24 máj 05, 05:39:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277638 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6105 Dátum: 13 jan 17, 13:57:58 »

Átrágtam magam a 3.ik részen is! Ez kicsit laposabb volt mint a többi, bár én már most utálom Lorit és Ed-et. Glenn még mindig nagy arc. Egyedül azt nem értem, hogy hogyan jutottak ilyen könnyen vissza az áruházba? 1 járkáló és kész..Silány.

Shaen óriásit nőtt a szememben!!!!  Az előzö hszban, hogy megjósoltam a fűrészt és Merle-t? :DDDD Vagy túl egyértelmű volt mindenkinek? Mosolyog

Na szerintem még 1 részt megnézek, aztán hanyagolom, mert akkor megint túl gyorsan végzek egy sorozattal, mint pl.:GoT-al.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6106 Dátum: 13 jan 17, 14:30:44 »

Azért a fűrészes dolog sejthető volt. Nevet Shane (így írják a nevét Nyelvesít) érdekes szereplő lesz. Eléggé olyan, aki megosztja a nézőket, de később a többségnek már elege lesz belőle. ikszdé

Am jah, ha folyamatosan nyomod egész nap, hamar végzel vele, nincs még olyan sok rész. Csak én sose tudom megállni, hogy ne nézzem tovább a részeket. Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6107 Dátum: 13 jan 17, 18:49:18 »

Köszi ^^" Shane. :DDD

A 4.rész nagyon furcsa volt számomra...Hogyan mehettek ilyen könnyedén ki az áruházból, majd vissza? Sehol senki..Fuuuuraaaa :DD Az az öregotthon meg wáááh :DDDD Legvérmesebb kutyáim vannak ( aztán ott a sok kis csivava x"DDDDDDDDD). Most tényleg az öregebbik Dixon lopta el a furgont? Meg hirtelen miért mentek a járkálók a táborba?
Szegény Amy.. Azthittem ő közelebb kerül majd Rickhez :S R.I.P
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6108 Dátum: 13 jan 17, 18:54:01 »

Én nem tudom hány részt láttam, de az még rémlik hogy bent ragad a srác a tankban, aztán egy idióta felveszi vele a kapcsolatot és segít elmenekülni, mondjuk ott a lovas jelenet kicsit durva volt.
Aztán egy hapit fent hagynak a tetőn.. odabilincselve.. de csak mert a néger csávó elejti a kulcsot.
Végül visszamennek érte.. itt képszakadás.

Úgy egy éve vagy mikor kezdhettem bele..

Biztos jó, látom a fél fórum ezen függött.

edit: arra még emlékszem hogy ugye kijutnak a városból és a hapinak (akit ott hagytak a tetőn) a testvérével találkoznak.. és úgy mennek páran vissza érte.. Úgyhogy városon kívül elindul az élet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 18:59:34 írta Éjfél » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6109 Dátum: 13 jan 17, 22:12:29 »

Most néztem végig a Battlestar Galactica utolsó részét. Ez mennyire jó volt. Az egész befejezés nagyon tetszett. Jók voltak az akciók, a legvége meg kellően megható volt. Szegény Laura. Persze tudható volt, hogy meg fog halni. Azt viszont sajnálom, hogy Kara eltűnt, vagy micsoda. Akkor tehát ő tényleg valami angyal féleség volt? Pedig összejöhettek volna Lee-vel. Szomorú Meg persze vicces volt a vége, szellem Gaius és Six nem sokat változtak 150000 év alatt. ikszdé Ugyanaz a stílus, kész arc mindkettő. Nevet

A Galactica "halála" is nagyon szép volt, szegény hajó jócskán kitett magáért az egész sorozat alatt, a végén meg főleg.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6110 Dátum: 13 jan 17, 23:41:13 »

Epic a köbön. Mindenki sorsa meg volt írva. Technológia elhagyását én nem értettem szerintem az hibás döntés volt.
Viszon Six meg Gaius Dumája a végén istenről hogy utálja hogy így hívják meg a végén a robotos bejátszás hogy a történelem ismétli önmagát fasza volt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6111 Dátum: 13 jan 18, 09:42:55 »

Hihetetlen volt. A Hobbit 2 igencsak felkötheti a gatyáját ha 2013 legnagyobb filmes élménye akar lenni számomra ez után. ikszdé Bár szerintem nem fog sikerülni, ez egyszerűen jobb történet.

A technika elutasítása elsőre nekem se jött be annyira, de aztán végiggondolva a dolgot, akkor, ott, ezeknek az embereknek ez egy érthető lépése volt. Ebben látszott az egyetlen lehetőség, hogy a háború körforgását megállítsák, és ez volt az amire minden túlélő vágyott, és amire az emberek és a cylonok vezetői is felesküdtek.

Six és Gaius jelenete nekem is nagyon tetszett a legvégén. Nevet Hiába minden, végül talán mégis újrakezdődik a dolog. De legalább nyertek az emberiségnek 150000 évet. Az is valami. És, Istenben mindig lehet bízni, hogy talán ezúttal másként alakul a dolog.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6112 Dátum: 13 jan 18, 10:43:32 »

No 1. évad befejezve. Nekem ez a befejző rész nem tetszett..Igazad volt Aes, Shane tényleg érdekes fazon.. Teljesen azt hittem, hogy ott egy tökéletes életet fognak élni egy ideig..De nem 1 napig  ikszdé... Öszvissz egyetlen egy kérdésem lenne: Ugye a lakókocsival megálltak amikor kirakták Jim-et és akkor ugye lefüstölt a motor(vagymi). Rá 3 percre azonnal mennek vele? WTF? :DDDD

Akkor hát kezdjük a 2.évadot!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6113 Dátum: 13 jan 18, 18:26:58 »

elkezdtem Walking Dead-et nagyon durva kis sorozat Nevet az az ötlet mikor bekenik magukat a zombi testnedvekkel nagyon ütős Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6114 Dátum: 13 jan 18, 22:16:14 »

A zene topicból
Közben a hugommal már mi is kitaláltuk. Nagy rajongó ő ajánlotta nekem a Watchment. Mennyire egy jó film volt ez is.

Jó film, csak szenved Snyder betegségében a folyamatos lassításokban. Illetve egyedül azt nem adja vissza, amit a képregény, mégpedig, hogy a hősök egyszerű emberek, mint mindenki más, csak idétlen ruhákba öltöznek és bűnt üldöznek. A Komédiás meg is mondja, hogy milyen idétlen, hogy self proclaimed szupergonoszokat vernek bucira és azt hiszik, hogy megmentették a világot, miközben a világ továbbra is az a szar hely maradt, ami. "You people are a joke. You hear Moloch's back in town, you think "Oh, boy! Let's gang up and bust him!" You think that matters? You think that solves anything?"
Ehhez képest a filmben Nite Owl meg SilK Spectre levernek egy rakás embert a szuperütéseikkel.
Illetve Ozymandias motivációja sem derül ki igazán, mondjuk ez csak a szűk időkeret miatt volt.

Az egyetlen, ami talán jobb a filmben az a végső megoldás. Viszont ha úgy nézzük, hogy a Komédiás mitől rettent meg, akkor jobb a képregény befejezése (spoiler) a hatalmas mű-űrlénnyel, hisz azt mondta, hogy ez lesz az évszázad vicce, ami végül is így igaz.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 22:22:37 írta Laterneman » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6115 Dátum: 13 jan 18, 22:20:48 »

Csak a szűk időkeretre reagálnék. Az Ultimate Cut-ban eléggé kifejtik Ozy indokait.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6116 Dátum: 13 jan 18, 22:23:05 »

Ezt nem tudom, nem láttam a rendezői változatot, csak a moziban néztem meg.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6117 Dátum: 13 jan 18, 22:26:44 »

Nem-nem, ez nem a rendezői változat, ez az Ultimate Cut, ez attól is hosszabb. Ehhez nincs végig szinkron sem. Most néztem meg mind a három verziót. Ha valaki nem bánkódik azon, hogy ki kell hallania az angol szöveget, vagy feliratot kell olvasnia, akkor az csak az ultimate cutot nézze meg. Kicsit hosszú, de na, egyszer megéri.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6118 Dátum: 13 jan 18, 22:27:40 »

Akkor irány az Ultimate Cut ! nem sok csak 3 és fél óra körüli Pojén
mondjuk azt el nem tudnám képzelni hogy nem angolul nézzék meg
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6119 Dátum: 13 jan 18, 22:31:43 »

Három és fél óra helyett akkor inkább maradok a képregénynél. Abban úgyis több az utalás, kis geg és easter egg. De köszi heo, lehet hogy majd ránézek ha kedvem tartja.  Mosolyog
Naplózva


Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!