24 máj 05, 01:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277449 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6255 Dátum: 13 feb 23, 09:19:25 »

Jaja Nevet Reméljük látni is többet fogjuk őket, most, hogy így megnőttek. Nevet

SPOILER!!



Szerintetek a Vörös Násszal ér majd véget ez az évad? Én arra tippelek. Bár Joffrey halála is elképzelhető, igaz az jóval később történt. Csak azt szívesebben látnám. Sőt, nagyon vágyom rá. Nevet A Vörös násztól meg már előre rosszul vagyok. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6256 Dátum: 13 feb 23, 09:48:45 »

Hú ez nagyon jól néz ki. Szirmai Gergely jellemezte egyébként nagyon jól a Joffryval kapcsolatos dolgokat: Esküszöm, ennek a gyereknek hiányzik egy balta az arcából. Nevet

Az Utópiában az nem tetszik, hogy a "profi gyilkos" mindenkire 0-5 cmig tart fegyvert. Ami még rosszabb, hogy senki nem próbált meg kimozdulni ebből a helyzetből. Félrahajolni és megfogni a pisztolyt fogó kezét meg lehet csinálni mielőtt meghúzza a ravaszt és eléggé érdemes, ha alaki biztos benne, hogy meg akarják ölni.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 10:08:58 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6257 Dátum: 13 feb 23, 10:51:00 »

Balta? ikszdé Én emelett még pár másik középkori, élet kioltására való eszközt is el tudnék képzelni Pöcsfej király fejében. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6258 Dátum: 13 feb 23, 10:59:44 »

Márciusban jön újra a GOT Pattog, már nagyon várom. Kár volt megnéznem a trailert, mert most ezt fogom várni márciusig  smirksweat.
Az előző évadnál megpróbáltam kivárni, hogy több rész is lemenjen belőle, hogy egybe nézhessem meg, de tesóm jóvoltából ez nem jött össze. Remélem nem írják át úgy, mint a 2. kötettel tették.

Spoiler
Szerintem benne lesz Joffry násza is, mert eddig a fő eseményeket nem tették át egyik kötetből/évadból a másikba. A vörös nászt meg szerintem jól fogják megcsinálni Mosolyog, Mondjuk az a húzás volt szerintem a legbecstelenebb tett egy nemes család részéről a sorozat alatt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6259 Dátum: 13 feb 23, 11:03:45 »

Nem, shiranai, le vagy maradva. A harmadik évad csak a harmadik könyv felét dolgozza fel. Szakítanak az egy évad = egy könyv dologgal. Ezért szinte biztos, hogy a két esemény közül ebben csak az egyik lesz benne.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6260 Dátum: 13 feb 23, 11:10:18 »

A hollywood hírügynökség nálam is fent van facen. Mosolyog

Tiszta libabőr lettem.. r*h*dtul várom. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6261 Dátum: 13 feb 23, 11:27:22 »

Aes erről még nem halottam. Remélem, így jobban kidolgozzák majd.

Akkor gondolom a vörös násszal ér véget. Ezek szerint meg a negyedik évad fog Tyrion "bosszújával" zárul. Kár, hogy arra várni kell még egy évadot.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6262 Dátum: 13 feb 23, 11:55:58 »

Spartacus valaki?  Nevet

SPOILER

A végén, ahogy párhuzamosan mutatták mi történik a városfalon belül és a római táborban, az zseniális volt. A gallok elszakadása történelmi tény de hogy Naevia miatt ( meg persze Caesar kavarása ), annyira idegesítő a csaj, komolyan rosszabb mint Joffrey  Nevet Nagyon remélem hogy megerőszakolják, majd megölik, újra megerőszakolják, és legalább felnégyelik, vagy elégetik Hümm-hümm Nah jó lehet egy kicsit túlzás, de akkor már valami durva halála legyen Nevet
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6263 Dátum: 13 feb 23, 15:33:27 »

Én is meglestem ma a trailert. Apám! Sh*t just got real! Nevet Meg közben nézegetem lassacskán az Így jártam anyátokkal-t, még 10 rész van a 2. évadból. Az a rész, amikor Lilly Barney-hoz költözik egy időre, az valami halálos volt. Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6264 Dátum: 13 feb 23, 17:10:15 »

Amúgy hogy jelennek meg ezek a Trónok harca epizódok?
Eddig megnéztem az első évadot, és bejön, csak félek, ha megnézem a 2.-t és 3.-t akkor sokat kell várni a többire.
Hetente jön 1 rész? Vagy havonta? Vagy hogy?
Naplózva

....................................................................................................................
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6265 Dátum: 13 feb 23, 17:20:30 »

Ez most komoly? Nevet

Évadonként 10 részes, és hetente jön ki, meg is mondom neked magyar idő szerint hétfőként viszont egy évad kb április-június között megy le szóval 1 évet kell várni a következő évadra Mosolyog

sőt utolsó 2 könyv még meg sincs írva, azokra is várhatunk x évet Szomorú
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6266 Dátum: 13 feb 23, 17:50:18 »

Ne is mondd.. rossz belegondolni.

Ezért nem szabad elkezdeni egy épp futó sorozatot.. vagy egy még meg nem írt könyv sorozatot..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6267 Dátum: 13 feb 23, 18:13:00 »

Ez most komoly? Nevet

Évadonként 10 részes, és hetente jön ki, meg is mondom neked magyar idő szerint hétfőként viszont egy évad kb április-június között megy le szóval 1 évet kell várni a következő évadra Mosolyog

sőt utolsó 2 könyv még meg sincs írva, azokra is várhatunk x évet Szomorú

Röviden, Trónok Harcát nézni olyan, mint drogfüggőnek lenni egy olyan városban, ahol csak egy díler van, és az is csak évente pár hónapot dolgozik. ikszdé

Egyébként csak nekem volt feltűnő, hogy idén mennyire kispórolták a hype-ot? Tavaly az első trailer már decemberben kint volt, és utána meg sorban jöttek az újak, a végén már hetente. Nevet Igaz ezek többségében szinte mindig ugyanaz volt. Idén meg csak most kezdenek neki.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6268 Dátum: 13 feb 23, 20:17:00 »

Ez kiéheztetés és valljuk be ennél jobb marketingstratégiát ki sem találhattak volna Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6269 Dátum: 13 feb 24, 10:24:50 »

Egyébként így a GoT-ról eszembe jutott a Ripper Street, szintén angol és szintén jelenleg is fut, 19. század vége London nyomozós, ezzel kb mindent el is mondtam Mosolyog

Állandó szereplője Bronn, és az 5-ik részben benne van Jorah Mormont, annyira jól játssza a brit veterán ezredest, nekem az fog megmaradni Nevet szóval legalább azt a részt érdemes meglesni GoT fanoknak is
Naplózva
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!