24 máj 05, 00:18:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277387 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6510 Dátum: 13 ápr 12, 09:23:47 »

Nagyon unalmas már hogy Karen a "magic pussy", és ugyan oda tér vissza az összes évad végén, hogy Karen így meg úgy, de azért előtte még meghúz pár csajt. Nevet Pedig a nő nem is olyan nagy szám, nem tudom Hank mit eszik rajta már x éve. Lépni kellene már, lezárni a múltat, és végre a JELENBEN élni. * hűű mekkora közhely*
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 09:24:39 írta Syzygy » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6511 Dátum: 13 ápr 12, 16:04:20 »

Közhely, de igaz sokszor ezzel erőszakolják meg, ezt a sorozatot. Mikor némi reményt látok arra, hogy Hank befejezi ezt a nevetséges huzavonát Karennel, valahogy mégis mindig ott vagyunk, ahol a part szakad. Eleinte, ez még elment, de most,  már szimplán egy tehernek érzem, ami a sorozat rovására megy. Szóval ideje lenne, hogy egy Karen mentes irányvonalat vegyen fel a történet végre.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 16:06:07 írta Train » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6512 Dátum: 13 ápr 12, 16:22:37 »

A Trónok harca mindent tönkretett. Semmi más film nem tud élvezetes lenni. Még a Californicationhoz sincs kedvem. Csak A Trónok harcát várom, de nagyon.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6513 Dátum: 13 ápr 12, 16:31:58 »

Ez a go get her mentalitás húsz évesen nagyon jól hangzik, de könyörgöm, Hank már nem mai gyerek+hányszor jött már össze meg szakadt el Karentől...ez nem így megy mert most lehet megdugja, de amikor reggel felkel meg kezdődik elölről a se veled se nélküled...erről még sokat lehetne de felesleges.

Gondolom a fantasyn kívül még vannak egyéb preferenciáid amiket ki kell elégítened, ilyenkor kell bepróbálni valami vígjátékot vagy akciót.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6514 Dátum: 13 ápr 12, 16:40:18 »

Faith egyébként is sokkal jobb nő, nem csak külsőre, hanem személyiségre és kisugárzásra is. Mondják is a sorozatban, hogy Hank-et és Karent csak a közös lányuk tartotta össze, aki ugye most elutazott.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6515 Dátum: 13 ápr 13, 07:15:41 »

Most lesz benne Dany is *-*
harmadik rész promója:
http://www.youtube.com/watch?v=PYk_JRoZkWc


Spartacus Spoiler

Basszus nagyon jó zárás volt, szépen sikerült befejezni a történetet. Persze logikátlanságokba megint bele lehetne kötni, de nem tesszük, itt most az érzelmeké volt a főszerep. Azon meglepődtem, hogy pont Gannicus került fel a keresztre, viszont azt jó volt látni, hogy a végén Crassus-Caesar-Pompeius triumvirátus előszelét is meglengették, így már jöhet is a Caesar spinoff !  Nevet

Körülbelül erre számítottam, mondjuk lehetett volna az a vége hogy Laeta terhes lesz Spartacus gyerekével, de nem baj az már nagyon sablon lett volna.

AZ pedig külön öröm, hogy a stáblistánál megjelenik Andy Whitfield is.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 11:14:49 írta Syzygy » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6516 Dátum: 13 ápr 14, 08:10:34 »

Végül csak megnéztem a Hannibal 2. részét is Nevet sosem szerettem ezeket a krimi történeteket, de ez olyan köntösbe van bújtatva, hogy wáh. Szerintem Will képzelgéseihez nem is nagyon kéne Hannibal. Egyedül képes elvinni a sorozatot. Bár ez a 2.ik rész a végére kicsit összecsapott volt és nem mellesleg nagyon nem az volt benne, ami az első rész utáni előzetesbe, de én még mindig azt mondom, hogy hihetetlenül jó sorozat lesz és mindenkinek megéri elkezdeni(NEM MAGYARUL!!!)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6517 Dátum: 13 ápr 15, 08:52:14 »

GAME OF THRONES

Az érzés amikor, rájössz, hogy sikerült hatalmas állam(királyság)adósságot felhalmozni, és tartozni a gonosz vadkapitalista tengerentúli uzsoráskamatot szedő Iron Bank of Bravoos-nak. Nevet

Egyébként valami elképesztően jók a Dany-Jorah-Barristan jelenetek, hárman nagyon működnek.

A bear and the maiden fair pedig jó szám, de nagyon nem illett a végére, pont amikor levágják Jamie kezét, oda berakni egy pörgős számot? még ha olyan lassú lenne mint a rains of castamere, de de így...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6518 Dátum: 13 ápr 15, 10:10:13 »

Nem ér, én várhatok estig.. pedig már úgy megnézném.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6519 Dátum: 13 ápr 15, 11:46:20 »

Vicces olyannal együtt nézni a részt, aki nem olvasta a könyveket... érdekes mennyire máshogy látunk jeleneteket...

Stannis karakterét meg szerintem eléggé elcseszték...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6520 Dátum: 13 ápr 15, 13:23:16 »

A trónok harca utolsó egy percére annyit tudok mondani, hogy ...-ák meg az...-kat.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 13:30:23 írta Gdat88 » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6521 Dátum: 13 ápr 15, 18:17:00 »

Na jó, akkor Game of Thrones.

Vááá, mekkora jó rész volt már ez is. Nevet Tök boldog voltam, mikor megláttam, hogy írt itt valaki véleményt a 3. részről, mert az jelezte, hogy akkor már felkerült nézhető állapotban is.

Amúgy vajon Dany azért merte odaadni az egyik sárkányát, mert ez olyasmi, mint Lassie, aki be van tanítva, hogyha új helyre viszik, akkor majd hazatér az igazi gazdijához, meg Dany a 2. évadban azért eléggé hangoztatta, hogy ők nem pusztán sárkányok, hanem a gyermekei is, és hogy képes eladni anyaként a gyermekét? Vagy ezt most hogy lesz? o.O

És szerencsétlen szőke herceg... Épp, amikor annyi görénykedés és tetűsködés után tett egyetlen olyan dolgot, ami szerintem rohadt emberi volt, akármi is volt vele a célja, erre tessék. Bár azért remélem, azt a kezét vágták le, amelyikkel lelökte a toronyból a kicsi Brant. Mosolyog És amúgy is túl sok van a számláján a Királyölőnek, hogy csak úgy elkezdjem sajnálni, amiért odalett az egyik kezecskéje, amelyikkel a saját ikerhúga fenekét is csapkodhatta vérfertőzéses cselekmények közepette. Szóval összegezve: kellett már egy ilyen szarvletöréses dolog nála, iszonyat nagy volt az arca. Bár a karakterét ismerve a jövőben majd képes lesz ezt is a saját malmára hajtani.

Az északi részt meg eléggé elhanyagolják mostanában szerintem. Mármint az elég egyértelmű, hogy az igazi és végső ellenség majd onnan jön, vagy legalábbis tutira jönni fog, jönnie kell egy zombi hadseregnek, amit én személy szerint már alig várok. Nevet Szóval én a szintén vérfertőző apa és temérdek lánya kalandjai helyett szívesebben nézném eleve a vadakat, ami olyan sokszínű, valódi Kánaán egy kisebbséginek, vagy magukat a sétáló holtakat. Elég ütősek voltak a 2. évad végén. Amiből végül megint csak annyit mutattak, hogy az Éjjeli őrség tagjainak az arca picit itt-ott meg volt vagdosva, de hogy most azt borotválkozás közben szerezték, vagy csatában, hát, bízzuk a véletlenre, valamelyik.

De végre megkerült a kedvenc farkasom, annak tök örültem. Nevet Szellem, a legszabadabb, arra randalírozik, amerre épp kedve tartja.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6522 Dátum: 13 ápr 15, 18:37:11 »

Az északi részt meg eléggé elhanyagolják mostanában szerintem. Mármint az elég egyértelmű, hogy az igazi és végső ellenség majd onnan jön, vagy legalábbis tutira jönni fog, jönnie kell egy zombi hadseregnek, amit én személy szerint már alig várok. Nevet

GoT - könyv spoiler

Nevet:D:DD:D
Szeretném majd megnézni az emberek arcát, akik írják, hogy mennyire várják, hogy jöjjenek a white walkerek, vagy hogy Dany elinduljon, vagy hogy Sansával mi lesz, mikor rájönnek, hogy az ötödik könyv végéig sem történik ezekkel a szálakkal érdemileg bármi.
Sansa egyébként is a most useless character of all time, hihetetlen, hogy csak úgy van, meg történnek vele a dolgok, de semmi szerepe nincs az események alakulásában.  Nevet Nevet
Emlékszem mikor még a harmadik könyvet olvastam és tökre oda voltam, mert kezdtek elindulni a karakterek valamerre:
- omg Ary elindult bérgyilkosnak
- omg Dany vett egy hadsereget
- omg meghaltak tök fontos szereplők
- omg white walkerek egyre többször jelennek meg!!!
És az ötödik könyv közben ezek a szálak még mindig ugyanott tartanak! Nevet
Martin hihetetlenül undorító mód csűri csavarja a történetet úgy, hogy úgy tűnik mintha történnének dolgok, de ha a nagy egészet nézzük, akkor valójában mindenki szinte ugyanott tart, ahol elindult (vagy épp meghalt). Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6523 Dátum: 13 ápr 15, 18:55:45 »

A könyvet nem olvastam, és másokhoz hasonlóan tervbe van már véve (a könyvek maguk hónapok óta megvannak például), de egyelőre leköt abszolút a sorozat egymagában. Viszont pont az általad undorítónak tartott dolog miatt tudok értékelni igazán egy szerzőt; konkrétan tényleg l*f*sz se történt a kezdetek óta, de úgy mégis: a sorozatot alapul véve, tudna bárki olyan részt mondani, amelyik nem tetszett neki? Amelyiket nem élvezte? Jó, nyilván, de én nem tudok. Bár én abszolút elfogult vagyok ez iránt a sztori iránt, mert eléggé imádom. Nevet

Ja, és ezt most találtam, a viccekbe illene, de azért inkább ide rakom, a trónok harcás fanoknak. Nevet

http://nemkutya.com/like/73274
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 19:03:32 írta Nikuccia » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6524 Dátum: 13 ápr 15, 18:59:20 »

Jó én most nagyon de nagyon szelektálva olvastam.. (jó vagyok benne..)

Nem hiszem el, hogy megvannak a könyvek hónapok óta és még nem olvastad el.. Ilyen bűnt is csak te követhetsz el, szégyelld magad.

Amúgy még mindig nem láttam a legújabb részt, megöl a kíváncsiság, és a posztok.. már inkább fel se jövök, amíg nem láttam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!