24 máj 05, 00:43:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277421 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6750 Dátum: 13 jún 03, 19:22:56 »

Hát vegyes érzések fogtak el. Egyfelől a lannistereknek drukkolok, másfelől azért sajnáltam Robbékat. Amúgy Stannis papnőcsajánaka piócái miatt történt?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6751 Dátum: 13 jún 03, 19:41:55 »

Tudtam, hogy a Roxfortból nem kellett volna kiengedni a fószert! Amúgy a könyv olvasata nélkül nem ért csalódás, habár azért maradjunk annyiban, hogy itt kellett volna azért valami szívszorító színészi játék is. Ezekszerint viszont jövő héten King Joffrey következik?! Már várom...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6752 Dátum: 13 jún 03, 20:51:57 »

Én Sokkot kaptam....  Abszolút váratlanul ért a dolog....  Ezt emésztenem kell...   De az biztos hogy remélem ezt az elmebeteg öreg kretént hamar Kardélre hányják...  Tök m1 ki...   áhhh  na jó, Viszont ötletem nincs ezek után mi lesz.....

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6753 Dátum: 13 jún 03, 21:04:09 »

GOT részhez semmit sem fűznék, max annyit hogy az éved legizgibb 10 percét hozta számomra Mosolyog))

És hogy jönnek sorban a kötetek? Mosolyog Mármint címük szerint? Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6754 Dátum: 13 jún 03, 21:26:59 »

Igaza van Laternemannek, elég sótlan volt ez az esküvő. Könyvben jobb volt. Biztos jobban tetszett azoknak, akik nem olvasták a könyvet. Én végig hagytam volna aláfestő zenének a Castamere-i esőket (különben is nagyon szeretem). A végén már azt hittem, hogy nem vágják át Cat torkát, annyit vártak vele. Úgy látszik nem sikerült azt a katarzist hozni, mint a királyvári csatánál.  Az egyetlen pozitívum, hogy jól játszotta a szerepét Lord Frey. Igazi visszataszító egy jellem, mikor mondja, hogy majd lesz másik asszonya. Fura, hogy nem hozták be a bolond rokont (akit a könyvben megölt Cat), mintha őt szerette volna Frey.

A könyvek meg: Trónok harca, Királyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája, Sárkányok tánca. Eddig ezek jelentek meg. A sorozatban most tartunk nagyjából a Kardok vihara felénél, ha jól emlékszem a könyvre.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 03, 21:29:33 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6755 Dátum: 13 jún 03, 22:00:54 »

A dolog önmagáért beszél....
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=78juOpTM3tE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=78juOpTM3tE</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6756 Dátum: 13 jún 03, 22:10:05 »


Ez elég szánalmas. Egyrészt a szókincsük arra korlátozódik, hogy "fuck", másrészt meg miért az HBO-t hibáztatják, amikor Martin bácsi írja a történetet, róla meg tudott, hogy mindenkit kinyír.
Harmadrészt meg mit kell ennyire kiakadni, 10 éve tudja mindenki, hogy ez lesz.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6757 Dátum: 13 jún 03, 22:18:59 »

Nem tudja mindenki, mert az emberek nem akarják maguknak lespoilerezni általában.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6758 Dátum: 13 jún 03, 22:22:05 »

De nem értem, azt hogy csinálják. Én már azon a héten belefutottam mindenhol a spoilerekbe, amikor kijött az ötödik könyv. Itt meg sokkal régibb és triviálisabb eseményekről van szó. De minden elismerésem e személyeknek, biztos tudnak valamit, amit én nem. Nevet


Idézet
Egyfelől a lannistereknek drukkolok

Nem is ismerlek. Lesütöttszemek
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6759 Dátum: 13 jún 03, 22:38:19 »

Kerülöm a Spoilert! Mert akkor nem élném át ezt a katarzist, ezt a sokkot, ez senkinek sem a hibája Nevet Ez egy mestermű Nevet Minél erősebb az érzelmi reakció annál inkább részévé válik az ember... Ráadásul ezek váratlan extrém mégis reális az emberi gyarlóságból eredendő fordulatok....  aki ezzel kísérletezik sokat az Tarantino de még ő is kisablonosodik....
Ez nem..  basszus ha kell keresztüldöfi rajtad a tv-n keresztül a kardot Nevet Mond még egy ilyen filmélményt Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6760 Dátum: 13 jún 03, 22:43:27 »

Ezekben a videókban látszik, hogy nem tanulták meg a leckét az első évadból szegény Sean Bean halála után.

Amúgy meg nem értek egyet azzal, hogy mindenféle katarzis nélküli lett volna rész, meg mittudomén.
Szerintem nagyon jól sikerült felépíteni a hangulatot, és az egész rész úgy lett ütemezve, hogy a néző szépen kicsit ellazuljon, hogy hát jólvan ez is ilyen kommon rész lesz szépen lassan.... ÚRISTEN mi történt.
Legalábbis szerintem ezt a hatást sikerült elérni.
Az hogy nem szólt végig a Castamere-i esők szerintem megérthető, mert a dal ütemezése a mészárlásra még csak-csak ráment volna, de úgy összességében itt most többre mentek egy "kevésbé elterelő" háttérdallammal. Szerintem legalábbis. A credits résznél pedig a néma csend kifejezetten jó húzás volt.

BTW: bár szerintem ez a jelenet kisebbet üt, ha már előre tudod hogy meg fog történni. Szóval a könyvet olvasók ilyen szempontból talán kevésbé tudják értékelni a jelenetet, mert mi már tudjuk, hogy mi történt, úgyhogy jobban szeretnénk egy montázst a mészárlásról a Castamere-i esőkre, mint a tökölést Mosolyog

Egy dologgal lehetett volna még dobni a részen, ha a stáblista után benyomnak egy jelentet arról, hogy "mindeközben Edmure-nál a hálószobában".
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6761 Dátum: 13 jún 03, 22:49:16 »

Na igen Nevet az a fekete humor magasiskolája lett volna... De a csönd tényleg jó volt....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6762 Dátum: 13 jún 04, 07:45:49 »

Tanulság: Annyit kell inni, mint a szemét, mert akkor tuti ki kell menned hugyozni egy fához, és akkor lemaradsz a benti mészárlásról. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6763 Dátum: 13 jún 04, 08:54:25 »

BTW: bár szerintem ez a jelenet kisebbet üt, ha már előre tudod hogy meg fog történni. Szóval a könyvet olvasók ilyen szempontból talán kevésbé tudják értékelni a jelenetet, mert mi már tudjuk, hogy mi történt, úgyhogy jobban szeretnénk egy montázst a mészárlásról a Castamere-i esőkre, mint a tökölést Mosolyog

Ezt kiegészíteném azzal, hogy nem mindig. Jaime kezének levágását jól megcsinálták, nagyon jó szöveget írtak ahhoz a jelenethez. Pedig a rész elején kételkedtem abban, hogy jól fogják megcsinálni ezt a részt.
A könyvben Cat meghallja a zenét, szinte azonnal leesik neki, hogy itt vérengzés lesz és már repülnek is a nyílvesszők. Itt nagyon elhúzták ezt a jelenetet, számomra ezért elvesztette a sokkoló jellegét (amit éreztem a kézlevágásnál, pedig tudtam és vártam, hogy az lesz).
Egy kicsit sajnáltam már a második évadban is, hogy Rob feleségéből egy volantisi polgárt csináltak. Ha maradtak volna a könyvnél, akkor még szebbé tették volna a Lannisterek tervét. (igaz ez nem olyan nagy dolog)

Ez a fahugyozós dolog bejött a Fekete halnál  ikszdé. Edmure remélem kiélvezi a nászéjszakát, mert sanyarú napok várnak rá. Hogy felvidult, mikor látta, hogy nem tipikus Frey a leendő felesége Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 04, 08:55:19 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6764 Dátum: 13 jún 04, 09:06:10 »

Egy ideje nem nézem most a sorozatot (majd később pótlom a lemaradást), de itt komolyan vannak olyan emberek, akik nem tudták, hogy Robb meg fog halni, meg azt se, hogy hogyan?  Ohh My God Ezt nehezen tudom elhinni. De hát végül is nagy a világ, sok minden elfér benne.

Frey meg egy k*csög. Hogy én mennyire utálom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!