24 máj 04, 23:06:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277343 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6030 Dátum: 12 dec 28, 19:47:04 »

Valaki tudna nekem mondani 2008tól napjainkig valami érdekesebb drámát? :DDD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6031 Dátum: 12 dec 28, 20:23:34 »

Előző hozzászólást nem idézünk.

Moderátor


Merlin (most lett vége a sorozatnak) és Sherlock. Mindkettő jó humoros és komoly is időnként de az utóbbi picivel jobb.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 22:10:22 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6032 Dátum: 12 dec 29, 04:37:53 »

Nagyon ajánlom mindenkinek a Fresh Meatet. Nem lehet jól megfogalmazni mire hasonlít, mert nagyon egyedi, talán egy skins és big bang theory fúzió, de nagyon sok egyedi elem van szal az sem jó meghatározás. De ami tetszik benne az a végtelen életszerűsége. Mert az emberek az életben nem találják a megfelelő szavakat az új helyzetekbe és itt reálisan mutatja be a reakciókat, rengeteg kínos helyzet van amitől fogom a fejem, és már én szégyellem magam. De jó érzéssel tölt el, hogy őszinte hozzám a sorozat és nem hazudik az arcomba.

Szerk: Ahogy nézem néha már átesik a ló túloldalára gyökér párbeszédekben. De ez benne a szórakoztató. Mindenki teljesen életképtelen és ez sajnos tényleg hasonlóan működik általában a valóságban is. Nagyon szomorú, hogy mekkora falak vannak az emberek között csak azért, mert nem tudnak rendesen kommunikálni. Együtt vannak mégis totál más világ.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 05:16:04 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6033 Dátum: 12 dec 29, 11:36:54 »

Aes, szerintem türelmesen folytasd.
Egyik kedvenc sorozatom volt annó.. bár sajnos a vége nem adta azt az érzést amit várt az ember.. kicsit ellaposodik..
Viszont vannak benne jó fordulatok, rengeteg akció dús jelenet..  a "negatív" hősöket is meg lehet kedvelni és szurkolni nekik.. azért szerintem rejteget magában erőteljes mondanivalót.. és rengeteg nézetbeli különbséget is ábrázol.
A lelki folyamatok miatt is megéri.. nah mindegy hajrá.

Na, s01 letudva. Eddig tetszett nagyon. Az évadzáró egy kicsit azért meglepett. Persze számítottam rá, hogy valami nagyobb horderejű dolog fog történni, de azért pont erre nem voltam felkészülve lelkileg. -.- Remélem azért jobb irányba fordulnak majd a dolgok a szereplőkkel, mert azért ez így elég nagy szopacs. Senki se spoilerezzen. xD

Folytatom a második évaddal, amint lejön. És persze ha találok hozzá feliratot, ami normális, meg nem szar az egész torrent, stb...
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6034 Dátum: 12 dec 29, 12:17:16 »

Megnéztem az Odaátot: Hát mit mondjak, 2részt bírtam, azokon is majdnem elaludtam, valahogy ez a szellemes téma nem nagyon izgat és nem is nagyon hittem el.
Walking dead: Az első évad elég gagyi, a 2.-tól kezd érdekes lenni, aztán a harmadik félév vége fele megint kezd elmenni valami nagyon furcsa irányba. Nem értem a rendező mit akart kezdeni azzal a várossal a semmi közepén. Van ott 70ember és mind épp mászkált valamerre az utcán lol Meg csak úgy elkapják Darylt, az egyik legjobb lövészt? A néger csaj meg amilyen rejtélyes volt a 2.évad végén, most annyira ellenszenves.
Naplózva

Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6035 Dátum: 12 dec 29, 17:52:23 »

nekem tudna valaki ajánlani valami vígjátékot sorozatot? lehetőleg ilyen születet feleségek jelegű ötletektől kíméljetek Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #6036 Dátum: 12 dec 29, 21:11:52 »

A How I Met Your Mother-t és a Big Bang Theory-t tudnám mondani, de azokat biztos ismered, annyira sajnos nem szoktam sorozatokat nézni.

De én is kérdeznék: Valaki tudna mondani valami igazán ijesztő és jó thrillert? De tényleg a borzongáson legyen a hangsúly, az ilyen Fűrész meg hasonlóakat nem nagyon szeretem. Írhattok olyanokat is amik nagyon alapnak számítanak, nem biztos, hogy láttam őket Mosolyog.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6037 Dátum: 12 dec 29, 21:26:22 »

A big banget nem ismerem, még tán megisnézem Nevet de ezt tudom ajánlani: american horror storyt bár ez már inkább horror :DD exem imádta csak én nem Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6038 Dátum: 12 dec 30, 00:34:17 »

A big bang-et én is csak ajánlani tudom, magyarul agymenőkre fordították. Nekem jelenleg a kedvenc vígjáték sorozatom.
Régebben szerettem még a Rém rendes családot, a Jóbarátokat és a Már megint malcolm-ot, ezekből az összes évadot végignéztem.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6039 Dátum: 13 jan 01, 21:56:37 »

Rendes filmes vígjáték sorozatokból már ellőtték a nagy ágyúkat, úgyhogy abból nagyon újat nem tudnék mondani.

De én is kérdeznék: Valaki tudna mondani valami igazán ijesztő és jó thrillert?
Mesék a kriptából, ez tuti be fog jönni kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6040 Dátum: 13 jan 01, 22:08:47 »

Nagyon jó volt a hobbit, minden megvolt benne, amit a gyűrűk urából hiányoltam.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6041 Dátum: 13 jan 01, 22:42:04 »

De én is kérdeznék: Valaki tudna mondani valami igazán ijesztő és jó thrillert?

Rec 1, rec 2. Nekem irtóra tetszettek. Képzett harcosoknak nem megfélemlítő mint a durva horror filmek, viszont ijesztő tud lenni.

Vincent és a tengert ajánlom mindenkinek. Tanulságos és szétröhögtem rajta az agyam.

The walking dead-et nézzük most, jó kis unaloműző sorozat. Daryl a kedvencem.

Így jártam anyátokkal nekem olyan 4. évadig tetszett és istenkirály sorozat volt, aztán kezdett ellaposodni. Jó, csak esett a színvonal.

Nekem nagy kedvencem volt az Odaát. Sokkal horrorisztikusabb, mint a legtöbb horrorfilm.

Ja és Vé, mint vérbosszú kötelező anyag. Favoritok közé ment miután megnéztem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 22:43:43 írta Stance » Naplózva



Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #6042 Dátum: 13 jan 02, 21:03:45 »

Köszi, mindenki Mosolyog

Nagyon jó volt a hobbit, minden megvolt benne, amit a gyűrűk urából hiányoltam.

Én (eddig) nem mondtam magam egy naagy Gyűrűk ura rajongónak, de ez a film... Egy fillért sem sajnálok abból a pénzből, amit a mozijegyre költöttem, megkockáztatom, hogy a legjobb film, amit valaha moziban láttam Mosolyog. Még a (volt) oszt.társamnak is tetszett, aki nem is látta még a régebbi trilógiát, és megbeszéltük, hogy megnézzük a maradék 2 részt is Nyelvesít.
Sok helyen hallottam, hogy a hosszú játékidő miatt néhány helyen ellaposodik kissé a film, de én nem unatkoztam egy percig sem. Szóval a lényeg, hogy én bátran ajánlom bárkinek, nem fog csalódni kacsint.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6043 Dátum: 13 jan 03, 15:09:35 »

Én imádtam a Hobbitot Mosolyog Gyönyörű látvány, zseniális szereplők, jó poénok Mosolyog Ebbe még Gandafl is "ifjú és bohó" Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6044 Dátum: 13 jan 04, 22:04:08 »

BSG s02e10: hajtépés.  Ohh My God Komolyan, lassan kezdek átpártolni a robotokhoz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!