24 máj 04, 21:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277219 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6735 Dátum: 13 máj 28, 09:58:34 »

Igen tudom,de nem online akarom,utazás közben akarom nézni.A legjobb lenne a magyar szinkronos,normális torrent,jó minőségben.Na olyat nem találtam még eddig..:S

Firefoxhoz letöltesz egy ilyen kiegészítőt. S akkor le tudod tölteni az online nézhető filmeket.

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/netvideohunter-video-downloade/?src=ss

ui: Krómhoznem tudtok valami hasonló plugint? Azt tudom, hogy YuhTyúkhoz van, de ilyen mindenhez jó lenne a jó.


Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6736 Dátum: 13 máj 28, 23:52:00 »

Valami jó kis horrort tudnátok ajánlani? De olyan legyen ami ijesztő, de nem undorító ( pl. emberi százlábú )
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6737 Dátum: 13 máj 29, 10:03:53 »

Hát szerintem a Karantén elég félelmetes, bár a főszereplő kicsit idegesítő.
Mondjuk azt tudnod kell hogy túl empatikus vagyok és beleélem magam az eseményekbe amikor egy filmet nézek, ezért a legtöbb horror számomra ijesztő, akkor is ha másoknak az gagyi.

Akkor tudok ajánlani érdekes filmet, mint pl.: A vakság, vagy a Divide

Aztán még ami eszembe jut az A barlang, mondjuk azt én is meg kellene hogy nézzem, mert sokan ajánlják és nem vagyok 100%ig biztos hogy az amire gondolok.
Mindenesetre akárhányszor megkérdezem az embereket hogy tudnak e jó horror filmet, a barlang valahogy mindig közéjük kerül.

Egyelőre ennyi, majd még gondolkodom.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6738 Dátum: 13 máj 29, 17:01:10 »

A Ragyogás (The Shining), de szigorúan eredeti hanggal. Nicholson valami hatalmasat játszik benne. Félni ugyan nem féltem alatta, de nagyon jó hangulata van, mindenképp nézendő cucc.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6739 Dátum: 13 máj 29, 17:29:57 »

A breaking badet én is szeretem, csak az zavar benne, hogy sok az üresjárat. Vannak egyszerűen unalmas részek benne és nem is kevés. De a koncepció is érdekes és a sztori is jó egyébként.
Ja, tudom miről beszélsz. Pl a 3.évad 10.rész egy vicc. Az egész 45perces rész csak blablabla szövegek és egy lény lecsapásáról szólt. Máskor meg olyan kifinomult és bonyolult történetvezetést látni, hogy csak ámulok.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6740 Dátum: 13 máj 29, 17:55:11 »

Aztán még ami eszembe jut az A barlang, mondjuk azt én is meg kellene hogy nézzem, mert sokan ajánlják és nem vagyok 100%ig biztos hogy az amire gondolok.
Mindenesetre akárhányszor megkérdezem az embereket hogy tudnak e jó horror filmet, a barlang valahogy mindig közéjük kerül.

Ha ez a barlang, arról szól, hogy egy barlangász csapat bennragad egy barlangrendszerben egy csomó fura lénnyel, akkor nem ajánlom. http://www.imdb.com/title/tt0402901/?ref_=fn_al_tt_2
Én végig untam az egészet, de a végén a csattanó tűrhető volt.

A karanténról jut eszembe. Mindenkinek ajánlom a Fertőzés című filmet. http://www.imdb.com/title/tt1598778/?ref_=sr_1
Igaz ez nem horror, de az eddigi legjobb vírusos film, amit láttam.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6741 Dátum: 13 jún 01, 19:35:20 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=69FD2bp71E4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=69FD2bp71E4</a>

még jó hogy hétfőn csak 12:30-tól lesz vizsga Nevet
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6742 Dátum: 13 jún 01, 21:47:11 »

Ha ez a barlang, arról szól, hogy egy barlangász csapat bennragad egy barlangrendszerben egy csomó fura lénnyel, akkor nem ajánlom. http://www.imdb.com/title/tt0402901/?ref_=fn_al_tt_2
Én végig untam az egészet, de a végén a csattanó tűrhető volt.
A Barlang néven két film is fut az országban (ráadásul két 2005-ös filmről beszélünk, tehát még ilyen szempontból sem lehet őket kettéválasztani).
Az egyik az általad is linkelt The Cave című film, amit egyszer 2007. környékén láttam közvetlenül a The Descent című 'A Barlang' előtt, és a kettő közül inkább az utóbbi ragadt meg bennem (annyira, hogy a The Cave verzióra szó szerint nem emlékszem már, talán végig sem néztem).
A The Descent szerintem egész jó horror, ha nem vár az ember egy több trillió-csillió dolláros költségvetésű horrort. Megvan a maga hangulata, ami ha megragad, akkor tetszeni fog a film, ha nem, akkor pedig valószínűleg 20-30 perc után kaszálod is.

Amúgy imdb értékeléseket mutatni kb. annyira érdemes, mint egy banánt és egy körtét összehasonlítani. Vegyük példaként a The Descent-et, aminek a második része csak 5,9-es értékelést kapott, holott így utólag visszagondolva abban volt a legepikusabb momentum, amit a film két rész alatt összehozott. Mondjuk sajnálom, hogy nincs folytatása, mert eléggé érdekesen lett befejezve a film.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6743 Dátum: 13 jún 02, 09:05:44 »

Imdb-n a Metascore adatot kell nézni, ha gyors értékelésre vágyik az ember, egyébként meg mindig a szöveges értékeléseket. Ugye a csillagos a látogatók szavazatai alapján alakul, viszont a Metascore több filmkritikus oldal összesítéséből áll össze, szóval "hivatalosabb".
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6744 Dátum: 13 jún 02, 09:13:22 »

Imdb-t azért linkeltem, mert nem tudtam, hogy erre a filmre gondolt e. Azért te sem nézel meg olyat, amit mindenki lehúz. Általában a szöveges értékelést szoktam nézni, ha érdekel a többiek véleménye. Igaz találkoztam már olyan filmmel, ami nekem tetszett, de a többségnek nem.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6745 Dátum: 13 jún 02, 09:18:37 »

Hát... nem éppen film, de a Mass Effect 3-at is a világ valaha volt egyik legjobb játékának tartom, viszont rengeteg oldalon lehúzzák rendese az emberek, mert a vége -hiába megválasztható- sehogy sem lesz happy end, és ez nekik nem tetszik.
Ugyan ilyenek a filmek is. Lehet, hogy 10-ből csak 3 ember rendelkezik veled közel azonos ízléssel, és ők hiába adnak rá 10 pontot, ha a másik 7 lehúzza 1-esre.

De hogy bizonyítsam is, hogy mennyire ember függő valami, élek Laterneman lehetőségével, és az előbbi játék Metascore-os pontozását belinkelem:
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/mass-effect-3
Azért nem kis különbség az, hogy a kritikusok szerint majdnem tökéletes a játék, sőt, csak pozitív kritikákat kapott tőlük, a játékosok pontozásánál meg a fele sincs meg az elérhetőnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 02, 09:25:24 írta Bull » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6746 Dátum: 13 jún 02, 15:06:42 »

Tudnátok egy jó filmet mondani ? Ami nem régi,horror,thriller,esetleg még természetfeletti is lehet.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6747 Dátum: 13 jún 03, 10:16:59 »

Jó volt a mai trónok harcra rész. Én amikor a könyvet olvastam ezen a csavaron nagyon meglepődtem.

A tűz és a jég dala 4. és 5.része ugye hosszabb időskálán zajlik és ugyanakkor, csak a 4.ben a kevésbé érdekes szereplők szempontjából, míg az 5.ben inkább a favoritok(tyrion, daenerys...). A trónok harcában, hogy lesz? A következő évad mindkét könyvből merít és párhuzamos haladnak a szálak, vagy néhány szereplőt mutatnak többet és akkor az 5.évadban visszatérnek a 4.évad induló pontjára?
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6748 Dátum: 13 jún 03, 11:25:20 »

Jó??? :DD
A Red Weddinget ennyire sótlanul, katarzismentesen nem hittem volna, hogy meg lehet rendezni. A királyvár ostroma ezerszer hangulatosabb volt, főleg a végén a Rains of Castmere-vel, mint az esküvő, amiben ez volt az egyik fő motívum. Alapból nem is értem, miért nem lehetett végig azt a dallamot végigvinni és a ritmusra vágni esetleg a jeleneteket, miért kellett teljesen üresen, bármiféle aláfestő zene nélkül rendezni.
A zenenélküliség akkor lett volna erős, ha a feszültség, a zajok és a színészek elvitték volna a hátukon a jelenetet, de hát ez így inkább unalmas volt, mint izgalmas. Hol voltak a statiszták? Az egész esküvőn tizenöt statiszta volt, könyörgöm! A könyv alapján teljesen káosz volt, mindenki ordított, vér folyt mindenütt, senki nem tudta mi a franc történik, itt meg egyedül Catelyn sikoltozott teljesen beleélés nélkül, mindenki más ült mint egy tuskó és várta, hogy elvágják a torkát.
Olyan kötelező-szagú volt az egész, megírta Martin, bele kell szőni, túl kell esni rajta, de egyáltalán nem volt epikus hangulata, mint amennyire várta mindenki.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6749 Dátum: 13 jún 03, 15:56:20 »

Mondjuk nincs összehasonlítási alapom, de tényleg nem volt egy katarzis szintű, viszont az tetszett amikor cat meghallotta a zenét és látszott az arcán hogy itt valami nem stimmel, meg amikor boltonnak felhúzta a karjáról a ruhát.
Kicsit erős volt hogy a csaj hasába random beledöftek, mégis kb akkor ért a legnagyobb sokk amikor a farkast megölték. Szomorú emberek hullhatnak, de a farkas Neeem

the lannisters send their regards-nál azért volt valami katarzis mégis Mosolyog

https://twitter.com/RedWeddingTears Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 03, 16:26:13 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!