24 máj 05, 00:41:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277420 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6615 Dátum: 13 máj 07, 19:31:37 »

Valószínű, hogy nem olvasta a könyvet, mivel ez a filmes/sorozatos topic, a könyvet máshol szokás megbeszélni. Amúgy nagyon jó érzés, hogy Game of Thrones időszak alatt be se lehet ide nézni, mert utalgatásokkal van tele az egész topic... még jó, hogy Walking Dead képregényt nem olvas senki/nem itt beszélik ki.
Amúgy nekem eddig legjobban Jaqen H'ghar harcstílusa tetszett, én őt gondolom a legjobbnak.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6616 Dátum: 13 máj 08, 09:50:23 »

Ő viszi a prímet..

Viszont túl sokat nem láttunk a harcstílusából remélem még lesz vele dolgunk.

Sandor jó harcos lenne szerintem, leszámítva a félelmét.


S03e06: Valaki megakar szabadulni Jontól minden áron.. nem adnék sok időt ennek a hapinak és halott lesz.

Sansa még mindig könnyen szerelembe esik, nem tanult az előző esetből, ejnye.

Jofrey egyre állatabb.. nem hiszem el hogy meghalt a csaj..

Egyébként leszámítva a falmászást és a lord of the lightos részletet, kissé lapos volt ez a rész.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6617 Dátum: 13 máj 08, 12:32:35 »

És itt az év legjobban várt filmjének trailere Nevet Legalábbis én ezt vártam a legjobban Nevet
https://www.youtube.com/watch?v=vP0cUBi4hwE


Javítva...  Valamiért semmilyen módon nem engedte beágyazni :/
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 12:50:33 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6618 Dátum: 13 máj 08, 12:47:26 »

Húú, az "érvénytelen Youtube-link" című filmet én is nagyon várom már. Állítólag ezerszer jobb lesz, mint a könyv, nagyon ütős szereplőgárdával készült, rekordnagyságú költségvetésből.  Faceg
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6619 Dátum: 13 máj 08, 12:56:12 »

Érdekes én kitudtam szedni idézetből.

Nyelvesít

Viccesek vagyunk ma.

Micsudi érdekesen hangzik, kíváncsi leszek hogy mikortól lehet letölteni.. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6620 Dátum: 13 máj 08, 13:07:31 »

Ezt imax 3d-ben kell megnézni Nevet van egy olyan érzésem Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6621 Dátum: 13 máj 08, 13:13:32 »

Én ma letöltöttem a Mr. Nobody-t, és a Cloud Atlast, vélemények?

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6622 Dátum: 13 máj 08, 19:39:58 »

Cloud Atlas nagyon rossz, igazából nem éri meg azt 3 órát. Nincs erőm leírni részletesebben paff.

A Mr Nobody sem, mondjuk abban vannak jó részek, szóval inkább ezt, ha már választani kell, hoppá pont a választásról szól a film.

Cloud Atlas helyett Tavasz nyár ősz tél és tavasz-t, sokkal többet ad, majd ráérsz megköszönni. Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 19:41:29 írta Syzygy » Naplózva
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #6623 Dátum: 13 máj 08, 20:34:59 »

Sandor Clegane mint legjobb harcos? xD
Na te tuti nem olvastad a könyvet.

Sajnos ez nem talált (szerintem amúgy hozzászólásomból is kiderült hogy olvastam).
Valamint továbbra is kitartok mellette, hogy a legjobbak között lehet Sandor, a nagy "generáció", már öregszik, a "fiatalok" közt meg Jaime "kidőlésével" nem nagyon lehet még rangsort felállítani. A dothrakikkal és essos többi részével  pedig nem igazán lehet őket összehasonlítani a westerosiakat (legalább is a keletibbekkel nem igazán), alapvetően más  a harcmodor (mint ahogyan azt Jorah harca is mutatta azzal a dothrakival akinek már nem emlékszem a nevére).
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6624 Dátum: 13 máj 09, 01:33:58 »

Én ma letöltöttem a Mr. Nobody-t, és a Cloud Atlast, vélemények?


A felhőatlasz tényleg szar, olyan, mintha mindenről szólna, de közben semmiről nem szól.

A mr nobody jó film, de szerintem a Pillangóhatás sokkal jobb.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6625 Dátum: 13 máj 09, 13:17:21 »

viktor6665: Kifejtenéd bővebben, miért is rossz film a Cloud Atlas? Lehet, hogy nem igazán értetted a film lényeg? Vagy, amikre rá kérdezz maga a film? Mert szerintem zseniális egy film volt. Mosolyog

Bádogember 3, kegyetlen jó film, hihetetlenül nagy látvány orgia. Múlthét vasárnap néztem meg barátnőmmel és ámuldoztunk a filmen. Nagyon vicces, nagyon jó párbeszédek, és olyan csavar van benne, ami kivetíthető a mai világra Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 13:18:32 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6626 Dátum: 13 máj 09, 14:52:14 »

Csak egy megjegyzés: attól hogy azt mondjuk rá, hogy szar film, az nem azt jelenti hogy biztos hülyék vagyunk hozzá és nem értettük meg, ez a feltevés elég nagy tévhit, mégis mindenki ezt használja, ha kritizálják a szeretett filmjét.

Sőt! Igazából az a helyzet hogy nagyon is jól értjük, ha sok ehhez hasonló filmet lát az ember, előbb utóbb megtanul különbséget is tenni közöttük, nagyon röviden annyi, hogy teljesen felesleges látványorgia, belül pedig nem szól igazán semmiről, ami meg mégis benne van azt meg hihetetlenül olcsón, szájbarágósan a néző képébe tolják, persze még véletlenül sem a hétköznapokra reflektálva, így marad egy nagy elméleti üres lufi, bár biztos jó Coelho könyv lenne belőle. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6627 Dátum: 13 máj 09, 15:04:10 »

Tud valaki valami jó filmet? Valami nagyon jót, mert nagyon esz a penész...
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6628 Dátum: 13 máj 09, 15:38:12 »

Nagyon jó filmek:
Egy csodálatos elme, K-pax, A remény Rabjai, Forrest Gump
most hirtelenjében ezek jutottak eszembe, nálam mind 10/10.

A felhőatlasz azért nem tetszett, mert egyrészt a szálak külön-külön halál unalmasak és sablonosak, az ezek közötti összefüggések pedig nem egyértelműek. Másrészt túl sok témát boncolgat, egyrészt a reinkarnációt mint létező dolgot mutatja be szerintem, ezért is játszanak a a színészek több szerepet. Aztán ott van még a szabadság kérdése, a négerek felszabadítása és a klónoké, ez talán a történelem folytonos ismétlését jelképezi, de őszíntén szólva nem fogott meg, nem éreztem át a katarzist, mint más hasonló témájú filmeknél. Az az időutazásos dolog is elég badarságnak tűnt, olyan magas szintű technológiája volt a csajnak és majdnem meghalt hegymászás között, elég röhejes. De még egy csomó ilyet fel tudnék sorolni, ami miatt szerintem erősen túlértékelt film.  Végülis annyira nem szar, ha az átlagos filmekhez viszonyítjuk, de az ilyen elgondolkodtató híresebb filmek körében elég gyengusznak számít.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6629 Dátum: 13 máj 09, 17:03:59 »

Ebből már hármat láttam... A K-pax se ígér nekem sokat... Valami akció esetleg? smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!