24 máj 05, 00:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6675 Dátum: 13 máj 18, 16:48:49 »

Bárki az alien filmekben ? ikszdé mondj egy karaktert aki ott jól járt ikszdé
Annalee? x'DDDDDD Na jó viccet félretéve igaz, hogy az Alienben mindenki elpatkol Ripleyn kívül a megismert emberek közül, de azért még mindig Theon viszi a pálmát nálam. x'D
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6676 Dátum: 13 máj 18, 22:47:52 »

Odaát 8. évadzáró része: spoileres lehet!

Crowley-t még mindig nem lehet megunni. Nevet Jó volt látni más helyzetben is most. Abbadon-t nem értem, minek kellett oda? Nem ért el vele sokat, hogy odament, de ha legközelebb látjuk, akkor remélem jobb szerepet kap. Metatron-on én is meglepődtem. Na vajon most mi lesz? Megint csak cass a hibás. smirksweat
A cupidos jelenetre meg no comment. Az is meglepett. ikszdé
Szerintem is ez volt a legígéretesebb zárás. Már alig várom, hogy október 1 legyen.

 
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6677 Dátum: 13 máj 19, 02:50:41 »

Hát Shiro, a Borgiák egyik legjobb ajánlása számomra az lenne, hogy a Keresztapa (ami szintén klasszikusan király film, Gabesz) c. film szerzőjét az a család ihlette meg Vito Corleone megalkotásában. Plusz Jeremy Irons játssza a történelem egyik legmocskosabb, legmegosztóbb pápáját, és mivel én ki nem állhatom a pápaságot, király érzés újra meg újra látni, hogy mennyire züllött volt az összes őszentség, bíboros, püspük, mindenki. Nevet

Nagyon megtetszett nekünk ez a sorozat. Mivel a harmadik évad már nem volt szinkronosan, úgy annak megtekintését felirattal kezdtük el. S így az eredeti hangokkal, mintha sokkal komorabb hangulata lenne a sorozatnak. Persze ismeretes számunkra, hogy az események is rájátszanak, de mintha a hangszín sokat nyomna a karakterek jellemén.

S ami még érdekes számunkra, hogy a harmadik évad második epizódjában elhangzik egy magyar szó. 

Helyesbítünk: többször is.

Ja a pápát meg bírjuk, jó fej. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 19, 03:14:32 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6678 Dátum: 13 máj 19, 22:01:39 »

Doctor Who szezonfinál nagyon faxa volt Nevet 1 kérdést megválaszolt... De a többit nem De nyitott 1000 másikat

SPOILER!
Szóval akkor most nem 11 hanem 12 Doctor volt? Csak az első inkarnációja a valódi neve. Aki olyat tett ami miatt eldobta azt a nevet... De mi lehetett az anno a 9. zárta le a nagy időháborút.. annál csúnyábbat hogy tehetett volna... Bele se merek gondolni... még 200 nap... meg fogok őszülni basszus ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6679 Dátum: 13 máj 20, 13:14:18 »

Sam tényleg ennyire pancser volt, hogy futás közben otthagyta az obszidiántőrt?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6680 Dátum: 13 máj 20, 13:22:22 »

Az engem is kiborított. Megöltük az egyetlen gonosz lényt. Fussunk tovább fegyvertelenül, hátha bajba kerülünk.
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6681 Dátum: 13 máj 20, 14:59:35 »

DW-finálé: többször is elfelejtettem levegőt venni. Ez nagyon odavágott.

SPOILER

Szerintem nem az "eredeti", hanem a valódi 9. inkarnáció lesz az, amit a JH-féle Doktor mondott (hogy kényszerűségből, a béke nevében tette, amit tett) eléggé ráillik Gallifrey elzárására. Nem volt választása, vagy az univerzum szívja meg, de semmiképp sem volt "a Doktor nevében", ezért a későbbiek letagadják... Talán kapunk egy kis betekintést a háború lezárásába, eddig mindig csak beszéltek róla, jó lenne élesben látni, akár flashbackben.

Ez a jó a klasszikusokban, addig is van mit várnom-néznem. Nevet

Clara meg meglepett, de nagyon jól megoldották. Mosolyog
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6682 Dátum: 13 máj 20, 15:19:06 »

Spoiler... !!!

Nem lehet ő a valódi 9. Inkarnáció, mert akkor az előtt levők miért hívták magukat Doktornak? mi okuk lett volna rá ?
Ez kérlek az első inkarnáció... a Doktor név felvétel oka... 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6683 Dátum: 13 máj 20, 15:49:17 »

SPOILER

Azt mondta, hogy amikor valaki nevet választ, ígéretet tesz, és a JH-Doktor megszegte ezt az ígéretet, azért nem hívhatja magát Doktornak. Egy ígéretet, amit még nem tett, nem lehet megszegni.

Miért hívják magukat Doktornak... A Mester miért hívta magát Mesternek? A Rani miért hívta magát Raninak?

De persze ettől eltekintve simán lehet az is, amit te mondasz. Meglátjuk. Mindkét lehetőségből nagyon sokat lehet kihozni. Mosolyog
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6684 Dátum: 13 máj 20, 17:12:26 »

Syzygy, valóban ilyen pancser, bár szerintem itt már nem volt meg neki. (azt hiszem elkobozta az öreg)
Legjobb rész volt eddig ez a nyolcas, minden benne volt ahogy az kellett, kis hercehurca az inassal most nyert értelmet.

Tyrion meg szokás szerint alakítja azt amit elvárok tőle két éve, bár a ceremónián a beégése nem volt látványos.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6685 Dátum: 13 máj 20, 17:13:10 »

Nagyon jó volt a Doctor Who évadzárója.

Spoiler:
Clara egész jól meg lett magyarázva ezzel, hogy a Doktor idővonalában volt, és így jelent meg többször. Igen érdekes volt látni a régi Dokikat is. Szerencsére a neve sem derült ki még, de lehet hogy lassan megtudjuk majd novemberben attól, ki megszegte az ígéretet.

Miért hívják magukat Doktornak... A Mester miért hívta magát Mesternek? A Rani miért hívta magát Raninak?

Ez a név választás igen érdekes. Nem láttam még a régi sorozatot, szóval lehet hogy hülyeséget mondok, de mi van, ha a legtöbb timelord valami miatt eltitkolja a nevét, és ezért választanak egy ilyet (Mester, Doktor)? Van néhány történet, ahol eltitkolják az igazi nevüket, pl. a Bartimaeus triológiában is a mágusok, hogy a szellemek ne tudjanak bennük kárt tenni. Nem pontosan, de lehet, hogy valami hasonló lehet a nevek hátterében.

Összesítve ez az évad jó volt. A part 1 annyira nem maradt nekem emlékezetes, kivéve az első és utolsó részt, viszont a Part 2-t nagyon élveztem. Az évadzáró meg nagyon jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 20, 17:17:33 írta zitagirl » Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6686 Dátum: 13 máj 20, 17:32:57 »

Én se láttam még az összes klasszikus részt, de eddig inkább az jött le, hogy a renegát Idő Lordok választanak maguknak új nevet, de itt kicsit infóhiány van. Mert pl Romana nem szórakozott a nevével, meg általában a Gallifrey-n maradtaknál se tűnt fel ilyesmi (max a becenevek az Akadémián, de az szerintem nem ide tartozik), viszont a Doktor, a Mester, a Rani, volt valami Inkvizítor (?) is... Fene tudja, nekem elég esetlegesnek tűnik, hogy ki választ új nevet.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6687 Dátum: 13 máj 20, 17:38:40 »

Igazából úgy lett egyik kedvencem az évad, hogy mind a part 1, mind a part 2 maximum 5 rész kivételével hulladék volt. Most komolyan, mit csináltak ezek? A "Hide" című rész alatt majdnem agyvérzést kaptam, hogy kinek a beszívott agyából pattant ki ez a hülyeség?

Az évadzáró viszont 10 percenként sokkolt, szóval mondhatni nagyon jóra sikeredett. Ezen kívül belőlem nagyon pozitív érzelmeket egyedül a karácsonyi special és a journey to the centre of TARDIS váltott ki. Remélem azért a következő évad nem lesz ennyire töltelék dús.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6688 Dátum: 13 máj 20, 17:40:02 »

Nem gondoltam volna hogy Clara azért "lehetetlen lány" mert a Doktor miatt lett az.  Nevet
Időháború: az End of time alapján azt mondom hogy szerintem elég lett volna Rassilont kiiktatni, szerintem ő kavart.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6689 Dátum: 13 máj 20, 17:44:15 »

Akkor lehet, hogy csak azok választanak, kik elmennek Gallifreyről, vagy megtartják a becenevüket? Csak feltettem ezt, mert nagyon titkolja. Tán még lehetséges, hogy akiknek nagy jelentőségük van az időben, azok kapnak nevet, és az eredetit eltitkolják örökre. Mikor látják a mindenséget kicsi korukban, akkor tán a jövőjükbe is láthatnak, így tudva meg, hogy kik lesznek.

Igazából úgy lett egyik kedvencem az évad, hogy mind a part 1, mind a part 2 maximum 5 rész kivételével hulladék volt. Most komolyan, mit csináltak ezek? A "Hide" című rész alatt majdnem agyvérzést kaptam, hogy kinek a beszívott agyából pattant ki ez a hülyeség?

Való igaz, hogy a Part1 utolsó és első kivételével, teljesen töltelék volt, a Part2 meg a Hide az tényleg igen gyengére sikeredett. A Tardisos rész azt nagyon élveztem, még ha kicsit csalódott voltam, mert vártam magát a Tardis lelkét is. A többi meg nem volt rossz, én legalábbis élveztem őket.

Időháború: az End of time alapján azt mondom hogy szerintem elég lett volna Rassilont kiiktatni, szerintem ő kavart.  Gondolkozik
Szerintem voltak még egypáran rajta kívül, de ezt nem lehet biztosra megmondani. Én csak azt nem értem, miért nem lázadtak fel ellene? Látták, hogy ez csak a vesztüket hozza.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 20, 17:50:27 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!