24 máj 05, 08:42:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277770 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6495 Dátum: 13 ápr 09, 17:40:35 »

DW SPOILER

Ez a legutóbbi rész aranyos volt, a Doktor beszédét imádtam, Clara még mindig szimpatikus és még mindig ötletem sincs, ki lehet (mondjuk a Doktornak se, úgyhogy nem szégyellem Nevet), és tetszett, ahogy belevették, hogy ő minden "alakjában" valamilyen értelemben nevelőnő. Susan emlegetéséért meg hatalmas pluszpont, bár Clara arckifejezése se volt semmi annál a résznél. Nevet Bár ezt az élettörténetet meg a szüleit mintha kicsit elsiették volna, nem is tudom... Túl gyorsan jött. Egyébként nem rossz rész, de nem is ütött túlságosan, sztorit jobbat is láttam már, de átvezetőnek megteszi. Vagy csak azért érzem így, mert túl rövid volt, na majd megnézem újra. Matt Smith meg véégre meggyőzött. Mosolyog Merry édes volt. Ja, és a miből van az idő-párbeszéd... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 01:01:46 írta Elina Scarlet » Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6496 Dátum: 13 ápr 09, 18:56:06 »

GoT Spoiler!

Jó kis rész volt. Margaery már szövi a terveit miként intézze el a Joffrey-t, pusztulhatna már.
Lehet hogy hülyeséget fogok írni de az osztálytársammal beszéltem aki olvasta könyveket (én nem) így rákérdeztem erre a varg dologra, és ő azt mondta hogy a könyvben meg van említve hogy mindegyik Stark szülött egy varg. Ha netán tévés akkor kérlek javítsatok ki.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6497 Dátum: 13 ápr 09, 19:07:12 »

Nem téves...

Nem akarok senkivel sem kötekedni amúgy, de szerimtem hülyeség kitenni a spoiler szöveget minden TWD és GOT témával kapcsolatos hsz elé...
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6498 Dátum: 13 ápr 10, 21:46:34 »

Úr isten, hogy ronthatták ennyire el Dr.Lecter magyarhangját.. Na mától fogva biztos, hogy ezt is csak angolul fogom nézni!

Illetve megnéztem a Bates Motel első 4. részét. Ugye eddig csak ezek vannak kinnt, de nekem nagyon tetszik. Nevet Dylen a kedvencem, Norma idegesítő de nagyon, Normant meg sajnálom egy kicsit meg megvetem mert azzal a gyönyörű lánnyal hancúrozhatott Nevet

Nem mellesleg a Norman-t alakító srác játszott a Charlie és a Csokigyárban mint kisfiú :OOO Az a lány meg *.* Szerelmes lettem :OOOO

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6499 Dátum: 13 ápr 11, 01:34:59 »

Hát, az csak tolerancia azokkal szemben, Gabesz, akik nem tudják azonnal megnézni esetleg a legújabb részeket, vagy netán nemrég kezdtek neki a sorozatnak, és ne olvassanak már bele kapásból egy olyan hsz-be, amiben kiderül, hogy a Starkok például fura rokonságban állnak a Vadak urával, és tudnak beszélni elviekben így az állatokkal, meg minden. Nevet

Nekem Jon kis "albínó" farkaskája tetszik a legjobban. Olyan gyönyörű fehér bundája van. Nevet Meg amúgy is, bírom a különcöket, és az a farkas a legtutibb, bár szerintem egyben talán a legkisebb testű is. Bár Sansa farkasa már kimúlt, nincs is meg az összes. Farkasok terén most nem vagyok képben.

Szóval imádni való a 3. évad is, és mivel olyan durván nem értettem, ki kinek a kicsodája a nyitó epizódban, kénytelen voltam pár nappal ezelőtt újrakezdeni az egész sorozatot, és azt eddig is tudtam, hogy nem kicsit komplex a cselekménye ennek az egész történetnek, de így, hogy kb azt se tudtam már tavaly óta, Danyvel mi van, vagy melyik Stark épp merre csatangol, vagy melyik Lannister pajzánkodik épp melyik tesójával, hát... igen. Nevet

Amúgy ami az egyik legnagyobb pozitívum így nekem ebben az évadban, az Sansa karakterfejlődése. Az 1-ben persze meg se lehet őt említeni, a 2-ban már csak-csak, de így, a 3-ra azért kezd kikupálódni lassan ő is. Úgy értve, hogy számomra szerethető karakterré válni. Remélem, lesz olyan kemény csaj, mint a tőle évekkel fiatalabb kishúga.Nevet

Joffrey meg... nos, ki lett vesézve szerencsétlen rendesen, de számomra még mindig nem elég taszító és undorító annyira az egész beteg személyisége, a semmiből fakadó pökhendiségével meg a vérfertőző felmenőivel együtt, hogy továbbra sem, nem, nem tud aranyos lenni. És nem is értelek, Gdat. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 01:35:31 írta Nikuccia » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6500 Dátum: 13 ápr 11, 04:31:48 »

A Hannibál pilot része nagyon meggyőző volt egyszerűen nagyszerű számomra legalábbis. Rengeteg potenciált látok benne tekintve, hogy a nemrégiben az NBC-n futó Do No Harm (ami egy rakás sz*r) 2 rész után kaszát kapott persze manapság az NBC-n az is csoda, ha valami nem kaszaszinten kezd. A Hugh Dancy által alakított William Graham karakterétől a hideg is kiráz zseniális a figura és egyúttal félelmetes, ahogy képes beleélni magát mások helyzetébe a képzelőereje a végtelenbe nyúlik. Szerintem a fiatal Hugh Dancy önmagában képes lenne elcipelni a sorozatot, de a kettejük duója a doktorral teszi igazán érdekessé az egész sorozat hangulatát.  Egyébként a hannibált alakító Mads Mikkelsen visszafogott, kimért stílusa tökéletesen passzol a doktorhoz. Eddig Bates Motel is nyerő nálam a főszerepben tetszelgő Freddie Highmore meggyőzően alakítja a még fejlődésben lévő elmebeteg Norman Bates-t. dRown az általad említett leányzó egyébként a pokolian gyengére sikerült Avatar adaptációban Katarát játszotta.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6501 Dátum: 13 ápr 11, 06:27:13 »

Nem téves...

Nem akarok senkivel sem kötekedni amúgy, de szerimtem hülyeség kitenni a spoiler szöveget minden TWD és GOT témával kapcsolatos hsz elé...

Szerintem se sok értelme van. Legfeljebb annyi, hogy aki nem teszi ki annak nem csak a hszét törlöm ki innen a francba, hanem felkeresem személyesen, és lefejelem, mint vak bálna a tengeralattjárót. xD Legalábbis ha olyanból spoilerezik, amit én is nézek. Nagyon nehezen tűröm. Sőt, nem tűröm egyáltalán. A spoilerezés az már az ordas bunkóság kategória.

Jó volt az új GoT rész egyébként. Kicsit lassúcska, de ezt itt megszokott az első epizódokban.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6502 Dátum: 13 ápr 11, 08:14:18 »

Joffreyban az a fő érték, hogy egyszerűen kevesebb lenne nélküle a sorozat. Nagyon karakteres és nagyon sokat hozzátesz. Kíváncsibb vagyok rá, mint amennyire ellenszenves. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6503 Dátum: 13 ápr 11, 08:25:14 »

Zseniális színész játssza. Nevet Ez tagadhatatlan. A sorozatban talán még érdekesebb is a karaktere, mint a könyvben.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6504 Dátum: 13 ápr 11, 11:47:09 »

GoT spoiler - valamennyire könyves talán

Az új GoT rész Theonos szálának végén megjelenő srác (aki azt állította, hogy Theon testvére küldte segíteni) ugye a Misfitsből Simon, róla rebesgetik, hogy ő lesz Ramsay.

Háát. Egyrészt a Misfitsben is elég pszichopatának tűnik (lásd kép), de azért Ramsay a könyv szerint egyáltalán nem így néz ki. Mindenesetre jó színész, ha tényleg ő lesz, akkor azért tud majd bravúrozni.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6505 Dátum: 13 ápr 11, 12:34:04 »

Én speciel nagyon szeretem, és remélem nem csak futó karakter lesz a gotban.

, de ha ő leszn ez a bizonyos egyén, akkor gondolom igen.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6506 Dátum: 13 ápr 11, 12:39:52 »

Ramsay Snow fontos karakter, szóval nem lesz futó karakter. Vagy hát legalábbis annyira, mint Theon. Mondjuk érdekes lesz, hogy hogyan fogják megoldani ezt az egészet. Theon szála nem úgy ment a sorozatban mint a könyvben. Ramsayt már rég fel kellett volna vezetni a második évadban.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6507 Dátum: 13 ápr 11, 12:46:50 »

Ramsay pajtás sokat fog még szerepelni, főleg amikor a sorozat beéri az 5. könyvet. De a mostani szerepeltetése is megoldható, hiszen a harmadik könyv során is már a kezében volt Theon, csak az ekkori eseményeket utólag ismertük meg, az 5. részben. A második évadból egyébként én is hiányoltam, de még áthidalható a dolog könnyedén szerintem, egyszerűen nem ő fogta el, hanem csak simán az emberei és elvitték neki, hogy Bűzöst csináljon belőle. xD Bár ezen nehezít, hogy az igazi Bűzöst viszont kihagyták, ami öreg hiba volt.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6508 Dátum: 13 ápr 11, 13:28:10 »

Hát, de attól még a későbbiekben elmesélheti a storykat Theonnak bűzösről, úgy mint azt, ha jól rémlik, az 5. könyvben tette (jaaaaj jöjjön már ki a 6. T_T)...
most végül is Reedék megjelenését is jól megoldották, pedig az ő hiányuk is zavart a 2. évadban... Meera király lett szerintem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6509 Dátum: 13 ápr 11, 22:19:22 »

Most fejeztem be a Californication 6. évadját, nekem tetszett a hangulata (az első részt leszámítva), attól függetlenül, hogy olyan sok új dolog nem történt benne.

SPOILER
Szerintem Hank rosszul döntött, a helyében lezártam volna végre a Karen-dolgot, amivel már hatodik évadja szenvednek és új életet kezdtem volna Faithtel. De pozitívum volt, hogy nem vitték túlzásba az érzelgősséget a búcsúzásnál, ahogyan az amerikai sorozatokban szokták. A végén még Atticus menedzsere is szimpatikusabb lett.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!