24 máj 05, 08:24:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277764 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6570 Dátum: 13 ápr 23, 20:03:38 »

Spolier gyanús spekuláció. Ne olvassa el senki inkább Nevet

Valaki elgondolkozott már azon kinek a fia Jonny? Mert szerintem elég sok köze van Ned húgához.

Ja és végre kiöntöm a lelkem mekkora undorító férgek a két tanácstag. Nem illők össze egy Barristannal vagy Eddardal.
És az tmár írtam-e, hogy Victarion mekkora középkori predátorrá válhat ha a filmben is felveszi a páncélját a sisakkal.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 23, 20:04:12 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6571 Dátum: 13 ápr 23, 20:06:04 »

Azon gondolkodik már mindenki jó pár éve, semmi meglepő nincs benne.
Bár akkor sem ő lenne a trónörökös.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6572 Dátum: 13 ápr 23, 20:22:20 »

ALL HAIL AEGON, ALL HAIL AEGON! Nevet

Idézet
Persze fájó, hogy kihagyják a legjobb karaktert az egész történetben

Ó, köszönöm Istenem, mostmár megnyugodhatok, hogy te tényleg egy nagyon jófej ember vagy.



Aes, igaz, Dany története most egy kicsit unalmassá válik. Legalább még lelkesebben várhatjuk az 5. évadot.  Pojén

Idézet
mekkora undorító férgek a két tanácstag.

Melyik kettő? Ha Kisujjra és Varysra gondolsz, szívd vissza, ők a legjobb arcok Királyvárban. Nevet
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6573 Dátum: 13 ápr 23, 20:33:13 »

Kisujj és Varys a két intrikakirály, nélkülük unalmas lenne a Királyvár. Cersei nulla hozzájuk képest.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6574 Dátum: 13 ápr 23, 20:40:47 »

Ne Istennek köszönd, hanem a DNS láncoknak. Nevet

Dany viselkedése tényleg badass-re sikerült, utoljára ekkora karizmát és kisugárzást Stannisnál éreztem itt :

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fo_pUFWQJAs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fo_pUFWQJAs</a>
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6575 Dátum: 13 ápr 23, 20:56:35 »

Szerintem Dany azért elég jól elintézte a dolgokat. A legjobb jelenetsor a mostani részben a vége volt.
(..bár a Jaimes rész sem volt rossz.)
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6576 Dátum: 13 ápr 23, 21:02:21 »

Spolier gyanús spekuláció. Ne olvassa el senki inkább Nevet

Valaki elgondolkozott már azon kinek a fia Jonny? Mert szerintem elég sok köze van Ned húgához.

Ja és végre kiöntöm a lelkem mekkora undorító férgek a két tanácstag. Nem illők össze egy Barristannal vagy Eddardal.
És az tmár írtam-e, hogy Victarion mekkora középkori predátorrá válhat ha a filmben is felveszi a páncélját a sisakkal.

Meg nyugtatlak én is ezen gondolkodtam, míg ki nem derült az 5. kötetben, szóval még várnod kell rá. Eddard meddig jutott a becsületével. Én szerettem a karakterét, de lássuk be a jellemébe halt bele. Ha olyan lett volna, mint Cercei, akkor király is lehetett volna. Az olyan karaktereknek áll a világ, mint Kisujj, meg Varys. Tudják mikor kell meghúzni magukat, és az árnyékból keverik a trágyát.
Dany meg tényleg eszméletlenül jó volt. A Dondárionos rész is tetszett, azt hittem, hogy még ebben a részben egymásnak esnek a kis blökivel. Tele van ez a sorozat jó karakterekkel Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6577 Dátum: 13 ápr 24, 07:01:30 »

Shiranai, küldhetnél egy pmet hogy mi derült ki, mert én is olvastam az ötödiket, de nálam a mai napig nem tisztázódott.
Kisujj a legjobb karakter?  Lehánylak
Varys még csak csak elmenne, egy eunuch megértem hogy mindenkit utál, de az a másik ^^ Főleg hogy még ellenszenvesebbé teszi a film, mint a könyv. Mekkora lesz a véreb harca is, remélem jóval többet kihoznak majd belőle mint a Jamie vs Brienne-ből.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6578 Dátum: 13 ápr 24, 13:41:10 »

Küldtem egyet, remélem meg is kapod. Én is várom már, a következő részben biztos benne lesz. Gondolom jobbra csinálják meg, a könyvben is látványosan volt leírva, meg a végkimenetel is. Azt biztos kibővítik.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6579 Dátum: 13 ápr 24, 15:13:54 »

Egy kis OFF:
Ez engem is érdekelne, mert én is olvastam az összes könyvet és szerintem inkább a te olvasatodban van a hiba, mint az enyémben xD

De hogy ne csak az legyen, legalábbis kicsit szépítsek a dolgon: holnap jön a Vasember 3 *_* jövőhéten szerintem megyek és megnézem, már alig várom, biztos hatalmas lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 15:17:34 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6580 Dátum: 13 ápr 24, 15:44:59 »

Azt nem tudjátok, hogy a Grey c. filmben embert, vagy farkast ölnek e meg többet?  Fontos lenne köszike. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 15:46:08 írta Shiro » Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6581 Dátum: 13 ápr 24, 16:10:08 »

Ha jó emlékszem akkor embert, mert így vagí úgy demindenkit elkapnak a farkasok.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6582 Dátum: 13 ápr 24, 16:26:37 »

Rendben, nagy kő esett le a szívemről, így akkor nyugodtan megnézhetem.  Mosolyog
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6583 Dátum: 13 ápr 24, 17:11:50 »

Egy kis OFF:
Ez engem is érdekelne, mert én is olvastam az összes könyvet és szerintem inkább a te olvasatodban van a hiba, mint az enyémben xD
OFF: Olvasd el az 5. kötet 165. oldalát Davos beszél a Nővérek sziget urával (Godricnak hívják), ott kerül szóba Jon anyja, de csak egy mondat erejéig. Persze lehet, hogy ez csak pletyka a könyvben és más Jon anyukája.
Mint Yamael felhívta a figyelmem rá, többször is előkerült ilyen mélységben az anya kiléte, szóval lehet, hogy csak én értettem félre a bizonyosságát.

On: A Vasember 3 engem is érdekel, de moziba nem mennék érte. Számomra a Bosszúállók is egy kicsit csalódás volt a nagy hype után.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 17:20:19 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6584 Dátum: 13 ápr 24, 18:20:11 »

Shiranai, ott nem derül ki semmi. Godric annyit mond, hogy azt mesélik, a halász lánya volt Jon anyja, és Arryn után nevezték el így. Ja, meg azt is mondták már, hogy Ashara volt az anyja, és Jon akkor fogant, mikor Ned visszavitte Hajnalt a Dayne-eknek (időrend fail, de a westerosi pórnép úgyse tud számolni). Barristan viszont már teljesen máshogy emlékszik a történetre. Pedig ő halálosan szerelmes volt Asharába, és még mindig azon bánkódik, hogyha legyőzte volna Harrenhalnál Rhaegart, akkor elkerülhető lett volna a forradalom és Ashara öngyilkossága. Emellett szerinte Asharát Harrenhalban ejtette teherbe (erőszakolta meg?) egy ismeretlen, és halva született lányt hozott világra, tehát Jon itt is kilőve.

E sok pletyka után komolyan elhinnéd, amit Godric egy mondatban megemlített? Ha meg így is volt, Ned mi a francnak hozta magával a gyereket? Most akkor csak azt a hajóutat vagy 9 hónapot töltöttek együtt? Tudniillik, szegény Jon biztos nem bújt ki azonnal. Mosolyog

Majd ha Howland Reed azt mondja, hogy Jon nem Rhaegar és Lyanna gyermeke, akkor elhiszem. Bár akkor meg megsértődöm Martinra, amúgy is kinézem belőle, hogy eredetileg ő is így képzelte, csak túl hamar rájöttek a rajongók, ezért akaratosan megváltoztatja. Amilyen gonosz, simán. Nevet

Sok-sok spoiler, ha valaki válaszolni akar rá, akkor inkább a könyvek témában tegye, csak én már nem akartam nagyon feldarabolni a hozzászólást. Mosolyog

Idézet
Kisujj a legjobb karakter?   
Varys még csak csak elmenne
Idézet
Nem illők össze egy Barristannal vagy Eddardal.

Barristan egy nagyon jó lovag és harcos. Ned szintén. Jó lovag, aki csak arra jó, hogy részt vegyen nyomorult-állat-köcsög-idióta-hülye és szégyenletes Robert Baratheon, ki első ezen a néven, lázadásában, illetve igazgassa Deres ügyeit. Nem való a politikai életbe, és nagyon nem is értett hozzá.
Most komolyan? Te felfedezel valami iszonyat nagy titkot, és rögtön szaladsz a közel sem ártalmatlan vádlotthoz, hogy mindezt a képébe dörgöld? Ebben mi a logika? Gondolhatta volna, hogy ezért kinyírják. Aki nem tudja félretenni a becsületét Királyvárban, az halott ember.
Ezzel szemben Petyr és Varys, főleg az utóbbi, sokkal nagyobb titkokat hordozott az elmúlt években, sokkal inkább pengeélen táncoltak, és nyilván tisztában voltak Joffrey származásával is. Mégis sokkal többre vitték, mert értenek az intrikához. Lehet, hogy nem voltak Nedhez illők (vagy inkább Ned nem illett oda), és hogy valóban olyan becsületes emberekből kéne állnia egy tanácsnak, mint akiket megemlítettél. De a világ nem ilyen, főképp nem a politika. Ha Királyvárban élnék, inkább szeretném barátomnak tudni Varyst, mintsem Nedet. Valószínűleg sokkal többre vinném, és talán nem fejeznének le az első héten.

Emellett Varys módszere mocskos, ez igaz, de valljuk be, nagyon hűséges és talán tényleg jót akar Westerosnak. Jó, nyilván vannak hátsó szándékai is, hiszen nem hiszem, hogy Connington ok nélkül utálná annyira, de mégis, mondj egy még most is aktív politikust, aki többet tett az országért.
Stannis? Melisandre befolyásolja, mint egy birkát, ráadásul csak egy hataloméhes megsértett kisfiú, aki még mindig azon bánkódik, hogy Robert Renlynek adta Viharvéget.
Cersei? Remélem őt nem kell magyarázni.
Margaery? Nem jobb, mint Cersei, akikkel vadcicaként vetélkednek a trónért.
Mace Tyrell? Hogy Aest idézzem, a Tyrellek még biztos ráteszik a seggüket a vastrónra, de szerintem nem kell magyaráznom, hogy egy nagyravágyó idióta, aki csak a saját érdekeivel törődik az ország helyett.
Pycelle? Szerintem már őt is eléggé ismerjük...
Kevan? Ő még normális is. Vagyis volt. De most, hogy nem folytatja a békítő akcióit, remélem az az idióta Mace és csatlósai megtagadják a Martellektől Myrcella kezét, és a dorne-iak csatlakoznak az Arany Kompániához.

Nem hiába üres a kincstár és nagy a felfordulás, mióta a targaryeneket lemészárolták. Éppen ezért éljen Daenarys és Aegon. Mosolyog Persze hozzátartozik, hogy kissé elfogultan írtam le a fenti véleményt.

Habár Varys egyszer tényleg nagyot hibázott: elültette Aerys fülében, hogy Rhaegar át akarja venni a hatalmat és csak azért megy a lovagi tornára, hogy nagyurakkal találkozzon. Nem is a sejtésben volt a gond, mert Rhaegar valóban tervezte, hogy megváltoztatja a rendszert (talán Jaimenek említette), hanem azzal, hogy ezt ellenezte. Rhaegar jó király lett volna. Ha hamarabb trónra lép, akkor ez a sok szörnyűség sosem következik be. Persze ez nekünk nem feltétlenül jó, mert akkor nem néznénk/olvasnánk GoT-ot. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!