24 máj 05, 00:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277386 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6000 Dátum: 12 dec 20, 19:38:39 »

A Paranormal activityt láttad? Több részes már. Szerintem érdekes...

Amúgy nem szeretem a horrort meg az ilyen ijesztő dolgokat szóval nem sokat ismerek. Ezt is csak azért néztem meg mert barátnőm azt mondta hogy nem horror aztán nem akartam már visszamondani mikor kiderült hogy de. Moziztunk.. hát konkrétan úgy felsikoltottam a végén hogy előttem a srácok felröhögtek..  Pedig tényleg ijesztő volt! Nevet Nembaj. Pont én ajánlok horrort lol.

Vagy a Negyedik típusú találkozások se rossz. Torrent filet bármikor tudok küldeni ha kell.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6001 Dátum: 12 dec 20, 19:56:38 »

Láttam a legújabbat ,1-2 éve ,na az ütös egy film.Á köszi , ink letöltöm Nevet Nem macerás.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6002 Dátum: 12 dec 22, 19:01:02 »

Jó horror:
Silent Hill, A kör, Az átok, Fekete víz, Tortúra, Fűrész(bár a 2. már kicsit durva, pszichohorror jellegű)
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6003 Dátum: 12 dec 22, 19:08:07 »

Az átkot tuti megnézem,oszt társam azzal baszakodott régebben .xD Megnéztem a Sinistert,thriller-horror,inkább triller,de nagyon durva.Nem bírtam nézni,nem az hogy öldököltek benne,hanem volt benne egy mumus,amitől még énis megilyedtem .A fűrészt nyugodtan néztem ehhez képest.Azért a thriller sokkal jobban üt.Tök durva,de még a texasi láncfűrészt nem láttam,elég tréé.Gondolom rajtam kivűl mindenki látta,vélemény? Megnézzem?
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6004 Dátum: 12 dec 22, 21:50:08 »

Belőlem eddig két horror film váltott ki félelmet, a kör és a texasi láncfűrészes. A többin csak röhögtem jobb esetben. Rossz esetben untam. A Sikoly meg kicsit idegesített, mert nem értem mibe került volna szerezni az áldozatoknak egy pisztoly, menekülés helyett.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 21:51:08 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6005 Dátum: 12 dec 23, 00:08:31 »

Nekem a pisztolyos dolog a Scooby Doo-ról jutott mindig eszembe.  Nevet

Olyan nagyon durva horrort én se láttam még, ami sokáig hatással lett volna rám. A Rémálom az Elm utcában mondjuk nem volt rossz ilyen szempontból (kivéve a folytatásait  Nyelvesít), de mai szemmel nézve elég gyermeteg.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6006 Dátum: 12 dec 23, 00:20:59 »

NAgyon jó sorozat volt az Odaát, szerintem eléggé sokat gyengült az évek során. Aktuális évadot nem követem még, de nem teszek elvárásokat elé. Nem akarok csalódni... Nevet

Ha azért nem követed a mostani évadot hetente, mert darálni akarod, szerintem nézd nyugodtan. Nagyon rossz ez az évad. Az első értékelhető rész az talán a 7. volt.

Aki követi a Dextert és az Így jártam anyátokkalt spoiler nélkül pár szóban össze tudná foglalni hogy milyenek a mostani évadok eddig? Tudom hogy előbbiről pár poszttal ezelőtt volt szó, de beleolvasni nem mertem. Remélem legalább ezek jók lesznek, ha már a Supernatural és a Doctor Who is ekkora csalódás eddig...
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6007 Dátum: 12 dec 23, 01:09:15 »

A Dexter 6. évadot úgy ahogy van hagyd ki a 7. meg legendás. Olyan jó mint az első és a második évad.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6008 Dátum: 12 dec 23, 10:08:05 »

Mistich szerintem nézheted nyugodtan a 6. évadot, az 5. rosszabb volt, csak Gdat rühelli a keresztény vallást és mindent ami kötődik hozzá.
Odaátról meg annyit, hogy nincsenek elvárásaim, de a serieseket csak egyben nézem meg. Nem szeretem heti felosztásra hagyni az ilyet.

Gdat: Láttad a Blair Witchet? Am. a Texasi láncfűrészesben egy dolog a félelmetes, hogy valós történet alapján íródott a forgatókönyv.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6009 Dátum: 12 dec 23, 11:06:19 »

Az ötödike elég gyengén kezdődött, de minden résszel egyre jobb lesz a vége felé pedig nagyon jó volt már.

Én nem a keresztény vallást utálom, hanem az unalmas, egysíkú történetet, aminek nincs tétje, a gyilkosnak nincs motivációja csak egy gyökér, és végig tudtuk mi lesz az évad vége. Volt persze egy kis csavar, de ez már régi poén, más filmek végén is eljátszották. Dexter személyisége semmit nem fejlődött. Ha a kereszténységről szól és izgalmas csillogó szemekkel nézzem volna végig, de egyszerűen borzasztóan untam.

Ha már kereszténység. The man from Eerth film is elég nagy részben a kereszténységről szól. A filmben két 87 percen keresztül ülnek az emberek egy szobában és beszélgetnek, mégis életem egyik legjobb filmje. Brutálisan megmozgatja az agyat és a fantáziát. A kereszténység sajnos sokszor azonosul a bárgyúsággal és a hülyeséggel és ugye ezt első kézből tapasztaltam a katolikus gimi miatt, de magában a Bibliában iszonyat értékes dolgok vannak, amiknek abszolút van létjogosultságuk.

A Texasi láncfűrészes azért félelmetes, mert megtörténhet. Nem érdekel milyen mumus ugrik ki az ágyam alól, mert nem hiszek benne, de egy őrült gyilkos, na az durva. Nevet Nem láttam a Blair Witchet, sokan mondták, hogy jó, csak elsőre nem szimpatikus és nem tudtam magamat rávenni. Tényleg megéri?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 23, 11:17:57 írta Gdat88 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6010 Dátum: 12 dec 23, 11:17:08 »

Hát bármi megtörténhet....Nem olyan mumus volt ami géppel megvolt szerkesztve,hanem mint mondjuk joker,meg jigsaw keveréke,kicsit ilyesztőre sikerült a kinézete.Ez is megtörténhet simán.Mosolyog Csak mondjuk a gyerekek nem lehetnének szellemek.Aki szereti a paranormal activityt mindenképp nézze meg, durvább mint az, mert ebbe van egy kis vér is.De csak egy picikét.Karib maratont tartottam tegnapelőtt ,megnéztem 1-4-ig és rohadt jó volt.xD Bár a 4.része tényleg nem a legjobb.Az igaz hogy lesz majd 5.része a karib tenger kalózainak? (Jövőre?)
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6011 Dátum: 12 dec 23, 16:34:43 »

Gdat: Láttad a Blair Witchet? Am. a Texasi láncfűrészesben egy dolog a félelmetes, hogy valós történet alapján íródott a forgatókönyv.
Annyi benne a valós, hogy a sorozatgyilkos, Ed Gein-nek voltak kannibál hajlamai és készített emberi bőrből tárgyakat. De láncfűrészt sosem használt.

http://www.snopes.com/movies/films/chainsaw.asp

Szerintem a valóságban elég macerás lenne egy sorozatgyilkosnak több kilós láncfűrésszel szaladgálnia, a drága benzinről már nem is beszélve.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 23, 16:37:02 írta MrSaiyan » Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #6012 Dátum: 12 dec 23, 17:16:03 »

Szerintem ez nem teszi kevésbé hátborzongatóvá Mosolyog .
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6013 Dátum: 12 dec 23, 18:41:04 »

A tesaxi láncfűrészesben nem is a láncfűrészes a félelmetes hanem az apja. Azért mert annyira átlagos, naponta szembejönnek olyan emberek velünk az utcán. És ennyire beteg állat.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6014 Dátum: 12 dec 23, 21:36:13 »

Tényleg megéri?
Szerintem megéri legalább az egyszeri megtekintést. Nálam előkelőbb helyen van, mint a Texasi láncfűrészes...
Dexterrel kapcsolatban meg... Gyilkosunk az adott évadban azért volt számomra meggyőző, mert a módszere a manipulálás és a hit felhasználása önös érdekekre eléggé párhuzamba köthető sok mai gyülekezet vezetőivel. Ahogy beszélt az emberekhez, olyan volt, mintha Németh Sándort lárnám sovány, fiatal és megborotvált állapotban. Számomra ebben rejlett az évad varázsa. Természetesen az elsőhöz és a negyedikhez nem hasonlítom, de Mos Def szereplése és az általa megformált mellék karakter is szerintem egészen jól sikerült. Nekem a 6. évadban csak Debra nyújtott agyf@szt.
5. évad meg amilyen rosszul kezdődött, olyan rosszul végződött, sőt a végén csúcsosodott is azzal az undorítóan rusnya szőke libával. Ha átnyúlhattam volna a monitoron, akkor tuti , hogy átnyúltam volna és megfojtom. -.-"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!