24 máj 05, 00:25:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277391 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6420 Dátum: 13 márc 27, 21:16:40 »

Na, CrazyCat tök jó, hogy te is  beértél minket a történetben. Újabb TWD rajongó a fedélzeten. Nevet És igen ez a harmadik évad nagyon jó volt. Az előzők is tetszettek, de ez mindent vitt.

Spoiler!
Az utolsó rész durva lesz. Az a gránátvetős lövés a toronyra nekem is bejött, remélem azért senki se volt ott. Btw Schwarzi ugyanilyen fegyvert (is) használt a Terminator 2-ben. xD

Ez a Kormányzó ez valami nagyon beteg egy állat. :/

Jaja, Gabesz Trónok Harca is jön, várjuk! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6421 Dátum: 13 márc 28, 22:29:37 »

Akik már - hozzám hasonlóan - nem bírnak magukkal a Walking Dead évadzáróig, azoknak itt egy újabb előzetes (ez nem az ami az előző epizód végén volt)


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zFypDuATxWc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zFypDuATxWc</a>

Nagy csata lesz itt Nevet Biztos valami csapdát állítottak a Kormányzónak és a bandájának. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6422 Dátum: 13 márc 29, 10:14:19 »

Enyhén spoileres elmélkedés.
Én nem nézem meg, hogy majd nagyobbat üssön majd, de a  mostani részben mondták, hogy Michonne javasolta, hogy rakjanak ki az útra szögesdrótokat. Az majd elintézi a járműveket.
Nyilván akkora lövöldözés lesz, hogy 1KM-es körzetből az összes járkáló odamegy majd. Így a Kormányzó csapata két tűz közé kerül majd.  Ördögi Rickéknek elég ha tartják magukat a börtönben, hogy ne tudjanak betörni és, akkor a járkálók majd elvégzik a piszkos munkát.
Ki gondolja rajtam kívül még úgy, hogy Morgan jön majd segíteni egy arzenállal. Kúl

Aes, köszi az előző  WD-és képet. Remek mobil háttér lett belőle. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6423 Dátum: 13 márc 29, 14:03:19 »

Aes egy kérdésem van csupán.

Sansát, tehát a személyt akit alakít Sophie is szereted?
Vagy csak a külsejébe szerettél bele.

Egyébként szvsz Emilia hatezerszer jobb nő. Mosolyog Ízlések és pofonok.
(mellesleg a karakter akit alakít is sokkalta szerethetőbb)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6424 Dátum: 13 márc 29, 14:13:50 »

Éjfél a puszta kérdésed is mélységesen felháborító.  Pojén Vedd tudomásul, hogy én a Trónok Harca könyveket már akkor olvastam, amikor még szó se volt róla, hogy ebből valaha filmsorozat lesz. Lesütöttszemek És Sansa már akkor is az egyik kedvenc szereplőm volt. Dany mellett a másik fő kedvenc. Nevet

Egyébként meg igazából a karaktereket tudja szeretni az ember, mert azokat ismeri a könyvekből vagy filmekből. Magukról a színészekről nem igazán lehet sokat tudni, max akkor ha valaki egyfolytában a bulvársajtót bújja, de az meg vagy igazat ír vagy nem, de inkább az utóbbi.

Egyébként Sansát én a könyvben szerettem meg, az hogy a filmben egy jó csajt választottak színésznek, inkább ráadásnak számít. (Dany esetében ugyanez igaz. Mondjuk ott a könyv is egyértelművé tette, hogy nagyon durván jó csajra kell gondolni, ha ezt nem így oldják meg a filmben, az a szememben teljesen hiteltelenné tette volna az egészet xD)

Tilon! Szerintem is jó az a kép. Amit írsz, az is elképzelhető, könnyen lehet, hogy a zombik végzik majd el, amit kell. Nevet Tegnap hugival beszélgettünk WD-ről, egy csomó jó ötletünk volt, hogy milyen csapdákat lehetne állítani a Kormányzóéknak. Főleg ha a marhák tényleg szovjet stratégiával támadnak, az előzetes alapján így lesz. (Szovjet stratégia = berontunk és lövünk ész nélkül xD)
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6425 Dátum: 13 márc 29, 15:35:17 »

Azt hiszem félreértetted a kérdésemet.

Én a sztoribeli karakterről beszéltem és a színész külsejéről, nem a színész jelleméről.

Szövegértés egyes, leül. Mosolyog

Jól van, engem Sansa irritál és nem olvastam a könyvet, még.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6426 Dátum: 13 márc 29, 16:42:21 »

Szerintem az az egyes neked járna inkább. Nyelvesít Az előző hozzászólásomból kiderül, hogy a történetbeli karaktert szeretem, már szerettem akkor is, amikor még nem volt színész hozzá. A színész külseje meg tetszik.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6427 Dátum: 13 márc 29, 21:05:49 »

A kérdésemre tényleg válaszoltál de a körítés azt tükrözte félreértesz. ;D

Nem vitatkozik, leül.

Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #6428 Dátum: 13 márc 30, 12:14:31 »

Enyhén spoileres elmélkedés.

Ki gondolja rajtam kívül még úgy, hogy Morgan jön majd segíteni egy arzenállal. Kúl


Én is így gondolom vagyis nagyon remélem elégé kedvelhető a karaktere pedig nem sokat szerepelt, de többet is kilehetne hozni belőle  Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6429 Dátum: 13 márc 30, 22:13:41 »

Azért a végére eléggé elszabadult a hype Trónok harca táján. Még a space.com űrkutatási portál (értsd: hardcore tudományos oldal xD) is szentelt egy cikket a történetnek. Akit érdekel elolvashatja itt:

http://www.space.com/20433-game-of-thrones-seasons-science.html

Lényegében arra keresnek valamiféle magyarázatot, hogy tudományosan lehetséges-e, hogy az évszakok hossza változó legyen egy bolygón.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6430 Dátum: 13 márc 31, 11:49:59 »

Éjfél nézted a heti Once Upon a Time-ot? Nagyszerű volt, tetszett, ahogy először a kedvenc szereplőm életét veszik el, majd aztán felélesztik, de a karakterét totálisan megölik. Gyakorlatilag egy rész alatt kétszer ölték meg Augustot. Azt már fel sem hozom, hogy a Sárkányt és egy 100%-osan fa bábút egy hétköznapi sokkolóval ölte meg egy ember... kezdek erősen kételkedni abban, hogy tudja a sorozat írója, hogy mit csinál..
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6431 Dátum: 13 márc 31, 13:21:57 »

Ez a Walking Dead rész odatette a lécet. Hála a végének, ez a sorozat képes volt arra, hogy másodjára is megkönnyezzek....
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6432 Dátum: 13 márc 31, 18:24:47 »

DW s07 e06 spoiler

Nem volt rossz. Clara nem rossz Doki társának. A Szilánkban voltak az idegenek, és onnan vették át az irányítást (Jó így látni magát az épületet teljesen felépítve). Látjátok hogy az internet is veszélyes ma már. A vége a hölgynél így picit meglepődtem. Az az idegen kis kora óta vette át az ember felett az irányítást? Szegénykém. És legalább a UNIT is beugrott a végénél.

A Tardis új külseje egész jó lett. Az ajtónál még Gallifrey írás van.

Következő rész érdekesen néz ki. A végén olyan a Doktor mintha épp elkezdene regenerálódni.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6433 Dátum: 13 márc 31, 23:49:14 »

Na én is megnéztem a DW új részt és most eléggé felpörgetett. Olyan rég volt már a  karácsonyi különrész hogy el is felejtettem hogy milyen jó DW-t nézni.
Csk azt sajnálom hogy az a bizonyos ügyfél kiléte nem derült ki csak annyi hogy mindenki meg volt hipnotizálva vagy mi még az öregasszony is. Csak lestem amikor megszólalt hogy "hol van anyu és apu"  >.<# Jó hosszú hipnózis volt.  smirksweat

Idézet
Látjátok hogy az internet is veszélyes ma már.
Jah, a Wifi-vel ölni lehet.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6434 Dátum: 13 ápr 01, 09:53:20 »

WALKING DEAD SPOILER



Egyetlen pozítívum az volt, hogy meghalt a ribanc andrea, feldobta a napom! Mosolyog




Game of Thrones...nem tudok objektív lenni, még le kell ülnie a dolognak, majd írok. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!