24 máj 04, 23:00:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277285 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6075 Dátum: 13 jan 10, 15:16:51 »

MEggyalázása? Szerintem a három közül talán ez a legérdekesebb. A legszórakoztatóbb egyértelműen az első sorozat, de a legérdekesebb avgy ez, vagy az atlantisz.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6076 Dátum: 13 jan 10, 17:49:06 »

Én nem tudtam tovább nézni az univerzumot az évad felénél. Valahogy hiányoztak a régi figurák, próbálták megújítani a sorozatot, de nem sikerült. Az egyetlen érdekes figura a doki volt, aki miatt a hajóra kerültek. Meg számomra unalmas volt, hogy egy hajóra korlátozták az egészet. Lehet az Atlantis azért tetszett, mert megtartották a tipikus figurákat az újítások mellett is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6077 Dátum: 13 jan 11, 10:45:49 »

Érdekes csaj ez a Starbuck. ikszdé Mostanában már idegesít néha, ezek a szerelmi szálak nagyon össze vannak kuszálva, és ez főleg az ő hülyesége miatt van. (Na nem mintha Apollo annyira jó lenne  a dologban. xD)
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6078 Dátum: 13 jan 11, 12:29:24 »

Jah Apollo egy idióta. Hozzámegy valakihez miközben Starbuckba szerelmes. Aztán ebből jöhetnek a bonyodalmak. Én Dee-t sajnálom leginkább. (vagy ezzel lelőttem valamit? Szerintem ezt már tudod)

Igen, Starbuck meg az emberi kapcsolatok terén maga a határozottság. Nem való neki az ilyesmi.. inkább katonáskodjon azt legalább tud. Nyelvesít
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6079 Dátum: 13 jan 11, 12:58:09 »

Már tartok ott, hogy Apollo és Dee összeházasodtak. Szegény Dee neki se egyszerű az élete, ilyen férjjel. Starbucknak meg tényleg nem való ez. Még Helo és jó-cylon Sharon kapcsolta is sokkal kiegyensúlyozottabb, a nehézségek ellenére is, mint Starbucknak bármelyik futó kalandja. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6080 Dátum: 13 jan 11, 13:10:35 »

Hirtelen nem tudtam ki az a Sharon. Nevet Igen elég ciki, hogy egy cylon lepipálja ezen a téren.. pf. Nevet
Ez van már az elejétől lehet tudni hogy a kis Starbuckunk egy érzelmi csőd. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 13:13:29 írta Éjfél » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6081 Dátum: 13 jan 11, 21:26:33 »

Aki esetleg nem látta a filmet, az meg ne nyissa a linket! Aki meg látta a filmet az dőljön hátra, mert szerintem az egyik legjobb Szirmai Gergely kritikát nézheti meg!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1D64DYV4ho0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1D64DYV4ho0</a>
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6082 Dátum: 13 jan 11, 21:33:21 »

Hirtelen nem tudtam ki az a Sharon. Nevet Igen elég ciki, hogy egy cylon lepipálja ezen a téren.. pf. Nevet
Ez van már az elejétől lehet tudni hogy a kis Starbuckunk egy érzelmi csőd. Nevet

s03e16 se volt semmi. Chief tényleg kommunista lett, Gaius Baltar meg megírta a Kommunista Kiáltvány helyi változatát.  Ohh My God A végén már azt hittem kitör itt az osztályharc vagy mi. Csak aztán legalább itt sikerült értelmesen megoldani a dolgot, látszik, hogy ez csak egy sci-fi, nem a valóság.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6083 Dátum: 13 jan 11, 21:36:48 »

Mondtam hogy a harmadik évadot kicsit eltúlozzák sőt a lezárással sem tudok kiegyezni. Nevet

Itt már nagyon nagyon hiányoltam az űrben való lövöldözést. Sír

Mert mi is volt ebben a részben?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6084 Dátum: 13 jan 12, 07:04:27 »

Éjfél basszus meghalt Starbuck Szomorú( Ezt a rohadt szívást. Ráadásul ilyen hülyén. -.-
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6085 Dátum: 13 jan 12, 10:50:18 »

Én is láttam a kritikát és nagyon érdekes volt a Marlás szál. Meg fogom nézni tizenhetedjére is.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6086 Dátum: 13 jan 12, 11:09:27 »

Éjfél basszus meghalt Starbuck Szomorú( Ezt a rohadt szívást. Ráadásul ilyen hülyén. -.-

Azóta végeztem a 3. évaddal, ez teljesen kész volt. Főleg, hogy van 4 új robotunk. Gondoltam, hogy lesz közte pár nagyon WTF, de ez azért így is megütött. Még valahogy Chief nem is annyira, na de az alkesz ezredes? oO Meg jó, hogy Kara él, már ha tényleg ott volt, és nem csak Lee-nek gurult el a gyógyszere. Na, mindegy folyt köv a 4. évaddal.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6087 Dátum: 13 jan 12, 12:25:55 »

Meg fogom nézni tizenhetedjére is.
Nekem is hasonló volt az első gondolat a videó végén! Újra kellene nézni megint a Harcosok Klubját! :'D
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6088 Dátum: 13 jan 14, 13:20:31 »

BSG 4. évad felénél járok. Ez az évad megint nagyon erős lett. A harmadik vége felé, ahogy Éjfél is írta valóban volt pár laposabb rész. Bár nekem az évadzáró tetszett, nagyon WTF volt a 4 új cylon pajti. ikszdé

A 4. megint nagyon jó tetszik ez az új irányvonal, hogy a robotok elkezdték egymást is gyakni, meg egy részük az emberekkel szövetkezik. Nevet hát kíváncsi vagyok a végére nagyon.

Btw elgondolkodtam azon, hogy egy cylon bázishajó férfiember számára maga a paradicsom. xD Boomer meg Six önmagukban is nagyon jól néznek ki, de egy ilyen hajón rengeteg klónjuk van még. xD Ez már túladagolás, nem csodálom, hogy Gaius annyira jól érezte magát ott. Nevet

Szerk.: tudtam, hogy a Föld szét lesz atombombázva mire odaérnek. Ezt valahogy kitaláltam.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 18:10:07 írta Aes Sedai » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6089 Dátum: 13 jan 16, 12:57:02 »

Elkezdtem letölteni a WD 1. évadát. De az összesen 6 részből áll..Lehetséges? Remélem igen, mert több részt nem találtam, ezek után csak a 2. évadot adta be :S
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:57:53 írta dRown » Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!