24 máj 05, 03:06:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277514 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6135 Dátum: 13 jan 24, 21:01:33 »

Most néztem meg a The Following c. sorozat pilot-ját. Összesen annyit tudnék rá mondani, hogy hátborzongatóan zseniális. Fogalmam sincs mikor találkoztam utoljára, ilyen darabbal ami, így felkeltette volna az érdeklődésem. Önmagában, ha a színészi szereposztást nézem, már megnyert magának ez a sorozat. Az egészet nagyon nyers és rideg stílusban tálalja fel mégis fantasztikus, csak ajánlani tudom.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6136 Dátum: 13 jan 24, 21:10:20 »

Én ma láttam a Hanna című filmet.. Egy misét megér...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6137 Dátum: 13 jan 25, 04:51:21 »

Egyszer leírtam de még egyszer leírom.
Ez az a film  amikor az apja harcra neveli északon.. és brutál lesz a csaj?

Én nem sokra emlékszem.. szóval amiből kevésre emlékszem az nem ér meg egy misét... mi a véleményed Gabi?

No mindegy. ^^

Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6138 Dátum: 13 jan 25, 07:52:06 »

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/01/25/star_trek-rendezo_kapta_a_star_wars_7-et/

Vélemények? Nekem semmit se mond a csávó neve, nem láttam azt a Star Trek filmet.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6139 Dátum: 13 jan 25, 08:55:41 »

Idézet
nelzon
A Deadline egy rohadt szót se írt arról, hogy Ben Affleck benne lesz a filmben. Olvasd el még egyszer, ha nem esik le, akkor kérj meg valakit, aki beszél angolul.

2013.01.25 01:28:26Scipio Africanus
Ben Stiller lesz az, ő fogja játszani Jar Jar unokáját
A második komment kicsinált. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6140 Dátum: 13 jan 25, 11:24:50 »

Éjfél maradjunk annyiban, hogy le mertem tölteni, és sikeresen végig is néztem, úgy hogy le is kötött... Ami nálam nagy szó... Jó! Nem valami nagy durranás, azt elismerem... Van hogy napokon keresztül csak böngészem a torrentoldalakat, és nem találok semmi jó filmet, vagy csak olyanok vannak, amit már láttam... Ezért is írtam, hogy egy misét megér... smirksweat
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6141 Dátum: 13 jan 25, 17:49:41 »

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/01/25/star_trek-rendezo_kapta_a_star_wars_7-et/

Vélemények? Nekem semmit se mond a csávó neve, nem láttam azt a Star Trek filmet.

Pedig elég nagy név, ő volt rendező a LOST-nál, a Fringe-nél, hogy sorozatokat említsek, de ő rendezte a pár évvel ezelőtti Super 8-at és a Cloverfieldben is benne volt, ha jól tudom.
De igazából ez még önmagában nem hír, a történet a lényeg, utána a kérdés, hogy ki fogja rendezni.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6142 Dátum: 13 jan 25, 18:08:20 »

Hmmm nehéz eldönteni hogy ez jó hír-e vagy sem. Jó rendező a Trekket feltámasztotta... de úgy hogy közben kinyírta...   egy geek rétegfilmből alkotott populárisat. Ehhez dobnia kellett a technológiai szociális és egyéb témákat amiknek a megemésztéséhez IQ kell, és egy commers akció-látvány-sci-fit csinált belőle.   
Nézzük a Wars-t...  Abban nincs technobla-bla viszont ott is vannak komoly üzenetek (főleg a régi trilógiában) Az egy olyan világ amit nem lehet teljesen újragondolni! Nem rétegfilm, és mégis hihettetlen méretű rajongótábora van...  Ebből nem lehet akciófilmet csinálni, Látványfilmet lehet. De annak is csak akkor van értelme ha az csak erősíti az epikus történetet....  Ráadásul nem egy filmről beszélünk! Három filmről......   Ezt a trilógiát jól kivitelezni egy aknamező.. és ha J.J.A. Keresztülmegy rajta, le a kalappal. De ha robban azt még egy messzi messzi galaxisban is hallani fogják....

Szereposztás: Elő a régi színészekkel! Az előző trilógiából kell alapot venni ehhez pedig ez a legkönnyebb út! A cselekményben legyenek aktív résztvevők! És könyörgöm ne az egész dolog a gyerekeikre épüljön, hihetetlenül klisés lenne sztem.....
Másrészt. Még véletlenül se pakolják tele sztárokkal! Noname tehetséges színészek kellenek. Nem szabad megengedni hogy nagy nevek elnyomják a STAR WARS nevet!

Ez a személyes véleményem. lehet érte megkövezni......
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6143 Dátum: 13 jan 25, 18:15:42 »

Laternemannak abban igaza van, hogy a történet a lényeg. Pont ezen a téren vannak nekem nagy aggodalmaim. Pl. hogy milyen korosztályt céloznak meg vele. Vö.: Baljós Árnyak az simán egy gyerekfilm volt, annak is szar ugyan, de a célcsoport mindenképpen a gyerekek voltak. Remélem itt nem lesz ilyesmi, bár pont ebben a rendező sokat tud segíteni, akkor is, ha a történet alapján gyerekfilmnek kéne lennie.

Ami a színészeket illeti, hogy a korábbi hősök gyerekei szerepeljenek, az nekem önmagában nem gond, klisé az tény, de még lehet belőle kihozni valamit, ahogy az az eredeti expanded universe-ben sikerült is. Csak ugye azt itt hanyagolni fogják. Mindenképpen nagy idő ugrás kell, a Jedihez képest, főleg ha az eredeti színészeket is szerepeltetni akarják, de ez szerintem nem is gond. Egyébként én is pártolom a régiek visszahozását, de szerintem nem muszáj főszerepet kapniuk. Mellékszereplőként is sokat hozzátehetnek.

Ami a látványvilágot illeti, a CGI az erős lesz, pénz van annyi, mint a szemét. Persze ez önmagában még nem minden. Nagyon remélem, hogy ha a történetet nem is veszik át, a könyvekből és a képregényekből, legalább az ottani technikákból megjelenik pár. Nagyon szívesen látnék moziban olyasmiket mint pl. Eclipse SSD Nevet Legalább ebben követhetnék a saját kánonjukat.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6144 Dátum: 13 jan 26, 19:02:07 »

Én láttam a Bosszúállókat de többnyire csak harcolnak. Tömény agyzsibbasztás tud lenni.
Ha még nem láttad akkor ajánlom az Éhezők viadalát. Az tényleg egy jó film.

Addig oké hogy az Avengerst leszarozod, mert nem tetszik vagy nem a te világod vagy fel sem fogod, de hogy az éhezők viadalát ajánlod valakinek kijelentve hogy az a tuti számomra elég érdekes ízlésre utal. Mindegy a te dolgod.

Laterneman:Hiányosak az ismereteid. Az Amazing és a Spec ugyanaz az univerzum, párhuzamosan futó sorozatok az eredeti 616os univerzumban. A Bosszú Angyalainál ez részben igaz, max a híresebb tagokra de ezt nehéz kijelenteni egy olyan csapatra aminek több mint 70 tagja volt már és legalább évente váltogatják. Az Ultimatetet nem is tervezték eredetileg, csak Pókinak egy modern 6 részes minit az eredetéről újramesélve, viszont akkora sikere lett hogy érkezett mellé még 2 ongoing és egy ultimates évadokra meg pár mini. Azóta ezeket is bontogatják kicsit Avengers/Ultimate de itt megvan hogy az Ultimates a kirakatcsapat míg az Avengers az undercover kivégző osztag. Az ultimates 1-2 a lehető legtudatosabb felvezetése a filmeknek ne legyen kétséged. Csak ennél túlértékeltebb sz.rt még nem olvasott ember a világon szerintem. Nem rossz, de nem is jó.

A Dark Knightos kijelentéseddel egyetértek bár szerintem ez alap, ahogy az első egy az egyben átvette a Batman:One Yeart. A rises meg a Senkiföldjét és Bane első feltűnését.

Star Wars 7: Amíg JJ csak rendez és nem nyúl hozzá az íráshoz nem lehet szarabb mint az 1-3.
Naplózva


 
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6145 Dátum: 13 jan 26, 19:16:11 »

Az éhezők viadalát azért ajánlottam mert érdekes és nekem a film közben többször is elfogott a rosszullét attól hogy ilyen lehet egy társadalom, és az a legjobb szórakozás nekik hogy emberek ölik egymást. Én sírtam mikor meghalt a kislány. A főszereplővel meg egyetértettem mind végig.
A bosszúálók meg megnéztem de azon kívül hogy harcoltak meg voltak jobb jelenetei attól még nem igazán éreztem belőle többet a szórakoztatáson kívül. És én imádom a marvel szuperhősöket de ez most jó volt de nem fogom sokszor megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 19:17:56 írta zitagirl » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6146 Dátum: 13 jan 26, 19:21:29 »

Örülök ha szimpatizálsz a hősökkel, csak nem logikus hogy egy jó humorú, összetett, előzményekkel felépített látványorgiát okozó akciót hátrébb sorolsz, mint egy közepes könyvadaptációt egy lerágott csontú társadalom kritikával. Persze az éhezők viadala is be lett oltva egy kis tinifertőzősmertúgyeladhatóbb faktorral, betudom ennek.
Naplózva


 
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6147 Dátum: 13 jan 26, 19:28:28 »

Nem mondtam hogy egy rossz film lenne de ez nekem olyan szórakozzunk film volt. Az előzmény filmeket meg megnéztem kivéve a Amerika kapitányt de így is értettem mindent és jók voltak benne a szereplők.
Az meg hogy nem sikerült olyan jól a könyvadaptáció arról tudok és el is fogom majd ha lesz több időm elolvasni a könyvet, de mégis azt mondom rá hogy igen jó film lett és nagyon tettszett és eléggé pesszimista voltam a filmmel.

Könyvadaptációk többsége meg nem szokott lenni. A villám tolvaj egy olyan pocsék film lett pedig a könyv az nagyon tettszett.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6148 Dátum: 13 jan 26, 21:04:21 »

Laterneman:Hiányosak az ismereteid. Az Amazing és a Spec ugyanaz az univerzum, párhuzamosan futó sorozatok az eredeti 616os univerzumban. A Bosszú Angyalainál ez részben igaz, max a híresebb tagokra de ezt nehéz kijelenteni egy olyan csapatra aminek több mint 70 tagja volt már és legalább évente váltogatják. Az Ultimatetet nem is tervezték eredetileg, csak Pókinak egy modern 6 részes minit az eredetéről újramesélve, viszont akkora sikere lett hogy érkezett mellé még 2 ongoing és egy ultimates évadokra meg pár mini. Azóta ezeket is bontogatják kicsit Avengers/Ultimate de itt megvan hogy az Ultimates a kirakatcsapat míg az Avengers az undercover kivégző osztag. Az ultimates 1-2 a lehető legtudatosabb felvezetése a filmeknek ne legyen kétséged. Csak ennél túlértékeltebb sz.rt még nem olvasott ember a világon szerintem. Nem rossz, de nem is jó.

Ebből látszik, hogy már mióta nem olvastam Marvelt. Igazad van, az Amazing és a Spectacular egy univerzum. Viszont én úgy tudom az Ultimate univerzum tervezve volt, hisz nem csak USM volt aztán pár ongoing, hanem egyből jött UXM, UF4 meg minden, ami kell. Ezek tudtommal együtt indultak, csak közben az UF4-et például kukázták mert nem vették olyan sokan.
Az Ultimates 1-2 meg szerintem nagyon jól megírt sorozat, nem hinném, hogy túlértékelt lenne. Ezeknél jobb történeteket a Marvel nem igen adott ki, a klasszikus szuperhőseihez, míg egy DC-nél, főleg a Vertigonál kapásból fel tudok sorolni 20 történetet, ami irodalmilag is messze megállja a helyét.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6149 Dátum: 13 jan 26, 21:59:56 »

Ezt a képet akár személyesen nekem is csinálhatták volna:




Bocsi a közbevágásért. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!