24 máj 05, 06:58:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277716 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6555 Dátum: 13 ápr 21, 15:29:11 »

Én a helyében betennék egy hatalmas buzogányt a helyére vagy egy ostort. És még jobban szétcsapnám az embereket.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6556 Dátum: 13 ápr 21, 18:35:17 »

Nem lenne gyenge egy lángszóróval, persze wildfire-t lőne ki a kezéből. Nevet

Persze a legjobb lenne egy cbyer demon féle rakétavető, de lehet az nem illene bele a fantasy környezetbe annyira. Szomorú
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6557 Dátum: 13 ápr 21, 19:50:39 »

Cyberdemon rakétavető? Én benne lennék. ikszdé A világba tényleg nem illene bele, na de akkor is. Nevet A jó öreg Patás, mi így hívtuk, kemény ellenfél volt, főleg a kellő gyakorlati hiányában tudta meglepni az embert. xD
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6558 Dátum: 13 ápr 21, 20:00:01 »

DW spoiler:
s7e7
Nagyon  tetszett ez a rész. A Tardis rész után ez volt az ediggi legjobb rész Matt Smith-szel. Nem tudom hogy másnak is, de nekem ebben a részben időnként kicsit mintha gonosz lenne a Doki olyan érzésem volt. Nagyon nem akarja el hinni, hogy Clara már 2-szer halt meg más időben.
s7e8
Ez is jó volt, nem lesz kedvenc, de jó volt. Az öreg jó volt, meg a marslakó is. Kicsit sajnálom őt, hogy nem láthatja a lányát már, meg hogy nem mehet vissza a saját bolygójára a víz miatt. ( Attól a résztől még most is félek, és nem akarom többé látni)
s7e9
Ez is jó volt. Nem voltak rosszak a szereplők, és a Tardis is jó volt.

Kövi rész Tardisban lesz. Tán újra láthatjuk a lelkét? Szívesen látnám újra.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6559 Dátum: 13 ápr 22, 08:30:36 »

A GOT S3E04 mikor jön ki? Időzavarban vagyok egy csöppet...
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6560 Dátum: 13 ápr 22, 11:05:34 »

Amikor mi a karjuk. Most! Ha jól látom már fent van a torrent, felirat meg estve várható.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6561 Dátum: 13 ápr 22, 12:33:10 »

A heti GOT rész nagyon tetszett. Patkány Joffrey orra előtt el kell húzni a mézesmadzagot és hirtelen olyan lesz, mint egy szófogadó kiskutya, ahhoz is ostoba, hogy észrevegye, hogy manipulálják. Arya-t továbbra sem tudom kedvelni egy minimális szinten sem egyszerűen idegesít. A "dicső" Jaime-t furcsa, ilyen állapotban látni, ám még is üdvözítő és örömmel tölt el. Dany rövid szerepe ellenére, valami csodálatos volt imádom. Az a dagadt, hasztalan, nyávogós és egyben semmirekellő Tarly engem irritál egyedül, csak ennyire?
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 20:00:33 írta Train » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6562 Dátum: 13 ápr 22, 13:04:56 »

Ha engem kérdezel, igen téged, más nevében nem tudok nyilatkozni. Neki is vannak persze idegesítő dolgai, de engem már volt hogy büszkévé tett. Persze megint csak előjön az, hogy más szemmel nézi az a sorozatot aki olvasta a könyveket (ugyanúgy mint Jamie-nál, kár, hogy nem adja át a sorozat a sok lelki dolgot amik alapján a könyvben igazán megismerhettük a szereplőket)
Dany a végén olyan király volt (tény és való, hogy a könyvekben nem szerettem annyira, kivéve az elsőt)...

-Tell the bitch her beast won't come.
-A dragon is not a slave.
-You speak Valyrian?
-I am Daenerys Stromborn of the Hause Targaryen, of the blood of Valyria. Valyrian is my mother tongue.
és stb.

Dracarys! *_*
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 13:06:58 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6563 Dátum: 13 ápr 22, 15:36:01 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oStlg02C_WM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oStlg02C_WM</a>

De mennyire megnéznék egy Smith spinoffot. Nevet
Ebből látszik, hogy 10 év de még mindig ő a legjobb karakter.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6564 Dátum: 13 ápr 23, 17:03:58 »

Heti GoT nagyon jó volt. Nevet Régen volt már ennyire jó epizód a sorozatban. Minden szereplőnek nagyon jó jelenetei voltak. És Dany a végén. Szerelmes vagyok! Szeretet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6565 Dátum: 13 ápr 23, 18:22:36 »

Isten rész volt. Tele volt fordulatokkal amikre nem is számítottam egyet Dany-t kivéve. Gondoltam hogy megkapja a sereget  és aztán kezdődhet a barbecue party Nevet
A Dracarys a sárkány neve ugye?  Ha igen megtudnátok mondani a másik kettőnek is?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6566 Dátum: 13 ápr 23, 18:26:42 »

Got félig-meddig spoiler, mert vannak benne utalások:

Daenerys ekkor tette meg második legjobb lépését a sárkányok után. Ezek után véleményem szerint csak hibákat követ majd el.
A Greyjoy szálat nagyon jól megrendezték, már kezdtem azt hinni eltérnek a könyvtől és megmenekül a barátunk. ha így lett volna teljesen máshogy alakult volna egy csomó minden, mert később ő is fontos személy lesz.
A 2.évad végén kezdtem félni, hogy átalakítják a történetet és gagyi lesz(mint a fma, ami eltért a mangától), Qarthnál már pár alapdolgot megváltoztattak a rendezők, de most kezd megint nagyon jó lenni!

szerk:
Isten rész volt. Tele volt fordulatokkal amikre nem is számítottam egyet Dany-t kivéve. Gondoltam hogy megkapja a sereget  és aztán kezdődhet a barbecue party Nevet
A Dracarys a sárkány neve ugye?  Ha igen megtudnátok mondani a másik kettőnek is?
Dracarys sárkánytűzet jelent, ha ezt kimondja a sárkányai tüzet okádanak. A sárkányok nevei Drogon, Rhaegal és
Viserion.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 23, 18:28:10 írta viktor6665 » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6567 Dátum: 13 ápr 23, 19:02:37 »

Visszatérve a második évadhoz, Qarthnál hogy a fenében engedhették meg azt maguknak, hogy a Halhatatlanok házában mutatják Khal Drogot, romantikáznak egy kicsit meg hasonló felesleges dolgot csinálnak, Rhaegart meg egy az egyben kihagyták? Oké, legalább valami béna színésszel nem rombolták le minden képzetemet vele kapcsolatban, de ő itt nagyon fontos dolgokat mond Danynek, aminek biztos, hogy lesz még jelentősége. Ez egy nagyon rossz lépés volt a filmben szerintem.  Szomorú

Bár elvileg Martin is beleszólhat a film rendezésébe, és ha ő nem tiltakozott, akkor lehet Rhaegarnak és a szavainak mégsem lesz olyan fontos szerepe, ahogy azt sokan reméljük.  Szomorú
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6568 Dátum: 13 ápr 23, 19:42:56 »

Persze fájó, hogy kihagyják a legjobb karaktert az egész történetben, de szerintem a nézők még nem készültek fel arra hogy Rhaegart bemutassák nekik, így meg sikerült lezárni a Drogo-s szálat teljesen, és megmutatták, hogy Dany milyen irányt is vesz a továbbiakban. ( Drogo és a gyerek helyett a trón felé veszi az utat)



Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6569 Dátum: 13 ápr 23, 19:54:15 »

Spoiler GoT könyvből!

Nekem most igazából az a bajom, hogy tulajdonképpen a mostani epizóddal Dany története ki is fújt javarészt. Ha tartják magukat a könyvhöz, akkor egy jó darabig nem sok érdekesség lesz Dany vonalon. (Remélem az így keletkező űrt meztelen jelenetekkel pótolják majd.  Pojén) Mindenesetre amíg a sori el nem ér nagyjából a Sárkányok Tánca közepe-végéig, addig itt sok érdekesség már nem lesz, csak töketlenkedés mindenféle városokban, ahol Danynek szvsz k*rvára semmi keresnivalója nincsen.

Bár szeretem nagyon Danyt, azért igazából jobb lenne, ha mostantól a filmben inkább Királyvárra meg a Falon túlra koncentrálnának, meg persze Arya kalandjaira, de Aryából nem lesz hiány már csak a fanservice miatt is biztos, hogy sokat látjuk még.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!