24 máj 05, 00:37:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277406 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6330 Dátum: 13 márc 08, 17:14:24 »

Akkor ahogy a második rész indul, hogy mik történtek eddig és ott olyanokat látok, amik nem voltak az első részben az úgy akkor nem gáz? Például az első részben még csak elköszönt a sherif a fekától, a második elején már egy tankban van és nem láttam az útját ahogy odaér a rendőrkapitányságtól.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 17:30:27 írta kocacica8 » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6331 Dátum: 13 márc 08, 17:24:54 »

Bull végre befejeztem a Once upon a timeot..
El sem hiszem. Nevet

Legújabb részek:

Nah szóval, igen elég jó kis csavar most együtt van a "nagy család", Rumpel ki tudja mit forgat a fejében.. azt persze lemerem fogadni hogy időben megmentik.. és akkor Henrynek óvatosnak kell lennie.. mert tuti megfogja próbálni eltenni láb alól.. az idióta. Pedig ő tudhatja a legjobban hogy a homályos jóslatok bármit jelenthetnek és átvitt értelműek is tudnak lenni. Lásd.. "tehenen lovagolnak majd a csatamezőre..= tehén nevezetű nyerget kaptak a királytól a lovakra" Igen..
Meg hát hogy bocsátana meg Bae.. ha megöli a gyerekét? Nevet Nevet Ahh.. meg annyira nem várom hogy szerelmi szál legyen benne.. de Emmát kicsit sajnálom.. látszott hogy mennyire csalódott volt mikor bemutatta az exe a jegyesét.. lesz itt még érdekesség ebből a szempontból is.

Henry mostohaanyja meg.. hát nocomment.. komolyan Corával kézenfogva sanyargatja az embereket.. erre is kiváncsi leszek hogy vezetik le? Nevet

Annyi biztos hogy a mellékszereplőket nem kímélik.

Én még Hookra leszek kiváncsi hogy neki milyen szerepet szánnak még.. bírom a pasast.. jól eltalálták a jellemét.

Egyébként csak engem irritál SnowWhite? Egyszerűen  a gyerek énjét és a felnőtt verziót is rühellem. Néha vannak jó húzásai.. de egyébként irritál az affektálása.. és ahogy kihangsúlyozza a szavakat.. meg néha tök lassan beszél..fhu.

szerk.: Vampire diariest valaki követi?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 17:52:42 írta Éjfél » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6332 Dátum: 13 márc 08, 18:39:44 »

TWD SPOILA!

Komoly rész volt szerintem is az eheti. Még csak most jutottam el odáig, hogy megkukkoljam, de nagyon sajnálom Morgan-t. Végül is érthető, hiszen Rick közelében azért voltak emberek, Morgannek meg senki se volt, miután a fia meghalt. Szerintem is lenne haszna bőven a csapatban, mind csapdák, mind védelem szempontjából. Ahogy látom, kiváló lövész az öreg. Remélem viszont látjuk még. A kormányzó meg majd hétfőn belekezd valami csetepatéba! Mosolyog
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6333 Dátum: 13 márc 08, 18:43:53 »

Tényleg jót tenne a csapatnak Morgan, viszont a sorozatok íratlan szabálya azt diktálja, hogy csak 1 nigger lehet a középontban, az meg most Tyreese lesz és nem hinném hogy hamar meghalna. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6334 Dátum: 13 márc 08, 21:57:06 »

Tudtok valamilyen moviet ajánlani ami valamennyire elgondolkodtató és a végén valamilyen epic fordulat van?

Vagy esetleg valami jó fantasyt?

Előre is köszi...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6335 Dátum: 13 márc 08, 22:29:01 »

Legbelső félelem,  Edward Nortonnal

http://www.port.hu/legbelso_felelem_primal_fear/pls/w/films.film_page?i_film_id=1473

Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6336 Dátum: 13 márc 08, 22:32:40 »

Láttam ezt a filmet, bár már jó régen.
Következő? Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6337 Dátum: 13 márc 08, 22:38:24 »

Harcosok klubja, Hetedik, The Fountain Ez utóbbi nagyon megosztó film, csak halálra unni, vagy végtelenül lelkesedni lehet iránta.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6338 Dátum: 13 márc 08, 22:46:45 »

Tök vicces hogy pont a Hetediket akartuk megnézni hétvégén, de végül nem volt hozzá kedvem. Nevet
Köszi. Mosolyog Mindenképp nekiugrok.

A forrást kétszeri nekifutásra se tudtam végignézni.

Harcosok klubja egy nagyon jó film, nagyon szeretem.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6339 Dátum: 13 márc 08, 22:49:48 »

Memento, Tökéletes trükk,

A Hold nem is oly régi film
http://www.port.hu/hold_moon/pls/w/films.film_page?i_film_id=106761


Hetediket pedig azonnal kezd el Mosolyog
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6340 Dátum: 13 márc 08, 22:56:36 »

Azonnal? Igenis.

A hold jól hangzik.

A Memento is.. kár hogy az ilyen fajta filmeket inkább könyvben szeretem..

Tökéletes trükk.. ezt mióta megakartam nézni, csak mindig elfelejtődött.. Szomorú Köszi.. most elleszek ezekkel egy darabig!
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6341 Dátum: 13 márc 09, 20:20:27 »

...
A múlthetit éppen ma néztem meg, egyre jobb lesz a sorozat! Nevet

Hookot már sajnálom. A nagy kalózt, aki megjárta Neverland-et egyszerűen leveri mindenki minden nehézség nélkül... ráadásul Cora is átverte. Amúgy csak nálam csapta ki a biztosítékot, hogy minden különösebb adat nélkül háztömbre pontosan megtalálta Rumpelstiltskint egy 10.000.000-s lakosságú városban?

Ez a Bae-Tamara-Emma szerelmi háromszög gondolom valami idegesítő picsogásnak lesz bent, hogy Emma karakterét is megutáltassa az emberekkel.

Rumpelstiltskin pedig vagy meggyógyul, vagy valahogy megszerzik a tőrt, és leszúratja magát Henryvel. Lehetne egy vagány kis harcjelenet már igazán, a SnowWhite vs. Ogre 10 másodperces harc óta semmi komoly incidens sem volt.

Engem a Mary Margaret fajta SnowWhite nem idegesít, az összes többitől viszont agypéniszt kapok. Leginkább az idegesít, hogy mindent a szerelemre fognak. Már azt várom, hogy mikor jönnek ki úgy a wc-ről, hogy "Könnyítettem magamon a szerelemnek hála!".
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6342 Dátum: 13 márc 10, 07:33:58 »

Elkezdtem nézni ez az Utopiát. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban..Bár eddig csak 2 részt láttam.

Az első rész nekem hihetetlenül tetszett. Már ahogy indult a történet, na mondom ez király sorozat lesz. Wilson Wilson összeesküvés elméletei már nekem is megfordultak a fejemben, szóval ez dobott a lelkesedésemen még egy lapáttal...Aztán jött Jessica a 2.ik részben és mindent elrontott..Halálra untam magam a 43 percben, mert csak találkoztak valakivel és megölték..Ennek semmi értelme nem volt..Meg miaz már, hogy egy kisgyerek egyedül túlél mindent és egy FELNŐTTNEK sem látszik hogy csöves..

Kérek egy tippet tőletek, folytassam vagy ne?!!!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6343 Dátum: 13 márc 10, 10:01:41 »

Szerintem folytasd, mert úgy 5-6 részre derül ki valójában a történet, és az meg nem rossz, viszont kérdés az, hogy mennyire jött be a képi világa, nekem már a minimalista ábrázolás miatt is megérte rászánni azt a 6*40 percet.

Lehet találni benne logikátlanságot, de ne ez legyen a lényeg. Nevet Ha meg nem jön be akkor ennyi, nem sok az a 6 rész.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6344 Dátum: 13 márc 10, 15:23:14 »

Lehet hogy ezt a Hookos esetet megfogják magyarázni... kitudja lehet van valamilyen nyomkövetője.

Igen, ez a film nem a harcjelenetekre koncentrál.. inkább hajaz egy szappanoperára mint egy akció filmre. :DD
Nahjó azért nyilván szélsőséges a példám, már megint.
Nem lenne rossz, látni hogy Emmából miként lesz harcos Amazon.. a sárkányt is hogy leabálta.. *kis irónia* mondjuk az egy elég felszínes jelenet volt..

Ha Emmát megutáltatják, akkor Rumpelen a kis kölykön és Hookon kívül nem marad senki akit bírnék. Szerintem bármit csinál a csaj.. mindig ő lesz az igazság harcosa. Nevet

Mondjuk még a Queent is bírom..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!