24 máj 05, 03:31:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277526 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6195 Dátum: 13 feb 11, 20:45:02 »

SPOILER

No, még nem is láttuk Lori pofáját..:DDDD Kell egy nigger, de hátha épp a Kormányzó csapatába állnak majd be?
Remélem amit láttunk Merle/Daryl harca a hídon király lesz. Jó lenne már egy nagy adag akció Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6196 Dátum: 13 feb 12, 11:24:41 »

Nekem meg éppen hogy nagyon is bejött az eheti rész. Rick Lorit hallucinálja? Ennél vagányabb megőrülést ritkán lát az ember, pláne ezekkel a kirohanásokkal. Daryl helyzete bonyolódik, ami nekem (Daryl fan lévén) nagyon bejött. Remélem meglépi azt a forgatókönyvíró, hogy ezekkel a hallucinációkkal és ember vs. ember viszályokkal egy időre eltereli a figyelmünket, majd újra megvillantja, hogy ebben a világban minden probléma másodlagos a zombiinvázió miatt. Várom a jövőheti részt!
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6197 Dátum: 13 feb 12, 14:19:21 »

Tegnap én is megnéztem, akartam is írni véleményt, de Bull mindent leír helyettem. Mosolyog Érdekes ez a helyzet, ahogy Daryl és Merle lelépett, no meg persze Rick haluja is nagyot szólt.

Am ezeken kívül szerintem sem volt semmi extrém a dologban, de úgy érzem, jövőhéten lesz!
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6198 Dátum: 13 feb 12, 17:24:31 »

TWD SPOILER!

A kormányzónak ez az egyetlen pillanata tetszett mikor kijött fejbe lőtte a csákeszt azt vissza sétált, űberlaza volt.
Nem értem az a rib.nc Andrea mért ilyen hiszékeny meg nyámnyila hogy ő nem bírta megtenni, ezen a monológja sem segített bármennyier is erősnek akart látszani.
Rick halucinációjától kirázott a hideg, először azt se tudtam, hogy mit néz. Én is remélem hogy a kövi részek tele lesznek akcióval.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6199 Dátum: 13 feb 12, 18:29:36 »

Érdekes rész volt. Nem a legerősebb az évadban, de sok minden elindult azért itt.

Spoiler!!

Merle nagyon idegesítő. Tudtam, hogy eb fog kavarni, de nem gondoltam, hogy ennyire. Daryl is fura az.rt, hogy ennyire fontos neki a bátyja, pedig mekkora egy barom valójában.

Viszont Beth (szöszi csaj) egyre jobban néz ki. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6200 Dátum: 13 feb 13, 18:34:09 »

Amúgy azt nem értem hogy ilyen csak az amerikaiaknál van, vagy egyébként is ritkán járok politikai gyűlésekre, de az mi hogy Andrea 5 perces mézes-mázos érzelmekre ható beszéde után mindenki hirtelen mekkora pajtás lett Nevet Igazából tényleges érvekkel 2 mondatba el lehetett volna magyarázni, hogy 1 fél napot sem bírnak ki ha elhagyják a várost, de inkább ellöki ezt a demagóg dumát...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6201 Dátum: 13 feb 13, 18:46:34 »

Azon én is néztem egyet, hogy a "feldühödött tömeg" egy kicsit túl hamar lehiggadt. Azért ez nem megy ennyire egyszerűen. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6202 Dátum: 13 feb 13, 18:54:54 »

Főleg hogy alapvetően hiteltelen, csak mert a kormányzóval b***ik, attól még nem lesz respect, és úgy adta elő magát mint ha x éve a városban élne és vele együtt építették volna fel az egészet, de mind1 ebbe már jobban bele mentem mint ahogy kellett volna Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6203 Dátum: 13 feb 13, 20:20:55 »

Pont erről vanszó nagyon sokat, hisz magáról különben meg egy senki. Az a nyálas beszéde meg egyszerűen förtelmes volt, nekem kajakra szimpibb volt Philip fejbelövéses mozdulata amireő úgy berágott. Már azt vártam hogy mikor mennek ki az emberek és marcangolják szét őket a zombik amilyen bugyuták ikszdé.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6204 Dátum: 13 feb 14, 18:23:46 »

Valaki aki ismeri a Heroes című sorozatot meg tudná mondani, hogy érdemes-e elkezdenem nézni, vagy annyira azért nem jó sorozat?
Naplózva

Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #6205 Dátum: 13 feb 14, 18:46:19 »

A Heroes (avagy ahogyan egy magyar kereskedelmi csatorna adta: Hősök) nem egy rossz sorozat.  Nekem tettszett. Legalábbis az első évada. Körülbelül a második évad felénél meguntam, nem néztem tovább. Ha szereted a szuperhősös sorozatokat, filmeket, képregényeket - tehát a szuperhősök világát - szerintem érdemes belekezdened. Ami konkrétan tettszett nekem, hogy az első évad külön is megállja a helyét. Ha nem csináltak volna további évadot/ évadokat (nem tudom mennyi is van belőle, és lusta vagyok utána nézni) akkor sem lett volna hiányérzetem.

Egyébként az Elementary ( nálunk Sherlock és Watson) című sorozatot nézi valaki? Mi a véleményetek róla? Nem merek belekezdeni. Kedverem Sir Artur Conan Doyle munkásságát, és félek hogy meggyalázná a detektív és hű társa karaktereit. Jó persze tudom, hogy teljesen más alapsztori, de ha már egyszer a főszereplők neve ugyanaz, szerintem nem tudnék elvonatkoztatni. Szóval megéri belekezdenem?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6206 Dátum: 13 feb 14, 18:57:42 »

Anyám nézi és azt mondta hogy nagyon jó. Amerikai de jó kis sorozat. Szinkronra meg azt mondta hogy most egész jól eltalálták őket, de eredetin picit jobb. Szerintem nem fogsz vele semmit veszíteni ha belenézel.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6207 Dátum: 13 feb 14, 19:09:44 »

Én bele néztem és nagyot csalódtam. Lapos volt, unalmas volt, nem volt Sherlock. Szeretem a két főszereplőt, mint színész egyébként, de nincs meg az a vágy, hogy nagyon kövessem az egészet.
Első évad, nem írom még le, de engem nagyon nem fogott meg, akkor inkább maradok az angol Sherlock c. sorozatnál. Amit egyébként nagyon szeretek!
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 19:10:49 írta Minagi » Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6208 Dátum: 13 feb 14, 19:34:18 »

Angol Sherlock az nagyon jó. Kár hogy csak 3 rész egy évad.
Mint mondtam amerikai de ahhoz képest nem rossz.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6209 Dátum: 13 feb 14, 21:21:13 »

Maradjunk annyiban, hogy a Dr. House jobb Sherlock feldolgozás volt, mint ez a kettő. ikszdé Az angol egy fokkal jobb, mint ez az amcsis borzalom. De persze ízlések és pofonok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!