24 máj 04, 21:56:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277254 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #6450 Dátum: 13 ápr 02, 11:22:26 »

Egy igazi kincset találtam a neten, főleg Trónok harca mániákusoknak (magam is beleértve ikszdé):

http://viewers-guide.hbo.com/season3/#!/map/

Egy térkép a könyvben megismert helyszínekről. Én speciel kicsit másként képzeltem el, főleg a keleti részét. Valyriát fent képzeltem el, mint egy északi részről lenyúló félsziget, na meg a dothraki tengert sem gondoltam olyan távolinak, Vaes Dothrak-ról nem is beszélve... Elég jó indítéka kellet legyen Khal Drogonak, hogy elvonszolja a seggét Daenerysért egy (szó szerint) fél világon át.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6451 Dátum: 13 ápr 02, 17:18:38 »

The Walking Dead s03e16 spoiler!


Na most néztem meg. Hát, a véleményem nekem is az, hogy epizódnak nagyon jó volt, évadzárónak viszont kevéske. Marad a börtön (pedig tuti voltam benne, hogy az évad végén lépniük kell) és marad a Kormányzó (pedig tuti voltam benne, hogy meg fogják ölni). Andrea halála annyira nem lepet meg. Igazából az egész évad alatt "benne volt a levegőben", hogy nem éli túl. Én személy szerint nagyon sajnáltam. Jó, tény, hogy a harmadik évad első felében halál idegesítő volt, de utána szépen összeszedte magát. (kb. ugyanez volt a második évadban is). Maga a jelenet egyébként nagyon jó volt.

A csata kicsit kevéske volt, de így is tetszett. A fő hiányérzetem ezzel kapcsolatban az volt, hogy ugyanezzel a tervvel Rickék sokkal nagyobb vérengzést tudtak volna rendezni, kérdés, hogy miért nem tették meg. Bőven nem annyira jófiúk már rég, hogy emiatt fogják vissza magukat. (A teljesség igénye nélkül: voltak kézigránátjaik, azokkal felrobbanthatták volna az autókat, amik a Kormányzó bandája bent kószált, többet és jobb helyekről is lőhettek volna a visszavonulókra, meg még sok zombit is be lehetett volna készíteni, stb.)

Carl meg tisztára megveszett. Remélem nem lesz belőle ilyen elmebeteg. Azért egy kicsit összekaphatná magát. Ja, és ki a f*szom az az Andrew?

Ezzel is, mi lesz, hogy most az összes Woodburry-ből jövő civilt befogadták. Hát nem tudom, nem feltétlenül rossz ötlet, de azért necces. Remélem a falut legalább kirámolták előtte, meg a kormányzó konvoját is. Kelleni fognak azok a géppityuk, ha a Kormányzó visszatér.


Maga a Kormányzó meg egy állat. ikszdé De egészen durva, hogy mennyire.

Most várakozó mód októberig. Talán a nyáron lesz valami trailer, tavaly is akkor volt. Közben jöhet a Trónok Harca! Nevet
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6452 Dátum: 13 ápr 02, 17:35:57 »

Kirámolták Woodburry-t, láthattuk, mikor mentek a kocsikkal, hogy meg van pakolva a csomagtér rendesen.

Kicsit off téma, de azért megkérdezem: ti nem szoktatok azon gondolkodni, hogy ha a Walking Dead-ben valamelyik vezető szereplő helyében lennétek mit csinálnátok másképpen, hogy ki is tartsatok a zombik ellen, és még viszonylag jól is éljetek? Mert azért valljuk be, eddig nagyon azt mutatja a sorozat, hogy a diktatúra stabil lehet, ha nincs ellenséges csapat a környezetedben, de ha van, akkor millió és millió buktatóval kell szembenézni (tehát eddig Woodburry volt a legbiztonságosabb és legtisztább hely, Rick-éket folyamatosan veszély és retek veszi körül, anno Hershell farmján pedig valóban nagyon jó körülmények voltak, de egy, a farmot támadó hordánál jóval kisebb horda is széttépte volna őket seperc alatt).
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6453 Dátum: 13 ápr 02, 17:49:45 »

Egy igazi kincset találtam a neten, főleg Trónok harca mániákusoknak (magam is beleértve ikszdé):

http://viewers-guide.hbo.com/season3/#!/map/

Egy térkép a könyvben megismert helyszínekről. Én speciel kicsit másként képzeltem el, főleg a keleti részét.

Pedig elég triviális, hogy így néz ki. Nevet Egy az egyben Európa mása. Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6454 Dátum: 13 ápr 02, 17:54:35 »

Kirámolták Woodburry-t, láthattuk, mikor mentek a kocsikkal, hogy meg van pakolva a csomagtér rendesen.

Kicsit off téma, de azért megkérdezem: ti nem szoktatok azon gondolkodni, hogy ha a Walking Dead-ben valamelyik vezető szereplő helyében lennétek mit csinálnátok másképpen, hogy ki is tartsatok a zombik ellen, és még viszonylag jól is éljetek? Mert azért valljuk be, eddig nagyon azt mutatja a sorozat, hogy a diktatúra stabil lehet, ha nincs ellenséges csapat a környezetedben, de ha van, akkor millió és millió buktatóval kell szembenézni (tehát eddig Woodburry volt a legbiztonságosabb és legtisztább hely, Rick-éket folyamatosan veszély és retek veszi körül, anno Hershell farmján pedig valóban nagyon jó körülmények voltak, de egy, a farmot támadó hordánál jóval kisebb horda is széttépte volna őket seperc alatt).

Fel se tűnt, hogy felcuccoltak, ezt megnézem majd újra. Bár azt az egész katonai teherautót is el kellett volna hozni, sokat ér az ilyen helyzetben. Viszont egy Humvee-t (géppityuval együtt) már mindenképpen nyúltak. Nevet

Am igen, szoktam én is ilyeneken gondolkodni. Szerintem a börtön jó hely nagyon. Jobb, mint Woodburry, vagy legalábbis jobb lehetne. Sajnáltam is végig az évad során, hogy nem volt Rickéknek pár nyugodt napja, amikor semmi zűr nincs, szépen rendet tehettek volna, beleértve a takarítást is. (hagyományos és a maradék zombikra vonatkozó értelemben is). A börtönt egyébként igazin erőddé lehet alakítani, csak sok idő kell hozzá nagyon, de simán védhetővé tehetik olyasmi támadások ellen, mint amilyen most érte őket. Sima gumikerekű terepjárók, normál géppuskák, stb. ellen simán meg lehet oldani. Ha valaki tankkal jönnek, az már más persze, az ellen nem nagyon elég amit eddig láttunk. Teszem hozzá, tankot láttunk párat az első évadban, zombik számára nem ehető szal szerintem most is meg vannak még, igazán hozhatnának párat. Egy Abrams a kapuban, és megnézem ahogy a Kormányzó megint a szovjet taktikával próbálkozik. Nevet (Gyk.: egy Abrams másodlagos fegyverei is bőven elegek lettek volna ez ellen a roham ellen, az ágyút legfeljebb poénból kellett volna elsütni.) És a börtön kerítése a zombik ellen is jó. Igazából Woodburry falai nem hiszem, hogy egy hordát megállítottak volna. Ráadásul ha elkezdesz lövöldözni, akkor csak még többet csalsz oda. Egyszerűen túlságosan közel volt a kisváros a falakhoz, a falak meg a zombikhoz. Ha megnézed, a börtön külső falánál csoszogó zombik már nem jöttek lázba, ha Rickék legbelül voltak, a belső udvarban. Ebből arra következtetek, hogy az érzékszerveik odáig már nem hatnak el. Magyarán nagyobb horda érkezése esetén bőven elég ha bezárkóznak és nem jönnek elő, amíg a zombik tovább nem állnak. Ha meg ez nem elég, még mindig lehet valami elterelő taktikával próbálkozni, mint amilyen az első részben Glenn és a szirénázó autó volt. Hátul valaki kiszökik, és elcsalja a zombikat egy ilyen trükkel, utána meg lerázza őket valahogy, ez megoldható.


Egy igazi kincset találtam a neten, főleg Trónok harca mániákusoknak (magam is beleértve ikszdé):
http://viewers-guide.hbo.com/season3/#!/map/

Jó ez, de csak mainstream rajongóknak. Lesütöttszemek Aki olvasta a könyvet, főleg ha többször, akkor ezerszer látta már, és egy vaktérképes feladattal is simán megbirkózna. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 02, 17:57:37 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6455 Dátum: 13 ápr 02, 19:09:55 »

Aes: Ha jól emlékszem, Andrew az a néger csávó volt, aki elfutott Rickéktől, miután ő kinyírta az elmebeteg férfit, és a többiekre is fegyvert fogtak. Andrew futásnak eredt, Rick utána, és mikor kijutott az épületből, oda, ahol sok volt a zombi, Rick egyszerűen csak kizárta őt, és ott hagyta őt zombi kajának.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6456 Dátum: 13 ápr 02, 19:19:57 »

The Walking Dead s03e16 spoiler!

Én is bővítem azok sorát, akik szerint gyengécske volt ez a rész, mint évadzáró de amúgy jó volt. Mikor Rickék a rész elején csomagoltak és arról beszéltek, hogy elmennek azt hittem, hogy tényleg hátra hagyják a börtönt mert ugye a szavazásnak nem láttuk az eredményét. Erre még az is rátett, hogy a Kormányzó kis csapata nyitott ajtókat és üres cellákat találtak. Nem is gondoltam volna, hogy ez mind a terv része, hogy lejjebb engedjék a védelmüket. Nevet Azért arra nem számítottam, hogy Maggie és Glenn senkit(!) sem öltek meg. Megértem, hogy ők nem akartak megölni senkit, de azok azért mentek oda, hogy megöljék őket. Nagyon lecseszték Carlt amiért megölt egyet közülük, aki megadta magát, de valljuk be őszintén, a srác rohadt lassan akarta odaadni a fegyvert és az ujja végig a ravasznál volt. Lehet, hogy ln sem kockáztattam volna. Hershelnél és Ricknél nem az verte ki a biztosítékot, hogy megölte, hanem az, hogy hazudott, hogy megakarta támadni őket.
Andrea halála annyira nem hatott meg, Merle-t sokkal jobban sajnáltam.  Szomorú Legalább, így olyan, mintha senkit nem vesztettek volna el a csapatból. Viszont így még egy ember kihullott, aki az első évad óta jelen volt.

Én nem értem ezt az egészet, hogy Woodbury lakóit miért költöztették át és fogadták be őket. Az egész évad arról szólt, hogy ez a csoport zártkörű és rá kell szolgálni, hogy bekerüljön az ember. Pl Michonne, Merle, Tyresse csapata és az a hapsi, aki egyedül volt és Rickék nem vették fel, majd meg is halt. Erre meg egy csapat gyereket és öregembert befogadtak! >.<# Ők azok, akik nem képesek harcolni. Még az ízületi gyulladásos nénike is ott van ikszdé. Amúgy ezzel a döntéssel nem lenne semmi baj, még ez lenne a Happy End, hogyha nem folytatódna a sorozat. Nem tudom, hogy mihez kezdenek majd ennyi öreggel és gyerekkel. Kellenek az új arcok de Tyresseék és a fekete hajú csaj elég lett volna szerintem. Most pont olyan helyzetbe kerültek, mint az első évadban Atlantában azok a srácok, akik egy csapat öregről gondoskodnak.  A másik kérdés, hogy miképp fognak ennyi korgó gyomrot megtölteni.
 
 CrazyCat: Tényleg és miatta halt meg Lori. Csak Rick azt hitte, hogy a járkálók majd megölik. Akkor így már világosabb az amit Carl mondott, de még így sincs teljesen igaza neki. Azért ölte meg a srácot, mert Rick nem ölte meg Andrew-t, és emiatt halt meg az anyja, ezután nem ölte meg a Korméynzót és emiatt halt meg Merle. De Rick azt hitte, hogy a járkálók majd megölik a srácot.

Kicsit off téma, de azért megkérdezem: ti nem szoktatok azon gondolkodni, hogy ha a Walking Dead-ben valamelyik vezető szereplő helyében lennétek mit csinálnátok másképpen, hogy ki is tartsatok a zombik ellen, és még viszonylag jól is éljetek?
Ajánlom figyelmedbe a Walking Dead játékot. Nevet A játék tele van morális kérdéssekkel, és hogy mi jó a csapatnak, miként bánsz a társaiddal. Nagyon jó sztorija is van. Szerintem bármelyik TWD rajongó élvezné.
Amúgy a Kormányzóval nem is lenne nagy baj, ha a város érdekében cselekedne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6457 Dátum: 13 ápr 03, 17:23:04 »

The Walking Dead Spoiler!

Bár évadzárónak tényleg gyenge lett amért nyitva hagyták a kormányzó ügyét, de alapvetően pörögtek az események és király kis rész volt. Ha úgy zárták volna le hogy valamiképp utolérik és elfogják aztán megölik amit a csoport tagjaival tett akkor elment volna. Emellett a kormányzónak volt egy iszonyatosan jó mondata mikor Andreával és Miltonnal beszélt a szobában: Ölsz vagy meghalsz, vagy meghalsz és ölsz. Szmomra ez egy nagyon epic befejezése volt a beszélgetésnek.
Carl-al pedig elszaladt a ló nem tudom kinek hiszi magát, a másrészről Philiph is bekattant de nem kicsit, Aug-gal szépen ledarálta a polgárit/lakóit és még a fegyvereket sem szedte össze. Kíváncsi vagyok milyen szerep jut neki a 4. évadban.

Game Of Thrones Spolier!

Jól mondtátok még csak megalapozták a fő szálak cselekményeit de hát kicsit fel kell eleveníteni hol is tart a vastrónért folyó harc.
A sárkányok szépen cseperednek azegyik még megmutatta a szakácstudományát is hogyan készítsünk sült halat 3 másodperc alatt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 18:22:49 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6458 Dátum: 13 ápr 03, 17:35:15 »

"I know him, he's one the greatest fighters the seven kingdoms has ever seen, and as the lord commander of Robert Baratheon's kingsguard."

epic mondat epic akcentussal Szeretet

De megint a nők miatt szenvedünk...Ser Jorahnak már rég le kellett volna lépnie, úgysem lesz az övé Dany. Szomorú
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6459 Dátum: 13 ápr 03, 17:36:16 »

Game Of Thrones Spolier!

Jó kis indító rész volt Mosolyog Majdnem minden szálat megalapoztak. Tyrion beszélgetése nem volt rossz Mosolyog Barristen belépője, meg a lehető legjobbra sikeredett. A sárkányok szerintem nagyon cukik lettek. Dany nekem egy kicsit kezd túl megszállott lenni Pirul

Doctor Who Spoiler

Jó kis indító rész volt ez is. A mai világot nézve ez a wifi nagy ötlet volt Mosolyog Eddig nem nagyon szerettem az új írót, de most ezt nagyon eltalálta. A Doki új útitársa nekem sokkal jobban tetszik, mint az Amy Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
DaVinciBoy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


.:Just Win Baby:.


« Válasz #6460 Dátum: 13 ápr 03, 20:08:52 »

South Park és Furcsa Amcsik a kedvenceim.
Az animéken kívül.

Valamint szeretem a Nevem Earl c. sorozatot is.
Naplózva

National Football League
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6461 Dátum: 13 ápr 03, 20:23:03 »

Lina Lisana: Pedig Amy jó bőr volt Nevet És vörös  Szeretet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6462 Dátum: 13 ápr 03, 20:29:11 »

Amyvel nem volt gondom. Igen néha sok volt, de nem volt rossz. Clara sem rossz, csak kicsit olyan tehetetlennek éreztem néha a részben. Simán eltudott volna futni a második alkalommal mikor elszívták a lelkét.
Még az tetszett, hogy nem derült ki, hogy kik voltak, csak amolyan paraziták emberi testben, és végig Londonban játszódott. Ez azért szerintem igen jó volt, hisz ez is mutatja, hogy tán az ilyesmi is lehetséges lesz a közeli jövőben. A kövi részt is várom már, de nem a kis hercegnő miatt.

A Doki meg magának akar vörös hajat. Kitudja tán a következő vörös lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 20:30:05 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6463 Dátum: 13 ápr 03, 20:35:52 »

Fura lenne a Doktor haja vörösbe, de egy doboz hajfesték lehet hogy megoldaná a problémáját.  Gondolkozik  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6464 Dátum: 13 ápr 03, 20:38:37 »

Az úgy neki nem jó. Bármilyen lehet a Doki, sőt még rebesgették azt is, hogy a kövi Doki csaj lesz. Biztos nem lesz ilyen, de elég vicces lenne míg megszokná. smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!