24 máj 04, 21:07:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277218 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6765 Dátum: 13 jún 04, 09:17:55 »

Mindenki tudta hogy ki hal meg és hogyan, nem ez a lényeg, több ismerősöm is mondta hogy ennek ellenére "megrázta" az, ami történt. Elhúzták a nézők előtt a happy end-es folytatást és akkor egyik pillanatról a másikra kinyírtak mindenkit, teszem hozzá jól is tették. Frey+Bolton gusztustalan árulása, meg az amit ez a gyilkosság jelent, egy család megsemmisítése, hiába nem volt szimpatikus Robb meg az anyja se, mégis ütött a vége.

Edmure nem sokáig bírhatta a csajjal, ha közbe már aludt. Nevet Vagy egész jó hangszigetelt falak lehettek, ha nem vett észre semmit az egészből.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6766 Dátum: 13 jún 04, 09:23:27 »

Könyvben asszem kiderül, hogy valami olyasmi volt hogy egy csomó zenész zenélt a hálószobájuk ajtaja előtte. ikszdé De ebben nem vagyok biztos.

Én egyébként Robbot és Catelynt is szerettem, szóval nagyon megrázott a dolog amikor először szembesültem vele. Szomorú Azóta is gyűlölöm a Freyeket meg a Boltonokat.




SPOILER!!!



Majd Pöcsfej Joffrey esküvőjén legalább kitombolhatjuk magunkat. Az a könyvben az egyik legjobban megírt rész, remélem a sorozat i méltó lesz hozzá.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6767 Dátum: 13 jún 04, 09:31:51 »

Riverruni Freyeknek Lannister vére van, azért olyan  nyomorultak. Tridenti csatában is ugyanazt az aljas gyáva játékot űzték, és csak akkor jelentek meg, mikor a csata már eldőlt.

Ha már Tident: még mindig nem tudom lenyelni, hogy az a mocskos család a valyrok sárkányneveit adja a kölykeinek. Már Aegon Frey is felháborító volt, de Rhaegar kicsapta a biztosítékot. Még az apó is mondta, hogy majdnem szembe köpte a röhögéstől, mikor meghallotta a nevét. ikszdé
Manderlynek igaza volt: "egy menyétképű féreg, aki egy sárkány nevét viseli."

Bár nem hiszem, hogy ő a filmben szerepelni fog, ahhoz túl jelentéktelen, meg egyébként is minden Rhaegart következetesen kihagynak. ikszdé
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6768 Dátum: 13 jún 04, 12:28:55 »

Olvastam a könyveket, tisztában voltam mi fog következni, de bakker akkor is ledöbbentem Talisa has döfésein ,  a jelent feltépett minden régi (sebet) haragot, düht, utálatot amit éreztem a könyv olvasásakor . Egyszerűen nem tudom mi lenne a megfelelő sors ezeknek a Freyeknek na és a Boltonok..... a winds of wintert ne éljék túl.
 Sajnos aki nem olvasta  könyveket az nem tudja igazából mekkora szentség törés is történt az eskűvőn a regény hiedelmei szerint, ezt hiányoltam a részből , mert ezt nem adta a közönség tudtára.
HA jól tudom a következő rész 70 perces lesz , szóval dőrzsölthetjük a tenyerünket........ főleg azok akik tudják mi következik  Ördögi
 Hát aki a Lannistereknek drukkol..... sok sikert.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 04, 12:36:45 írta Banzai » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6769 Dátum: 13 jún 04, 12:42:30 »

Csak azt nem értem ha a pozitív karakterek meghalnak és a negatívak is és Dany még mindig kontinensen kívül van akkor mi lesz.  És Stannisnek meg a vörös ribinek lehet egyáltalán ellenszegülni?  elép OP helyzetben vannak
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6770 Dátum: 13 jún 04, 12:49:06 »

Nem hiszem, hogy ellövik a kövi részben a másik esküvőt.

ez jó :

http://radex.hu/the-social-times/pictures/articles/got2.gif

Nevet

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6771 Dátum: 13 jún 04, 12:58:56 »

Micsudi, azért még nagyon sok fontos szereplő van, aki a filmben még fel sem bukkant. Nemcsak fogyni, gyarapodni is fog a szereplőgárda. Illetve nem hiszem, hogy Stannis lenne op helyzetben, sokkal inkább egy másik család.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6772 Dátum: 13 jún 04, 13:11:01 »

Nem hiszem, hogy ellövik a kövi részben a másik esküvőt.

Van benne valami, de
ad1: a harmadik könyv első felében nem történik ezen kívül semmi más, és ez a két esemény a könyvben is nagyon egymás után volt, szóval fogalmam sincs mivel mással lehetne megtölteni egy 40 perces részt, mivel a könyvben a két esemény között tényleg nem történik semmi érdekes.
ad2: ha tényleg nem lövik el, akkor a sorozat történetének eddig leglaposabb évadzáróját kapjuk úgy, hogy a cliffhangert ellőtték a finálé előtt. Ez eléggé fail lenne.

Szóval remélem a következő részben jön a Purple Wedding, és remélem, hogy a rendező a két rész forgatása közben megtanult rendezni.  Szomorú
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6773 Dátum: 13 jún 04, 13:38:20 »

Tuti lesz valami... az évadzáró 70 perces lesz Mosolyog  Még bónuszt is kapunk Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6774 Dátum: 13 jún 04, 16:05:02 »

Laterneman, vajon eddig mivel töltötték ki az üresjáratokat? Női mellekkel! Szerencsére Ros már nincs köztünk, de szerintem megoldják. Nevet

Komolyra fordítva a trailerből nem derül ki semmi, azt lehet remélni hogy szándékosan kihagyták belőle az esküvőt, hogy az legyen a cliffhanger.
http://www.youtube.com/watch?v=3F5twYDwA-M

Nem akarok még egy olyan finálét, aminek az a vége, hogy Dany és a sárkányai és a naplemente.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6775 Dátum: 13 jún 04, 16:10:30 »

Én egyáltalán nem akarok komolyabb cliffhanger-t... Jövő áprilisig így is úgy is szar lesz várni....  De ne tetézzék azzal hogy megkínoznak minket ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6776 Dátum: 13 jún 04, 16:38:35 »

Nem akarok még egy olyan finálét, aminek az a vége, hogy Dany és a sárkányai és a naplemente.
Pedig akkor még "epic"-nek tituláltad azt az évadzárót, ha nem csal az emlékezetem. kacsint
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6777 Dátum: 13 jún 04, 16:44:01 »


Az epic is volt, szerettem is, egy szóval nem mondtam hogy nem, de nem gondolnám, hogy meg kéne ismételniük.

Elég internet mára: Nevet
http://www.buzzfeed.com/donnad/best-tumblr-reactions-to-game-of-thrones-red-wedding
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6778 Dátum: 13 jún 04, 18:36:40 »

Arya Stark reakciója:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VoZTWNutzm0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VoZTWNutzm0</a>
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6779 Dátum: 13 jún 05, 21:03:46 »

SPOILERES !


És mi lenne akkor ha az lenne a  finálé, hogy "valaki" zombiként visszatérve agyon vendetta/vengeance-eli a frey-bolton-lannistereket? Nevet

Áhh bár catlem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 21:05:17 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!