24 máj 05, 02:06:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277490 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6660 Dátum: 13 máj 14, 15:21:53 »

Tényleg? Akkor nem hagyom holnapra Nevet. És teljes alakjában láthatjuk, vagy megint csak a hátát mutatják, de mondják pl a nevét?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6661 Dátum: 13 máj 14, 15:27:47 »

Az lett volna az igazi trollkodás, ha a végén kiderült volna, hogy Ted és Barney melegek lettek, és úgy fogadták örökbe a gyerekeket.  Faceg 
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6662 Dátum: 13 máj 14, 15:36:31 »

Teljes alakban, egyébként szerintem aranyos a csaj. Mosolyog

Persze a "lányát" nem übereli, ő valami hihetelenül szép nő lett, Lyndsy Fonseca, de gyorsan nőnek ezek a gyerekek. Nevet

How I met your father? Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=50uio1Veqko" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=50uio1Veqko</a>
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6663 Dátum: 13 máj 14, 15:52:47 »

Volt egy olyan jelenet, amiben benne volt Marshal is. Jó lett volna, csak felcserélték Marshal és Tedd magyar hangját. Tedd "lánya" tényleg szép nővé cseperedett. Mosolyog A Kick-Ass-ben is tetszett.

Szerk.: Tényleg aranyos.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 16:19:12 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6664 Dátum: 13 máj 15, 01:06:16 »

Jó volt ez az évedzáró Nevet és a mother Nevet  nagyon cuuuukiii nem az a papírforma szépség nahe, az a rádnéz a gyomrod ugrik egyet... Van benne valami ikszdé Ted mákos ikszdé  Az ilyen nem átlagosan szép lányok a legszebbek Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #6665 Dátum: 13 máj 15, 10:11:31 »

Június elején RTL klub premier:
Better off Ted

HIMYM nyócadik évaggya egyáltalán nem tetszett.

Trónok harca meg egyre jobban eltér a könyvtől. Viszont ha nem olvastam volna a könyvet akkor önálló történetszálanként nagyon jól van megcsinálva.
Naplózva



 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6666 Dátum: 13 máj 15, 10:47:28 »

Ahhoz hogy mindenki egyenlően szerepeljen kénytelenek néha filler storykat kitalálni a karakterekhez.
És az előző részhez egy kis érdekesség: Maga George R. R. Martin írta a forgatókönyvet. Szóval ezek a mester által jóváhagyott melléktörténetek, hogy a szereplők személyiségét segítsen még jobban megismerni... Japánban ezt minden animekészítő fejébe beleverném!
Hát Jaime Nekem nagyon kedvenc lett, Nem a kardforgatás miatt lovag ő....  Megvan hozzá a jelleme.. Védi a szeretteit minden áron, Igaz az ártatlanok csak a szerettei után jönnek, de ha tudja őket is védi... (ez melyik emberre nem igaz ?)
és kövezzetek meg de Sansa tényleg jól jár Tyrionnal Mosolyog Hosszútávon biztosan.
Dany girl meg nagyon rákapott a rabszolgafelszabadításra... Gondolom ez a filler szál.. De jól áll neki... Jól kijön hogy nem egy hatalommániás uralkodó, hanem humanitárius vezér, aki tényleg azért harcol ami jogosan az övé.

Tudom nem ide tartozik, de egy kéz elvesztése nem a katonai karrier végét jelenti...  egy ilyen embernek el tudok képzelni kard implantátumot (mint a T2-ben amikor a keze helyett kard van... Vagy az FMA-ban amikor karddá változtatja a kezét) Civilben műkéz, harcban kardot csatol fel...  Igaz hiányozni fognak a csukló finom mozdulatai, de mondjuk ha az ember a bal kezébe másik kardot vesz akkor az még mindig erős ellenfél... pláne ha egy Jaime szintű embert veszünk... De ez csak elméleti dolog.... sorry is az offért
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6667 Dátum: 13 máj 15, 12:23:37 »

Dany szála nem filler szál. Jelenleg Theon szála az, mert előre hozták, de szerintem nem zavaró, végül is időrendben beleillik a történetben. Az viszont igaz, hogy a könyveben nem találtam ennyire unalmasnak Theon kínzását. Jamie meg eléggé maga alatt van most, amit nem is csodálok. elvették tőle jelenleg azt az egy dolgot, amiben kimagasló volt a többi katona között. Igaz, hogy ez nem feltétlenül a katonai karrier vége, de most kb. egy szinten lehet Tyrionnal az apja szemében. Ráadásul a többi sima katonával szemben se lenne sok esélye, mert a bal kezével nem vívott eddig valami sokat. Megnézném, hogy milyen fejet vág az öreg oroszlán, mikor megtudja, hogy most már két nyomorék fia van.
Egyébként csak nekem tetszett a Jofreey-Tywin párbeszéd? Mindkét színész nagyon jól alakítja szerintem a szerepét Az a fej, amit J vágott arra, hogy akár fel is cipelhetik a segítő tornyában jó volt Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6668 Dátum: 13 máj 15, 12:57:50 »

Nagyon jó volt az az is Nevet Szépen megmutatta az öreg hogy ő nem olyan akivel lehet packázni Nevet
Nem hiszem hogy Jaime-t megutálná az apja... Háborús sérült... Dicsőségben szerezte...  Viszont így testőr maradhat? vagy mentesítik az esküje alól... A király megteheti nem ? És akkor Legalább Kaszter hegyet Tywin a rendes fiára hagyhatja.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6669 Dátum: 13 máj 15, 13:01:10 »

Hát azért idén még van hátra Marvell film szóval korai a kijelentés... azokat még megvárnám a kijelentés előtt...
én sajna csak a napokban tudtam megnézni barátommal, mert addig vagy egyikünk vagy másikunk ideje nem engedte Szomorú
Tény, hogy nagyon jó volt... Tetszett, a fő gonosz megformálása, a céljai nagy része... tök jó lett volna, ha nem annyira zakkant...
Érdemes volt megvárni a film légvégét is ikszdé (Szeretem Hulkot *-* olyan jó, hogy ilyen spanok lettek Nevet)
Am az egész filmre 10-es skálán én talán 7-et adnék (és nem vagyok szigorú ember)
Thor 2 és Amerika kapitány 2 lesz, bár az előbbi fél év múlva, az utóbbi meg nem biztos, hogy ebben az évben, de ezek amúgy se fogják überelni, mert mindkettő önmagába gáz kicsit és csak az Avengers-hez lettek megcsinálva. Persze, ahogy Iron man is az Avengers-hez lett megcsinálva, de az Iron Man önmagában is megállja a helyét, míg a másik kettő nem hiszem. Mosolyog
Avengers-esek közül még Hulk filmjei tetszettek, a többi nem annyira.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6670 Dátum: 13 máj 16, 17:34:00 »

Látta már valaki az Odaát évadzáróját? Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy eddig ez volt a sorozat történelmében a legígéretesebb zárás. Metatron gonosszá vált (mondjuk eddig is volt egy ilyen megérzésem vele kapcsolatban), Castiel ember lett, az angyalok potyogtak az égből, Abaddon a pokol királynője címre pályázik, Crowley pedig úgy fest megint a Winchesterek mellett áll, viszont Sam egyre rosszabbul van. Alig várom a következő évadot, remélem ennél rosszabb már nem lesz!
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6671 Dátum: 13 máj 16, 18:51:28 »

SPN(=Odaát) 8. évadzáró spoiler, stb.
Én már semmi csavarra nem számítottam a 'minden ami tud az szarrámegy' alapképleten kívül de a Metatronos csavar engem aránylag meglepett. Szerintem a 4. évadban volt még csak hasonlóan váratlan fodulat az utolsó epizódban. Nevet Persze közvetve megint Cas a hibás a dolgokért, és már én kezdem kicsit kínosan érezni magamat a készítők helyett amaennyit rugdosták már ezt a szerencsétlent.
Az angyalok bukása viszont kérdéses hogy mennyire teszi őket emberré, mert teszem azt Annának teljesen újjá kellett születnie még anno, míg Cas csak az erejét vesztette el több alakommal is.
A harmadik próba után annyira logikus volt az,az előbbiek fényében, hogy az elvégzője meghal, hogy nem is értem, miért lepődtek meg rajta ennyire. Sammel kíváncsi vagyok mi lesz, mert a próbák félbehagyása mitt megrekedt az 'alig élek, de az is fáj'-szinten, és bár meghalni még nem fog, haszna sem sok lesz ahogy elnézem. A 9. évadban úgy tűnik a Cas-Dean duóé lesz a főszerep, aminek nagyon örülök feltéve ha a kommunikáció köztük nem csak egymás cseszegetésében fog kimerülni.
Eddig is tudtam hogy Mark Sheppard(Crowley) egy fantasztikus színész, de a mostnai epizóban állítom, hogy még önmagát is messze túlszárnyalta. Ha őt kiírják a próbás dolog kapcsán az lett volna az egyik legnagyobb hiba amit a sorozat valaha is vétett, pedig a 6.-7. évadban annyi bug volt hogy meg sem tudnám számolni. Jared Padalecki(Sam) is szinte túl jól játssza a kriplit, de ebben a részben Jensen Ackless(Dean) kifejezetten béna volt a szokásos alakításához képest.
Szóval összességében remek záró volt ez, bár nálam el kellett telnie pár percnek hogy tetszeni tudjon. Kezd lassan túl hosszúra nyúlni számomra ez a sorozat ahhoz hogy az évad végi menetrendszerű katasztrófát változatossá tudja tenni. Még most ezzel a Metatronos csavarral is, már maga a tény, hogy megint mindent elbsznak(eddig csak az 5. évad vége volt kivétel)  kiszámítható volt csakis azon az alapon, hogy ez SN évadzárónál ez a módi.
És már azt is tudjuk mennyi időnk van tövig rágni mind a 20 körmünket a következő évadig!
„A CW bejelentette az új sorozatait, illetve az őszi műsorrendet, azok változásait. A következő évadok 2013. októberében indulnak, és a Supernatural ősztől KEDDENKÉNT kerül bemutatásra.” http://super-natural.hu/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6672 Dátum: 13 máj 18, 10:03:27 »

Trollok Harcának 7. részét megnéztem, kissé nagy volt a lemaradásom. xD Jamie basszus egészen nagy jellemfejlődésen megy keresztül. Eddig ő és a Tyrell család öreglánya visz mindent az évadban. xD Kicsit jobb évadra számítottam, kevés számomra az ármány, az akció. Viszont minden eddiginél többet könnyeztem a röhögéstől. Van nagyobb pancser a filmtörténelemben , mint Theon? X'DDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6673 Dátum: 13 máj 18, 14:33:01 »

Bárki az alien filmekben ? ikszdé mondj egy karaktert aki ott jól járt ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6674 Dátum: 13 máj 18, 15:29:51 »

Egyébként Ramsay zseniális, csak nekem azért unalmas már, mert Theon mindig csak abból áll ki, hogy please, mercy, please, mercy....

Ha történne valami változás a jellemén, akkor elnézném még a kínzást, de így ez időhúzás. (persze tudom hogy történni fog, de akkor ne legyenek már üresjáratok, mondom ezt úgy, hogy a kasztrálást gondolom a könyvesek kedvéért tisztázták le.)

Naplózva
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!