24 máj 04, 22:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277277 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6465 Dátum: 13 ápr 03, 20:47:10 »

Na nee. A Doki mint csaj?  >.<#
Ha ezt meglépnék akkor az összes fangirl virtuális szeppukut követne el.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6466 Dátum: 13 ápr 03, 20:52:01 »

Csak érdekes lenne. Azt nem tudom, hogy állnának ennek a fangirl-ök, de David Tannentön kívül egyiksem olyan helyes. Matt Smith is inkább csak szerethető, mint helyes.

Majd az évfordulós részre leszek nagyon kíváncsi, főleg ha tényleg ott lesz David Tennant és Rose is. Még tán a Mester is beugorhatna.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 20:53:18 írta zitagirl » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6467 Dátum: 13 ápr 03, 20:55:42 »

Szerintem az évfordulósnál az a másik Doki és a Rose jön, Viszont akkor elmaradnak a csatolt részek, mint Martha, Jack stb... Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6468 Dátum: 13 ápr 03, 20:59:18 »

Aug-gal szépen ledarálta

Köszönöm. Nevet Napok óta rá akarok jönni, hogy milyen fegyvere volt, de nem akart beugrani. Azt tudtam, hogy ismerem, de  a neve nem jutott eszembe, pedig általában jó vagyok ezekben a dolgokban.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6469 Dátum: 13 ápr 03, 21:00:27 »

Sajna igen, ám még van remény. Csak most jött ki az új rész, és legalább ott volt a UNIT. Nem nagy szám, de kicsit örültem, mivel utoljára a 4.évadban láttuk őket.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6470 Dátum: 13 ápr 03, 23:57:27 »

Hmmm csajdokit neeee, esetleg a doki csajmásolata pl egy baleset miatt, na az jöhet Nevet Vörös doki? fura lenne
Az új csaj áhh tünemény Nevet ilyen feleséget akarok ikszdé

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6471 Dátum: 13 ápr 04, 08:30:11 »

Ezt olvassátok el:

http://ajemdibi.blog.hu/2013/04/03/the_walking_dead-_a_jarkalok_harmadik_eve?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_04_04&utm_campaign=index

Nagyon jó írás a Walking Dead-ről. Nevet

Idézet
A horror-rajongónak kevés a hentelés, a drámásoknak túl sok, az akció-függőknek kevés a lövöldözés, vagy bénának tartja a megvalósítását, a széria pedig megpróbál mindenkinek kedvezni. Minden részben változtatnak az arányokon, az egyik összetevőt mindig előtérbe helyezik. Ezáltal mindenki megkapja a magáét, azok a nézők pedig , akik minden összetevővel szimpatizálnak, nos azok egyenesen a mennyországban érezhetik magukat.

Az utolsó mondata tökéletesen igaz rám. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6472 Dátum: 13 ápr 04, 13:58:10 »

Arról meg nem beszél, hogy aki kedveli a drámázást, az a képébe kapja a hihetetlenül gyengén megírt párbeszédeket, hiteltelen színészeket (Lori!), az ésszerűség és a logika még köszönő viszonyban sincs néhány karakternél, többek között ezért is nézhetetlen volt számomra a második évad, igen végre nem henteltek, nem lövöldöztek, volt idő a karakterekre, de olyan szinten bután és unalmasan oldották meg hogy ott letettem a további drámázásról (pedig a képregény szerint ez a lényege!), és maradt a hentelés...nah itt egy ellenvélemény  Nevet

A másik véglet pedig a Spartacus, ha végignézek egy Crixus-Spartacus párbeszédet, egy egész délután kb úgy fogok beszélni, mint ahogy Shakespeare, vagy a 19századi romantikus költők/írók se! Nagyon durva, hogy kvázi barbárok és milyen szófordulatokat, szókapcsolatokat használnak. Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6473 Dátum: 13 ápr 04, 15:31:54 »

Syzygy: Lehet, hogy jó dialógusok vannak a Saprtacusban, de az egész képi világa gagyi. Engem pölö nem nagyon hatott meg ez a minden 3D-be való átültetése. Lehet csak engem zavart ennyire én nemtudom, de hihetetlenül szar összképet adott ez az egésznek. Ebben meg a TWD jobb.

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6474 Dátum: 13 ápr 04, 15:40:27 »

Csak csaj Dokit ne... Technikai KO A vörös haj szerintem oké, mert hát ugye most a jelenlegi színészeken képzeljük el és persze azokon nem jó, de rengeteg vörös jóképű pasi van a világon Mosolyog

A sorozatokról egy kis témaváltás. Látta valaki a G.I.Joe második részét?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6475 Dátum: 13 ápr 04, 16:07:36 »

dRown félreértesz és kiforgatsz és nem is arról beszélsz amit mondtam. Nevet egyébként sem a spartacus volt a lényeg hanem a walking dead, nah szóval nincsenek jó dialógusok a  spartacusban, csupán "túl" irodalmi nyelvezetet ütnek meg az ókori hétköznapokhoz képest. Képi világról egy szót sem szóltam, szóval mondhatod nyugodtan de ez nem reflektál arra amit felvetettem az előző hsz-ben, a lényeg az lett volna hogy nagyon elbaltázták a drámai részt a walking deadben ami épp az egyik alappillére lenne a sorozatnak. Felőlem írhatsz a spartacus képi világáról, de akkor ne úgy tedd, mint ha nekem válaszolnál. Nevet

DW-hez és a Joe-hoz nem tudok érdemben hozzászólni. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6476 Dátum: 13 ápr 07, 17:51:45 »

Syzygy: Lehet, hogy jó dialógusok vannak a Saprtacusban, de az egész képi világa gagyi. Engem pölö nem nagyon hatott meg ez a minden 3D-be való átültetése. Lehet csak engem zavart ennyire én nemtudom, de hihetetlenül szar összképet adott ez az egésznek. Ebben meg a TWD jobb.


Gagyi a képivilága?

Én most kezdtem el nézni.. a visszatekintő évaddal kezdtem nem az elsővel.. és engem a képi világa is megfogott.
Nem szeretem amikor minden tocsog a vérben, de ebben a sorozatban ez is tetszik..

A TWD és a Spartacus képi világ terén milyen szempontból összehasonlítható számodra?

Számomra két külön kategória.. elég erőteljesen.


Game of thrones:

Őszintén szólva csalódtam a legújabb évad első részében, oké hogy fel kell vezetni valahogy a dolgokat, de elég hiányosnak éreztem. Többet vártam picit.

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6477 Dátum: 13 ápr 07, 17:54:34 »

Emberek milliói szeretnek egy olyan fantasyvilágot amiben csak mennek. Ugyebár a Gyűrűk ura. Abban sosem volt nekem elég, hogy a történet a baktatásból áll. De komolyan mondom ezt a Trónok harcát még akkor is szeretném.
Persze ettől függetlenül itt még sztori is van/lesz. Mert ennek az írója szeret minket.  bow
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6478 Dátum: 13 ápr 07, 17:55:49 »

De gondolom csak azért, mert olvastad a könyveket, nem olvastam, és nagyon élveztem, bár így is azt éreztem, hogy egy-egy helyszínre iszonyat kevés idő van, vagy lehet csak 10 perc relatíve 2 percnek hatott, de akkor meg nincs baj, azt jelenti hogy működik a dolog.

Ha belegondolsz Gdat, azért Dany-ék is csak mennek és mennek sivatagon át, még jó pár részig, amíg el nem jutnak westerosba Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6479 Dátum: 13 ápr 07, 18:00:48 »

Én olvastam a könyveket, de így is tetszett. Kicsit lassan indítottak az tény, de ez az előző két évadban is így volt az első résszel. Egyiknél se csaptak bele egyből a lecsóba. (Vö: BSG: akár a minisorozattal, akár a "rendes" első résszel kezded, hamar jön az akció.) De ettől függetlenül, jó volt ez az első rész. Előző évadban meg ebben a sorozatban is sokat mentek mindenfelé. ikszdé Az az évad am szerintem gyengébb is volt, mint az első, pont  sok menés miatt. xD De a vége azért így is tetszett. meg a Trónok Harcánál van még valami: egy gyengébben sikerült epizódot is remekül fel tud dobni pár színész zseniális játéka. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!