24 máj 05, 07:51:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277737 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6585 Dátum: 13 ápr 28, 12:35:01 »

DW S07 E10 Spoiler:
Nagyon jó volt. Még jobb is volt, mint a 7.rész. Nagyon úgy néz ki, hogy Clara kifogja deríteni a Doktor nevét majd az utolsó részben. Mennyi minden van a Tardisban. Régi dolgok amiket összegyűjtött útjai során, egy könyvtár és a legnagyobb medence amit valaha láttam.  Nevet A mostani mellékszereplőket egyáltalán nem szívleltem kivéve azt, akit átvertek és androidnak hitte magát.

Kövi rész meg megint a Viktoriánus időben lesz ugyanott.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6586 Dátum: 13 ápr 28, 19:52:07 »

Már van felirat is. Alig várom hogy megnézzem.

Idézet
Nagyon úgy néz ki, hogy Clara kifogja deríteni a Doktor nevét majd az utolsó részben.
Ilyen rafkós lenne?  Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6587 Dátum: 13 ápr 28, 19:55:16 »

Nekem eléggé úgy nézett ki. Meg lehet, hogy lesz valami az Idő háborúval is az utolsó részben vagy netán majd az évfordulósban.  Gondolkozik
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6588 Dátum: 13 ápr 28, 21:50:03 »

Ki tudja.  Nevet
Megnéztem a részt és rá kellett jönnöm hogy a TARDIS az univerzum legveszélyesebb helye.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6589 Dátum: 13 ápr 28, 21:55:35 »

A szörnyekkel. Azok nélkül simán ellennék ott. Bár tényleg nagyon fura, hogy majdnem a szívénél egy csillag van.

Akkor is szerintem egy nagyon jó rész volt. Volt minden benne, ami csak kellett.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6590 Dátum: 13 ápr 29, 00:11:50 »

Hát az a csillag pont be van zárva abba a pillanatba mielőtt fekete lyukká roskadna, és abból van az energia Nevet Ez kiba tetszik Nevet Clara nem közönséges csaj... Jobban el tudnám a Doki mellé képzelni mint anno Rose-t Nevet Na m1. Remélem tényleg valami Időháborús évadzáró lesz Mosolyog  az végre visszautalna a régi részekre Mosolyog Hiányzik sok régi karakter. Örülnék egy kis Marta Mickey Rose Donna vendégszereplőnek...  Kár hogy Elisabeth Sladen elhunyt. Érdekelne ez a doki hogy állna Sarah Jane-hez. Na m1. David visszatér az 50. évfordulós specialra ami külön öröm Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6591 Dátum: 13 ápr 29, 14:38:42 »

Végignéztem ezt a The River sorozatot és fú, nagyon bejött. Alapból hiszek abban, hogy az Amazonas mentén és a Boiúnán lehetnek olyan dolgokat amiket még ember nem látott. Valaki aki okosabb mint én, meg tudná mondani, hogy miért fejeződött be 8.résznél? Szomorú((((((((((((((((((((((
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6592 Dátum: 13 ápr 30, 10:17:49 »

Ha jól tudom ez az első évad utolsó része, és még nem biztos hogy lesz folytatás, tehát második évad.

Game of thrones legújabb rész:
Tegnap sikerült megnézni a got legújabb részét, ez Lord of the Light szál kezd egyre érdekesebb lenni, most már kíváncsisággal várom mi sül ki ebből.

Rob nekem elég forró fejűnek tűnik, a serege felét elveszíti egy ilyen eset miatt, szerintem diszkrétebben kellett volna kezelnie az ügyet és a Karstarkokat nem elvadítania magától.
Az a baj, hogy egy az egyben úgy viselkedik ahogy az apja tenné, és látjuk mi lett Eddel. Az is érdekelne hogy hogyan oldódik meg a Lord W. Frey ügy...

Ygritte csak engem irritál nagyon? Nem ilyen nőt szántam volna Jonnak. Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6593 Dátum: 13 ápr 30, 11:02:45 »

A lord of light szál sztem is egyre érdekesebb, nem semmi mágia van ott úgy érzem... Vagy nemtudom, ennek ellenére nem csípem Stannis Baratheon-t... 

Ygritte sztem full jó csaj, miért kit képzeltél neki Nevet ? Szerintem személyiségre is rendben van nincs itt gond Mosolyog Karót nyelt Jon-ra ráfér egy kis Vadítás Nevet  És ez most kétértelmű Nevet  Az ő szála remélem most előtérbe fog kerülni.

Rob ha így folytatja mindent bukni fog és a Lannisterek nyernek, Ami nem is lenne baj ha nem egy Joffrey lenne a király hanem mondjuk az öreg Lannister, én csípem azt az embert, okos taktikus, jó király lenne. A rész végéna húzása zseniális volt mégha a gyerekeknek nem is tetszett Nevet Cersei megérdemelné hogy letörjék végre a szarvát, eskü az egész sorozatban az a pillanatot várom amikor végre megkapja amit érdemel...

Dany Serege nagyon cool a szöveg amit a katona lenyomott olyan epic volt Nevet Áhh Ha ilyen az összes akkor az a 8000 felér talán 18000 westerosi katonával.

Aztán... hmm Jaime egyre inkább nő a szememben... az az ember nem genyó csak peches... A gyereklelökős húzásán kívül nem is emlékszek más dologra ami miatt utálni kéne őt... na m1 várom a jövő hetet Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6594 Dátum: 13 ápr 30, 11:24:12 »

Én sem csípem.. furcsa egy jelenség.

Ygritte elsőre szimpatikus volt.. de most már a kiejtésétől, a haja színétől és az erőteljes állkapcsától is rosszul vagyok.
Az rendben van hogy Jon mellé egy nagy szájú lendületesebb csajt raknak be.. (nyilván egy északi nem gyenge óvni való kismadár) de valahogy akkor is úgy vagyok vele hogy nem illenek össze se külsőre se egyébként.

Külsőre mondjuk lehetne hosszú sötét barna, vagy ében fekete haja.. egyébként pedig lendületes de kedvesen vicces, harcban jártas de mégis nő akit ha úgy adódik meg kell óvni. Szóval alapvetően nem tetszik, hogy összeszedett északon egy barbár libát. (de szerencsére.. vagy sajnos nem én írom a sztorit :DD)

Egyébként igen Jaime alakul. Mosolyog

Briennről kiderült hogy mégis csak nő.. :DD megkönnyebbülés.

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 11:41:07 írta Éjfél » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6595 Dátum: 13 ápr 30, 11:35:24 »

Megnéztem az új Iron Mant-t és egyáltalán nem tetszett unalmasnak találtam. Ez arra volt jó, hogy a végére még egy bőrt lerántsanak az egészről semmi többre. Mandarin volt az egyetlen pozitívum számomra viszont csekély mennyiségben tűnt fel a filmvásznon.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6596 Dátum: 13 ápr 30, 13:55:34 »

Én sem csípem.. furcsa egy jelenség.

Ygritte elsőre szimpatikus volt.. de most már a kiejtésétől, a haja színétől és az erőteljes állkapcsától is rosszul vagyok.
Az rendben van hogy Jon mellé egy nagy szájú lendületesebb csajt raknak be.. (nyilván egy északi nem gyenge óvni való kismadár) de valahogy akkor is úgy vagyok vele hogy nem illenek össze se külsőre se egyébként.

Külsőre mondjuk lehetne hosszú sötét barna, vagy ében fekete haja.. egyébként pedig lendületes de kedvesen vicces, harcban jártas de mégis nő akit ha úgy adódik meg kell óvni. Szóval alapvetően nem tetszik, hogy összeszedett északon egy barbár libát. (de szerencsére.. vagy sajnos nem én írom a sztorit :DD)

Egyébként igen Jaime alakul. Mosolyog

Briennről kiderült hogy mégis csak nő.. :DD megkönnyebbülés.

Azért, az gáz lett volna, ha teljesen átírják a karakterét Nevet. És lássuk be, nem igazán lehet harcos egy nő a vadak között, ha nem olyan temperamentumú, mint Ygritte. Szerintem az ő száluk a legjobban megírt szerelmi szál a történetben eddig.

Briennről meg keres rá a premier estéjén készült képekre. Én nem hittem el először, hogy tényleg Ő van rajta, mit nem tud tenni az emberrel a hosszú szép haj és a normális ruha.

Szerk: meg is találtam http://seriable.com/wp-content/uploads/2011/07/Gwendoline-Christie.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 13:56:49 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6597 Dátum: 13 ápr 30, 14:10:27 »

Tywin jó hadvezér, aki a semmiből építette újra a Lannisterek birodalmát Tytos halála után. De egyébként egy embertelen féreg, aki mégcsak nem is szarik aranyat.

Robb még túl forrófejű, mindig is az volt, ez tudott. Nőnie kellett volna még egy kicsit, talán később bölcs, jó királlyá vált volna.
Robbról egyébként mindig egy fiatal magyar király jut eszembe. Mintha erről már beszéltünk volna Aesszel is. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 14:16:38 írta Saphira » Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #6598 Dátum: 13 ápr 30, 15:13:43 »

Robb azért hadvezérség tekintetében a legjobbak között van, felér Tywinnal sőt valószínűleg jobb is, ugyanis Tywin hadvezéri képességeiből valljuk be nem láttuk azért túl sokat. Igaz, leverte a Reyne-ek felkelését mikor még nem szilárdult meg a hatalma, de ezen kívül igazából nem tett túl sokat. Királyvár felmentése, és Stannis legyőzése mondjuk jó húzás volt a részéről, de abban is inkább a politika játszott szerepet.
Politika, irányítás és kormányzás tekintetében pedig valóban sokszorosan felülmúlja Robbot. Nme hiába mondták rá, hogy nagy Úr, de nem nagy ember (vagy valami ilyesmit)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 15:14:14 írta Jama-Dharma » Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6599 Dátum: 13 ápr 30, 15:38:41 »

Robb tényleg volt olyan jó hadezér, mint Tywin(legalábbis az lehetett volna), csak míg az utóbbinak más szempontól is volt esze, Robb nagyon az apját akarta másolni emberi szemponból. Lefejezni azt a Karstarkot pár semmi ki apródért példátlan hülyeség volt, hiába ez volt a 'becsületes' eljárás. Egy dolog korrektnek lenni, és egy másik idiótának Nevet Plusz azt a csajt sem volt okos dolog elvennie, mikor már 'odaígérte a kezét' a Frey(?)eknek.

Jamie meg egyik kedvencem (Vérebet is meg kellett persze ölni..), az egyetlen hiba amit vétett, hogy nem nyírta ki még időben Brant. Az a kölyök idegesítőbb, mint a Királyvári bagázs együttvéve, szerintem nincs karakter akit jobban utálnék nála, szóval persze hogy él még. Cersei legalább azt a szívességet megteszi, hogy szív mostanában.

szerk:
Saphi, az ott neked alul egy Rhaegar fanart akar lenni? Most tűnik csak fel.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 15:45:00 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!