24 máj 05, 05:13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277562 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6015 Dátum: 12 dec 23, 22:19:51 »

Én meg elkezdtem BSG-t nézni. Eddig láttam a bevezető minisorozatot, meg az első két részt. Egyenlőre tetszik. Nem mondom, jelenleg a történet körülbelül olyan szinten bonyolult, mint mondjuk egy féltégla vagy egy falba vert szög. xD De ez később még változhat. Meg egyébként tetszik, jól néznek ki az űrhajók, genyák a robotok, és jók az akciók is. Kíváncsi vagyok a későbbiekben mi lesz belőle. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6016 Dátum: 12 dec 23, 22:48:30 »

Nézek egy sorozatot az a címe, hogy gigolos. Gigolók életét mutatja be, reality , nem megrendezett. Hatalmas. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6017 Dátum: 12 dec 24, 11:35:31 »

Hát ilyen se történt még, de elaludtam egy Dexter részt... :O s07e02-t... Szerintem holnapig befejezem az évadot, eddig még nem vett le a lábamról. Sőt, volt egy csalódást keltő dolog is, de erről még nem beszélek, lehet egy fordulat kapcsán mégis van valami mögöttesebb tartalma ennek a Louisnak. Nevet
szerk: Louisnak nem lesz szerepe... :/ X'D
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 18:42:01 írta Ishida » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6018 Dátum: 12 dec 25, 10:20:10 »

A Dexter egyre nagyobb lejtmenetbe kapcsolt, már a második évad óta és ez az utolsó sem kivétel. Az egyedüli érdekes szál Laguerta nyomozása volt. Hannaht nem tudom komolyan venni a Chuck után, mint hidegvérű, számító sorozatgyilkos, a maffiás szál irtó hamar és esetlenül lett elvarrva, mintha szóltak volna az íróknak, hogy "srácok csak 12 részes lesz az évad!" és a fejükhöz kapnak, hogy hoppá, na akkor gyorsan összecsapjuk valahogy ezt a részt.

Igazából ha nincs a Dexter elleni nyomozás, akkor az egész évad semmit sem ér. Össze-vissza kapkodtak, hogy most mit állítsanak be fontosabbnak: a maffia vadászatát, Debra lelkivilágát, Dexter önmarcangolását, a random rendőr és a sztriptíztáncos szerelemi afférját, Hannah és Dexter kapcsolatát.

Öt szék közül sikerült a földre esni, amit csak az mentett meg, hogy a Laguerta szál erős, de az is inkább csak azért mert Michael C. Hall elviszi a hátán az egészet, meg nyilván előrevetíti a sorozat végét és új konfliktusokat. Ha ez a két faktor nincs, akkor az is unalmas lett volna.

Nézek egy sorozatot az a címe, hogy gigolos. Gigolók életét mutatja be, reality , nem megrendezett. Hatalmas. Nevet
Minden reality megrendezett egy bizonyos szintig. Van például forgatókönyv, és a nézettségi adatok szerint manipulálják, hogy most ki balhézik kivel és hogyan. Ilyen a Jersey Shore is, de ilyen az én kedvenc realitym a Survivor is (pedig ott még el is tudom hinni, hogy Boston Rob a legzseniálisabb ember a Földön).
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6019 Dátum: 12 dec 25, 10:28:07 »

Lehet, hogy részben megrendezett, de ettől függetlenül nagyon jó sorozat. Van egyfajta életérzés benne.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6020 Dátum: 12 dec 25, 11:19:24 »

Megnéztem a 7. évadot és azért maradjunk annyiban, hogy Dexter nagyon irracionális volt önmagához képest. Hannah mellett egy piros pont, hogy dögösebb, mint Lumen! De amúgy nem egy nagy szám. Ratyi ukránok érdekes módon hamarabb rábukkannak Dexterre, mint a Miami rendőrség. Nevet Ezt a szerencsét... Nem volt olyan rossz az évad, mint ahogyan azt felvázolom, de őszintén? Az én elvárásom az volt, hogy Hannah, Isaac és LeGuerta az asztalon végezzék. Hannah megölése elmaradt a szerelem miatt, Isaac úgy halt meg, mint ahogyan a gonoszok az animében, megtérnek haláluk előtt és még sajnáltatja a rendező. LaGuerta... Annyira béna volt szerintem az a helyzet, miért kell mindig megjelennie Debrának és tönkre tennie a nézők élményét? HHamár az Ice Truck nem végezhette ki LaGuertat a filmsorozatban, legalább Dexter asztalán láthattunk volna egy őszinte vallomást Dextertől, hogy igen Maria én voltam. Az tetszett számomra , h a történet több szálon futott, ezek a szálak a maguk nevében érdekesek voltak. Maffia és a Dexter kapcsolata bizonyította , hogy Dexter csinálhatja egyedül a gyilkosságokat, a családja akkor is újfent megízlelheti a veszteséget miatta. A Hannah szálon Dexter még emberibbé vált és sajnos ami szerintem negatív változás, hogy Dexter túlságosan beengedte az ő világába Hannaht. Ez szerintem egy ésszerűtlen lépés. Ezzel kockáztatta a lebukás veszélyét. Végül a LaGuerta szálon meg kidomborodott, hogy valószínűleg Debra húzza meg a ravaszt Dexter utolsó évadában, ha a 8. már az lesz. Szerintem erre már nem sokat kell várni, nem hiszem , hogy ezt a dolgot innentől lehet-e tovább csűrni csavarni több évadon keresztül... Összességében a hibáival együtt az évad elmegy a Dexter évadok középmezőnyében, de az, hogy egy lapon emlegessem az elsővel, a másodikkal és a negyedikkel, az számomra kizárt. Ez persze csak az én véleményem.

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6021 Dátum: 12 dec 25, 13:09:25 »

Sorozatokhoz kérnék könyvjelzőket, köccse zsépen Cowboy .

The Walking Death:
 Az melyik részben volt, amikor kihúzták a kútból a zombit és az kettészakadt?

Supernaturel:
Melyik évadban jön vissza Sam a pokolból? Arra is emlékszem, hogy visszakapta a lelkét.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6022 Dátum: 12 dec 25, 13:28:35 »

2. évadban jön vissza a pokolból. 5. évad végén kerül be Lucifer ketrecébe, és a 6.ban húzzák ki őt onnan. Remélem segítettem Shiro. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6023 Dátum: 12 dec 25, 13:54:12 »

A 2. évadban nem Dean volt a pokolban?
De igen, valószínűleg a 6. évad lesz az. Szerintem lehet láttam végig, de azért az utolsó részeket újranézem.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6024 Dátum: 12 dec 25, 13:58:28 »

2. évadban hal meg Sam, akkor lesz a pokol seregének a vezére, majd Dean lepaktál Samért Lilithékkel és Dean a 3. évad fináléjában hal meg.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6025 Dátum: 12 dec 26, 22:50:20 »

Aes, szerintem türelmesen folytasd.
Egyik kedvenc sorozatom volt annó.. bár sajnos a vége nem adta azt az érzést amit várt az ember.. kicsit ellaposodik..
Viszont vannak benne jó fordulatok, rengeteg akció dús jelenet..  a "negatív" hősöket is meg lehet kedvelni és szurkolni nekik.. azért szerintem rejteget magában erőteljes mondanivalót.. és rengeteg nézetbeli különbséget is ábrázol.
A lelki folyamatok miatt is megéri.. nah mindegy hajrá.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6026 Dátum: 12 dec 27, 00:34:42 »

Supernatural 7 évad
Azt azért kétlem, hogy a sorozozatban megtörténne, de nem kerültek fel az internetre olyasfajta képek, hogy a Winchester fivérek vízipisztollyal mennek vadászni?  Pojén
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6027 Dátum: 12 dec 27, 10:32:56 »

A Supernatural 7. évadja számomra a sorozat mélypontja, valami szörnyű laposra és unalmasra sikeredett. Fantáziátlan volt nem adta vissza az előző szériák hangulatát egyedül Crowley volt, aki színt vitt abba a sz*rba a maga sajátos stílusával. Ezzel ellentétben a 8. évadot ismét érdeklődéssel figyelem.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6028 Dátum: 12 dec 27, 11:29:53 »

Supernatural, ott hagytam abba hogy megjelent a Föld anya vagy mi a szösz és elkezdett ügyködni a "fiaival".
Nah ez már számomra annyira erőltetett volt és unalmas hogy befejeztem.. ha jól sejtem ez a hetedik évad.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 12 dec 28, 00:55:45 »

Egyenlőre nekem tetszik a 7. évad.
De sajnos nem csak most a leviatánokat, de valahogy mintha az összes természetfeletti lényt muszáj lenne valami ember zubbonyba belegyömöszölni.
Mondjuk ez nem csak ennél a sorozatnál van így.

Persze nem kevés gondot okozna néhány vonat méretű óriáskígyó...  ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!