékosra kell legyen ráutalva egy ilyen helyzetben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 18:20:34 írta Gdat88 » Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6869 Dátum: 13 jún 16, 18:55:11 »

Na látod, ott legalább valamilyen érzelmet fejtenek ki belőled a karakterek, és nem lesz szürke kisegér egy olyan fontos karakterből, mint Robb Starkból. Komolyan mondom, nekem eddig Ned Stark az egyetlen olyan ember az egész sorozatban, akit a jelleme miatt kedveltem meg.
Vagy mondhatnám akár Bran-t is, akit szívem szerint még háromszor felvinném a toronyba, és lelökném azért, mert egy pénisz az egész gyerek.

Az öregember, aki meg akarta gyógyítani a halottakat hozzásegített minket a 2. évad fénypontjához, mikor megtalálták Sophia-t, azóta pedig eléggé megváltozott a gondolkodása neki is..

Plusz valamiért a GoT képregényt olvasó emberek tudják tartani a szájukat, és nem spoilerezik szét az egész internetet, hogy szétcsesszék azoknak a szórakozását, akik csak a sorozatot nézik.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 18:56:04 írta Bull » Naplózva

Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!