24 máj 05, 06:52:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277715 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6375 Dátum: 13 márc 18, 07:29:13 »

Gyerekek, nekem végem.

Miután ezt megnéztem, teljesen készen lettem, k*rva jó lesz ez az évad :DDD

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=R4XSeW4B5Rg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=R4XSeW4B5Rg</a>
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6376 Dátum: 13 márc 18, 07:47:59 »

Hasonlóan érzek én is. Minden benne van ebben. Az összes pozitívuma a 90-es évek gagyi kalandsorozatainak, gagyiság nélkül. A legjobban megírt cselekmény, amit sorozatban láttam. Olyan részletességgel ki vannak dolgozva a karakterek és azonosulhatóak, hogy mindennek súlya van, ami történik. Úgy fantasy, hogy a realitás talaján áll és bele tudjuk képzelni magunkat. Van benne egy sebhelyes törpe, sárkányok és egy több mint két méteres, csúnya német harcosnő. Ennél többet ki kívánhat?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 18, 07:48:41 írta Gdat88 » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6377 Dátum: 13 márc 18, 10:16:34 »

Hú de jó vidi Nevet Ott volt a maci is Nevet

Egy oldalon fent vannak az epizódcímek is. Hogy rakjam be hogy ne legyen reklám?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6378 Dátum: 13 márc 18, 12:40:16 »

Az epizódok címei már voltak ebben a témában egy pár oldallal ezelőtt ha jól emlékszem. Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6379 Dátum: 13 márc 18, 13:05:30 »

Hú tényleg sokáig nem voltam... Akkor bocsi smirksweat
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6380 Dátum: 13 márc 18, 17:37:10 »

Hasonlóan érzek én is. Minden benne van ebben. Az összes pozitívuma a 90-es évek gagyi kalandsorozatainak, gagyiság nélkül. A legjobban megírt cselekmény, amit sorozatban láttam. Olyan részletességgel ki vannak dolgozva a karakterek és azonosulhatóak, hogy mindennek súlya van, ami történik. Úgy fantasy, hogy a realitás talaján áll és bele tudjuk képzelni magunkat. Van benne egy sebhelyes törpe, sárkányok és egy több mint két méteres, csúnya német harcosnő. Ennél többet ki kívánhat?

Nem tudom mennyire könyvspoiler, azért jelzem, bár konkrétumokat nem mondok.
Csak a félkövér részre reagálnék, miszerint pont ebbe bukott bele nálam Martin. A nagyon hosszú reális felvezető és a középkori társadalom bemutatása után hirtelen behozta a mágiát és a varázslényeket. Ezt ő valahogy nem tudta lekezelni és ez számomra baromi idegesítő volt. Egy középkori világba hirtelen betör a mágia, a szereplők sorra találkoznak varázslatos dolgokkal és egyszer sem lepődnek meg. Legalábbis érezhetően nem.
Arya előtt a bérgyilkos megváltoztatja az arcát, kiderül, hogy vannak még sárkányok, embereket hoznak vissza a halálból, csak ezeréves bedtime storykból ismert szörnyek jelennek meg és mintha ez tök természetes lenne mindenkinek. Senki nem kérdez vissza, hogy "hé hallod, ez MIAZANYÁÚRISTENE BAZMEG ÉLŐHALOTT VÁÁÁ" hanem találkozik vele és ezek után természetesnek veszi a létezését. Az ultrareálisból átváltott önmaga paródiájává.

A másik dolog meg az iszonyatos elhúzása a dolgoknak, ami miatt végül abba is hagytam a hatodik könyv olvasását. Olyan új POV szereplők jelentek meg, akikről néha még említés szintjén sem hallottunk addig, és Martin elvárta, hogy ezek érdekeljék az olvasót. Épp történne valami Tyrionnal, vagy bármelyik másik eddig fontos karakterrel, és ezt elvágja egy új fejezettel, ami épp random Greyjoyok, vagy addig névtelen-arctalan dorne-i akárkik belső csatározásairól szól. Eddig is nyilván bizonyos szintig idegesítő volt az, ha egy izgalmas fejezetet elvágott Martin, majd csak párszáz oldallal később folytatta, de anno ez legalább azokkal a szereplőkkel volt, akik az eleje óta ott voltak és a történet aktív részesei voltak, ha nem is POV szereplőként.
Naplózva


Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6381 Dátum: 13 márc 18, 19:50:28 »

Na szép, hugicám, igazán leszokhatnál már róla, hogy az infóimat használod... Nevet

Lis Sladen tényleg meghalt, még 2011-ben. Szomorú Meg még többen is. De engem az idegesít, hogy vannak közben egy csomóan a klasszikusból, akik még élnek, simán be lehetne hozni őket... K9ről nem is beszélve, hiányzik a szövege. Nevet De ott vannak még rengetegen a '80-as évekből is, sőt, ha jól tudom, Jo Grant előtt se lenne akadály, bár ő már volt egyszer az SJA-ban. Mosolyog Addig kéne szerepeltetni őket, amíg élnek, nem? smirksweat A modern szériásokról nem is szólva, kibírnék egy kis Marthát, Wilf Mottot... Nevet Nem tudja valaki, tényleg kiderült konkrétan, hogy ki volt "The Woman"? Hallottam róla, de nem túl megbízható forrásból.

Hát ha az Éjfélt újra előszednék... Nem kicsit kapnék frászt, úgy érzem. Nevet

GoT: szerintem az új POVoknál némelyik jól jött, némelyik nagyon nem. Tényleg jobban koncentrálhatna a meglévőkre, de pl Mel POVja nekem nagyon érdekes volt, hogy ő hogy látja a dolgokat. Mosolyog És hogy értelmez félre minden félreértelmezhetőt... Ördögi De Victarionon én is majdnem elaludtam.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6382 Dátum: 13 márc 18, 20:26:55 »

Láttam már az arcváltót, az az démont vagy miazistent aki megölt egy király, meg zombikat. Ez persze, nem reális, de olyan finoman adagolja és ez tetszik benne. Súlya van ha valami ilyen történik. Tök mindegy, hogy a karakterek, hogy lepődnek meg amíg én meglepődöm. Azt azért eddig is tudták pl, hogy a falon túl vannak a mások. Annyira azon nem kell meglepődni. A lényeg, hogy nem készen kaptunk egy mesevilágot, hanem történnek benne folyamatosan érdekes dolgok és ez a rendszer nagyon tetszik nekem.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6383 Dátum: 13 márc 18, 20:40:39 »

Mármint arra gondolsz, aki először dalekként halt meg, majd a karácsonyi különkiadásban? Ő lesz az új útitárs, és most minden körülötte fog zajlani, mert 2-szer halt meg különböző időkben.

Az Éjfél tényleg elég ijesztő lenne benne van a top 5-ben szerintem a Vashta Nerada-val és az angyalokkal. Meg nekem még a Mars víze által létrejött lények nagyon ijesztőek.

Tán azért nincsenek a régi szériából, mert nem vállalják el, vagy nincsenek a közelben. K9 simán jöhetne, sőt akár azokkal is akik abban a sorozatban voltak. Sarah Jane-ékkel csináltak már ilyet. 
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6384 Dátum: 13 márc 18, 20:58:51 »

Nem, hanem az "End of Time" kísértgetős Idő Ladyjére. Clarával megvagyok. Nevet

Nálam az egyértelmű legfrászosabb a Vashta Nerada, aztán meg összevissza. Nevet Bár múltkor a régi autonoktól is sikerült kiakadnom, azok még sokkal ijesztőbbek voltak.

Na igen, sok múlik a színészeken, de szerintem ahányan voltak, valaki biztos vállalná. De K9nek ugye nem kell színész, csak szinkronhang, az meg amúgy is változott már egyszer. Igen, a Children of Time. Nevet Abszolút kedvencek között.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6385 Dátum: 13 márc 18, 21:07:23 »

Az valószínűleg a Doki anyja volt szerintem, vagyis eléggé úgy nézett ki. Nem hiszem hogy lesz bármi is velük, de milyen lenne már, ha amiatt van Claraval ez? Végül is 50. évforduló. Kellenek a timelordok is.
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6386 Dátum: 13 márc 18, 22:04:22 »

Szerintem is, csak hivatalos megerősítésről nem hallottam. Mosolyog Clara még egy jó kis rejtély... Remélem tényleg lesznek benne, tök jó lenne. Nevet Főleg, hogy náluk nincs színészfüggés, akárkivel el lehet játszatni ugyanazt a karaktert.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6387 Dátum: 13 márc 19, 00:23:00 »

Nem nézek sem GoT-ot, sem DW-t, sőt, még WD-t sem, de ez a két poszter megtetszett és gondoltam megosztom itt is.



Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6388 Dátum: 13 márc 19, 17:28:27 »

Szép poszterek heo Nevet

TWD SPOLIER!

Rátérve a tegnap részre láthattunk egy kis bújócskát Philip és Andrea között meg egy kis zombi barbecue partit ikszdé
Nem értem Andrea mért nem kötötte el az autót mikor kitalált az épületből azt meg legfőképp nem hogy a kormányzó hogy érte utol amikor már az életéért küzdött és a puskatussal verte a járkálók hadát.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6389 Dátum: 13 márc 19, 18:54:08 »

The Walking Dead s03e14 spoiler!



Nagyon király rész volt. Nevet Andrea végre megint összeszedte magát, és kezdett kicsit a második évad végén látott önmagához visszatérni. Csak így tovább. ikszdé Azért csúnya ügy, hogy a Kormányzó végül elkapta, és bezárta a szado-mazo műhelyébe. Beteg állat... remélem Milton vagy valaki kiszabadítja. Maga az üldözéses jelenet egyébként nagyon jó volt, főleg a végén, amikor abban az ócska házban kergetőztek, Andrea trükkje a zombikkal meg tetszett nagyon. Nevet De hogy hogyan élte túl ezt a kormányzó hát nem tudom azt nem vágom, meg azt se, hogy Andrea miért nem lépett meg a kocsival. xD

Várom a folytatást, asszem elég véres csata lesz a dolog vége. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!